• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
mrkněte na té mapce, je to místo cca uprostřed republiky :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
jj.přesně to myslím.prý je tam náádherně a levné ubytování..a v pohodě se tam s dětma vejdeme
7. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
jo to je hezké.. jasně ono to musí být tak nějak fér pro všechny... je mi jasné, že to budeme mít 250 km :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chuj s tym :grinning: , potřebuji se odreagovat, tak jestli mě pustí MM :grinning: a nebudu zrovna pryč, tak dojechám

holky já nic nehledám, nechce se mi, se raděj přizpůsobím :grinning:
7. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Zkoušela jsem zadat Tři Studně do vyhledávače tras a máme to my z větších dálek "skoro" na stejno. Nejdál teda Andy a Puzzi :unamused: . Holkám ze SR vyjde cesta cca jako nám z Ostravy :wink:
7. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
250 km je to i od nás cca, jo, to jde :slight_smile:
7. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
juuuj parada, tu sa to rozbehlo :slight_smile:
ja mozem kedykolvek, kamkolvek, som za zraz iba maminy + mimca a realne to vidim na zaciatok oktobra, co vy na to?
Inak na minuly zraz nesla Welinka s Megn iba z dovodu dialky, tak by sme to mohli mozno trosku prisposobit im. Neviem, musim omrknut mapu, aby to niekto nemal vyslovene daleko na cely den a tak.
7. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
jej..až je mi blbý,že my to máme s Kačkou len 12km.. :frowning2:
7. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Lobi čauky.. já bych to taky viděla až na začátek října. Já nemůžu jak bude u nás SS 28. 9. to pojedem do Jablonce nad Nisou , na prodloužený víkend.
Já se uričtě nebudu handrkovat ohledně dálky.. :grinning: prostě někdo to bude mít vždy dál.. ač my odsud, či holky od Plzně..
ikdyž více je nás od východu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tím ti pospi musím oponovat, z Jablonce nad Nisou to je ke třem studnám pouhých 190 km :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: načež z Havířova 240 :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Cauky Megn :slight_smile: , som rada, ze sa rozvirila debata - hej, hej, myslim, ze do zac. oktobra sa to vsetko pekne utrase a hadam bude vacsina moct :wink:
7. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jé ten penzion tři studně je krásnej :slight_smile: jen WéCé na chodbě ...... a plánujete to s manžílky?
7. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
WC na chodbě? :confused:
však bažanta sebou momou :grinning:
7. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ja som za začiatok októbra-října. A som za zraz bez manželov. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Majdi, mi to dalo z Jablonce 275km :confused:

Já nemůžu 29.9.

Jako Richarda sebou nepotřebuju, ale jestli bude mrčet kvůli dálky, asi mu budu muset nabídnout, aby tam se mnou zůstal, ale to bych zase nemohla spát s Megn a Hanýskem :grinning:, raději nechám manžu doma :wink:
7. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
No tak přeci jen, jít na WC na chodbu z pokoje ........... co děti? A myslím, že manži bychom klidně vzít mohli :wink: Vemou děti a půjdou na vycházku a ženy budou mít klídek :wink:
7. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Holky, ted jsem nakoukla ... Tři studně beru ... já to mám 120 km, je to skoro stejná trasa jako do Škrdlovic, jen to je blíž (pro mě)
7. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
Holky, tak se mnou manža určitě nepojede, budu ráda, když mě zaveze, snad ho nepošlou někam do pryč, zrovna když pojedeme ..... máte nějaký termín, kdy bysme to uskutečnily?
7. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
no,mě to vyhovuje tak prostředkem října a nebo v listopadu a to už je mi jedno kdy..
7. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
Holky, hlavně než bude zima, protože pak se tam fakt nedostaneme a s nabalenejma dětma to nebudou nic moc procházky ....
7. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
no ono možná by to chtělo sociálku na pokoji.. já sice nejsem náročná, ale co když se bude chtít někdo vyprdět :grinning:
7. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
penzion vyzera pekne, ale mne by tiez vyhovovala kupelna na izbe ( okupes mimi a pojdes s nim cez chodbu na izbu???) + nie su tam fotky izieb.
A rada by som bez manzelov - uz sme to riesili pri prvom zraze a vcelku sme sa zhodli, ze my sa pozname, ale oni nie a mozno by sa necitili az tak dobre. Okrem toho MM by tam so mnou na 99% nesiel ( on si vie predstavit, ze ten cas vyplni svojimi konickami :slight_smile: ) - ale samozrejme mi neva, ak si tam niekto manzela vezme.
7. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Souhlasím se začátkem října, bez manželů asi fakt lepší, tzn. co takhle zas v týdnu? Nebo je lepší víkend? WX na chodbě by mi nevadilo, děti si pohlídáme navzájem, no ale jak chcete, jasně že wc na pokoji by bylo lepší.
7. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
WC by bolo lepšie na izbe a je divné, že tam nie sú fotky izieb. :confused:
7. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky,

hlasim se taky. Teda ja jsem samozrejme vic pro vikend plus neco v tydnu, protoze na vsedni den bych si musela brat dovcu a moc ji uz nemam, takze bych tam jela max. na 2 dny a to samozrejme by se me vyplatilo jenom nekam bliz.

No a teda taky jsem spis pro to bez MM :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Holky, našla jsem tohle a je to dost dobrý, co vy na to?
http://www.e-chalupy.cz/vysocina/kadov-ubytovani-penzion-klokoci-0693.php
7. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jo to vypada moc dobre :slight_smile: a byly by jsme tam jenom my. Jenom je tam teda jenom 6 dvojluzkovych pokoju..
7. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Nikul, to by záleželo, kolik by nás bylo, že jo ... naposled nás bylo taky 12.
7. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Mě se Klokočí taky líbí :slight_smile:
7. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Marti ubytko vyzera skvele, aj ta sauna a virivka :slight_smile: .....pisu, ze kapacita 15 ludi , mali by sme sa potom priblizne poratat, kolko ludkov moze a podla toho vyberat.
8. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
holky nezlobte se,ale není to na noc nějak moc drahý?tam na té chaloupce přeci jen byla cena za noc 190kč
tady je 1100 za noc..já nevím,no...
8. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.