• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Cvacha: Tak tady to máš za pokoj, a když budou na pokoji dvě maminy, tak už to není tak zlý. A hlavně to vypdaá o 100% líp - záchod a sprcha na pokoji a i obrázky pokojů tu máš. Tak byla sociálka na chodbě jedna společná a žádný obrázek pokoje.
8. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Hm, peněz je to dost, tam je 1100 za pokoj/noc, pokoje jsou 2lůžáky, takže 550 na osobu, jestli dobře počítám :sweat_smile: Mě osobně to neva, ale chápu že ne každému taková sumička bude vyhovovat :unamused:

A taky bysme měli asi domluvit nějaký konkrétní termín, ve kterém by se nás sešlo nejvíce!!! Je jasné, že každé nebude možno vyhovět :unamused: Snad se nebude krýt s dobou, kdy bude R. v Maďarsku :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Pospi: A budeš s sebou brát i Rišku?
8. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
pojde sa asi opat na 3 dni a 2 noci, cize vysledna suma bude na kazdu maminu 1100 a su v tom aj ranajky - cize budeme platit este nejaku stravu ( obedy, vecere, kavicka) + benzin = ja to vidim tak na 3 tisicky, co sa mi zda este v norme. Kolko ste minuli prasulov na minulom zraziku, baby? Dik.
8. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Moni, nebudu, já si chci s vámi pokecat :grinning:
8. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Pospi: já asi nepojedu, páč bych s sebou brala i Aničku a to bych z toho zas nic neměla. K tomu bych platila jeden pokoj vlastně celý ...... kdyby se jelo i chlapama, tak v pohodě. Ještě to promyslím, ale nevím nevím.
8. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Jé, Moni, a nemůžeš nechat Andulku třeba babi na hlídání?
8. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Pospi: Nemůžu, babi mi hlídat nebude. A když ji tu nechám, tak bude vyvádět, páč je na Kubu dost upnutá.
8. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Holky ja se pridavam, ja bych jela taky, pokud by to byla nejaka rozumna dalka, uvidime, zda by me MM zavezl nebo jak. Ono sama takovou dalku jsem nejela, a s majdou se do jednoho auta nevejdeme se vsiim vsudy pro deti ze? tak uvidime. takze se mnou pocitejte, budu prubezne cist, ale nemam casu nazbyt :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky,
konečně jsem se taky dostala i k téhle diskuzi.
Já bych na srazík jela, ale pokud to bude někde dál, taky by mě muset MM dovézt nebo nevím.
Až bude chvilka, dočtu vás, jestli teda s chlapama, bez, kde atd. Pa pa a díky.
8. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ten odkaz čo dala Marta vyzerá dobre. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Kadov u sněžného se mi líbí :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Holky my bychom také rády jeli jen záleží kdy a kde abych zvládla dojet...myslím, že bez mm je to lepší..ten můj se teda posledně kabonil že by jako rád jel a proč to máme v týdnu ale upřímně co by tam jako dělal! takhle si pokecáme líp :wink:
8. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jumik: Naši manžílci by mohli chvíli hlídat děti a my bychom klidně pokecaly. Jako Jára by klidně jel.
9. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Kocky, ja urcite bez MM - posledne dni dovolenky si chce vycerpat cez vianoce a cez vikend sa tesi na svoje hobby.
9. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Lobka: Jedeš jen s Lukáškem? kdo Ti pohlídá děti?
9. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Mou, MM spolu s babkou a dedkom, takze pohoda :slight_smile: .
9. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Lobka: Když já tu nechci nechávat Aničku, páč to by MM nic neudělal. A když ji budu mít s sebou, tak si zas nepokacám s nikým. :frowning2:
9. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Moni, je pravda, že posledně, když jsme chvíli daly řeč, tak jsem si tě musela najít, protože holt kolem dětí je hodně běhání a měla jsi to náročnější než my s jedním dítětem ....
9. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
M1rti: No právě a teď to v cizím prostředí bude ještě horší, když Kuba už leze a stoupá si ................ zvlášť, když bych na ně byla sama.
9. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
já bych taky jela (pokud mě neukamenujete za hodné dítě :pensive:) a rozhodne bez MM
čekám, co z vás vyleze za termin atd
přizpůsobím se výběru všeho-jsem OK se vším
termínově nemám zatím žádné bloky
9. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
Holky, ujmete se někdo organizace toho srazu? ... jako zavolat tam a domluvit termín atd. ... ať si tady jen nesdělujeme dojmy a nakonec to vyšumí ....
10. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky,

kratce a strucne. Nestiham ted nasi diskuzi a ani asi dalsi tyden nebudu. Tak jsem prisla aspon sem nahlasit, ze bych jela rada. Libili se me ty Kadovice ci jak se to jmenovalo, odkaz od Marti.

Jen jsem problemova skrz praci. Zari se moc nehodi, konci nam obchodni rok. Takze na vikend jo, ale vsedni den tak max. 1 den a ani to neni jiste

No a v rijnu by to slo, ale jelikoz si musim brat dovcu, tak bych opet preferovala vikend, ale uz vidim, ze budu jedina. Takze ve vsedni den bych jela asi zase na jednu noc...

Toz tak se mnou... Jo a bez MM. :slight_smile: Nemyslim si, ze by ho to lakalo jet nekam, kde nikoho nezna. Bych se o nej musela starat nez by zapadl.

Jinak myslim, ze penzion mame vybranej, tak ted uz jen se domluvit na terminu...
11. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
Tak holky, kdo by jel
Samicka, Nikule, Marti, Magn, Lobka, Popsichalka, Puzzi, Jumik, Petis, Miruss, ja a Momou???
To jsem napocitala 12, zapomela jsem na nekoho?
a co takhle zacatek rijna? 1. - 3.10.? :wink:
11. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Mi termín vyhovuje, ale 3. je sobota, neva?
11. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Pospi ja vim, ja myslela, ze to bude jako vyhovovat z duvodu odvozu nekterych, ale klidne od stredy do patku, zalezi na domluve :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
čauko.. já ještě nedočítala, nevím vo co gou, ale mi by vyhovovalo až dál tak kolem 8,9,10 října.. :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Hojte holky, jen jsem koukla, že víkend je 2200 za noc, tak uvidíme, jak nám to napočítají, když tam bude i nějaký den v týdnu ... mě by teda nevadilo, kdybychom končili v sobotu, aspoň by MM neměl problém pro mě dojet ... v sobotu je to jednodušší. Nevadí mi, i kdybychom jeli až 8.-10
11. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Můžu i později, mě je to šumák. Ríša říkal, že pojede do Maďarkska na ryby, ale termín mi neřekl, tak si můžu plánovat. Snad se pak doma domluvíme :grinning:
11. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
no rozhodně bych se nezlobila kdyby to bylo něco levnějšího, kor když to máme tak daleko :wink:
11. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.