• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Jj mi se to taky uprimne zda hodne drahe, ale tak hazte odkazy.
A co se tyce pozdejsiho terminu, uz ted je pekna zima, co teprve v rijnu. :unamused:
11. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
11. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Majdo, v týdnu stojí pokoj 1100 na noc ... ale jestli chcete do toho levnějšího za 190, na noc, tak mě to teda neva ... ony ty dva penziony jsou kousek od sebe ... ten levnější je s tím WC a sociálkou společnou na chodbě ...
11. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Weli, tohle já beru, to je dobrý i cenově ...
11. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Weli, vyzera to dobre, len som pochopila, ze tam nepodavaju vobec stravu ( asi by sme si museli vsetko varit, prip. jest inde v restikach) - si tam je len ta vinaren, keby sme si chceli vecer posediet + fotky okolia sa mi zdaju fotene velmi zblizka, takze tam asi nie je ani nejaky dvor a tak, iba tie lavicky s grilom. Ale izby vyzeraju fajn a cena je super.
11. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Lobi, dobře že si měla čas si to tam přečíst pořádně celý, já to nestihla ....
11. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Penzion vypadá dobře, cenově levnější. S tou stravou to tam asi bude komplikovanější, buď si vařit, nebo restaurace píšou 2km v Letovicích. Takže pěškobusem na oběd, na véču spachtit něco vlastnoručně.
Lobuš, je tam více fotek, je tam i ohniště a sestava prolézaček pro děcka.
11. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Holky, jsem si to pořádně prohlídla, vypadá to moc dobře ... i finančně ... s tím obědem a večeřemi, to snad ty 3 dny zvládneme, ne?
11. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
No ja si myslim, ze na obedy bychom mohly chodit a vecere bychom zmakly jak pise Pospi. ale zalezi na vas. a nebo jak se tam bude volat se poinformovat zda neni jeste nejaka moznost :slight_smile:
Tak piste nazory a co ten termin? blizi se to, a jestli vubec budou mit jeste volno. co?
11. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Weli, souhlasím, na obědy chodit a na večeře něco zmákneme ... hlavně, že ráno jídlo bude ... termín je mi zatím jedno jaký, brala bych konec září, začátek října, pozděj už může být dost chladno ... MM je ve světě, musím s ním probrat - podle termínu na kterém se dohodneme - jestli bude schopen mě zavést ... ale to už je věc dalšího vyřizování
11. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Tož co jste teda vybraly? Su trochu v pasti... :grinning:
12. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Holky, já bych brala Otevřenou náruč ... je to tam přece jen levnější ... měl by sem občas někdo dojít, ať se konečně domluvíme, jinak to nedáme dohromady
12. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
hmm, otevřená náruč fajn a ty tři studně by taky šly....
12. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Holky, jestli budete dneska domlouvat, klidně domlouvejte, já se přizpůsobím :wink: Večer mi R. oznámil, že do Maďarska jedou od 23.9. asi na 3-4 dny.
12. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Lao, o těch třech studních se tady vedla diskuze, některým holkám se nelíbilo, že je tam sociálka na chodbě společná ... mě teda osobně to neva, ty 3 dny se to dá vydržet a cena byla suprová .... ale ta otevřená náruč není špatná .. pokud to pro někoho z Čech nebude daleko, přece jen je to blíž k nám na Moravu .....
12. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Mně hajzly na chodbě neva, na Vysočině mě štvalo, že bylo všechno slyšet na pokoji, takže bylo v noci o strach spláchnout, abych nevzbudila prcky....
12. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Tak jsem nastudovala tu otevřenou náruč a jsem pro :wink:
12. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Takze by nas jelo 13? s Laus? pocitam dobre a Andy?
Momou ty bys jela?
holky jestli chceme jet + - za 14 dni az 3 tydny je treba neco zacit zarizovat, tak supejte tady a domluvit se :slight_smile:
12. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Weli, já souhlasím .... zatím jakýkoliv termín a jedu určitě ... beru Otevřená náruč
12. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Takze dobre, shodli jsme se na penzionu Otevrena naruc?
a termin teda 1.-3.10? nebo drive? prosim napiste co a jak, kazdy svuj nazor at tam muzu napsat, nebo se na to vykvaknu a bude to :unamused:
12. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
12. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Weli, souhlasím 1.-3.10.
Teda Weli, ty mi dáváš, ty Lažánky, to já mám za humny doslova ... a je to dobrý ,stravování 100 m, pokoje vypadají super ... cena krapet lepší než ta Otevřená náruč .... já bych to brala ... uvidíme, co během večera ostatní holky na to ...
12. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Holky, já jsem hrozně na vážkách, možná asi nepojedu. Hrozně ráda bych vás viděla, to určitě, ale Honzík prudič, někam s kočárem na oběd bych si mohla nechat zdát, noci taky nejistý, prostě to je pro mě stres na Honzíka sama tři dny. Plus cesta sama 300km, jo, to by se ještě dalo, ale Honzík v autě bez zabavování nevim, já asi nepojedu :frowning2:
12. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky, ty ježkové se mi líbí, ale já bych jela pouze kdyby mne vzal někdo z Prahy, neboť takovou dálku už by mne MM asi nevezl....holt je to fakt už dost daleko...zkusím se domluvit s jumíkem, nebyla tu??? Nepročítala jsem to celý...Jinak termín není problém, ten začátek října OK!
12. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Holky pro mě je to už teda hoodně velká dálka, myslela jsem, že tentokrát to bude nějaký kompromis, ale je to ještě dál než minule, je to špíš moravský sraz......takže s námi nepočítejte, i když bych vás viděla strašně moc ráda :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky,

tak má účast je ohrožena :frowning2: :frowning2: Je mi to moc líto, ale mí rodiče si narychlo sehnali dovolenou, letí na Kos a to pro mě znamená, že budu muset na tu dobu bydlet u nich a starat se o babičku. Mají to posl. týden v říjnu, vrací se myslím 1.10. Pak hned 3.10. jdeme na oslavu.

Je mi to moc líto, snad pak zmáknem aspoň nějaký ostravský srazík, jo? Moc ráda se přidám a dojedu na kafčo.
12. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holky já nevím, já bych fakt moc ráda, ale zas nevím jak bych to zvládala s dětma. :sweat_smile: Doma je to v pohodě, ale v cizím prostředí je to něco jiného.
12. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdu se nahlasit. 1-3 me vyhovuje. Teda jsem spis za socialku na pokoji, ale jinak ktere misto me je jedno. Samozrejme by se libily posledni odkazy, mame to kousek, jen teda nevim, jestli to nebude daleko uz pro holky z cech. Tohle uz je cista morava...
12. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
jééé, já byla min. víkend na jednom srazíku a taky v Letovicích... :dizzy_face:
ale na další už nejedu...jsem totálka bez peněz a stěhování se blíží.... :unamused:
13. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Takže tohle bude nakonec moravskoslovenský sraz?
13. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.