• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Já si to myslela, že pro holky z čech už to bude moc velká dálka .... takže moravsko slovenský sraz
13. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Tak az napisou vsichni kdo chteji jet a zda termin vyhovuje, jsem ochotna tam zavolat, ale zatim to tady teda vazne. chodi tu 4 lidi. :wink:
13. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Weli, já souhlasím s termínem 1.-3.10. ... je mi jedno jestli Letovice, nebo ty Lažánky ....přizpůsobím se .....
13. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
jela bych :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Tak koukám, že na sraz jedu sama s Vítečkem :grinning:
13. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Holky tak jestli ta otevřená náruč tak to bych i zmákla tu cestu a penzion fajn..ale termín mi nevyhovuje..pokud jedem bez manžů tak pak teda fakt v tejdnu třeba st-pá (út by bylo pro mě dost blbé) ale takhle čt-so to je naprd navíc už ten víkend máme nějaké plány..a 190km zase nepojedu jen na otočku jako jeden den tam a druhej zpátky....
13. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz
Tak a kdyby jsme jely od 30.9. do 2.10.? Jako já jsem se těšila na holky z Čech naživo, takže mi celkem vadí, jestli na sraze nebudou :unamused:
14. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Aha, tak on je jiný penzion ....... no je hezký, ale zas, bych musela řešit jídlo, takže stejně nepojedu. A fakt je, že teď bylo hodně výdajů a já bych moc chtěla v zimě na týden na hory. Tak třeba na další srazík :wink:
14. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Pospi, mě neva ani termín 30.9.-2.10. .... taky mě to štve, že tam nebude spousta holek, co posledně ....ale budou tam jiný, co posledně nebyly :grinning:
14. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Mne vyhovujú oba termíny a so stravou sa prispôsobím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lao môžme sa zasa so Zuzkou zviesť s Vami? :grinning:
14. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Miruš, snad to dáme do kopy, abychom vůbec jely ...
14. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
No taky mi to pripada ze to tu vazne.
Takze kdo by jel?
Ja, Marti, Laola, Miruss, Pospi, Jumik kdo dal?
a zatim termin 30.9.-2.10.

to takovym temem moc nedomkuvime :unamused:
14. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Miruss, jasnačka :wink: :grinning:
A Tárová na to sere? No to snad nee :angry:
14. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Hobelec neseru, neny time. Sem pisal, ze na konci zari nemuzu!
14. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
weli, jestli muzu poradit, necekej az se tu nahlasi vsichni a kdy muzou atd. I minule jsem psala do penzionu jakmile jsme se na nem dohodly a nakonec bylo vsechno jinak. Pani z penzionu nam pak dala rovnou tip na terminy, kdymela volno atd. A podle toho jsme to doladily. takhe by se to nedomluvilo fakt nikdy, to mi ver. takze tam napis s orientacnim dotazem: cca 10 mamin s ditetem na 2 noci atd...ze predstava je ty a ty dny a cca ten a ten termin, jak maj volno a tak.
ju?

no tady na to sere vic lidi...cekaji, az to nekdo zaridi, to tak proste byva no...

se melo jet zase do Zdaru jako minule a bylo to...babu bychom zkousli a bylo to uprostred :slight_smile:
14. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Sami, mě se u Žďáru líbilo .. až na babu teda .... ale už jsme to tam měli ošahaný a s kočárama nebyl problém a s posezením taky ne, že? .... já myslela, že byste ji nerozdýchali :grinning:
14. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
mě sereš, Tárová :angry:

Hehe, Sami, aby nás tam baba ještě chtěla :grinning:
14. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Lao, já myslím, že pokud by měla volno, že by nás vzala, nakonec problém nebyl ... jen se předváděla a to už známe, tak nic novýho .... by jsme ten penzion mohly někdy využít, pořád to bude tak rozumně dálka pro všechny ...
14. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
tož, kdo tam teda píče? Hoďte tam dotaz a pak se snad nějak pobijeme a domluvíme :grinning:
14. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj holky,

tak ja nakoukla. omlouvam se, ze nechodim kazdej den, ale mam ted hodne prace, jak jsem psala.

Koukala jsem, ze se zmenil termin a jede se teda jenom v tydnu a mozna i misto. me to teda vyhovovalo spis ten ct-so. pokud by to bylo st-pa a na vysocinu, tak asi ne.. me se moc nechcou brat 3 dny dovolene. Chci si nechat hodne na vanoce.

Jako myslim, ze nejlepsi by bylo napsat predbeznej dotaz a treba se dozvime, ze tam nemaji volno a nemusime o tom ani premyslet. Jako omlouvam se, ale ja na to ted fakt nemam cas. sorry
14. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
Čau holky, koukám, že se domlouvá srazík :slight_smile: Já nepojedu, ty Letovice jsou odtud 320 km :confused: a to by mě MM na otočku určo neodvezl, ani bych to teda po něm nechtěla... a Puzziovic jsem četla že taky nepojedou, tak bych se nemohla ani vtírnout...
Ale teda mrzí mě to, minulej sraz se mi líbil a chtěla jsem poznat ostatní mamči a dětičky...

Srazík Plz-Pha-Jbl bych brala, můžem něco vymyslet :slight_smile:
14. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
holky,to fakt vypada, ze se nas na srazu potka 5 a pul...toz to jsme mohly na kafe v Ostrave na Masarykaci .-), by to yvslo levnejc...haha

no je to blby
ale chapu, aby nekdo vezl 300km nekoho tam, jel zpatky a za 2 dny totez, to je na palici, neprakticke, neekonomicke. Navic pocasi se zacne horsit, achjo.
No uvidime,co teda a jestli vubec s takovou "ucasti"
14. zář 2009 ve 23:33  • Odpověz
A proč tam vlastně nechcete chlapi? třeba by se jim to mohlo líbit, by si pak založili vlastní diskuzi :grinning:
15. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Momou, mě by tam MM ani nevadil, on je hodně "družnej" :grinning: tak se nebojím, že by se tam "nezkamarádil" :grinning: Ale stejně by tam s námi jet nemohl, má posledních 6 dní dovči a tu si šetří na Vánoce... :wink:

Pokud by se domluvil srazík v okolí Prahy, tak to problém není, je to hodinka cesty, to už jsem s ním probírala a odvezl by nás :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
Ale chápu ostatní, že manžy brát nechtějí, zřejmě by to pak nebylo tak odvázaný :grinning: já bych ho vzala asi jenom v nejnutnějším případě :grinning:
15. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Hpaja: No já si právě myslím, že když by to bylo na víkend, tak by si ani manžové dovču brát nemuseli a třeba by se jim to líbilo. Jára by to taky bral v pohodě. A bylo by to i pro ty, co by jeli z daleka, jako už jen když si vezmu jet někam na otočku 300 kiláků ........ to je volovina, to chápu. A zas jako by manžílci vyrazili uspávat dětičky a my si mohli klíďo pokecat. ......... No já v tom vidím spíš jen samé plus.
15. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Tak srazík v okolí Prahy vymyslet můžeme nebo v okolí Plzně a klíďo jen na kafíčko :wink:
15. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Takže jak s tím srazem? Tady od rána mrtvola...
Fakt není možné se domluvit na společném srazu? :frowning2: Hledám dneska po chvilkách na netu nějaké vhodnější neutrálnější místo na Vysočině, nebo kolem Telče, ale buď je to drahé, nebo tam není WC na pokoji.... Sakriš
15. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Holky, tak co zkusit ty Škrdlovice, tam jsme se o jídlo nemusely starat ... a mohly by jet i holky z Čech, když teda na moravský sraz se nemůžeme rozhoupat ... tady mrtvo jako v kostele .... Pospi, asi dojedeš k nám a bude to, pokecáme ... dobrý ne? zajdem do Dinoparku, do aquaparku atd .....
15. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
Marti, tak já taky dojedu :wink:
15. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.