• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Jasan, Moni :wink:
15. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Ty jo, tož to je teda masox..... :angry: Snad se (do půče) domluvíme, ne?! :angry: :wink:
Holky - plzeňačky, nahoďte místo, které je pro vás schůdné :wink:
Jako já MM s sebou nevidím jako problém, je v pohodě, družnej, takže klíďo píďo a navíc ještě může hlídat :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
prý do půče :grinning:

no asi nedomluvime, nebo leda na jaře, páč to tu vázne, no.

jasně, tak ať ti nejkrajnější /plzeň, Jizerky, slovenky, OV/ napisi max. vzdalenost. Hodime kruzitko do mapy a udeláme průnik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz
tak koukam co noveho na srazu a ono prdlacky... :frowning2:

ja napsala jak muzu. Jsem komplikovana kvuli praci :frowning2: , tak cekam co spis vypadne z vetsiny a kdyz to nejak pujde, tak dofrcime..
15. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
Nasla jsem docela dobrou stranku na hledani ubytovani... je tam toho dost a staci si zvolit kraj... ja zkusila tu vysocinu...

jen nemam cas to probirat, jdu spat...

http://ubytovani.kamsi.cz/vysocina/apartmany/chalupa/chata/farma/penzion/rekreacni-zarizeni/statek/bazen-aquapark/cena-do/450/pocet-pokoju/5
15. zář 2009 ve 23:56  • Odpověz
Laola: Tak tak, chlapci můžou hlídat :wink: a my klábosit.
16. zář 2009 v 06:52  • Odpověz
Holky u nas by MM taky v klidku jel, teda jen o vikendu, jen si to neumim predstavit. Jako ze by much dala na krk dite a poslala ho s uplne cizima chlapama nekam kocarkovat a sama se tam bavila s vama...

Spis si myslim, ze by jsme stejne byli vsichni pohromade s chlapama a teda uz by jsme je nemohli pomlouvat :slight_smile: no a vecer je uspavani stejne v moji rezii, holt nema ty prsa :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Nikul, u nás nápodobně s chlapama .... by mi tam MM nebyl moc platnej asi
16. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Takže si klidně myslím, že by naši manžílci mohli jet, seznámí se a pak si vezmou děti a půjdou s nima na vandr a my je zas můžem v klidu pomlouvat :wink: A možná by se někteří začali snažit se i dětičky uspávat, pokud k tomu už nejsou zapotřebí prsa :grinning: U nás je to jednoduchý, děti dostanou flašku, přivřou se dveře a je to :slight_smile: V osm už to všechno spí, i kočka :grinning:
16. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Holky, na mě asi ohled neberte, MM by mě nevezl ani kdyby se jelo znova do Škrdlovic, páč by si stejně musel brát dovču - cesta tam trvá cca 3,5 hodiny (a jak zrovna v jedné vesnici opravovali silnici, tak jsme jeli 4h :unamused: ). Minule navíc chytl na zpáteční cestě zácpu v Praze a dorazil domů až někdy po 20h... :confounded: To po něm fakt chtít nemůžu...
Odvezl by mě, pokud by to bylo max. 2h cesty od Plzně, ale to by bylo zase strašně daleko pro holky ze Slovenska+sev. Moravy...
A Ivča nepojede, tak se nemůžu ani vtírnout k ní do auta - tím samozřejmě nechci Ivku tlačit do toho, aby jela... :wink:
16. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Caute kocky, ja chcem ist urcite a v podstate mi je jedno kedy a kam, prisposobim sa, trufam si aj na dlhsiu trasu. Opytam sa este Novinky, ci by sla so mnou v aute.
16. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Hpaja: A co kdybychom vymyslely sraz i s chlapama? To by pak nemusel jet naotočku, což mi přijde vůči chlapům dost blbý a hlavně i nebezpečný. Nemyslím teď, prostě někdy.
16. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky tak zatim jsem nikam nepasala, protoze vidim ze muj navrh na misto neprosel. ja asi takhle daleko jako je vysocina sama napojedu a MM by me na otocku nevezl, takze tak asi. uvidim jake vymyslite misto :wink:
Jinak teoreticky muzu kdykoliv, otazka je kdy poujde MM na operaci tak ho tam musim zavest a odvezt a kdo vi kdy to bude :wink:
16. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Weli, mne sa pacil aj posledny navrh, mam to blizko, len tie prazandy to vysachovava. Je otazne, ci sa vobec nejaky kompromis najde :pensive: , tak rada by som vas videla, skusme to nejako dohodnut babule :wink: , nech to nejde do stratena.
16. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak supky hupky sem a domlouvat kam mam psat... ha
16. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak co teda ty letovice nebo kdeze to bylo? No a bez chlapu (kdo chce at si samozrejme veme) a ja si teda jsem ochotna vzit 2 dny dovci, takze pokud neprosel ten termin ct-so a jelo by se uz ve stredu tak bych jela treba ct-pa.
16. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
no a muzem zkouset hledat nejaky kompromis na dalsi sraz...
16. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Nikul myslis toto jo? http://www.otevrena-naruc.com/index.html ale tady by nas jelo asi malo.
tak mam tak zkusit napsat termin konec zari?
ale to zase psala ze nemuze megn ... tak jak?
16. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
A co ten termin 1. - 3.10.? To moze aj Megn, aj Nikule. Alebo mne by viac vyhovovalo 8. - 10.10., to by bolo pre mna uplne super. Miesto necham na vas, prisposobim sa.
16. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Lobi ten termin 1.-3. nemuze myslim megn, a v tom pozdejsim terminu, ja uz se bojim ze bude skarede a zima :unamused:
16. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Aha, som myslela, ze Megn nemoze do 30.9............ako chcete, ja si myslim, ze tyzden hore - dole, uz je v otazke pocasia v podstate jedno, je to aj tak trochu loteria.
16. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
welinusko, pis tam, jak jsou na tom v penzionu, jen letmo hod nase navrhy terminu, necekej, az se tu slezem a 5 lidi napise kdy muze a nemusze-..to by se musea udelat tabulka, kdo kdy muze. napis jim, a pak podle nich se to doladi uzzzzzzz, to se oprvadu jinak nepohne!!!diiik
16. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahojte.
Pozerám a tu nič nové. Ja nemám zatiaľ nič dohodnuté, tak termín mi je jedno ktorý. A ak by ste chceli brať aj chlapov, tak to sa musím opýtať MM a to by bolo možné len cez víkend. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Holky, mi je to šumák kdy. Týden dříve nebo později, to je jedno, a zrovna může na konci záři chcát a pak může být ještě hezky..... sněžit snad nebude :wink:
Jinak R. by se mnou asi nejel, to bysme museli i s Riškou :sweat_smile: Já si chci odpočinout :wink: Prý mě tam odveze, ale já budu řídit, to jsem zvědavá :confused:
16. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Weli, jsi zlatá, že tam písneš :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
ja urco bez MM...leda by v okoli byli nejaci hadi nebo zmije :-P, na ktere by vyrazil
rozhodne bez, taky si chci odpocinout, minule to bylo super
16. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
ja som uz tiez pisala, ze aj ja rozhodne bez MM ( aj MM je druzny a komunikativny typ, nema problem v cudzom kolektive, len nezdiela so mnou moje nadsenie pre kona :sweat_smile: ), ale samozrejme, kto chce, nech vezme
16. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Takze do tech Letovic by jela urcite Lobka, Samicka,Pospichalka, Miruss, Weli, Marta, ja aspon na cast urcite taky a mozna Megn, zalezi na terminu...

KDo dalsi Momou, Jumik, LAola? Nejsem si jista...

Tak uvidime co odepisou..
16. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Lobi, my to máme s MM stejně :grinning: Před chvílí jsem se ho ze srandy ptala, jestli by tam se mnou zůstal, a on na mě, jestli jsem se náhodou nepo.rala :fearful: :wink: Remcal, že mě má hodit a jen na otočku, ale připomněla jsem mu Maďarsko, že to je mnohem dál, a vyřízeno :grinning:
16. zář 2009 v 16:39  • Odpověz
Holky tak toto mi odepsala pani
Vážená paní Hartmanová,
jsme rádi, že máte zájem o ubytování u nás.
Je u nás moc hezky, všem hostům se velmi líbí, hlavně oceňují, že je u nás vše a v takovém rozsahu, jak je na našich
www.otevrena-naruc.com stránkách.
Volno máme od pondělí 28.9. do pátku 2.10. a pak od 4.10.
Skutečně podáváme jen snídaně, formou švédských stolů, velký výběr a množství, obědy a večeře by byly možné ve městě Letovice v restauracích nebo bychom Vám zajistili jejich dovoz z restaurace nebo z jídelny místního učiliště.
Na patře je pro hosty vždy kuchňka (2 patra, 2 kuchyňky), s MW troubou, lednicí, vařičem, konvicí a nádobím.
Pokoje jsou zásadně s vl. soc. zařízením.
Kočárky je možno zdarma dát do vstupní haly a do garáže, která je přímou součástí našeho objektu.
Venku máme kryté i nekryté posezení a dětské hřiště - skluzavka, pískoviště, prolézačky, houpačky.
Společenská místnost k dispozici.
Po špatných zkušenostech, kdy nám hosté odříkali na poslední chvíli nebo vůbec nepřijeli, což nás velmi poškozovalo, bychom prosili zálohu ve výši 500 Kč celkem, zbytek by se doplácel v hotovosti.

Prosím, potvrďte nám, že jste tento mail obdrželi.
těší se Prudilovi

S tim jidelam ze by nam zajistili by bylo super. a ta zaloha je asi 500kc za jednoho ze? tak co rikate?
16. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.