• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Weli, mě se to líbí. :wink: Takže se musíme samy rozhodnout, jestli T 30.9.-2.10. nebo pak později :grinning: Tím nám Prudilovi nepomohli :grinning: Weli, díky, že si tam napsala :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Me se to taky libi..

Tak co poslat sms Tarovce? Me je termin asi jedno, mozna trosicku vic ten pozdejsi, ale jsem pro oba. :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Super že odpísali. Mne vyhovujú oba termíny, aj keď prvý viac. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holky, dobrý zprávy ... termín je mi celkem jedno, až se to přiblíží, tak budu teprve vědět, jestli mě bude moct MM odvézt, jestli ho někam nepošlou do "dža" :grinning:
16. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
ja s terminem jsem zatim taky v pohode. MM nebude doma od 29.9. do patku,tak by se siknul ten prvni vic, ale fakt je mi to fuk
zaloha je samozrejmost
16. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
já jsem pro každou špatnost :grinning:
16. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
Holky, já bych moc ráda jela, ale musela bych s MM a jen tak na 1 nebo 2 noci, spojili bychom to pak třeba s návštěvou našich příbuzných na Moravě, protože nechci, aby mne MM zas vezl na otočku, to je na pytel...strašně drahý :frowning2: ...Jinak by se mi hodil asi ten první termín víc, ale jeli bychom třeba až od středy, protože v úterý máme oslavu...ale na mne se až tak moc neohlížejte, bůh ví, jak to s náma bude...ale radši se dopředu ptám, zda by vadil MM...on by zas tak mezi ten nás babinec nelezl si myslím :grinning:
17. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Talls seber manzela a dofrcte! Te tam chceme a treba i s MM. :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
Nikul, dík, jsi milá :slight_smile: . MM jsem to nadnesla a psal mi, že si to musí ještě rozmyslet :wink: ...ale jako kdyby klapl výlet i za příbuznýma a mohl si vzít dovču, tak myslím, že bysme jeli. Moc ráda bych poznala Lobku, Welinku, Megn...kohopak ještě neznám? A stará známá garda Nikul, Marti, Samička...kdopak z minulého srazíku ještě pojede????
Paní by nám mohla dát slevu, ne? V říjnu určo nemají plnou obsazenost a když nás tam pojede banda??? :wink:
17. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Holky, já se jen modlím, že MM někam nebude muset jet .... navíc tchýně má zrovna narozky (když pojedu v tom prvním termínu), tak snad to stejně oslavíme v sobotu až dojedu, doufám .... včera si doufám, dělal srandu, že po "silnici smrti" mě nikam nepoveze :wink: tam na ty Letovice bývá dost havárek, a prý se mám zeptat mojí mamky, jesti mě pustí .... ona je totiž vždycky při něm, prý co mě to posledně napadlo jet na babinec takovou dálku .... holt ty maminky !!!!!! ho budu muset nějak postrčit dneska,.... jdu s ním na hrušky na slivku, tak si hodím očko .... ale teda od rána leje, tak nevím, co z toho bude ... Simco, taky bych se s tebou ráda viděla ... .snad nám to klapne jako posledně :grinning:
17. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak nakonec to vypada, ze nas pojede hafo :grinning:
Lobka, Samicka,Pospichalka, Miruss, Weli, Marta, Laola, Talls s manzilkem. Jako 8 mamin povazuji za super uspech.. No a jeste asi i Jumik a co Momou s MM? A co Megn?
17. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Jo a Marti ja jezdim po silnici smrti kazdej den, no ted co jsem na MM uz teda ne, ale normalne do prace jo...
17. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Super, napisu Majde jak na tom je s terminem a teda súise ted prvni jo? super
17. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Nikul, já předpokládám, že si dělal srandu ... no prubnu ho dneska. ... naštěstí to tam nevyjde draho, asi jako Škrdlovice ....
17. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Holky, my jsme se nakonec snad domluvily! :confused: :dizzy_face: Škoda, že třeba Andy, Puzzi, Hpaja nepojede :frowning2: Důvody chápu :pensive: Nevíte, Novinka se ke srazu vyjadřovala? Už jsem jí tu déle neviděla :confused: Aha, někdy v květnu jsem jí tu objevila hned na 1.str., psala, že na jasen předběžně ne, kvůli akčňákovi.
17. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Pospi, pisala som dnes Novinke SMS, tak uvidime :wink: , ja by som nerada sla sama v aute, lebo maleho nemozem mat vpredu, tak by som musela casto zastavovat.
17. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak Majda psala ze konec zari vubec nemuze, je jedou za sestrou do cech a nevi zda 30. nebo 1.10. takze nevim jak to udelat co navrhujete? :wink:
17. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
A ten druhy termin 8.- 10.10. ? Welinka pisala, ze sa boji pocasia, je este nejaky dovod, ze niekto vtedy vyslovene nemoze?
17. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Lobi, já pozděj můžu (my máme v tom dřívějším termínu dvoje narozky v rodině, tak bych raděj jela pozděj, ale nechtěla jsem to hrotit)
17. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Holky, se mnou asi spíš nepočítejte, tady plzeň je od většina z vás hrozně daleko, bude-li to schůdný pro mě, nebude to schůdný min. pro 50% z vás. Tento sraz asi vynechám.
17. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
Puzzi to je škoda, že nepôjdeš, moja spolubývajúca. :unamused:
Mne je jedno aký termín. :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
tak pokud majda rekne, ze pojede na druhej termin, tak pro me je to o.k. a muzu i druhej termin... vlastne se me to hodi i lip. :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Holky majda mi psala ze se mame zaridit podle sebe, jak to vyhovuje nam a ze nema cas tady napsat. tak co ted?
17. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Weli,

ja bych to udelala tak, ze bych se zeptala jestli Majda pojede od toho 7.9. Pokud by jela, tak bych zvolila tento termin.

JInak jak jsem psala u me je to jedno, prizpusobim se, ale pokud bych mela volit tak od 7.9.
17. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz
Nikule: 7.9. Nestihneš :grinning:
18. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Holky nejak se ta domluva tahne, nevim nevim jestli vubec pojedeme jestli se dohodneme,
Maly je od vcera silene nachlazeny, celou noc nespal, priblizim se s vysavacem a rve, nemuze mit trauma z toho odsavani? :frowning2:
18. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Weli, jak psala Nikul, ale teda 7.10.
18. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Souhlasím s 7.10.-9.10. :slight_smile:

Já už jsem to tu psala včera, ale neodeslala :pensive:
18. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Nik a urco 7.10.? Nechcela si, aby v tom bola sobota, tda od 8.10.?
18. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Weli, to je blbe, chudak Maty :pensive: . Inak jasne, ze uz ten vysavac pozna a nepaci sa mu, takze moze to byt problem :unamused: .
A este som chcela napisat, ze Novinka nepojde a mna tiez odradzaju 2 veci - bojim sa, ze sa ako na potvoru stane to, co minule a maly ochorie a tiez sa bojim ist sama v aute s tou sedackou vzadu je to blbe :confounded: .
18. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.