• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Tak jsem psala Majde a napsala ze nevi zda pojede od 7. kvuli financim, ze jedou do tech cech, ze se mame zaridit podle sebe.
Tak?
18. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Lobi tak to vem pres ostravu a nalodim se k tobe ja :slight_smile:
dobry napad ne?
takze mam napsat pani od 7.10. a teda kolik maminek a kolik deti? a jak to budeme chtit s tim jidlem?
18. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Weli, započítej si mě + 1 dítě (já budu jídlo chtít určitě - obědy, večeře pro sebe)
18. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Well ja tiež pôjdem a tiež chcem jedlo pre seba. Pôjdem ja a Zuzanka. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Miruš, moc se těším !!!!!
18. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Holky já nevím, já bych chtěla ................. ale zas chci i v zimě hory. Dnes večer to s manžou rozlousknu a napíšu. Když tak si udělám jen výlet :wink:
18. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Mrati aj ja sa teším. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Weli, mě taky počítej s Jankou a jídlo chci, pokud je možnost :wink:
18. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Leni, já furt uvažovala, jestli ti to napsat, ale tak teda píšu. My plánujem teda jet kvůli spotřebě skrčkem Yarisem, bo Land Cruiser hodně papká, R. říká, že 3kč/km. Když bys ale měla zájem, mohly bysme dát cestu napůl a R. by nás zavezl L.C. Pochopím, když nebudeš chtít. Počítala jsem to a 1 cesta tam a R. sám zpět vyjde cca na litr + zpáteční cesta, tj. každá cca litr :unamused:
18. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Pospi diky za navrh, ale ja myslim ze nasi naftackou oktavkou to zvladnu za min, musim se poradit s MM a jestli teda pojedeme tak musime kouit jeste letni pneu, mame sjete.
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy pojdte to domluvit nebo se na to vykasleme :wink:
18. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Weli, abychom se tady nedomlouvaly jen 2-3 co? .... Pár se nás vyjádřilo ...
18. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ja som sa už vyjadrila súhlasím s akýmkoľvek termínom, pôjdem ja a Zuzka a ak sa dá chcem jedlo pre seba. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Já totéž co Miruš!!!
18. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
no vyjadrily se 3 holky.
do zitra pockam a pak se na to asi vykasleme :wink:
18. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hodila jsem odkaz na diskuzi ,,,,, sakra už :grinning:
18. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
ja + Domi a jidlo je jasnacka, nebudem si tam varit prece, takze si myslim, ze vsichni, co rekli, ze jo, tak plus jidlo.
18. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Takze:
Marti, Miruss, Pospi, Sami a ja to je zatim 5lidi + jidlo, v terminu od 7.10.?
18. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ja súhlasím. :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tak já ten termín nemůžu, ale nevadí, není to poslední srazík :wink:
18. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ja samozrejme taky a plus jidlo... :slight_smile: jen me uz trochu unavovalo jak tu ted nikdo nechodi a ja tu poctive nakukovala kazdej den.
18. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
a Laola a možná Talls
18. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
Holky, tak ten první termín říkal MM, že by ho asi nepustili v práci, dotahují nějaký obchod, ten druhý nevím, musela bych se ho zeptat, a on v práci ...7.10 jdu s malým do cévní poradny, tak nevím, zda bysme jeli příp v tu st nebo až čt...s tím, že bychom byli jen jednu noc...ale jeli bychom jen kdybych se domluvila i s příbuznýma na víkend...jinak ta cesta na Moravu je fakt moc kiláků...takhle bychom to spojili...takže u nás furt nejasný...takže u nás bohužel furt 50/50....jsem moc nepomohla, co? Jídlo by se dalo určo pak na poslední chvíli domluvit...to by nebyl problém...jo a MM říkal, že by se určo zabavil sám...by si vzal foťák a šel by někam fotit :slight_smile: ...nebo by to mohl být chvílema náš dvorní fotograf :wink:
19. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Jojo Nikul me to taky nebavi, jakneco chceme zorganizovat a baby na to kaslou :wink:
19. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Weli, tak se sejdem my, co na to nekašlem .... to je vždycky hodně řečí, a až přijde na věc tak je problém .... v tom květnu to bylo ráz naráz a taky to nejdřív vypadalo, že už se to nedomluví ....
19. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tak teda termin jeden druhej vikend? a jak s prachama? Weli napsala bys jim, jestli teda mame poslat kazda zalohu zvlast atd?
19. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Weli, zapomněla jsem reagovat na tvojí odpověď na dopravu, že jsem četla a jsem srozuměna :wink: :grinning:

a prašule jak a kam, tohle mě taky zajímá :wink:
19. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz
Dobre rano kocky, ospravedlnujem sa, od piatku som nebola na webe, tak som sem dnes hned rano vletela, ze ako to vyzera a vidim, ze nic moc :pensive: . No ja sa hlasim, rada nalodim kohokolvek, kto by bol po trase ( Weli ta Ostrava neviem, neviem :sunglasses: ). Rada by som si este presne ujasnila termin - na kolko noci ideme? Na dve, ci na tri noci? Lebo podla toho terminu od 7. - do 10.10. mi to zatial vychadza na 3 noci ( ja by som sla radsej len na dve noci stvrtok - sobota od 8.10. do 10.10. - co vy na to?) Ja si myslim, z ten termin by obsadeny byt nemal, takze kludne by sme to mohli tento tyzden dobuchat do zdarneho konca - hor sa do toho :slight_smile: .
21. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem tam psala termin 7.-10. pac nevim presne, nejak to nemuzeme rozlousknoíut a ohledne zalohy jsem psala. tak uvidime
dneska sel MM na ko, tak se dovi termin operace, snad to nebude v tomto terminu protoze me jinak picne. :unamused:
21. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Weli a ako sa ma Maty? Uz je mu lepsie?
21. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Lobi dekuji, porad silena ryma, pri odsavani spolu doslova bojujeme, co mu pomaha je eukasol od justu, ale odsavam zelene hleny, porad je toho hodne. ja uz chci at je zdravy :wink:
21. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.