• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimni vecery...holky, pojdte povidat, kdyz uz mimisci spi ;-)

(Zamčená)
17. září 2009 
Ahoj holky...maminky, nebo skoro-maminky :slight_smile:

Podle kalendare je sice jeste leto, ale obloha byla dnes rano podzimni, jeste par tydnu a vecery zacnou byt dlouhy...tak co aspon chvilicku z kazdeho z nich propovidat? :wink: Urcite se spoelenych temat najde spousta...jsme prece ukecany zensky :grinning: A vite co, nemusime povidat jen vecer :wink:

Lucka

PS: v postylce mi spinka desetimesicni Sebastianek :slight_smile: )
5. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
ahoj lus..me spi v postylce roční Kateřinka a budi nam ji opilci co rvou venku kdesi u fotbalu nebo z oken ci co...jako ze je to bavi ze? :angry:

jo a mas pravdu z niceho nic je chladno :frowning2:
5. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
ahoj lusyen, tak mně spinká v postýlce skoro jedenáctiměsíční Anetka a já dnes už půjdu také spát. Počasí bylo dnes na bačkoru, ale září má být ještě docela hezké. V zimě to bude horší :frowning2:
5. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky, to chladne pocasi jsme asi dovezly ve stredu z UK, jak na potvoru, ale tak si CR s malou uzivam.

Mia ted krasne spinka s babickou :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
jj pry babi leto snad prijde :wink:

pep: jako ze spinka u babicky nebo babicka u vas? :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
Lis :wink: ahoj Tobe i Kacence :slight_smile: U nas je nastesti klid, zadny "divoky fotbalista" se nam pred domem nepotlouka.

Jestli zacne podzim bouchat na dvere, budeme si ho muset nejak zprijemnit :wink: Ja miluju "Katerinky"...chryzantemy a barevny malinky dyne, tak si asi po vikendu pujdu udelat do kvetinarstvi radost :slight_smile:

Taky od uterka zacime se Sebikem chodit zase do plavani, tak se moc tesime :slight_smile:
A zitra nam upece babicka svestkovy kolac, takze dalsi "prijemnost" :grinning:

Co mate v planu s Kacenkou vy? :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj holky,nam se s tim pocasim nachladila mala :frowning2: bud jsme podcenili obleceni ven,nebo jeste letni prikryvku :frowning2:
V postylce mi spinka skoro 9 mesicni Tarinka a radeji pujdu spat,pokud me ceka noc co vcera:frowning2:

jo a myslim,ze podzim bude jeste krasnej :wink:
5. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
Jeee ahoj i vy ostatni...Ag s Anetkou a Pep s Miou :slight_smile: Asi uz dnes pujdu pod perinu, tak se rozloucim, ale brzo se zase ukazu...jsem rada, ze jste prisly :wink:
5. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Jeste ahoj pro jani s Tarinkou...holky, dobrou a klidnou noc :wink:
5. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
lisounek, spinka u babicky s babickou...jsme ted v Ostrave na navsteve, tak jsem tu rada, rodna zem je rodna zem.

Ja miluju podzim pokud neni uprseny. Dneska taky svitilo sluno, ale uz takove to podzimni.

Taky vsechny zdravim a jdu do hajan pac zitra vyletujeme :slight_smile:
5. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz
pepp...a kdy odjizdite??? Ze byste si to vzaly zpatky sebou :wink:

Koukam, ze mam starsi holcicku, ale chodi taky brzy spat :wink: ...muzu se pridat?
6. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky,jj podzim klepe na dveře. :frowning2: Mně spinká v postýlce pětiměsíční chlapeček Maxíček. :wink: Touto dobou už spinká,ale dneska se mu nějak nechce.

Můžu se k vám přidat?
6. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj Jani, no joooo vsak ja to pocasi zas odvezu zpet k nam za kanal :grinning: Hrozne cas leti, uz je nedele, zpet letime pristi pondeli, mala uz zvatla kde co cesky, tak mam radost. Dneska vysla az nahoru na Stramberskou Trubu sikula
6. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Ahoj luciu... urcite se muzes pridat :slight_smile:

Vasemu prdolkovi jste vybrali krasny a zajimavy jmeno! :slight_smile: Divam se, ze je o pet mesicu mladsi, nez nas Sebik...minuly tyden uz jsem mu kupovala opravdicky boticky, protoze nechce lezt, za to ale zacina tapkat :slight_smile:

U nas dnes bylo krasne...slunicko, i kdyz podzimni...byli jsme v lese a Sebik pak dve hodinky spal...asi ten cerstvy vzduch :slight_smile:

Jaky program mate na tenhle tyden? Kazda inspirace se hodi :grinning:
6. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak mně v postýlce už asi půl hodiny usíná skoro dvouletý Adámek, ale moc mu to nejde, až sem slyším, jak tak něco důležitě vypráví svému slonovi a psovi, co má u sebe...a chvílema i zpívá, tak to usnutí asi ještě tak 20 minut nehrozí :confounded:
Tady bylo dneska taky moc hezky, sice chladněji, ale příjemně. Já mám podzim docela ráda, hlavně září, je to "můj" měsíc, narodila jsem se já, moje ségra a můj malej Adík.
Jinak program na tenhle týden je jasný :unamused: budu muset vyžehlit šíleně obrovskou kopu prádla, který se mi nahromadilo za delší dobu a já to žehlení fakt z duše mesnáším :angry: :angry: :angry: No a taky jdu ve středu konečně po dvou měsících na spinning, už se těším, až si trochu proženu faldy. A pak ještě musím zajet do Práglu na Zličín do IKEA, chci koupit Adíkovi nějakou pěknou záclonu do pokoje. :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj lusyen,děkuji za pochvalu jména. :wink: Moc často se to nestává,spíš naopak. :frowning2: Náš Max se už staví na čtyři a pěkně na kolínkách péruje.Je to sranda ho pozorovat. :dizzy_face:

Sebík je šikula,když už bude každým dnem chodit. :wink: Jinak počasí u nás takové jako u vás.Taky jsme byli na procházce hnedka z rána a po obědě jsem si spolu zdřímli.

Program?Teď bude mít manža dva dny volna,tak uvidím co vymyslí.Máme tento týden plavání a ve středu jdeme na očkování.Máme druhou hexu a synflorix.Takže jestli to bude jako posledně,tak si dva dny zase užiju brekotu.A do toho nám leze druhý zub. :frowning2:
6. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Elu:já o své hromadě prádla ani radši nemluvím. :angry: Jak já to žehlení nenávidíííííííím
6. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Ahoj elu :slight_smile: Koukam, ze jsi z Berouna...mam tam tchyni...teda tchyni, nerada ji tak rikam, protoze ona je hrozne fajn...takze je to mama Eva :grinning: Moc se mi tam u vas libi, mate nadherny okoli a ta Ikea na Zlicine...jooo, byla bych tam porad :grinning: Tenhle obchod miluju :grinning: A priznam se, ze jsme tam manzela a Sebika vytahla vcera...jen tak se kouknout, ale nezustalo u toho :grinning:
Takz mam podzim..hlavne ten zarijovy moc rada...kdyz je hezky a nepadaji z oblohy trakace...tak maji tyhle dny svoje kouzlo :slight_smile:

Zehleni...fuuuuuuj :grinning:

Luciusku...my si na Sebastiana vyslechli ruzny komentare...dost lidi se tvari divne :grinning: Ale nam to nevadi...my jsme spokojeni...a Sebastianek bude snad casem taky :wink:
Jejda ockovani...drzim palecky, at jste bez teplot a slzicek!!! A plavco...taky v utery zaciname dalsi kurz :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky zase vecir:slight_smile:

kupa pradla..o tom take neco vim :frowning2:

á program?no,plavani nam konecne zacina take,tak se tesim...musim zajit take neco zasportovat :wink: proajimame byt,taks e tam meni najemnici...musim pobalit nadobi:frowning2: a dat to do pucu :unamused: a v patek jedeme na cely vikend na svatbu,tak jeste musim poresit co si obleknu :frowning2:

Luci:Maxik ma take velice brzy zuby...nasi male vylezl v 5 a pul mesicich.. :wink:
6. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Lu:právě,že když někomu řeknem jak se jmenuje tak se tváří všelijak a někdo si neodpustí nějakou tu poznámku co jsme mu to proboha dali za jméno.Ale my jsme se s manžou taky spokojení a doufám,že i malý bude.Právě,že měl posledně teplotky abyl strašně ukňouraný a to pak ten den je nekonečný a strašně náročný. :frowning2:
6. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jan: na svatbu bych šla.Aspoň bych se trošku odreagovala.No,my už zuba máme víc jak týden.Ale není to o moc dřív než měla Tara.
6. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Tak vedle už se dozpívalo a dohulákalo a spí se tam :wink: :slight_smile:
A já asi skočím do vany.
lusyen - já bydlím ještě kousek od Berouna, v Hořovicích :slight_smile: ale máš pravdu, je to tu fakt pěkný kraj, mám to tu ráda.
6. zář 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
Hezký večer,tak u nás ta nejmenší Eliška 10m spinká už od 20.00 ty větší puboši zalézají až v 22.00.Dneska nevím proč,ale strašně únavný den,nic jsme nedělali,ale ploužili jsme se všichni jako mátohy :frowning2: Nám taky začíná plavání tak už se těšíme,hlavně na stejně staré děti,přistěhovali jsme se před dvěma roky,ale stále to pro mě není ještě to pravé,dost mi chybí přátelé.Takže chodím s malo hodně ven,a snažím se dělat něco abych nezešílela,čtu,fotím atd.
A žehlení to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže to odkládám jak jen to jde,ale pak jsem na sebe naštvaná,že toho je zas hromada :wink:
máte krásné dětičky shlídla jsem albíčka,tak zas večer hezké sny vám i prckům. :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Luci...tak ohlasy na trosku nezvykly a neokoukany jmeno mame stejny...a urcite se shodneme, ze i dalsiho prdolku nepojmenujeme nijak fadne :grinning: At se ma okoli cemu divit :grinning:

Holky...svatba...taky bych sla :slight_smile: Kdyz tak nad tim premyslim, zopakly byste si tu svou? Samo ze se stejnym muzskym :grinning:

A zoubky...Sebikovi vykoukl prvni v sesti mesicich, snad to bylo presne na den a ted se uakzuji jak houby po desti...jeden za druhym...ted jsou na ceste rovnou tri :grinning: A k tomu uz ctyri mame :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
hezký večer,
koukám že jsme tu z malých dětí nejstarší.Adélce je 2,5roku a taky spokojeně chrupká.
Nám zítra po prázdninový pauze taky začíná plavání.Chodíme už od 6měsíců a náramně si to užíváme.A abysme toho neměli málo,od úterý máme zase cvičení rodičů s dětmi.Jsem si myslela že si jako malá vybije energii ,bude chodit brzo spát a já budu mít trochu klidu.je to přesně naopak.Po plavču i cvíču jsem já hotová a madam plná elánu.
6. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
Lu:jj,ale ať si všichni trhnou protézou.Svatbu bych si střhla ještě jednou.Páč,když jsem se vdávala tak jsem byla ve 3 měsíci,tak jsem si to moc neužila.Neodvázala jsem se tak jako obyčejně.Ale kdybych to udělala,tak by asi všichni okolo koukali co dovedu a to myslím i manžu. :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Lusy,klidně bych do toho šla znova.S tím samým chlapem,to je jasný.Jsme se ho tuhle jen tak se srandy ptala ,jestli si mě nechce znova vzít.A prej když budu mýt ty samý šaty tak prej klidně.Taky bych šla na svatnu.Ale bohužel žádná není v dohlednu.
6. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Luci...no to je spravny, ze Te i manzel nezna uplne do detailu, je potreba mit nejaky "tajemstvi" a umet prekvapit :grinning: Ja bych do toho taky znovu sla, jen nevim, jestli bych se nasnerovala zase do korzetovych satu...vubec jsem se diky stazenymu brichu nenajedla...a ze tam bylo dobrot :grinning: Jinak, kdyz jsem u jidla, zase na me jde chut na cokoladu...vecer bych vzdycky zdlabla celou tabulku :grinning:

Madli...vubec neva, ze je Adelka nejstarsi...muze tady tomu velet :grinning: My jdeme zkusit cvico zitra poprve, tak jsem zvedava a plavco...tak to Sebika vzdycjy odrovna a jen co ho dam do kocaru, tak spinka :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
Lusy neříkej dvakrát.Ona to je taková drnda.Jen co ráno otevře oči,otvevře i pusy a zavře ji až večer.A so kolikrát vymyslí za hlášky.To koukám kam na to chodí.
6. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Madli...je to spravna zenska :grinning: A ma krasny jmeno...my jsme Adelku taky meli napsanou v listu do porodnice...ale ultrazvuk nelhal, narodil se nam Sebik :grinning: Kdyz jsme ten papir vyplnovali, byla to celkem sranda...vedeli jsme, ze cekame chlapecka, ale dve hodiny jsme se s manzelem handrkovali a vymysleli novy jmena pro holcicku, protoze co kdyby :grinning: Nakonec ale zustalo u Adelky :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
Lu:já už bych se taky do těch stejných šatů asi nevlezla. :frowning2: Večer taky nevím co bych snědla.Přes den není moc času něco s níst a večer jak sednu k televizi,tak nevím co bych do té huby dala. :grinning:
6. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.