• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimni vecery...holky, pojdte povidat, kdyz uz mimisci spi ;-)

(Zamčená)
17. září 2009 
autor
Holky a mimca...dobrou vam vsem a zitra treba zas na chvilku ahoj :slight_smile: Mejte pohodovy pondeli a nastarujte tak i cely tyden :wink:
6. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
Lu:dobrou :wink:
6. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
Jeee Luci...na to se jeste neda nereagovat...parada, nejsem v te vecerni pazravosti sama :grinning: Dnes jsem se ovladla, ale vcera vecer jsem jeste v deset v posteli s notebookem na kolenach zbastila kus chleba s kusem super italskyho slamu, ktery jsme si dovezli z dovci :grinning: Drobky rano v posteli zadny nebyly, ale stejne jsem si rikala, ze jsem cune :grinning:
6. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
6. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: No nic, fakt jdu spat, nebo se zas rozdivocim a otevru dvere do lednicky :grinning:

Luci, cau a dobrou :wink:
6. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
Jéééé,to jsem ráda že v tý chuti k jidlu a hlavně na sladký,nejsem sama.Zatím to jde ale nevím co budu dělat až to na mě bude vidět.
6. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Luc,dobrou.
6. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Dobrou holky,tak zase zítra
6. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz
Taky to balím.Dobrou,
A jak říká naše Adélka:AŤ vás blechy štípou blechy celou noc." :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz
Ahojky :wink:

Kde jste všechny?
7. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Já jsem tady.Jsem se dneska těšila na telku a ještě jsem se k ní nedostala.5eším s kámošem docela choulostiví a osobní téma a na kulturu nějak nezbyl čas.
Copak jste dneska podnikali?
7. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Aha...

My dneska byli po obchodech.Manža si chtěl koupit boty,ale dopadlo jako vždycky-nic. :frowning2: On je horší jak ženská.
7. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Tak to znám.ten můj má problém kolikrát sehnat velikost.Má snad tu poslední,pak už jsou jen dětský lyže. :slight_smile:))).
Jinak my měli dopolko plavčo.A opět klasika.Jak byla rozcvička ve vodě,tak to madam bojkotovala.Ale jak se začlo plavat,skákat a potápět,tak to byla za hvězdu.Bych se z ní musela po...t.Jo a taky konečně pochopila jak má šlapat na kole.Na hřišti si půjčila kolo a že chce jezdit.A hele,ono ji to šlo.Ještě to musíme trochu dopilovat a do zimy bude jezdit jako bláren.
7. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
Tak to je super.Tohle všechno máme ještě před sebou.Jsem zvědavá kdo bude mít na to nervy jestli já nebo manža. :grinning:
7. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Tak to já Petra na plavčo nedostanu.Do plavečáku s Adélkou chodí v pohodě ale kdyby měl jít v kurzu do bazénu,tak mám smůlu.
7. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz
To manža by šel rád,ale vzhledem k tomu,že je od rána do večera v práci....takže taky nic.Nic já už půjdu pomalu do hajan.Zítra chcem jet ke tchýni,tak ať jsem vyspaná do růžova. :confounded: Dobrou
7. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz
Taky to balím.Užijte si návštěvu a dobrou.
7. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz
autor
Ahojte holky :slight_smile:

Vcera jsem neodolala rozestlane posteli a sla jsem brzo spat, dnes jsem tady proto pro jistotu driv :grinning: Mozna az moc :wink:

Luc..jak bylo u tchyne??? :wink: Kdyby ses ptala me, tak reknu fajn a nebudu kecat :slight_smile: Treba to mas stejne :wink: Jeeee, Sebik prijel s dedou z podvecerniho vyletu, jdu koupat, navarit vecu a zase prijdu, ju :grinning:
8. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj holky,mohu se přidat? :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky

Lu:nebylo nic moc.Ne že by nebyla hodná nebo tak,ale mají doma divočinu.Tchán si našel v 52 letech milenku,takže tam ty vztahy jsou takové nijaké.A já když tam přijedu,tak nevím jak se mám tvářit a jak se mám k němu chovat. :frowning2:Tchýně by pořád chtěla malého hlídat,ale dneska jsem jí řekla,že dokud to u nich bude vypadat takhle,že jí ho na hlídání tam nedám.Víš,oni se buď hádají nebo spolu nemluví.A do takového prostředí malého dávat nechci.Manža naštěstí se mnou souhlasí.Doufám,že dělám dobře.....

Gabi:jasnačka.Vítej. :wink:
8. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Luci...no nekdy ty rodinny vztahy nebyvaji uplne ruzovy :frowning2: Nedivim se Ti, ze tam Maxika nechces nechavat, byla bych na tom stejne, i kdyz kazda pomocna ruka se hodi, ale za kazdou cenu ne! Nejdulezitejsi je, aby ty nase stesticka byly porad v pohode a spokojeny :slight_smile:

Po dlouhe dobe jsem zase koukla na Ruzovku :grinning: Na odreagovani fajn :wink: Odpo jsme meli se Sebikem plavani, dal si pak obidek a chrupkal a chrupkal :grinning:

Gabi...ahoj :slight_smile: Jsi tu jeste? :slight_smile:

Jo holky, nevidely jste nekde hezky podzimni bundicky na ty nase prcky? Ja jsem byla min. sobotu v CA a taky jsem mrkla do Tesca na Cherokee, ale nic me nenadchlo :unamused:
8. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Lu:já jsem jí právě říkala,že může kdykoliv přijet k nám,ale že nám všem se tam jezdí teď špatně. :frowning2: Právě,že doma máme pohodu s manžou na sebe nekřičíme nic a dát ho tam....ne ne.Myslím,že děti vycítí spoustu věcí líp než dospěláci,tak ho tam nechci nechavát. :frowning2: To já na odreagování koukám na VKV. :grinning: To mi zůstalo z těhotenství. :grinning:
8. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jo a bundičku taky budem potřbovat.Má jen nějaké mikinky,ale bundičku žádnou.Já jsem byla v HM a taky nic :frowning2:
8. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Luci: mas pravdu, ze ti prdolci vnimaji spoustu veci, mam pocit, ze jim nic neutece :slight_smile: A to, aby byli ve stabilnim, pohodovym, domacim prostredi a citili se v bezpeci je pro ne ted nejdulezitejsi. Poznavaji svet, lidi, vsechno kolem sebe, ucite to od nic chce spoustu zvedavosti, odvahy a duvery...a ne nepohodu a krik.

Vidis, v HM jsem jeste nebyla, ale vetsinou tam nevyberu. V tydnu jsem na jednu bundicku narazila, ale meli ji jen malou a pruser je, ze ja ji mam plnou hlavu a malo co se mi ted asi zalibi :grinning: No zitra zase hura do mesta :wink: Pujdeme hned rano, dam si kafco do kelimku a nevyhnu se urcite i kvetinarstvi, miluju ty barevny papricky a dyne :grinning:

V tehotenstvi jsem ja sledovala Gilmorky (Gilmorova devcata) :wink: a taky jsme posledni dva mesice lezela v posteli a internet byl moje jediny spojeni se svetem :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
pridavam se ke sledovatelkam VKV :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Lu:to seš jak já.Jakmile mi padne něco do oka a není velikost,tak pak se mi těžko něco vybírá,protože pořád vidím tamto první. :grinning:

Jo jo,právě proto dokud si to neurovnají mezi sebou,tak tam malý nepůjde.Doufám,že si to co nejdřív mezi sebou vyřeší.

Internet?Neomezeně :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Lis: :wink:
8. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jak tak koukám,tak Maxík je tady nejmladší. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Luci: jak to bylo v te pohadce...je malej, ale urcite sikovnej :wink:
8. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Lu:to určitě je. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.