• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimni vecery...holky, pojdte povidat, kdyz uz mimisci spi ;-)

(Zamčená)
17. září 2009 
autor
:grinning: tak to bysme mely chodit na nakupy spolu a mohly bysme u kafe brblat, jak jsme zase neporidily :grinning:
8. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Lu:to by bylo fajn.Škoda,že seš tak daleko.
8. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
:grinning: nekdy neco vymyslime :wink: urcite jsme holky sikovny a Sebik uz dojel az do Italie :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Lu:nesmutni.Třeba uděláme někdy nějaký sraz a vyrazíme po nákupech. :grinning:
8. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
ahoj holky,
včera jsem se sem nedostala, šla jsem na kutě, měla jsem náročný den za sebou....Adamovi jsem byla dopolko koupit v IKEA ty záclonky do pokojíku, povedlo se, měli tam novinku - takový voál bílý s velkými barevnými kytičkami, vypadá to skvěle...no a odpoledne jsem měla veselo - manželovi se u Tachova porouchalo auto, tak jsem tam musela jet - celkem 160km tam a dalších 160km zpátky, docela mazec. Takže jsem vlastně včerejšek strávila za volantem a večer jsem padla jak přezrálá hruška. :wink:
8. zář 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
No vidíš,jak jste šikovní.Akorát já jsem bez auta,tak to bude složitější,ale to vůbec nevadí. :wink:
8. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Elu:tož to se ti nedivím po takovém výkonu. :grinning:
8. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Sraz...parada...mame se na co tesit :grinning: Ja jsem zatim taky bez auta, ukradli nam SPZ a muj velkej chlap jezdi sluzebnim. Ale na plazi v Italii jsme si koupila od jednoho Inda asi 50 let staryho araba :grinning: Tak budu trenovat a jednou prijedem :grinning:
8. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Já taky odpadnu za chvilku.Nějak se mi otvírá hubinka,ale ještě chvilku vydržím.Manža ten už řeže. :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Elu...to byl teda vzruso den :slight_smile: Zadna nuda :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Lu:abys dojela :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Na jare jsme u vas ako na koni :grinning:
Lu:tak fajn budu čekat.Už se těším. :grinning:
8. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Muj chlap je cely tento tyden na sluzebce, vrati se az v patek. V necem dobry...nemusim varit, pro me samotnou se mi nechce, obcas je mi ale smutno :grinning: :wink:
8. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Az tam budem, zazvonim :grinning:
8. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
No já mám poslední dobou vůbec vzrůšo skoro denně, se teda fakt nenudím :confounded: mám na starosti vlastně dvě domácnosti - svou a mamky - je po operaci kyčle, takže o dvou francouzských berlích a táta je duševně mimo, takže fakt pakárna na n-tou. úklid na dvakrát, nákupy na dvakrát, lítání po doktorech... :unamused:
8. zář 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
lusyen - když je můj Honza pryč, tak taky nevařím :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz
Lu:To ten můj má od zítřka až do neděle odpolední.To já miluju.Večer mám pěkně klídek na telku a na koníka. :wink:
8. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Lu: :grinning: :grinning: :grinning:

Elu:to ti teda nezávidím.Snad se brzo mamča uzdraví ať máš o starost míň.Musí to být na palici. :frowning2:
8. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Elu: tak takovych radosti by mohlo byt co nejmin :frowning2: Drzim palce, at je zas brzo lip a vsechno jednodussi :slight_smile:

Luci: ses sympatanda...pohodarka... :grinning:
8. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
Lu:ty taky.Se tady směju. :grinning: Když blázen,tak blázen. :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
:grinning: no jeste ze jsme se nasly :grinning:

hele holky, nejak na me jde zivando a postylka vola :grinning: je tady s vama fajn, ale pelisek je pelisek :wink:

zitra zase scuk? :grinning:
8. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
jeee...luci, jeste dotaz...mate v Ostrave Stabucks, nebo coffee heaven?
8. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Lu:jasnačka.Já už taky půjdu do hajan.Manža mi ti tam už zahřívá.To tam zas bude smrádeček a teploučko. :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra jdem s malým na očkování,tak na nás myslete.Pa pa a dobrou s kobrou. :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Lu:nic mi to neříká.... :confused:
8. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
u nas v pv nic, v Olomouci pro jistotu taky ne a v Brne je ti blbouni zrusili :unamused:
8. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
To bys toho oře nakopla jako dřív jo? :grinning:
8. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
:grinning: dobrou s kobrou..to neznam :grinning: to je dobry :grinning:
8. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
no to bych prave vyjela uz ted :grinning:

na jejich kafe jsem si privezla zavislost z USA :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.