• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimni vecery...holky, pojdte povidat, kdyz uz mimisci spi ;-)

(Zamčená)
17. září 2009 
Tak to já se na to zítra pozeptám manži a zkusím to někde tady najít.Tak já už dám rezervaci,jo?Na kolikátého bys to viděla? :grinning:
8. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Spravne, lina huba, holy nestesti :grinning: ...jestli je vypatras, kafe platim ja :grinning: a koupim i muffin

:grinning:
8. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Supeeeeeer.Tak a teď vážně spááááááát. :grinning: :grinning: :grinning: Dobrou,se už těším na zítra. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
no kdyz slapnu do pedalu a nebude foukat proti me, do Vanoc jsem u vas :grinning: a jinak pokud by to bylo busem, nebo vlackem, prip. autickem, tak do Vanoc by to slo taky, ne? :grinning:
8. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jasně. :grinning: A nebo ti pojedu kousek naproti. :wink:
8. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
jasan, konec zvonec, dobrou s kobrou :grinning: :grinning: :grinning: a zitra ahoj :wink:
8. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj,já už tady vůůůůbec nejsem. :grinning:
8. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj holky,tak jaký jste měly dneska den?My byli s malým dneska na tom očkování.Odopledne dobrý,ale večer najednou 38.5 teplotu.Nechtěl ani papat večer a než usnul...ach jo :frowning2: Ale dala jsem mu nurofen na noc tak snad bude spinkat a zítra bude líp.
9. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Ahoj Luc :slight_smile: Tak jsem tady :grinning: My jsme dnes meli takovy rozmrzely den...rostou zoubky, takze Sebik na nic nema naladu, neji, poknourava...ted uz ale spinka :slight_smile:
Jinak pocasi ukazkovy, kafe v kelimku bylo, stejne tak i ulovek v kvetinarstvi a odpoledni bucanek se Sebikem v posteli taky :grinning: Normalne chodime ven dopo i odpo, ale dnes jsme na to nejak nemeli silu :wink:
Chudak Maxik...je to trapeni, ale treba po dalsim ockovani uz to bude lepsi. Sebik to tak mel, pak uz byl bez teploty, jen takovy trsku unaveny. Drzime palecky, at mate klidnou noc!
9. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Lus ahooooj :slight_smile: Zítra to snad už bude o.k.I munule to tak bylo.Zoubky už nám taky rostou.Jeden už máme venku a druhý ne a ne se vyklubat,ale už je tam. :wink: Je to trápeníčko s těma dětma.

Tak to jsi měla mooooc pěkný den.Já si teď dávám s manžou šampíčko.Příští víkend máme první výročí od svatby. :wink:
9. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahojte holky!!Já jsem tady nová a jmenuji se Petra. :confounded: :confounded:
9. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj Peti,vítej. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Vidím že tady máte pěkně živo.Já se strašně nudím.Manžel v práci a dětičky spijou. :cry: :cry:
9. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
A jak je to možný,že se nudíš?Kdes byla doteďka?
9. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Lucius :wink: sampicko...mnam..to je dobrutka :grinning: Jen ja s ni od urcite doby opatrne...to jsem tak slavila statnici z gyndy, bouchlo se jedno, druhy, treti...byly jsme na to tri zensky...a jsem pak v duchu prosila, at uz je rano, vyspim se a mam to za sebou :grinning:

Petko, ahoj i ode me :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Byla jsem zvyklá být pořád v jednom kole.Děti,domácnost atd.A malej teď nastoupil do školky a malá ještě skoro pořád spí tak všechno stíhám až moc rychle.A pak se nudím. :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Lu:já taky jen tak zlehka.Už jsem odvykla. :grinning:

Radulin:tak teď už je s nudou konec :wink:
9. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Lu:ty seš doktorka jo?Teda klobouk dolů :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
LU:Takže když bude nějakej ten problém tak víme kam dojít. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Luci... no jsem :wink: Delam na ocnim :sunglasses: Takze az budes v duchodu potrebovat brejle na cteni, cinkni, budes moct predbihat v cekarne :grinning:
9. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Lu:já už brejle nosím. :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Radulin...koukam my piseme o alkoholu, Ty jsi ze Znojma, to jsi u zdroje :grinning:
9. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
No nic děvčata!!Loučím se jdu hajat dneska bohužel sama.A ráno zase vstávat.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
A seknou Ti :dizzy_face: :grinning:

Ja uz mam ty svoje od sestnacti v supliku...kovarova kobyla :grinning:
9. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jo to jo. :grinning:
9. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Radulin..tak dobrou, ale nekdy vydrz dyl, sranda teprve poradne zacne :wink:
9. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Lu:díky.Já už je nosím asi od roku a půl.Teď už v klidu,ale když jsem byla v pubertě tak jsem se za ně strašně styděla a nosila jsem je všude možně po kapsách. :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
Radulin:dobrou a příště na dýl.Ono se to rozjíždí později,ale pak to stojí za to. :grinning:
9. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Luc to ja jsme mela komplexy ze svyho nosu :frowning2: :wink: Ale ted jsem rada, ze ho mam...je muj, a ze je svuj..no holt je originalni :grinning:
9. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
A protoze jako doktor se doktoru bojim :grinning: , na plastiku bych nikdy nesla. Uz jen diky pobytu v porodnici jsem mela vysokej tlak :grinning:
9. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.