• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimni vecery...holky, pojdte povidat, kdyz uz mimisci spi ;-)

(Zamčená)
17. září 2009 
Lu:tak já už u doktora nebyla ani nepamatuju.Po šesti nedělí jsem měla dojít na tetanovku.Myslíš,že už jsem tam byla? :grinning: Jsem srágora no.
9. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
To já už týden před porodem ležela v nemocnici.To bylo něco na mě.Poprvé v nemocnici,týden a ještě před porodem....bleee :sweat_smile:

A to všichni koukla,že jsem šla po císaři 4 den domů.Jsem prosila pana doktora skoro na kolenou. :grinning:
9. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
:grinning: tak to jsme dve :grinning: krome nakupovani bysme spolu mohly chodit i k doktorum :grinning: ale to bysme tam asi nikdy nedosly :grinning:
9. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
To by jsme skončily někde na kávě a nějakém zákusečku. :grinning:
9. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
To by byla paradicka...dala bych si latte a medovnik :grinning:
Zrovna jsem koukala na mimibazar a odtamtud jsem se dostala na stranky Next...maji krasny vecicky :slight_smile: Brala bych tam pro Sebika takovou cervenomodrou bundu chlupatku i cepici a rukavicema :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
Lu:no medovník hmmmm :grinning: mňamka :slight_smile: Hoď prosím tě odkaz ať se mrknu.Třeba něco vyberu.
9. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
www.next.co.uk

Teplejsi bundy tam zatim nemaji, to asi teprve prijde :wink: , ale jinak vecicky maji hezky. Ty pyzamka i na malinky mrnousky... no ja bych hned brala malinky miminko...strasne se mi libi, kdyz jsou v bilounkym, prijde mi to takovy miminkovsky, na mazleni jak delany :wink:
9. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
Díky,už se jdu mrknout.Když byl Maxík úplné mimi,tak jsem pro něho měla bílé dupačky a byl k sežrání.Už jsou schované doufám,že pro sestřičku. :wink:
9. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
:grinning: tak sestricku bysme radi taky...david se pry bude snazt :grinning: kdyz to totiz nevyjde a budeme mit dalsiho malyho pirata, adoptuju/jeme si mimi cernosku :wink: a bude mit krasny kudrnaty vlasky :slight_smile:
9. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz
Jeee,tam mají takový krásný věci.To Lukáš říká,že budeme tak dlouho dělat děti dokud to ta holčička nebude. :grinning: Tak doufám,že to výjde hned. :sweat_smile: Ony ty černošské holčičky jsou strašně pěkné. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
No myslim, ze cim vic ty holcicky budeme chtit, tak tim vic bude hrozit Klapzubova jedenactka :grinning:

Ja jsem na Nextu odolavala spouste veci uz loni, letos ale nevim, nevim, asi Sebikovi neco koupim...loni meli nadhernou zimni a vanocni kolekci :slight_smile: Co je prcek na svete, tak mam vzdycky nejvetsi radost z toho, co koupim jemu :slight_smile: Mama paradnice uz je na druhe koleji :grinning:
9. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz
Jj,zlatý časy,kdy jsem si něco pořádného na sebe koupila já.Nikdy neodolám a stejně to tomu malýmu koupím. :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz
autor
Luci...podle prezdivky budes asi taky Lucka, ne? :slight_smile: Ja uz asi pujdu chrupkat, tak dneska dobrou a zitra pokracujeme v nakupech? :wink: Budu o te bunde premyslet, tak na ni taky mrkni a bud mi ji vymluv, nebo odsouhlas :wink:
9. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz
Jj,jsem Lucka.Tak dobrou noc.Taky už jdu hajinkat.Zítra pa pa a bundu určo kup. :grinning:
9. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz
Ahojky,kde pak se všechny touláte?My jsme teď dva dny po očkování bojovali s horečkou.jsem ráda,že už je malý v pohodě.Teď máme dva měsíce pokoj.Na další jdeme až v listopadu.
12. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Cau Luci :slight_smile: Halooo, jsi tady jeste? Vcera a predevcirem jsem net nestihala, dnes uz jsme sem ale musela :grinning:
Diky za "nakopnuti"...bundu koupim i s cepkou a rukaavicema, at je Sebik fesak :wink: Chudak Maxik, ten si teda to ockovani "uziva" :frowning2:
12. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky,ještě jsem tady.Maxík před chvíli papal. :wink: Tož to musí být fešák.Jinak by to nešlo. :grinning: O očkování ani nemluv.Jsem ráda,že teď bude na chvíli klid.Je to pro mě strašně vyčerpávající.... :wink:
12. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
To tak vypadá,že jsme tady zůstaly už jen my dvě. :grinning:
12. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Nazdárek děvčata,před chvíli jsme dorazili z oslavy.Tak jsem uložila děti ke spánku a je klid. :slight_smile:
12. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahojky,doufám,že jste si to pěkně užili. :wink:
12. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Lepsi dve, nez jen jedna...to bysme moc nepokecaly :grinning:

Ale vypada to, ze radulin nas v tom nenecha :slight_smile:

Holky, postylka vola...zitra tady mame hody, tak hura hned rano na namesti na jarmark, burcak a peceny klobasy :grinning:

Dobrou...urco zase prijdu :wink:
12. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Lu: tak si to hezky zítra užij.Budu tí tiše závidět.Já zítra nebudu.Jdu na jednodenní noční brigádku. :wink: Tak dobrou... :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se k vám přidta? V postýlce mi spinká deseti měsíční Verunka :slight_smile:
12. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj Leni,jasně,že můžeš.Čím víc nás bude tím líp. :wink:
12. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahojte jste tady někdo? :astonished: :astonished:
13. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj holky,já se tež přidám k vám.Moje beruška před chvílí usnula.Jmenuje se Gábinka a bude jí 5 let. :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky holky,tak i já se občas přidám. Já mám v duchnách malého 15ti měsíčního raracha DAvídka :wink:
13. zář 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
Zdravím děvčata.Dneska tady asi všichni stávkujou. :frowning2:
13. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Asi jo...nebo všichni chrupkají z dětma :slight_smile:
13. zář 2009 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz
já jsem zatím neusnula.Ani nestávkuji :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.