• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pohoda a kafe pro ty, co to tak neresi.... :)

(Zamčená)
25. října 2009 
laduš, však ono je každý mimčo jiný :wink: my třeba máme problém vydržet dýl jak 2 hoďky vzhůru, po 3 hodinách už padá na hubu :sweat_smile: takže po devátý půjde :wink: ;
11. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
téééda to je zlatý uspinkaný dítě :slight_smile:
11. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
já měla obě děti spavý :wink: no, hlavně aby mu to vydrželo :sweat_smile: on mi to zas vrátí jinak, beran jeden :grinning:
11. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
no to je pradva :grinning: beran je Vítek a někdy bych ho umlátila :grinning:
11. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
no, měl bejt blíženeček a to přeskočil ještě býka a je z něj beran, to se máme na coo těšit :sweat_smile: Hyneček je takovej hodnej ráček, zato tohle bude palice
11. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
co noc u kukačků? jak to proběhlo, nevíš?
11. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
:wink: Jdu olí makat teď sem zjistila že mě odpo čeká kosmetika ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak abych stíhala pa pa
nevím Zdeni nenapsala
jasnačka :wink: pa pracující ženo :grinning:
11. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
hola, hola :grinning:
11. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
čauky dala jsme prdelína spát to je klid
11. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj Marti, u nás už se chrní přes hodinu a tady nikdo :grinning:
11. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
no já dala rpdelána až teď. chtěla jsme aby vyxdržel do obědal, ale i tak to nezvládl.
si užíváš pohody.
11. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
ahoj, já stěhovala Sofi pokojík, teď jsme si sedly a za chvíli půjde hají, já poprosím sousedku, ať mi malou pohlídá a skočím do pizzérie pro nějaký oběd, jsem líná jak veš a nechvce se mi vařit, nic t
u teda ani nemáme :pensive:
11. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
jé, to je vždycky klídek, když jsem tu takhle sama :dizzy_face: však to znáš, ne? :wink: až pak půjdu pro Hynďu, tak ten zase pusu nezavře :grinning:
11. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
jé tak mi syvar taky dohoď pizzu, díky předem teřba čtyři druhy sýrů nebo špenátová. já má navařeno od včera byla jsem moc akční a koleno je te´d tam kde nemá být.
11. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
sylvi, tak to nejsi sama, zrovna jsem konstatovala, že máme úplně prázdnou lednici :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo, to je nekonečnej koloběh a to to nechci vidět, až kluci vyrostou, uživit ty tři chlapy rozežraný, to bude něco :grinning: :rolling_eyes:
11. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
jéé jako u nás a to si představ ty problémy holčičí, kamarádí nekamarádí a bla bala ble a to musíš radit a řešit. ty chceš ještě třetí viďˇtak a´t to je holka :grinning:
11. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
já mám opět obíídekk u našich :sweat_smile: no jo, babička navaří a já se nadlábnu :grinning:
11. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
u nás je malinko něco vidět v lednici nebojte plíšeň ne. ale taky by to chtělo naplanit ale já lusknu a je to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
tedy to se někdo má oni ti lidi v Jihočeském kraji jsou jakýsi rozmrclaný. :grinning:
11. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
panter, tak nikoho takovýho tu nemám, kdo by navařil :unamused:
vemu nějaký těstoviny, malá nic jinýho nejí, ach jo, ještě že je to tu kousíček, tak 4 minuty i s přechodem silnice anebo do jídelny, tam vaří taky dobře,ale nevím, jak moc je to vhodný pro malý dítě :confused:
u nás nakupuje tatínek a rád. já obchody nemusím. jenkdyž jdu sama a mohu utrácet do nekonečkna.
Marti, to víš, naši jsou oba v důchodu, bydlí prakticky ve vedlejší paneláku a mamka musí vařit každej den pro tátu :sweat_smile: tak vykrmuje nejen jeho, ale i mě, protože ví, že pro sebe bych si nevařila :sweat_smile:

jako holčičí problémy si dovedu představit :grinning: u nás už je to taky podobný, pořád se řeší, proč s ním Anička nebo NIkolka nechcou chodit na procházku :grinning: to jsou jeho favoritky, kasanova nás :grinning:
11. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
marti,já chci taky lusknout :grinning: nebo mít prsten od Arabely :wink: chlap nakupuje nerad, jen když má on na něco chuť, tak to jo, to jsou pak krevety, steaky, jinak tak máslo(kecy, že je drahý), chleba a salám, musím jít já,abysme měli sýry, Sofi kinder řez atd... :grinning:
11. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
sylvi, tak takhle bych to řešila taky, kdybych měla tu možnost :unamused: jenže tady unás jsou jen zaplivaný putiky, taková nádražka, to je mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele, já se ptala, jak to bylo s malou na dovče :wink: jak jste to zvládli, my chcem vyrazit v červnu :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
jéééééééé to ti závidíma neboj já si nemyslím, že jsi lenora. :grinning:
sylvar no tak to je asi většina chlapů my bydlíme na vesnici tak si chlape czvykl, že při cestě z práce hurá do obchoďákua nakonec tomu přišel na chu´t. klidně si projede 2-3. když jedu s ním já tak mě vodí jako malé dítě a nebo odloží do kabvárny a s dcerou nakupují. :grinning:
11. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
Marti, ale já jsem lenora :grinning: a hlavnně já nesnáším vaaření :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebaví mě to a když musím vařit, tak je to pro mě očistec :rolling_eyes: no, ale nedá se nic dělat, jsem povoláním mmanželka a matka, tak mi nic jinýho nezbývá :grinning:

jinak u nás větší nákupy dělá taky manža, já jen chodím do krámu pro pečivo a tak :wink:
11. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
Olí, no cesta do Bulharska cca 2hodiny letu, tam nám malá po pár minutách vytuhla, takže dobrý a probudila se chvilku před přistáním, cesta zpátky se zrovna trefila na Sofinčino spaní, takže to už začal mazec, hodinu busem na letiště, to teda spala, pak na letišti jsme 2hodiny čekali(klasika)tam lítala, v poho, prošla jsem i s petkou vody, jen jsem se musela napít.V letadle vztek, že nemůže chodit, jsme si ji přehazovali, letuška jestli jí nemá donést třeba vodu nebo bombon, tak jsme poděkovali a řvala dál, přestala, začal chlapeček vedle přes mezeru, jako mazec, letělo asi 15 dětí a vzadu se taky řvalo :sweat_smile: , kdyby se to netrefilo do spaní,bylo by to fajn
ukládala jsem malou, volal šéf, že nemůže cosi najít, dnes už nemáme auto,tak ani do práce nemůžu jet rychle,abych to našla, meě klepne, doufám, že to potřebuje dnes, v pátek jdu do práce, že bych to našla pak, ach jo, to jsou starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
sylvi, no, my pojedem autem přes noc, do chorvatska, tak jsem na to zvědavá :unamused: alee snad to zvládnem a kluci to prospí :sweat_smile:

a jak u moře? užívali jste si to, když jste měli treperendu s sebou? :sweat_smile: já prostě ject musím, protože po loňským létě, kdy byli chlapi sami a já byla s Jáchymajdou doma, tak mám už pořádnej absťák.. teď už Jáchymkovi bude rok a 2 měsíce, tak doufám, že to dáme, on je i dost klidnej, ale to se zase může za tu dobu změnit, beran jeden :sweat_smile:
11. bře 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.