• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pohoda a kafe pro ty, co to tak neresi.... :)

(Zamčená)
25. října 2009 
áááá, zvířátko je vzhůru :sweat_smile:
11. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
panter no my jezdíme chorvatko od narození dcery jelikož je ekzematik vždy na 20dní a je to super. jezdíme tak k večeru a ráno či dopo jsme tam podle místa kam razíme. děti pohodové. Loni jsme taky nikde nebyla jen na chalupě a oni si letěli do řecka. Nikolku žu chce zase na potápění CHr. tak uvidím jak to bude s many many a dome a potom hurá k moři. :grinning:

užij si dítě. :slight_smile: moje spíííííííííííí
11. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
sylvar to je etdy šéf volá, kdy nemá. :slight_smile: kdo heldá ten najde! kde pracuješ?
11. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
Marti, já už mám takovej absťák, že jsem nepřipustila žá;dný protesty :grinning: prostě jedeeem a Hynďa už o tom taky mluví, jen musíme ject o týden později než jindy, protože Hynďa bude mít rozloučení ve školce
11. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
Oli, my měli hotel hned u moře, hotel, bazén, plot,odděleno chodníkem,hned navazovala pláž, pak moře, takže kousek jsme to měli k moříčku. Trochu jsme se báli vln, jak na to malá bude koukat a za 2dny se naučila, že byla v náručí, letěla vlna, malá na ni koukala, ukazovala, pak se otočila k vlně hlavičkou(ne očima)a hrozně se jí líbylo, jak vlna do nás narazila, teda držel ji většinou P, se mnou moc nechtěla,asi cítila, že mám strach, kdyby sse mi podlomily nohy nebo tak a to jsem měla :sweat_smile: pač vlnky sem tam byly teda,ale moře se jí líbylo, jen na písek nechtěla stoupnout nožičkama, všeho všudy stála na pláži jednou bosky a jednou v botaskách přímo u moře na mokrým písku.
A malá nám vůbec nevadila, ve 12 jsme ji dali spát(měli jsme chůvy), šli jsme si zaplavčit do moře, pak jsme se povalovali u bazénu, popíjeli drinky(drijáky teda, s alkoholem nešetřili)a jak se blížila doba vstávání, šla jsem na pokoj, malou vzala a šla za náma k bazénu, dala jsem jí toust(obědy jsme jí párkrát vzali a nechtěla, tak byly k dispozici toustíky, ovoce), šli jsme se koupat do moře, pak k bazénu, tam jsme se váleli do večeře, na střídačku šli na véču, kdo šel první, vzal malé do misky cokoli, nakrmil ji na pokoji nebo u bazénu a šli jsme do města.Vzali jsme si mlíko, to vypila, usnula a to jsme do 23hod seděli někde v pohostinství(většinou teda v hotelu, jsme měli pití zadara, tak super, byli tam animátoři, zpívala nějaká diva, takže dobrý, jen tam bylo mraky němců, co byly pořád ožralí jak prasata,ale to je fuk.
Takže malá v poho, tenhle rok máme zaplacenou dovču v ČR,ale příští rok moře.
Jo a v Bulharsku byl písek ne kameny jak v chorvatsku :wink:
11. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
jdu na beze stopy
11. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
marti, na Petřinách v praze v kanclu, fakturantka, sekretářka ředitele firmy :slight_smile:
mám super šéfa a má povolenku volat, kdy chce :wink:
11. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
sylvi, my jedem do chorvatska na míísto, kam jezdíme každej rok, takže to mám tak nějak obhlídlí a uvidíme :wink: každopádně si to užije zase hlavně Hynďa, nejvíc jde o něj a pak já :sunglasses:
11. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
sylvar suepr tak to jsem ráda, že to neí šéfik prudič. :grinning: taky čumákuji na t v studuji u toho no co z toho bude nevím.
panterka kam jezídte? :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Olčo si tomužiješ odpočineš ti to přeji dobiješ baterie a potom hurá zase to reality. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahojte vespolek, doufám že nebudu rušit, ale dívam se že řešíte dovču, nemáte někdo zkušenost s Italii, chceli sme taky do chorvat jako každý rok ale Jula asi bude sotva chodit, nerada bych aby si namlátila papulu hned ze startu na kamenech a v talii sme nebyly , jen sonduju, jak ten sever vypadá..
11. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
Marti, Ty studuješ? já jsem kvůli těhu musela studdium přerušit a od září se k tomu mám vrátit :stuck_out_tongue_closed_eyes: chybí mi poslední rok...

jezdíme do gradacu
11. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
ahoj verapo :wink: já teda o Itálii nic moc nevím, já byla jednou se školou v bibione a už teda nikdy víc :sweat_smile: ale to jen kvůli mojí špatný zkušenosti, zase jsou lidičky, který si jí moc chválí :wink:
11. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
já si hlavně potrpímm na čistý moře a to tam teda rozhodně nebylo :sweat_smile:
11. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Marti, vy jste jezdili do chorvatska, i když byla malá malá?
11. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
Olčo já už mám školu hotovou, ale studuji teď pro osobní rozvoj nebo že bych vyšoupla ředitelku z fleku. chi na Phdr. jinak většinou pročítám nové a nové věci ve školství abych nezakrněla až půjdu do práce.
Co studuješ, ty?
jasně jezdili jsme už od malička. od 10měs. :slight_smile: my máme nejraději Hvar super místo málo čechů, čisté moře, hodně ryb a a super na ponory a výlety.

Ver. já ertdy v itálii byla dvakrtá jednou humus to bylo někde u bibione a potom super dole až v samotném opdpatku, kontakt někde je doma asi tak 1300km. hodně meduz a písek mě štval takže moře kalné. Nic pro moje děti. :grinning: ale kamarádka jezdí stále a je nadšená.
11. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
Oli vypadá to dobře to vaše místečko. asi koem jezdíme dolů na trajekt. berete aparman nebo hotel? :slight_smile:
11. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Se jako vzbudila se řevem, tak jsem ji vyndala, dala na nočník, nic, řev, tak je zpět v postýlce a ticho
to počasí je hnus, jsem vyběhla pro to jídlo a kroupy, no mazec
11. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tyjo to ste mi teda dali brouka, já sem si říkal aže pro mládě bude písek dobrej,a le zase taky nemusím špinavý moře.
Tak budem ještě přemýšet, díky
11. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
verape:hele okoukni reference přímo lidiček co jezdí do itálie. :slight_smile:

sylvar tak to je mazec kroupy u nás ne, ale pčasí humáč.
11. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
marti, já chci jít jako s malou ven a teda nevím nevím, no zajdem aspoň na mašinky, máme to rychle 4minuty, pomalu 20minut :grinning:
jo a malá mi posr... půl bytu, fakt supr, jsem už podruhé dnes čistila koberec a prala ručně věci :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
sylvar já myslela že to dělají jen kluci. No na mašinky, to už snad nebude hnusákově u nás vykukuje slunce.
Já peču buchtičku na inspitraci a prdelín jezdí s autem po bytě.
http://www.mamincinyrecepty.cz/moucniky-na-plechu-rezy/moucnik-hrk-hrk
11. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
Marti, jezdíme do penzionu :wink: já musím jezdit s polopenzí, abych to měla fakt jako dovču :grinning:
11. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
jo to chápu. my jezdíme do apartmanu moc nevaříme spíše snídaně svédskýs tůl a jinak chodíme na bašty různě.- zase miluji volnost soukromí choidt nahá na terase a koukat na otevřené moře a tak. :grinning:
11. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
Marti, jenže já mám manžu škrta :grinning:
11. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
aha to já taky :grinning: všichni chlapy škudlí když to není z jejich hlavy
i tak si to užiješ a už v červnu ty jo to bude to já budu stavbovat uklízet a vše kome a snad i chystat na stěhování. blééééééééééé
Oli vem mě s ebou jako chůvu. :wink:
11. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
nejraději na dovolené grilujeme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se vždy přežeru.
11. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
Marti, ale zase už budete bydlet, to budete mít parádní :wink: manža je poslední dobou děsnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: škudlí, i když nemáme proč a na co, žádný splátky nic
11. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
si žijete bez splátek no to my raději nevědět. :frowning2: ale zase to byla investice k nezaplacení. Mm si to dělá skoro vše sáma jen občas mu přijede nějaká firmička. takže je to detailista a tak nějak se snaží, ovšem pomoc z rodiny je nějak v prrrrrrrrrrr.... :angry:
11. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Bry den :slight_smile: :wink:

tak hlasim ze noc nakonec dobra, spal az do 6....cili behem 18h mel k jidlu jen presnidavku ....a dneskav tom vesele pokracujeme...vsechno do nej musim tlacit ..... :unamused:
11. bře 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.