• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pohoda a kafe pro ty, co to tak neresi.... :)

(Zamčená)
25. října 2009 
autor
Nas splatky teprve cekaji a poradny :sunglasses: ale co, bydlet se musi ze jo :slight_smile:

Jinak v Italii jsem byla jednou v Riccione a more bylo cisty teda....me se tam libilo :slight_smile:
11. bře 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
jen ta cesta autem byla desna...a to jsme jeli jen ve dvou tenkrat ...fuj i tak to byl hnus
11. bře 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
zitra mame plavani a porad premyslim jestli s tou rymou jit...teplotu nema, kasel taky ne....
11. bře 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz
zdar bazar jsem tu jen na skok dneska se me vraci MM tak aspon tak a taky vaslim na volejbal...
jinak my mame taky rymu a o dnesni noci ani nemluvim,,no ale neda se nic delat nevysvetlim malymu diteti ze ma dychat pusou ze hahahahahaha

jinak jsem spokojena,,zitra se jdu zas zahrat do solarka jupu
11. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
Plechi to nás tedy splátky už potkali a to je mazec. :confused: ale příjemnej tedy když táta dost vydělá.
Dani tak toho tvýho muže pozdravuja moc si neužívejte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jdu dát děti do vany vydrbat a hurá na kutě. prdelín nespla od 12.30hod tak to snad zabere hend a bude klid. Musím nejspíš žehlti ikdyž den yb to ještě počkalo tak to vidím na pohodu při líkéru. :grinning:
11. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
tak vecere hotova a tedka jdu na dite ....snad to bude lepsi nez vcera a treba se i naveceri :angry:

Marti ni splatky....mm nevydelava malo ale zatim nemame zkusenosti se splacenim vysoke hypo...jednu uz jsme meli ale to slo ta byla nizka...tedka uvidime a navic jsem na matersky coz pro me znamena jit o 20t dolu...a to uz je sakra znat....no ale co...deti jsou jen jednou a penize jsou obezivo :slight_smile: :grinning:
11. bře 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
Plechi neřeš to u nás to je také tak já jako úča vydělávala na speciálce slušný many. Bála jsme se toho, ale zjistila jsem, že to jde.najednou mám priority úplně jiné a řešit prachy a krizi autápět se v enrvech. by mě mohlo nikdo mi nic nikdy nedala nedá tak si poradíme sami. :slight_smile:
11. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
u nás už prdelín spí a Nikol ještě baští a půjde na kutě.
11. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
marti vsak jo, ono nam taky nic jinyho nezbyva :slight_smile: Jen clovek nebyl zvyklej koukat jestli kupuje rohlik za 1,- nebo za 5,- :slight_smile:

no nic....

dneska teda usnul bobek hned, ale zase se mrcasil s jidlem vypil asi 10ml a rev....tak dostal caj, vyhltal ho a pak jsem mu to nenapadne prohodila zas za mliko a pil a pil a pil a usnul... :slight_smile:

tak uvidime co bude dal :slight_smile:
11. bře 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
jé třeba to bude prima. :grinning: my chrníme po rajské polévce a kousku moučníku. dneska prdelka udělal někok kroků sáma asi tak 8. haha ybla legrační. už ať běhá a je samostatnej. :grinning:
11. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
marti to mate dobry, u nas se porad jen valej sudy a toci se dokolecka na miste :grinning: je to telatko, ale chodit pak bude celej zivot tak co :o)

Holky normalne me to strileni na ty pousti tak navnadilo, ze koukam na nejaky lukostrelecky kurzy :grinning:
11. bře 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
bojím bojím aby jsi nedostřeli až na mě. :sunglasses:
no on je pohodář a já mu říkám nechoď nechoď buď mimi,a le když chce tak ať to veme rychlovkou jako nikol ta 10měs chodila po horách a kočír letěl do kontejneru. :grinning:
11. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
heh :slight_smile: tak to u nas nehrozi :slight_smile: aspon kocar uzijem...

Oli jestli teda v lete pojedem na tu sumavu tak sem :
http://www.ubytovani-sumava-apartma-zaton1.cz/kontakt.html

uz to mame rezervovany....jak daleko mate chalupu ??
11. bře 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni, a kde to přesně je? nějak to tam na těch stránkách nemůžu najít :sweat_smile:
11. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
já znám jedinou zátoň a to je kousek za větřním, takže tohle bude od nás asi hodně dalleko :sweat_smile:
11. bře 2009 v 19:57  • Odpověz
tak podle toho, co se mi podařilo najít na mapě, tak to bude k nám na chalupu minimálně 50km :sweat_smile:
11. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
hele ja ani nevim kde to je :sweat_smile: me se jen libila chalupa a pak uz to objednal bracha :slight_smile:))
11. bře 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
ted na to koukam a je to u tech Volar.....Martin chce jet porad bruslit do ty Novy Pece jak tam jsou ty bruslarsky drahy...nebo tam nekde...jsme tam byli asi pred 4 lety :slight_smile:
11. bře 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
pelchajdo Volary tak toz nám tam jsem jezdila ráda zase Já. :grinning:
jinak riásné ráno maminy a mimina doufám že ndes nebude nikdo prudit a zlobit neb u nás svítí slunce a také my jdem konečně po 14dnech mezi lidi. Máme kontrolu. :grinning: abych se těch lidí nelekla.
12. bře 2009 v 07:20  • Odpověz
dobré ráno,

jdeme snídat a pak pojedem ke kamarádce a dvojčatům, Sofi si zase pohraje a přidám fotku ze včerejšího odpoledne...Sofi na mašině
12. bře 2009 v 07:34  • Odpověz
sylvar krásné ráno a dobrou chuť. :slight_smile:
12. bře 2009 v 07:39  • Odpověz
bre rano
no celkem klidna na to jak mu tecou nudle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
no nevim kdo za me dneska udela vsechnu praci me chytla takova lernora,,a ne a ne se me pustit :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 08:09  • Odpověz
Dani, lenora je na denním pořádku, ještě že sem tam musím do práce, jinak bych umřela na lenost :grinning:
12. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
Dani.tak se lenory a drž a ber to ajko super výmluvu
12. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
sylvar, no to ja do prace,,ne-e ale uz bych taky nekdy sla uz me to leze na mozek pres 5 let doma v jednom kuse,,ze me vude normalne nepouzitelnej clovek :grinning:
12. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
marti:diky za radu jen nevim jak to pak vysvetlit MM kdyz prijde na obed a kde nic tu nic :grinning:
12. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
jé, holky já mám štěstí, že chlap nechce obědy(je kuchař,ale domů vždycky přijde, že má hlad :grinning: )jenže nechce jíst to, co vatřím malé, tak má smůlu holt
a nemůžem dítěti nasadit náušnici, jednu má a druhou ne a ne zapnout, takže chodí s jednou a dnes nerv tatínek snad zabojuje a nandá jí ji, mě to nejde :confounded:
12. bře 2009 v 08:15  • Odpověz
sylvar to mas tedy stesti to vari TM sami dobroty ,ne?a malá je hezká holcicka,i kdyz bude mit zatim jen jednu nausnicku
12. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
jdem dat presnidavku pak zas nakouknu
12. bře 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.