• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pohoda a kafe pro ty, co to tak neresi.... :)

(Zamčená)
25. října 2009 
slavi, promiň, ale co Ty si o tom myslíš?

my jsme nechtěly nikomu nakazovat, o čem se může a nemůže v červnu mluvit, když nás to nebavilo, tak tam přece nebudem psát, nebavte se o tom, mě to nebaví... holky to chtěly probírat, tak to probíraly... tak jsme založily nový téma, ne jen pro nás, ale pro všechny, kdo se chtějí bavit jen tak, ať už plánovalky, snažilky, těhulky, maminky, babičky, kdokoliv, kdo to prostě tak neřeší...

nezlob se na mě, ale pro mě je tenhle pokec relax, klídek, oddych, nechci, aby se to točilo jen kolem dětí, jenom kolem toho, co je špatný, dobrý a tak :unamused: nechci si po každý připadat, jak neschopná matka nebo někdo, kdo poučuje, protože má už dítě druhý :unamused: nechci se v tom prostě tak pitvat.. chci srandu, pohodu, tak jak to bývalo (a upřímně řečeno, největší pohoda to právě byla, když se to rozjelo večer na lehčí témata :wink: )

a proč jsme to tam nenapsaly? myslíš, že by to nedopadlo úplně stejně? prostě to byla taková past, kde byly tyhle možnosti, buď nový téma, nebo přestanem přispívat... do června jsem šla, i když bylo tohle téma, ale je fakt, že jsem si vybírala, co se řešilo
12. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
panter neblázni, bez tebe to bude divný.....jen tu hezky buď...tak už mizim a zítra pa
12. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
si piš že budu jen škoda, že nemáme doktora. jo tak to ať TM pěkně hlídá a solárko si užij jen pozor abys nepatřila do menšiny opálených :grinning:
panterko neblízni to za nic nestojí a kdo tě bude rozptylovat když budeš doma čumákovat. hele za chvilku bude teplo prima na prochajdy a nálada půjde nad bod mrazu. :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
vám se můj novej ksicht nelíbí? :grinning:
12. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
Oli nebuď labuť :grinning: :grinning:

zas bude dobře nééé? já teda nevím jestli smím tady přispívat, když občas něco řeším :grinning: , tak snad když budete mít něco ke srazu písněte do IP nebo do téma sraz, protože tady bych vás asi nestíhala dočítat :sweat_smile:
12. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
slavi tak pria oslavu a zítra se těšíme. :grinning:
12. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
slavi, právě proto, kolik jsem tu třeba při mým hnusným těhu strávila času, právě proto je mi to všechno líto a právě proto mě tyhle kecy štvou, život je o něčem jiným, než se jenom bát, abych udělala všechno správně
12. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
Gabi, tady je vítanej každej :wink:
Olis mas nejak dlouhy vlasy ne???

slavi pa uzij si to ,,,
no tak poslední příspěvek...no tak je pravda, že kolikrát co se tam řešilo mě nebralo a ani jsem nepřispěla, jen se koukla....tak mě to moc nebavilo a někdy se to tam fakt hrotilo.....ale chci si povídat se všema a chci aby to bylo zas fajn a i ty lehčí témata, to bylo super, to jsem se hrozně nasmála.....
tak necháme hádek a zítra večer nahodím nějaké lehké téma, ať to tu zas žije :wink:
ale teď už fakt holky musím, tak pa
mě ne já miluji tvůj starej, ale neboj zvyknu si. to co tu píše a pokud mohu k tomu tak já mám podobný pocit ve své straé diskusy a potom u jídelníčku pro děti ty vole to mě voje..... jsme z toho potom jak.... já Jsme nejlepší matka, Ty jsi nejlepší matka akomu to se to nelíbí a´t si prdelku políbí. :grinning:
12. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
Marti, je super, že ses k nám přidala :slight_smile: ráda jsem Tě poznala :dizzy_face:
12. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
marti tak proc se zdobit vzdyt maSd dr ale co kdyb nahodou vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja neresim jen jsem fakt stejenho nazoru,,a jdem tlama,,tak jsem si taky pridala ale je fakt ze jsem kecali s panterkou kolukrat na iqc ze tam nikdo nebyl
12. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
tak když jinak nedáte :sunglasses:
12. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
Olčo já tebe taky konečně ta pravá žena :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: holky, vždyť já bych bez vás nemohla být :grinning:
12. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
panter no to je dost,,ty dlouhy ti moc neslusej,, :grinning:
12. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
no mě jsme ICQ nedali tak sváma nekecám :sunglasses:
Dani ale jako strašidlo z lesa bychtaky mohla skončit na psychině bez prdelína :grinning: :sweat_smile:
12. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
hele kdo jako bude lestit kliky,,potom ze jo???
dani, já vím :grinning: pak vypadám jak pako :grinning:
marti, tak icq číslo do ip :wink:
12. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
panter no to ne jako ale u teb obzvlast se me kratky libi ja bych je tak chtela ale me neslusej :angry: :angry: :angry:
12. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
kurvajs ten stul lepíííííííííííííííííííííííí :angry: :angry: :angry:
12. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
ahojky :wink:
12. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Verča mi strká ruku do videa, to ju naučila tchýně...chjo...
12. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
Leni, neboj, bude hůř :grinning:
12. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
jako moje ditko ,,,me jeste nespi a skace v postylce ve fusaku
12. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
no, tak já jsem si aspoň opláchla ty svoje uřvaný oči a vyčistila zuby :grinning:
12. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
orvany?? :confused: a ze ti pisu nic jo
12. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
Olčo díky, já si nasadila novu hlavu. :grinning: jsme ale krasavice.
Leni a tchýně si pousští ruce ve videu. Náš tam zase rve vše co najde :grinning:
12. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.