• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pohoda a kafe pro ty, co to tak neresi.... :)

(Zamčená)
25. října 2009 
dobré ráno

venku prší, ale krásně řvou ptáci :wink:
14. bře 2009 v 06:46  • Odpověz
autor
Bre krasne slunecne rano :slight_smile: to se hnedka lip vstava :slight_smile: Navic u nas se vstavalo az prakticky v 7 :slight_smile: uzasne :grinning:
14. bře 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz
no tak to ti Maty dovolil dobrou pohodu, u nás před půlnocí řev, zub a prdíky....vražedná kmbinace... :sweat_smile:
14. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
hele, to je fakt, jak jsi, Marti, nakoupila? :grinning:
14. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj ženy, my jsme asi notorici, včera jsme ve 4 dali bohemku a 3lahve vína, malá se o půlnoci vzbudila a šla hají s náma do postele, byla jako úplně čilá, nechápu, tak jsme všichni spali v jedné posteli :sweat_smile:
14. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
no dobrýýýýýý, hlavně že jste se tam vesli :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
teda zase tu čumákuju sama :frowning2:

no jo no už 22 hodin sirotek, teda s Joli :sweat_smile:
14. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
nazdarek holky, tak musím říci, byla jsem velm,i úspěšná. v pátek nákup dětí. Nikol dvě sukně a trika a dvě podrprdy. :grinning: prdelínovo dvoje tepláky , body a super vestu. pro holčinu od kámošky dvě mikiny a triko. jeden obchod s dětským to jistil. V sobotu celodoúpolední výlet s tatínkem. takže mi s MM husky bundy a Nikol dvoje boty, prdelín zatím vyčká jelikož nic moc a ještě úplně nechodí tak nemusí být zas takvý frajer. :grinning:
samot o doneslo i žrádlo pohodové posezení a potom hurá domů na kafíčko.jsem spokojená. Na poště čeká povlečení. a jak sjte se měli vy, já o víkendu němám nějak čas, byla jsem stavbovat apotm jsme tu měli návštěvy a pořád se popíjí a kecá.
sylvar nejste motorici jen jste si dali do nosánku. bohemky taky můžu. :wink:
16. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
tak to jsi Marti fakt pořídila dobře, já jsem nakoupila dnes ale jen skromně :grinning:

sobě tepláky a formu na kulatý dort :grinning: :grinning:

Jolince celkem patery punčocháčky, dvoje fusky a dvě knihy :grinning:
16. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
Evi super kup taky. :grinning:
16. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
no jo ale 1000 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
pondělí a bšichni jsou v prrrrr nebo že by přesídlili. no halóóóó :confused: :grinning:
16. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
já néééé, já tu čumákuju a blbnu na MMB :grinning:
16. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
jé a našla jsi ěnco pěkného? :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
no já se budu ledasčeho zbavovat :grinning: nechám si jen výběr :grinning:
16. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
ahoj holky, byly jsme venku a pak měly návštěvu,ááá, včera jsme se s tatínkem nechali unést, tak snad nebudem mít koncem roku přírůstek :zipper_mouth: :sweat_smile:
16. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
no byl by to pěkný dáreček pod stromeček :wink:
16. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
jééé unést a to bylo krásně napsané. :grinning: tak to je fajn.
16. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
holkýýý, já se malinko bojím, jestli jsme se netrefili do plodných dní :confused:
16. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahojky, martinko Ty už kupuješ malé podprsenky nebo tos koupila sobě?

a jinak jsem tak pochopila, že panterka už nepřijde a plechajda nejspíš taky ne...což mě teda mrzí :frowning2:

sylvar a vy nechcete druhé, že se bojíš?
16. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
lenu, nechcem :wink:
16. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
sylvar tak to třeba nebude.
Ano, koupila dceři podrprdy takové ty bolerka a potm jednu jako opravdovou na první začátky. No je to nedostatkové zboží a tak jsme je vzala byly ve slevě. :grinning: sobě bych potřebovala též, ale prdelín není povolný abych se zesvkékala. tak jindy. :slight_smile:
16. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
marti, já měla své první bolerko-podprdu asi v 12letech a vzpomínám na to :dizzy_face: byla černá, dole krajka, jinak bavlněná :slight_smile: a zepředu takové průsvitné, jen přes prsa to mělo taky tu bavlnu černou, krásná byla :dizzy_face:

marti, doufám, že nebude a příště vášeň nevášeň, prostě pláštěnka :wink:

se Sofi si taky nemůžu zkoušet oblečení, nedovolí,ale boty jo, ty miluje :sunglasses:
16. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
teda tak brzo, kam ta doba spěje... :grinning: já ji snad měla až na střední :grinning: :grinning: :grinning:

sylvar, tak snad to nebude pravda, držím pěsti :wink:
16. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
já mám 2 nové podprdy, jsem dostala k vánocům od manžela poukaz do triumfu, tak hlídal malou před obchodem :grinning: abych mohla zkoušet...
16. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
sylvar držím pěsti aby to nebylo mimi ikdyž to víš je to krásné, le já tedy tak brzy po sobě bych šílela. :angry: no oni to holky nosí už kolem 10roku a Nikolka asi bude po mně dobře vyvinutá :grinning: lambady nosí už te´d na tv, ale toto josu sílše jako sportovní podprsenky iod marka spencra a jedna cheeroke
16. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
lenu, já bych je nepotřebovala ani teď :grinning:
16. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
se máš sylvar.
No já si nějaké pořídím nebo koupí Mm on to dohadne úplně sám. :grinning: ošahá prodavačkua ví co koupit.
16. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
marti :grinning: :grinning: :grinning:

spíme od 11hod :confused:
16. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
tak to MM nekoupí teda...ale s tím poukazem to taky bylo - musel se vybrat do konce ledna, jinak by propadl a oni po vánocích neměli zboží :unamused: takže mi paní prodavačka nosila jen samé zmenšovačky, jelikož nic normálního na mě prej neměla :angry:
16. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.