• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pojišťovna štěstí a jiné seriály

(Zamčená)
10. února 2009 
:slight_smile: ahoj všem ženám přítomným, které rády koukají na seriály a nestydí se za to :grinning:
holt kdo kouká na seriály není ten pravý intouš a chytrý člověk. alespoň tak mi to bohužel často vyzní. ale to je fuk.
včera jsem koukala na pojišťovnu štěstí a najednou mě napadlo, jak zajímavý název seriálu to je.
kdo kouká, tak ví, že: Kateřina přišla o syna, málem přišla o život (včera) je původně opuštěná manžely. Anička, hlavní postava je vdova (původně) pak milenka, pak se jí málem zabil syn. Syn Ondřej byl ochrnutý, pak se nešťastně oženil, přišel o nenarozené dítě. Harry si našel partnerku která měla dítě v děcáku, pak ho podváděla s bývalým, nyní napraveným Zbyňkem, je neplodný, partnerka se mu zasebevraždí. Zemřel mu nevlastní syn (Kateřiny) přišel o nevlastní dceru (Lucinku) a je mu vyhrožováno "ulítnutím si jinde" od manželky. Karolína má milence, pak ho pustí k vodě, pak se k němu vrátí a teď jí ho zavřeli :slight_smile: Dagmar je vdaná, stane se vdovou, příjde o bydlení, nemá ani korunu! (původně přitom byla úspěšná a nejspíš i bohatá ve své profesi) zaplete se se svým tchánem, její dcera zase s jejím bývalým milencem, Karel, tchán Aničky, zemře mu jeho milovaná, ztratí se mu pes (nebo i zemře? teď nevím) ožení se, vypadá to, že nešťastně...jeho dcera má každé dítě s jiným, soudí se o děti, o výživné, nemá štěstí na chlapa....recepční - bije ji manžel, Kekulová - zlomí si nohu v krčku, je vážně nemocná, dál už nebudu pokračovat, protože se mi nechce, ale příjde mi to, že ten docela dobrý seriál o životě jde opravdu z desíti na pětku né-li níž a spíše než pojišťovna štěstí bych to nazvala pojišťovnou neštěstí...
alespoň že Ordinace v růžové zahradě to má vyvážené....tak jak to v životě chodí, jednou nahoře, jednou dole...tak napište vaše názory, vaše postřehy :wink:
10. lis 2008 v 11:39  • Odpověz
Zdravím :grinning: :grinning: Teda parádní popis:grinning:Taky sleduju..jsem na mateřské,večer chvíle klidu tak co jiného dělat..:grinning:
10. lis 2008 v 11:42  • Odpověz
já sleduju Ordinaci, ta mě baví a pak taky Zoufalé manželky a mojí láskou jsou Gilmorova děvčata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2008 ve 12:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Suki ty taky sleduju ale jsou pro mě v blbou dobu..to jsme totiž venku..
10. lis 2008 v 15:05  • Odpověz
zdarec:občas koukám na Pojišťovnu a nějak mi uniklo, s kým má Kostková to druhé dítě,o kterém tvrdila,že je toho padoucha co s ním má prvního syna?Řekla to vůbec?Díky
10. lis 2008 v 18:58  • Odpověz
Ahoj, pojišťovna mě moc nebaví,ale ordinace to je moje :grinning:

A zoufalky jsou tak výborný. Na Gilmorky koukam jen občas, tak ychodíme akorát ven :frowning2:
10. lis 2008 v 19:08  • Odpověz
Dívám se na Pojišťovnu a na nové díly Nemocnice.Berou mě spíše české seriály a nemám ráda dlouhé seriály např.Odinaci.I když kdo ví,kdybych se dívala,třeba by mě bavila,ale taky nemůžu čučet na všechno :grinning: Ze zahraničních jsem milovala Zoufalé manželky,ale zrušili nám Primu :angry:
10. lis 2008 v 19:15  • Odpověz
ja se divam na Zoufalky a na House
10. lis 2008 v 19:17  • Odpověz
ahojik ja tez sleduji ordinaci a pojistovnu a osklivka katku :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 19:20  • Odpověz
pouta a pojistovnu sleduji :slight_smile:
10. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
Ahojky,
tak já sleduju Pojišťovnu, Ordinaci, Plastickou chirurgii, House, Kriminálka Anděl, Gilmorky (když nejsme zrovna venku) a North Shore :dizzy_face:

Jsem takový blázen do seriálů.
10. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
Ahojky, tak ja sledujem poistovnu, ordinaciu - manza je z toho uz na vetvy :wink: ale milujem Housa :wink: ten je super.
10. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
tak gilmorovy devcata tez sleduji house se mne moc nelibi a jeste kriminalka kriminalka miami kriminalka las vegas :grinning:
10. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
Teda baby..děláme my i něco jiného? :grinning:
Ale House je geniální :wink:
10. lis 2008 v 19:52  • Odpověz
I já sleduju, House, Gilmorky jsou taky srdeční záležitost :dizzy_face: , Ordinace mě v poslední době moc neba a mám ráda Zoufalky :wink:
10. lis 2008 v 19:58  • Odpověz
Já koukám na Růžovku a na Přátele, i když ty už znám skoro z paměti :slight_smile: . Jinak nekoukám na nic, není tak nějak čas. Na druhou stranu, když TV nasadí silné kusy jako Plechová kavalerie nebo Pitavala, tak se podívám ráda :grinning: .
10. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz
berynka-Pitaval teď v neděli skončil :grinning: Dívala se u nás celá rodina.
10. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz
pamatujete na Randala a Hopkirka? :grinning:
10. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz
Já koukám na pojišťovnu, růžovku a soukroméí pasti.
Pojišťovna je strašně deprimující, to už jsem říkala při prvních dílech. Jinak na vše jsem začla koukat až teď, co jsem doma. Předtím jsem koukla tak jednou za měsíc, ono to stačilo :slight_smile:
10. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz
Bez mučení přiznávám že sleduju Růžovku, Pasti, Zoufalky a Hop nebo Trop (to musim - hrají tam naši :dizzy_face: ) :grinning: ...jinak milujeme s manžou Červenýho Trpaslíka, Twin Peaks a Robina Hooda s Michaelem Praedem v hlavni roli :grinning: :grinning:
10. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz
apon já pamatuju trochu - jeden z nich byl duch a byl to černobílej, anglickej seriál, že?
10. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz
jj kriminalni serial to byla prca aspon :grinning: ted me nebavi skoro nic,jednu dobu sem sledovala Pohotovost,ale jen proto,ze me bavi medicina a proste ty pripady krev zlomeniny to reseni a tak :grinning: Twin Peaks je bomba mohli by to davat znova..jinak znam fakt jen pouta a pojistovnu nic jineho jsem ani minutu nevidela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz
Tak já koukám na pojišťovnu-taky bych ji přejmenovala, ordinaci, kriminálku anděl a soukromé pasti. Občas kouknu na ulici.Gilmorky mám ráda, ale tu hodinu nezvládám, buď jsme venku a nebo dělám něco jiného a zapomenu na to. Jo a na Pohotovost jsem koukala taky, ale už skončila.
10. lis 2008 ve 22:18  • Odpověz
Twin Peaks, IT Crowd, Arabela :grinning:
10. lis 2008 ve 22:22  • Odpověz
tak já hledím na Ordinaci,Pojišťovnu,Soukromé pasti,občas Zoufalky,Gilmorovky .

jo a když dávali CHlapci a chlapi,tak na to taky :slight_smile:
11. lis 2008 v 07:24  • Odpověz
jedu
po- kriminálka anděl, út a čt Ordinace st-past, pá-nemocnici...no a večer jak vydržím, ale spíš primácky closer...apod
11. lis 2008 v 07:30  • Odpověz
a zapomněla jsem Sex ve městě :grinning:

Teda dneska koukám prvně v životě na Ošklivku Katku - něco tak přiblblýho jsem už dlouho neviděla :rolling_eyes: myslím, že to ani nedokoukám :sweat_smile: :grinning:
17. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz
jj,Ošklivá Kačena je fakt bibost,ale v pondělí nic moc není,tak se dnes dívám taky :grinning:
17. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
Twin Peaks je proste bomba, mohli by to opakovat, ale v nejakem rozumnem case, naposled to chodilo...sice v patek, ale az kolem pulnoci.

jinak muj srdcovy serial od detstvi je Dempsey a Makepeaceova, to byla takova zavislost, jakou jsem uz nezazila :sweat_smile:
17. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz
ahoj

tak já taky koukám na seriály
Těším se va čtvrtek na Zoufalky ty mě tady baví :wink:
když neusnu tak v pátek Sex ve městě
v týdnu čučím na Ordinaci Kriminálka anděl i Soukromé pasti
jsem takovej seriálovej manijak
Gilmorky taky sleduji,když spí doma ,ale málo taky jsme v tu dobu venku je to dobrej seriál :wink:
17. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz
dneska opravdu nic nedávají
tak mám zapnutou Katku je to opravdu blbina!!!
17. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.