• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pojišťovna štěstí a jiné seriály

(Zamčená)
10. února 2009 
yenn - jojo, mně se tehdy strašně líbila Makepeaceová - to byl takovej můj vzor :grinning:
17. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz
jen jsem nakoukla a musim se smat, jak zdarec popsala pojistovnu stesti :slight_smile: vcera jsem se divala a musim rict, ze jsem presne rikala ze nazev mel byt pojistovna nestesti a koukam, ze me to nenapadlo jedinou :grinning: :grinning:

Jinak ac mam male ditko tak se snazim sledovat VKV (jsem tu snad jedina?? :fearful: ), soukrome pasti (ale ne kazdy dil je zajimavy) a Zoufalky..ty jsou stejne nejlepsi.... :wink: ono by se toho dalo i sledovat vic ale neni nejak cas ... tak se tu mejte paaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz
Jabber, nene, me se libila a muj to byl vzor! Snad 5 let jsem tak chodila ostrihana :grinning:
17. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz
yenn :grinning:
17. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz
Díváte se někdo na Proč bychom se netopili? :grinning:
7. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
chystám se na to :grinning:
7. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
no to už ti dva díly utekly :grinning:
7. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
ježiš :grinning: No to bude tím ,že matka se dívá na kobru 11 a máme jen jednu televizi :angry:
7. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
jo, to by mohlo bejt vončo :grinning: ale to je teda skoro neřešitelný :grinning:
7. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
je,v pondělí zhlédnu aspoň jeden díl,panímáma má noční :grinning:
nebo,že bych koupila TV :slight_smile:
7. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
anebo nahrát na video? :grinning:
7. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
to snad ani nemáme už :grinning:
7. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
jabber-Dívám se i s holkama.Je to podle mě takový rodinný seriál,člověk se tam zasměje.Celkem dobré.Ale Pojišťovnu jsem žrala víc.
7. únor 2009 ve 23:06  • Odpověz
My máme večer zapnutou televizi jako kulisu pro práci na PC :slight_smile: Manža je u stolního, já u notesu a občas hodíme očkem :slight_smile:
Takže v pondělí koukáme na Proč bychom se netopili, v út a čt na Ordinaci, v pátek na Tudorovce, občas v noci na Sběratele kostí, Božskou mrchu, CSI, Greys Anatomy :slight_smile:
9. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
skuli - tak já zas naopak na seriály vůbec nejsem, ale tenhle sleduju, protože jsem to četla a moc se mi to líbilo :grinning: Jezdíme taky na vodu, takže jsou tam situace, které znám :grinning: dost se u toho nachechtám :grinning: jupíííí, tak dneska :dizzy_face:
9. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
Jabber, doufám, že to máte na vodě veselejší než v tomto seriálu :wink: :wink: :wink: Těšila jsem se na nový ryze český seriál a jsem dost zklamaná, vůbec mi to nepřijde vtipné, veselé ani zajímavé. Ale já jsem ne-vodák, takže to asi vidím jinak :grinning: :grinning: Ale třeba je to ještě rozjede, budu koukat. Ale Vaculíkovi to tam móóóc sekne :wink: :wink: tak kvůli němu, jako malá jsem ho milovala :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak já se tu taky rozepíšu :grinning:
Sleduju VKV (snažím se nenechat si ujít ani jeden díl :grinning: Naštěstí mám hodný mimčo, co už v 19:30 chrupká :dizzy_face: ), pak kriminálku Miami, Tudorovce a začala jsem koukat i na Proč bychom se netopili, ale teda dost mě to zklamalo, čekala jsem že to bude lepší, ty upoutávky na to byly suprový a ve skutečnosti nic moc.....
10. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky,
tak já už od té doby, co jsem zjistila, že jsem těhu, koukám na ooordinaci. to jsou mé úterky a čtvrtky jasné.
ale je to čím dál tím větší blábol, muísm konstatovat. jak jakub s kateřinou po sobě lezou, fuj, je vidět, že to ani tomu klukovi nejde hrát. pak abysnad ušetřili za honoráře se tam drbe každý s každým, jako by v té kamenici nikdo jiný nebyl. docela mě zajímá další smrťák, honza haken, za to, že si dovolil kritizovat scénář.
pak mám moc ráda kriminálky miami, tu nejvíc, new york a las vegas. to jsou taky úterky a čtvrtky.
miluju i vraždy v midsomeru, hercula poirota a třeba big bena.
VKV nesleduju, páč se mi to kříží s ooordinací.
10. únor 2009 v 17:02  • Odpověz
martimarti - hm, včera to bylo nějaký slabší :confounded: ale minulej díl byl dokonalej :grinning:
10. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.