• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec nad par kily navic :)

(Zamčená)
17. srpna 2008 
siss, ještě ne, sme byli pryč :wink:
15. srp 2008 v 17:43  • Odpověz
jééé..tak kde jsou holkýýýý? :confused:
15. srp 2008 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
siss, nefím :cry: :cry:
15. srp 2008 v 17:47  • Odpověz
tak ja vam tady pisu a normalne se mi to neulozilo

no co js chtela teda rict je to ze me se vzdycky "dobre" hublo kdyz js se sobe libila, takze uvazuju zajit na solarko, ono to snede telo vypada prece jen lip nez reditel vapenky co js ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2008 v 18:26  • Odpověz
kitty68:já solárko miluju, ale fakt na něj ted nemám čas ani prachy :unamused:
15. srp 2008 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
Jupíííí, dneska jdem se siss cvičit!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo, opálená kůže vypadá hned hubenějc :grinning: ale na solárko letos nějak není čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2008 v 10:45  • Odpověz
ja uz js vcera rikala p (vecer hlidal malou kdyz js sla k doktorovi) ze kdyz si spolu tak bajecne rozumeli (vyjimecne naplakala a delali spolu tea a pak si trosku hrali) tak si vzdycky sem tam vecer skocim na solarko :sunglasses:
16. srp 2008 v 11:05  • Odpověz
Tak co jeee? tady nikdo nekecá o kilech navíc? :confused: My sme měli k obědu čínský nudle s kuřecím masem a zeleninou...to není zas tak moc kalorický :dizzy_face: ale večer přijde návštěva, to zas bude žranice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2008 ve 14:47  • Odpověz
zdravím,můžu se přidat?.....já měla vždy problém přibrat a ted po druhé cácorce to je najednou jinak a já potřebuju poprvé v životě zhubnout a nevím jak :unamused: a hlavně,ani se mi nák nechce tak co s tím? :slight_smile:
já se ted akurát začala hlídat at moc nežeru,ale nák se mi to nedaří v noci,to se vzbudím že jdu na WeCko a najednou je z toho bílej sex,prostě zabořím ten svůj čumák do ledničky a je jedno jestli je půlnoc či 3ráno,no jsem prostě ostuda :sweat_smile: :wink: :slight_smile: :grinning:
16. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz
liviky to zalezi na tom jestli je to tragedie jak ted vypadas nebo jen tvuj pocit bachratosti :grinning: .

ja teda vic nez tlusta si prijdu takova rozkydla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale verim ze az se vratim zpet do prace tak to bude dole jako nic

ja mela na vecu novy brambor, zelene fazole a veprovy platek grilovany, na obed uz si nepamatuju :sweat_smile:
16. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz
čus, tak jsem taky začla s tím deníkem na floře :wink:
17. srp 2008 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
ja s Florou skoncila, co jsem tam nenasla vetsinu veci co jim :frowning2: Vetsinu veci co sporadam, je BIO a to ma jiny hodnoty, takze to beru primo z tech obalu
17. srp 2008 v 10:15  • Odpověz
jofiel: já zas nevim gramáž :confounded:
17. srp 2008 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
baby tak ja to mam super ze tady je na 100 i na kus takze kdyby ste chteli vedet kolik ma kolecko uheraku zajdu se mrknout do obchodu, jinak ja js tak zdechla ze se ani na dietu necitim

dnes mame curry a ryzi, ja teda asi bez sosu
17. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
já budu mít špagety s mletým masem a sejrem..ale včera jsem byla cvičit..a dneska jdu zase...tak to vyhopsám :sunglasses:
17. srp 2008 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
to my mame doma veslovaci masinku, taky se furt chystam ze ji osedlam ale travim vsechen volny cas na kobyle
17. srp 2008 v 11:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.