• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Tak ahojky holky a mamky :grinning:

Zakládám toto téma abychom se taky pobavily o našich ratolestech a o tom jaké jsou,jestli zlobivé nebo hodné a co všechno už ti dáblici dovedou :grinning:.Tak pište a nešetřete slovy :grinning:

AHOJKY
11. črc 2008 v 16:03  • Odpověz
Ahojky,tak přidám trošku do mlýna,zrovna jsme byli dnes s Adélkou na náušničkách a co teď dělá,to je mazec,dám ji na zem na deku a během minuty je mimo na koberci-a to ji má docela prostornou,nebo válí sudy po parketách :grinning: ,otáčí se sem tam,když je na bříšku,tak se staví na nožičky,je to sranda,už to není žádnej "ležák" :sweat_smile: ,ale musí se pořád hlídat.
11. črc 2008 v 17:18  • Odpověz
petronilla:To vám dnes teprve píchali ouška??? Já mám dvouměsíční a zatím dr. píchat uši nechce, tak asi až po tom očkování....
11. črc 2008 v 17:21  • Odpověz
Nadik-nám řekla dr.po 2.očkování,tak to vyšlo až teď,ono asi jak který doktor,někdo to píchá dřív. :slight_smile:
11. črc 2008 v 18:34  • Odpověz
autor
petronilla tak to je fakt dobrý co ta tvoje malá umí :slight_smile: Ta naše se zatím nepřetáčí,jo z deky je taky hned pryč.Jednou jsem ji taky dala na zem deku a za chvilku už ležela daleko od deky a ležela u kvetináče :slight_smile: Když ji dám na bříško tak jakože leží,ale pak se začne vztekat,protože jí by chtěla na čtyři a nejde ji to :slight_smile: zase napišu co a jak :grinning:
12. črc 2008 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Ivulindo,koukám, že máme stejně staré děti. Vinc je 23.1. Ted zrovna strašně povídá, no spíš piští. Asi mi chce něco důležitého vysvětlit :slight_smile:
Jinak točí se na bříško, zpět jen občas, ale po pokoji teda cestuje pěkně, tak nak nenápadně a za chvilku je metr od startu...........chtěl by sedět, ale kynklá se na všechny strany.
12. črc 2008 v 11:35  • Odpověz
Jéé ivulindo koukala sem na fotečky, Adélka je je kus ženský,to je dobře. Na mě všichni, teda ten je ale pěknounkej, ten ma ale stehýnka, vadí mi to, tak sem ráda, že nejsme jediný. Vždyt je to dobře...když jim chutná.Já Vincka včera vážila a má 8,5kg
12. črc 2008 v 11:38  • Odpověz
autor
jj flufla máme stejně starý děti.mě nevadí,že Adélka má stehýnka nebo tlustější ručučky.Jsem ráda,že je taková jaká je,protože byla hrozně malinká takže mi to nevadí,že je kus ženský :grinning:.Až začne chodit tak to vyběhá :slight_smile:.Malá ma 7kg.a je 26.1 takže o 3dny.jinak Adka se neumí vůbec přetáčet,ale sedět už pomalu sedí sama.Malý je hezký a není takový jak lidi říkají
12. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
Je to s nima sranda,právě jsem musela taťku požádat,aby mi dal nad přebalovák poličku,měla jsem všechny věci na něm,vedle přebal.podložky a už to fakt nejde,jen ji na to položím,je na břichu,plnou ruku štětek na uši,v druhé krém na zadek.... :grinning:,takže je výkon ji vůbec přebalit,protože ji musím x-krát přetáčet zpět na záda :confounded: .
12. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz
Petr. teda to je Ada lump,já mám užší položku na přebalováku, tak mu nejde otočit :slight_smile:
ivul . :to víš, že je pěkná, krásný kukadla, to jí musíš pořád pusinkovat, vid?neda se odolat.A aspon maj z čeho brát. Taky furt říkam, ted už nebude tolik přibírat...no uvidíme , kdy se to zastaví
12. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz
ahoj holky, tak já se taky přidávám....vy už máte všechny starší mimča, tak mi můžete poradit :wink: cvičíte nějak s mimčama??
12. črc 2008 v 19:22  • Odpověz
Ahoj dzej,já s malou nijak necvičím,jen ji nechám občas,aby se "poválela" na mém gymn.míči :sweat_smile: ,to se jí dost líbí :slight_smile:
12. črc 2008 v 19:30  • Odpověz
petronilla díky za typ. Já jsem ji právě říkala jestli není nějaký cvičení na správný držení hlavičky a celkově těla atd...
12. črc 2008 v 19:40  • Odpověz
autor
Flufla to víš,že ji pořád pusinkuju nedá se odolat a já se nemůžu udržet :grinning:
13. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz
petronilla vy už se točíte na bříško? To jste teda šikulové :wink:
13. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz
No jo,už to tak měsíc umí,teď už se otočí i zpátky na záda,chvíli není v klidu :wink:,dnes jsem ji opět lovila několikrát mimo deku na parketách,je to kujónka :grinning:
13. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz
holky, poraďte. Malá začíná být hodně aktivní, bouchá kolem sebe ručičkama, nožičkama, vždycky se šíleně bouchne o postýlku...mám koupený mantinel, ale je když ho dám na postýlku, tak na nás malá neuvidí, takhle má krásný rozhled. Řešíte to nějak?
14. črc 2008 v 09:51  • Odpověz
Já už postýlku používám jen na spaní a v obyváku mám rozloženou deku,aby se nemohla o nic bouchnout,nebo si ji beru v lehátku do kuchyně atd.Mantinel máme kolem celé postýlky,protože hodně cestuje,takže by taky nic neviděla. :wink:
14. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz
maminy nemáte typ, kde seženu za dobrou cenu dřevěnou ohrádku? My taky jsme na dece, ale máme pesana tak aby k malé moc nelezl :slight_smile:
14. črc 2008 v 18:53  • Odpověz
zkus MMB.Já sice ohrádku mám jen u našich,ale malé se v ní teda vůbec nelíbí,páč je to tak 100x160,nevím to přesně a to je pro její pohyb malý,ale vy jste ještě malinkatý,tak by se jí v tom mohlo líbit.
14. črc 2008 v 19:37  • Odpověz
A s tím mantinelem,taky máme takovej vysokej a když na mě malá nevidí,tak jí ho shrnu dolů a je to.. :wink:
14. črc 2008 v 19:38  • Odpověz
frog no já bych tu ohrádku spíš měla jako zábranu mezi Sabinkou a pesanem, aby ji neslintal deku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 v 08:50  • Odpověz
autor
:slight_smile: :grinning:
21. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz
nějak to tu vázne, co?? :confounded:
22. črc 2008 v 15:00  • Odpověz
autor
dzej no to jo :unamused:
22. črc 2008 v 19:39  • Odpověz
tak aby to nevázlo, tak já se přidávám :slight_smile: koukám, že až na Frog tu mám nejstarší Terezku :slight_smile:
22. črc 2008 ve 20:21  • Odpověz
autor
simlenka a co už umí tvoje Terezka?? :slight_smile:
22. črc 2008 ve 21:53  • Odpověz
no, překuluje se na bříško, ale na jednu stranu perfektně a na druhou jen tak opatrně - zatím asi jen dvakrát jsem ji viděla. Jinak si cumlá palečky u nohou, docela hezky si hraje a podává si hračky, začíná se mírně plazit :slight_smile: ale ona hrozně dlouho stávkovala s úsměvem a žvatláním, teď se to trochu zlepšuje a začíná s náma koketovat :sweat_smile:
22. črc 2008 ve 22:31  • Odpověz
:astonished: páni vy jste teda šikulky :slight_smile: malá teda dělá s nohama takový věci, ale do pusy je ještě nedá. Ale zvedá je, kolikrát mám pocit ,že chce udělat svíčku. Včera jsem ji dala na bříško a najedou rána, tak se podívám a ona na zádech a strašnej smích :grinning: pak to udělala ještě 3x dneska jdeme na kontorolu s kyčlema. Holky nechávaly jste nastřelovat nebo píchat náušničky? A používáte ještě monitor dechu??
23. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
no naše kočka si je taky nechtěla papat, a její kolegyně od tři týdny mladší si cumlala palečky už asi před dvěma měsíci, tak mi to nedalo, pořád jsem si před Breberkou strkala nohu do pusy, aby viděla jak na to a ona nic, tak jsem jí tu nožku vzala a strčila do pusinky, podržela a ona to pak začla taky zkoušet sama :sweat_smile:

(jo jinak proč Breberka - ona je Berková, takže BreBerková a z toho Breberka :grinning: )
naušničky jsme nechali nastřelit, přijde mi to takový šetrnější a monitor nepoužíváme - kdysi jsem někde četla 10 bodů proč ho koupit a nesplňujeme ani jeden - už si je nepamatuju všechny, ale ty nejdůležitější byly - nízká porodní hmotnost, matka kuřačka (zakouřené prostředí doma), problémy s dechem už v porodnici (případně i později), srdeční onemocnění ...... naše Terka ještě neměla ani rýmu, takže jsme neutráceli :wink:
23. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
simlenka tak to je fakt šikulka :slight_smile: Adélka taky zvedá nožky a strká si je do pusy.přetáčet to vůbec to se jí nechce,sedět už sedí,plazit se jí taky nechce a to jí dávám na bříško každý den a to několikrát :wink:
23. črc 2008 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 75
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.