• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
tak to bude prima jezdit na chalupu a tu chcete někde u Brna nebo i dálejc?
Chm, já zatím zamražuju syrovou zeleninu, tak asi začnu vařit, no ale su zvědavá estli to zvládnu :sweat_smile: , a kupovné kupuješ Hami?
Kdybyste někde objevily holky akci na příkrmy dejte vědět, nám nějak nechodí letáky :angry:
30. zář 2008 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj holky,

včera večer mi už nějak blbnul koník...

Tak náš miláček měl při narození 51cm a 3435g, a při poslední kontrole, která byla přesně když mu byl měsíc, měl 56cm a 4000g. Teď jdeme na kontrolu v pondělí, tak jsem zvědavá, o kolik zase vyrostl :slight_smile:
1. říj 2008 v 08:10  • Odpověz
autor
cori právě i z toho důvodu chceme jít na ten barák aby malá byla na zahrádce a na čerstvém vzduchu,ale taky hned na tom samém pozemku stojí i od manželových rodičů barák mají to všechno na jednom pozemku,ale čert s tím :slight_smile: jinak se na to těším.

Jinak se nám už blíží podzim co?! :wink:
1. říj 2008 v 11:38  • Odpověz
Ahojík,
dneska je teda zase hnusně, se mně ani ven jít s malou nechce, ale budem muset, Kajka nevydrží bez procházky a myslím, že dnes usne až venku, bo furt řádí. Taky jezdíte každý den ven?
Ivul, hlavně, že bude baráček a tchánovci jsou v pohodě?
Tak to měl Pepík krásné míry a roste teda rychle :wink: ale chlapáci je lepší, když jsou větší :sweat_smile:

Až nám venku opadají lístky, tak nevím co budeme dělat, Kája je tak ráda sleduje a uklidňuje ju to, chmm :confused:
1. říj 2008 v 11:54  • Odpověz
Podzim udeřil, aspoň teda v Praze....

No on Pepínův tatínek má 198cm a já jsem taky taková "menší" - 180cm, takže drobek má být po kom :slight_smile: Ale teda včera i dnes je trochu protivka, pořád pofňukává, tak nevím co s ním je...Možná jak zběsile roste (baští co hodinu, ať žije růstovej skok) tak ho to třeba taky bolí, kdo ví, nikdo si to z tohohle věku nepamatujem. Jinak je to velikej mazel, potřebuje hodně kontaktu, tak mu ho oba rádi dopřáváme :slight_smile:
1. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz
autor
cori jj tchánovci jsou v pohodě a aspoň to budu mít 2minutky na kávu ke tchýni :wink: A naši budou na víkendy za náma jezdit,i pro manžela to bude lepší jelikož mu tchán staví garáž,manžel je automechanik a chce si udělat živnost takže to bude mít tak nejblížtu garáž.

Já se těším na sníh takže doufám,že bude
1. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz
ivul, no doufejme že tě ten optimismus nepřejde, až vážně budeš mít takhle tchyni na očích... Já nemám tchyni špatnou, jen je střelená na úklid, ale stejně jsem ráda že ji mám 1000km daleko a nejradši bych tak daleko měla i mámu, která se naprosto pomátla co je malej na světě.
1. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz
hi pepi tak to jste výškaři :slight_smile: my sme zase malincí (teda oproti vám), takže Kajka té výšky asi moc nepobere :sweat_smile:
to jo, to ti bude Pepík teď baštit o106, aby se vytáhl, kamarádky tak 3 měsíční syn je stejně veliký a těžký jako my v 5,5 :sweat_smile:
a skama máš tchýni - 1000km - to bude zahraničí, co?
ivul, prima, že si s tchánovcema rozumíte a je fajn, že manža bude mít práci doma, malá mu bude chodit pomáhat :sweat_smile:
pepi a jak se máma pomátla :sweat_smile: :confused: ? do všeho kecá?
1. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
cori přesně tak, všechno ví nejlíp, klukovii je určitě pořád zima - ona by ho navlíkala do kombinéz a oteplováků už teď nevím co by dělala v lednu v -20...
1. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz
:grinning: babičky
1. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
cori hehe jsem se o nulu spletla... 100 km - Liberec :grinning:
1. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz
to jsou ty nuly co tvoří miliony :grinning:
1. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz
hi, sem si právě říkala, že 1000km to už u nás být nemože :wink:
1. říj 2008 v 15:02  • Odpověz
Jako tchýně je hodná ženská, jen se mě prostě snaží nenápadně vychovat abych byla "pořádnější" - neboli kdykoliv jsme u nich na víkend, tak v sobotu otířá nohy stolu a židlí, myje futra apod. A je nenápadná jak pět kilo žlutý barvy. Když jsme si do novýho bytu pořídili skříně až ke stropu, tak prohlísila, že bychom si měli pořídit plochou prachovku, abychom mohli otírat vršky skříně, protože tam je tak 5cm škvíra - no už běžím... Když jsem měla v těhotenství zvednutej rošt postele v nohách aby mi tak neotejkaly, tak když to viděla, tak zkonstatovala, že se mi bude prášit do postele... No prostě její nejlepší kamarádka je prachovka a největší nepřítel je prach :grinning: Ale jinak až na tohle "postižení" je to zgruntu hodná ženská :slight_smile:
1. říj 2008 v 15:35  • Odpověz
no tak to dělá spíš moja mamka, ta když k nám dojde, tak dycky mosí něco poklidit :grinning: (já ju nechám, aspoň mám míň práce :grinning: ) holt někd je takový - přehnaně uklízačný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:
ale je dobré, že si jinak rozumíte :wink:
1. říj 2008 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky v novém dni :slight_smile:

Cori, to pozor, ona jen dává rady o plochých prachovkách, ale neuklidí tu, to neeee, to se nenech mýlit :grinning:

Dneska jdeme na kyčličky, tak doufám že bude vše OK.
2. říj 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
pei to víš,že bych raději měla barák od nich daleko,ale když to nejde tak co mám dělat,a tchýně pořád pracuje takže věčně není doma,ani tchán...nějka bylo nějak byde. :slight_smile:
2. říj 2008 v 10:49  • Odpověz
ahoj holky, jéé vy jste se rozkecaly, to je prima :grinning: My jsme dneska opět byly cvičit, Sabulce se to strašně moc líbí. Navíc jsem zjistila, že VZP nám přispěje 1000kČ to je super. Jo, holky, tchýně - já ji mám taky fajn, jen mě vadí, že neposlouchá co jí říkám ohledně Sabinky a neposlechne, to mě vytáčí :angry:
Pepibubu jak dopadly kyčle??
2. říj 2008 v 17:17  • Odpověz
AHoj holky, mám prosbičku.... Můžu se zeptat v kolika měsících se vaši miláčci začali přetáčet? Nám je přes 5.měsíců a stále nic. Pravda je, že jsme tlustý a máme už skoro 9Kg a když něco potřebuje tak se pro to natočí, ale prostě se nepřetočí? Měli jste na to nějaký fígl?
2. říj 2008 v 19:46  • Odpověz
Ahojík,
eva77 nám už bude za nedlouho 6. měsíců a taky se netočíme :sweat_smile: , občas se Kajka přetočí na bok - ale to provozuje většinou jen když si myslí, že ji nikdo nevidí (nevím proč :fearful: ), ale otočka ještě nebyla, taky sme takové línější - no já říkám pohodovější. Ale krizové to začne být až kolem 9. měsíce, takže ještě ti naši bélešci mají chvilku času
no my pořád pořádně ani nepasem :unamused: , na bříšku stále jen chvilku bez řevu vydržíme a zvedání na rukou? ani náhodou - rovnou chnape po hračkách, tak já nevím jak jí to správné pasení vysvětlit :grinning: , asi ho přeskočí či co :fearful: :sweat_smile:
dzej - tak to je supr, že se Sabulce cvičení líbí, já už se objednala na plavání a ještě s před tím dáme pár rehabilitačních van - at se trošku otuží než půjde do velkého bazénu, no su zvědavá auž se těším :dizzy_face:
pepi, tak to tcchýni nauč i uklízet u vás :grinning: , když už má ty řeči, tak ať ti ukáže jak na to a hned je barák uklizený :sweat_smile: :wink:
bronko nocccc :dizzy_face:
2. říj 2008 ve 23:19  • Odpověz
ahojky, yak dnes je nám 6týdnů... letí to....Kyčle dopadly na 1* tak máme radost. Byl tam s náma i Honza, a sklidil údiv, že na kyšle jde tatínek....
3. říj 2008 v 09:32  • Odpověz
Ahojík,
pepi tak to je surp, že máte kyčličky v pořádku, to mi při jedné kontrole tam všechno pokakaly (teda malá :sweat_smile: ) ultrazvuk, sestřičku a doktora :sweat_smile:
je fajn, když se tatínci zapojují :wink:
3. říj 2008 v 09:53  • Odpověz
ahoj holky
eva77 no my se přetáčíme taky jen občas a to z bříška na záda, opačně vůbec. A to se přetočí jen když vidí něco zajímavýho. Já tomu nechávám volnej průběh.
Pepibubu tak paráda, už na kyčle nemusíte nebo ještě jednou v těch 3 měsících?
Cori a kdy teda začnete chodit? A vy už máte všechny HEXy za sebou? My jdem na poslední 20.10.
3. říj 2008 v 10:36  • Odpověz
Dzej ahojky,
ne ještě jdeme na třetí 8.10, pak už se i doufám dohodneme na naušničkách :slight_smile: vám je pichaly nebo nastřelovaly? a plavání tačne v půlce listopadu, ale před tím si dáme asi párkrát tu rehabilitační vanu, at si holka zvyká. Jen to máme na dojíždění, ale naštěstí kamarádka by jezdila taky, takže ve dvou to bude lepší :wink:
3. říj 2008 v 11:00  • Odpověz
dzej, ještě jednou jo, ale prý jen proto že to je tak předepsaný... A miláček se tam dobře předvedl, pokadil se tam, a mně tím uvedl do rozpaků, protože jsem měla v kočáře jen jednu plínku kterou už měl přebalenou po ultrazvuku, nebýt v čekárně hodná maminka tak nevím nevím.... A ještě tam pak počural ordinaci... no šikulínek.
3. říj 2008 v 11:11  • Odpověz
aspoň ti naši prcci ukazují jak se jim tam líbí :grinning:
3. říj 2008 v 11:21  • Odpověz
cori my máme nastřelený a už jsem je vyměnila za ty, co jsme koupili my. A v pohodě.
Pepi no jo, my jsme byli taky dvakrát. Malá se taky pokakala a sestřička nám řekla, že tu plínu mám nechat, jen ji rozepnout a přebalit si ji potom v čekárně. Já nosím raději víc plinek. Poprvé, když jsme byli v poradně, tak jsem měla tu podložku jen jednu a hned ji počurala a já pak neměla nic, tak od té doby nosím všechno víckrát. Mám to v tašce na kočárku a když jdu bez kočáru tak v batůžku :grinning: Ted co dáváme mrkvičku, tak už má pevnější bobky, už to není to míchaný vajíčko, tak je to lepší, ale zas to víc smrdí :grinning:
Určitě je lepší, když je vás víc, aspoň si i pomůžete. My chodíme na cvičení taky s kamoškou. Na plavání chce chodit táta, tak budem chodit o víkendu :wink:
Dneska slavíme půl roku :grinning: :grinning: :grinning: po hodině jsem v noci vstávala...paráda
3. říj 2008 v 11:38  • Odpověz
Sabince všechno nejlepší k půlročku, hlavně zdravíčko :dizzy_face: aj ste nějak oslavovaly?
Taky budem na plavání do velkého bazénu chodit o víkendu a taky s tátou, ten se na to těší víc než já :sweat_smile: , já nejsu moc vodomyl :dizzy_face:

Teda dneska je hnusněěě, taky je Kája nějaká víc uplakaná a rozmrzelá, asi už půjdem kupkat a spát - teda pokud usne :sweat_smile:
3. říj 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
Ahoj ahoj ahoj :wink: naše Aduš se taky nechce vůbec točit ani přetáčet a nic si z otho nedělám.Záleží na mimču jak se mu chce a když ne tak ne!!jinak jak se máte?????????a co dneska budete dělat???
4. říj 2008 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska se mi nic nechce, venku hnusně a prší, chmm. Myslela sem, že půjdeme s Kajkou na procházku, ale usnula doma, tak asi až se vzbudí, tak dáme kolečko, teď ji nechám podřimovat doma. A měla bych žehlit, no ale to se mně fakk už vůbec nechce :sweat_smile:
A co vy?
4. říj 2008 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.