• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahoj holky,
čekám až malá usne,tak se přidám do klubu :slight_smile: ,taky jsem doma,koš na žehlení mám skoro do stropu plný :sweat_smile: ,ale nějak se mi nechce,nebo co.... :slight_smile: ,manža s klukem se jeli projet na kole,tak užívám chvíle klidu :slight_smile:,kdy se mi to poštěstí...jsem ráda,když Adélka usne,protože jinak je to naposeda a nic s ní neudělám. :slight_smile:
4. říj 2008 v 15:58  • Odpověz
petronilla - to věřím, Kája sice ještě nelozí a ani se negulí, ale i tak nic nestíhám :sweat_smile: , teď stále spinká, tak taky koníkuju a brouzdám po netu :wink:
4. říj 2008 v 16:03  • Odpověz
cori,to buď ráda,že ještě neleze atd,to ta naše čipera je nějak napřed :slight_smile: ,zlatě,když ležela :sweat_smile:
4. říj 2008 v 16:07  • Odpověz
jo na jednu stranu si říkám, že je pecivál, ale je fakt, užívejme klidu, za chvilku ju budu muset pořádně hlídat :sweat_smile:
petronilla kolik ti adélka za den naspí hodin?
4. říj 2008 v 16:39  • Odpověz
Spí 3-4x a dohromady naspí kolem 5 hod,má 2 delší spaní a pak navečer ještě půlhodinku-jako teď :slight_smile: ,vždycky to je úleva,když už je ospalá a můžu jí dát do postýlky,protože jinak musím být stále ve střehu,protože pořád někde stojí :unamused:
4. říj 2008 v 16:48  • Odpověz
jé tak to máte krásné spaní, Kajka když si dá 3 hodky tak je to moc :pensive: (dneska spala za celý den snad jen 2,5 a včera 1,5 hodky) , bohužel moc nespí a už teď vymýšlet zábavu je občas problémos :sweat_smile:

a co ostatní jak vám spí děti?
4. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
ahoj holky, my jsme dneska byli skoro celý den u tchánovců. Venku počasí nic moc, tak jsme aspoň odpočívali. Sabinku jsem viděla akorát, když jsem kojila. Teď už je vykoupaná a v postýlce a vypadá to, že spí :slight_smile: No my spíme ráno tak do 8 h, pak si schrupne mezi 10-11, pak po obědě 13-14 a pak ještě tak 15-16, ale spí vždycky tak půl hodinky, někdy hodinku..někdy odpoledne jen jednou. No a večer chodíme po té 19h. Akorát teda teď vstáváme v noci po hodině, někdy se poštěstí po hodině a půl :frowning2: jsem docela hotová, snad je to spurt a přejde to, kamošky mě straší, že to takhle měly s dětma 3 měsíce.
4. říj 2008 v 19:40  • Odpověz
Dzej, teda Sabinka ale v noci řádí, chmm vypadá to na spurt a zkoušelas jí třeba dávat na noc kašičky? prej to docela zasytí a děti pak dýl spí. Kája se v noci budí tak po cca 3 hodkách, ale dá si první tak 5-ti hodinovku, přes den jedem pořád po 2 hodkách, když je to vyjímečně dýl, tak už su celá nesvá :sweat_smile:
Taky už spinká, ještě sem ju párkrát vytahovala ze šprušlí (ona už lozí i pod mantinel :sweat_smile: )
4. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
ahoj holky, Cori dnes byly ve Strážnici nějaký slavnosti, že? Chtěli jsme tam jet, ale já jsem z těch nocí uplně vyšťavená, tak jsme byli jen v Brně na procházce. Nedávám kašičky, ale zkusím to. Ale já se obávám, že to hlady není, ve dne jí stačí v pohodě po těch 2hodinách. Dneska měla výbornou náladu, pořád se smála jak padalo listí a pořád vystrkuje jazyk a vříská :grinning: :grinning:
Cori, co vy a zuby??
Petronilla jo, já jsem se těšila na to, až bude malá větší, že to bude zábavnější a teď vzpomínám na to jak to bylo nenáročný, když jen ležela :slight_smile: a to ještě nechodíme, nelezeme, jen se pořádně hýbáme :grinning:
5. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky,
dzej - tady u nás něco bylo :sweat_smile: , vidíš ani nevím, jo vlastně snad Slavnost padajícího listí - to je akce pro rodiny, různé hry, aktivity, tvořivost... tak když sem někdy budete mířit, tak se zastavte, my se s váma rády uvidíme live :wink:
Zoubky ještě nemáme, teda teď jsem chvílu nekontrolovala, ale je docela klid a i míň sliní, ale je fakt, že taky děsně vříská a piští, i v noci, když už se pomalu rozebírá k jídlu, tak se ještě potichoučku vrtí, ale jka k níněkdo dojde blíž tak zapiští :slight_smile:)) tak se dycky začneme smát a už ju hned tak neuspíme :sweat_smile:
Dneska sme taky měly dobrý den, Kája snad svůj první den jedla až po 3,5 hodinách, tak jak vy jíme furt po 2 a dneska sme to prodloužiy a ba i dokonce na břůšku vydržela dýl a usmívala se :dizzy_face: , snad jí to chvilku vydrží.
Dzej ty odpočívej co to de, ať nabereš síly, je fakt zajímavé, že má ty noci takové divočejší, třeba se chce pomazlinkat a být u maminky a pokaždé jak se vzbudí, tak má hlad?
5. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Dzej-já si pořád u prvního dítka říkala-už aby seděl,už aby lezl,už aby chodil....teď podruhé jsem už věděla co mě čeká,tak jsem si Adélku od začátku strašně užívala a úplně mi vyhovovalo,když byla malinký ležící miminko :slight_smile: ,jenže to mini mimino se začalo v 5 měsích plazit,v 6 lézt a v 6,5 se poprvé postavila na vlastní nožky :unamused: ,takže máme o zábavu postaráno :wink:.
Cori-dávám malé kaši od půl roku,taky jsem myslela,že jí to zasytí,ale budí se pořád stejně-naštěstí jen 1- 2 za noc na kojení a to třeba i 2 hodky po kaši a to jí sní docela dost,Adam každý večer čeká hladově u misky,jestli mu nechá a málokdy něco zbyde :sweat_smile:
5. říj 2008 ve 21:46  • Odpověz
petronillko, teda Adélka je čiperka, taky si říkám, že teď už bysme chtěli, aby uměla to či ono a jednou budem rádi, když chvilku vydrží v klidu :slight_smile: ale my sme asi extrémní lenoši - zatím se jen gůláme na bok, přetočení ještě nebylo.
já kajku plně kojím, takže zatím s těma kašičkama zkušenost nemám, ale vím že to maminy na noc dávají a zase je to asi individuální, někoho zasytí někoho ne :sweat_smile: , je fakt, žě někdy je noc klidnější a vstáváme tak 2x a někdy co 2 hodky, ale to su taky dycky dolámaná :unamused:
5. říj 2008 ve 21:59  • Odpověz
Hezké ráno maminky :dizzy_face:
Dneska ráno jsem měla s Kajkou milý zážitek, ležely jsme ještě v posteli, já dělala, že spím a Kája teda ječela, pištěla (zkouší co vydrží hlasivky a asi i moje uši či co :sweat_smile: ) a pak najednou tichučko - otevřu pomaloučku očko a vidím, jak se mně snaží dát Kája dudlík do pusy :sweat_smile: , pak ručku stáhla, dudlík si v ruce pootočila a zase - tentokrát se trefila i do mé pusy, no já jsem se začla smát a Kája na mě vyjukaně čučela, ale bylo to hezký :grinning:
6. říj 2008 v 09:53  • Odpověz
Hezký den všem :slight_smile:
Cori:to je sladký,to člověk zapomene na všechny starosti a probdělé noci,co? :dizzy_face: Jo,oni vědí jak na nás :grinning:
U nás zase dnes nic moc,ráno chaos,ustrojit obě děti,mazat do školky,Adélka usnula v kočáru,doma jsem ji přendala do postýlky,ale moc nespala,je dnes nějaká ukňouraná,teď je zas v postýlce a snad usne,ale zatím tam stojí,kouká kolem,tak jsem aspoň vyluxovala.Odpolko jedem poprvé plavat,tak jsem na to zvědavá,jak se jí to bude líbit :slight_smile:,snad bude v dobré náladě.
6. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
cori :grinning: malá je muzikantská :grinning:
6. říj 2008 v 11:05  • Odpověz
ivul :sweat_smile: no jo, z kraje cimbálek a folklóru - máme se na co těšit :grinning:
petronilko - tak tak, umí být někdy fakt slaďouncí, užijte si dneska plaváníčko a pak napiš dojmy - nás to čeká až v listopadu, je fakt, že je to asi taky o jejich momentální náladě, že? Holt když se blbě vyspí tak sou protivňušaní (no šak my taky, že :sweat_smile: )
6. říj 2008 v 11:08  • Odpověz
To teda :slight_smile: .Dojmy napíšu,pomalu se chystám,jen doufám,že ta voda Adélku ještě víc nerozpohybuje :sweat_smile:
6. říj 2008 v 11:32  • Odpověz
petronillko, snad ju unaví, ale malá je asi fakt, číslo, si bude rochnění užívat :wink:
6. říj 2008 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky mám problém, můj syn Adam má 10. měsíců a pořád se v noci často budí a teď ani nechce spát sám v postýlce ale se mnou v posteli. Někdy má i hysterický řev. Přes den taky moc nespí tak 2 x půl hodiny. poradími někdo? předem děkuji. A podotýkám že se mi nebudí z hladu. :confounded:
6. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
ahoj lugo, tak to já moc neporadím, snad by to mohl být nějaký strach či úzkost, myslím kolem toho 10 měsíce se děti začínají víc bát - jak ti třeba malý reaguje na cizí lidi? snad ho to brzo přejde :pensive: a se spaní přes den máme taky problémy - ale zabírá ježdění v kočárku, no aspoň dělám i já něco pro své zdraví :grinning:
6. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz
ahoj holky, tak my dneska opět měli sraz s holkama z diskuze Brno. Byli jsme v jogurtárně a pak v restauračce na jídle, všichni ochotní i když jsme se tam rvali se 4 kočárkama.
Petronilla tak co plavání? Cori to muselo být nádherný, že se Kájka dělila o dudlík :grinning:
Lugo to nevím, ale mám podobnej problém....naštěstí teda je ve své postýlce.
6. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
ahoj holky,plavání super,Adélka myslím byla nadšená,ale já před a po na nervy,protože všechny miminka co s náml jsou,tak leží,maximálně se obrátí na břicho a naše Aduš tam lezla po celé šatně,než já se převlékla,tak už nějakýmu kloučkovi brala dudlík z pusy-sama ho nemá :slight_smile:,každou chvíli stála u skříňky...no mazec :unamused:,jedna mamina se ptala kolik jí je,že tak pěkně leze atd :slight_smile: ,no a pak to čekání v herně to bylo to samé.Tak nevím,ve vodě taky pěkně divočela :sweat_smile: ,ale jsem ráda,že chodíme,bude ji to určitě bavit :slight_smile: .
Bylo u vás taky dnes tak hnusně :frowning2: ?Tady prší a prší.... :rolling_eyes:
6. říj 2008 v 19:10  • Odpověz
tak to bude adélka pěkný vodník :wink: , teda je ale fakt šikulka, že už si tak stoupá, ale myslím, že ty druhé děti bývají rychlejší - když vidí sourozence, tak je asi chtějí napodobyt. Kolik teď Adélka váží a měří?
Dzej, jogurtárna? něco takového aj je? To sou názvy :grinning: , určitě to bylo fajné, že :wink:
Jo s tím dudlíkem to byl hezké, snad jí to dělení vydrží :grinning:
6. říj 2008 v 19:22  • Odpověz
petronilla tak super :grinning: třeba bude v noci pěkně spinkat. :wink: U nás v Brně bylo pěkně, dopoledne spadlo pár kapek, ale pak zas sluníčko a docela teplo...tak snad to nepřijde zítra :frowning2:
6. říj 2008 v 19:23  • Odpověz
Dzej-no kéž by pěkně chrupala,dnes jako naschvál přes den spala málo,asi něco tušila :wink: .Tak ať vám to pěkné počasí vydrží a pošli nějaké to sluníčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Cori-Adélka měla v půl roce 7850 kg a 68 cm.Teď nevím,jdeme k dr.až v 8 měsících :slight_smile: ,je to fakt směšný,když se takový prcek tak snaží :slight_smile: Jinak asi fakt bráchu napodobuje,aspoň v tom ječení určitě :grinning:
6. říj 2008 v 19:40  • Odpověz
taky děsně ječíme, u nás dneska bylo teda celý den hnusně a od odpolka prší a prší, tak snad to Brněnské sluníčko dojde i k nám na juh :grinning:
6. říj 2008 v 19:59  • Odpověz
Cori, to se nejmenuje jogurtárna, to jsem tak pojmenovala já :wink: Je to spíš denní bar, kde jsou výrobky z jogurtů, nebo si sama nabíráš jogurty, ovoce, atd... je to super. A je to zdravý :grinning: Sabula taky ječí, zkouší všelijaký tony a hlasitosti, kolikrát se až leknu. Dneska už spinká přes hodinu, tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží :confounded:
6. říj 2008 ve 20:47  • Odpověz
a joo, já že se to tak fakt jmenuje :sweat_smile: , to víš my tu na vesnici nic takového nemáme :grinning:
my teď chodíme spávat už dřív, zjistila sem, že jí to víc vyhovuje, dřív sem ju ukládala tak kolem 20-20.30
a teď ju šupnu v 19 do pelíšku (od 18 už je taková nějaká celá uknůraná a protivná),, pohraje si s mazlíkem, ale už nás nevyžaduje a po chvilce usne, já su tak ráda, že usíná sama :slight_smile:, ještě musíme vypilovat to denní usínání :sweat_smile:

krásnou noc všem a hezké sníčky :dizzy_face:
6. říj 2008 ve 20:53  • Odpověz
ahojky Cori, tak dneska jsme byli s kamoškou na procházce a protáhlo se to na 10km, jsem uchozená :grinning: ale bylo krásně...tento měsíc už mě čeká jen rodičák 7600Kč tak jsem zvědavá za co to utratím :grinning: :grinning: asi si hodím korunou jestli za nájem nebo benzín :confounded: ty máš ještě PPM, že?? Cori, budeš nechávat Kajku očkovat tím Prevenarem?
7. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz
ahojky, tak dneska to nějak nejelooo :frowning2:
zítra deme k dr. na poslendí hexu - no to zase bude řevu :sweat_smile:, abych řekla pravdu, tak zatím nevím estli Káju nechat očkovat Prevenarem - ještě jsem se pořádně nezajímala na co všechno to je :sweat_smile: tam je i ten pneumokok? Chjoo za nás nic takového nebylo a myslím, že sme to zvládli, teď je těch nástrah víc, ale zase to má i druhou stáránku, chmm :pensive: :confused:
dzej, hodila sis korunou? :sweat_smile: , za září dostanu už taky jen rodičák (nějak to tam krátili, lámalo se mi to v půli měsíce, ale stejně dostanu jen částku rodičovskou :angry: :unamused: )
já dneska byla s malou ve škole - byly jsme tam jako učební pomůcky do RV v devítce :grinning: , tak měli puboši zážitek a Kája taky spokojená v takovém davu lidiček :grinning:
7. říj 2008 ve 22:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.