• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahojky, no včera teda modrá herka opravdu nechodila.... Ad Prevenar, zjisti si, zda tvoje pojišťovna nepřispívá... my máme 207 a ta dává 1000 na dávku, což je a není dost, protože jsou potřeba 3 dávky a jedna stojí 1900 Kč... Ale naše mudr nám poradila, když to začneme očkovat v prosinci, tak přelezeme do dalšího roku a můžeme žádat ještě o jednu tisícovk :slight_smile:
8. říj 2008 v 09:09  • Odpověz
to je dobrá finta :wink: do vaší dr.
my tem dneska k dr. na očkování a kontrolu v 6. měsících, to zase bude řevuuu :grinning: , no ať si nás užije, z ordinace vždycky vychází spokojené miminka, jen my řveme jen co tam vejdeme :sweat_smile:
8. říj 2008 v 09:24  • Odpověz
cori hehe nás zatím dr vždycky jenom chválila jak krásně prospíváme a jak jsme krásnej chlap, ale je teda pravda že jsme ještě neočkovali...
8. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
normálně už zažívám pokušení.... Malej má v postýlce hrazdičku, do který když bouchne dostatečnou silou, tak začne hezky hrát. On se snaží, ale nejde mu to, nemá moc ještě sílu, tak mrzoutí. A mně škuou nohy vstát a drcnout do toho aby mu to hrálo, ale dobře vím že to není rozumný, že musí sám....Tak tu sedím a jen ho povzbuzuju aby "udělal bum" :slight_smile:
8. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
cori ahoj, já se taky ptala na prevenar, mám tiky kuli chození na plavčo, dr. mi poradila počkat do roku, jesi budou nějaké nemoci a jelikož já jáko malá strašně na uši tpěla tak todle asi necham píchnout. Navíc po roce jsou pouze 2 očkování, do roku věku 3x.
8. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
cori tak at dobře pochodíte u dr. No mě to dr taky tak říkala o tom přelomu roku s očkováním. Já jsem slyšela, že snad od ledna by to mělo být zdarma to očkování, ale nevím jestli se to bude týkat až narozených 2009 nebo i nás :confused:
Pepibubu tak já myslím, že je ještě malej, že mu můžeš občas pomoct :wink:
8. říj 2008 v 09:58  • Odpověz
dzej no mně právě doktorka řekla že se to bude týkat až miminek 2009, proto mi poradila jak ušetřit aspoň jednu dávku :slight_smile:

To víš že bych mu hned pomohla, ale radši ho povzbuzuju aby se snažil sám :slight_smile: spíš teda kvůli sobě, protože se znám a mohla by se ze mě stát taková ta máma "já to radši udělám za tebe" - neboli to co jsem zažívala sama, a to právě nechci, ptž vím jak těžko se s tím pak bojuje, i když to pro to děcko je pohodlnější.
8. říj 2008 v 10:04  • Odpověz
ahojky, tak sme zpět od dr. - hexa nebyla, kvůli rýmě, Kája mě stihla i počůrat, jak sem ju brala z váhy (vážíme 7,83 a měříme 67 cm) tak najednou cítím teploučko a kuknu a jsem mokrá , jenže jak sem se lekla já, tak i malá a pak už jen řvala a řvala , se mě pak dr. ptala jestli se i kája usmívá
a taky budeme chodit na rehabilitace , ale tak snad se to už někam pohne, chjooo
:pensive: :pensive: :sweat_smile:
8. říj 2008 v 11:59  • Odpověz
jinak jsme to teda s letošnátkama vychytaly - menší porodné, platily sme v porodnici a aj ty vakcíny si budem paltit :rolling_eyes: , ale hlavně ať sou prckové zdraví :wink:
pepi tak to si dobrá, že tka malého motivuješ, já malej taky dávám hračky kus od ní, ať už se konečně přegulí, ale ona nic, to si raděj nebude s nima hrát, kulihrach :sweat_smile:

jo a naušničky by mně nejraděj píchla až v roku (teda malej :rolling_eyes: ) tak sem řekla, že už je chceme, tak deme zase v úterý - to už snad hexu dostanem a domluvíme se
8. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz
cori nás naočkovali i s rýmou, tak prý nevadí :confounded: na rehabilitace a proč? Kvůli tomu pasení? Ty jo a ty náušničky to nechápu,ty chceš nastřelit nebo píchnout? Tak se domluv jinde, když ta tvá nechce. Já teda Sabuli ne že bych uplně pomáhala, ale když vidím, že se snaží, ale nejde to, tak jí nenápadně pomůžu. Jí to tak víc motivuje a snaží se. Dneska je krásně, sluníčko, byli jsme na dlouhé procházce, že z toho hafan uplně odpadl, chudák. Já jsem teda taky zralá, jen Sabula je čiperka :sunglasses:
8. říj 2008 v 15:26  • Odpověz
dzej - Kájula se ani nesnaží :unamused: , už i na ten bok se převaluje míň, chmm, tak asi dostaneme vojtovku :confounded: ,ale jestli to má pomoct, tak budem rádi :pensive:
jo to pasení nám furt nejde - dělá spíš letadlo a sápe se po všem kolem, ale zvedat na rukách to se ne a ne nebude - jak pak bude lozit :sweat_smile: a je to právě u nás furt s tím křikem :frowning2:
dzej tys utahala hafana, tak to byl teda asi výšlap :sweat_smile: , taky su dneska jak pacená :confounded:
8. říj 2008 v 18:07  • Odpověz
Cori, tak uvidíte, třeba to bude fajn, pak mi napiš co to je ta Vojtovka, prý je to nějaký násilný mačkání bodů nebo co. Sabula taky zlenivěla, na bok se jí už taky nechce a nesnaží se ani sedat, čeká, až ji posadím, potvůrka :grinning: jo hafanovi už je 12let takže se utahá snadno. My dnes konečně spaly jako dřív, paráda :grinning:
Zrušili nám dnes cvičení,paní je nemocná, tak jsem ráda, odpoledne máme ten pohřeb, tak aspon nebude honička.
9. říj 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
Tak nevím jestli se k vám přidat :confused: .píšu vám a žádná reakce,tak nic MĚJTE SE
9. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz
ahojky, tak jsem dneska udělala vítr v peněžence... koupila jsem malýmu oteplovačky, na teď, abych ho nemusela bůhvíjak oblíkat, prostě ho v tom co má na sobě standardně frknu do oteplovaček a bude :slight_smile: a ještě takovou krásnou soupravičku, no holt závislačka na Cé a A :slight_smile: takže už buduju závislost i u malýho, ale ono to céáčko má fakt hezký věcičky :slight_smile:
9. říj 2008 v 16:22  • Odpověz
Dobré ránko,
dzej - už si moc napamatuju jaké jsou přesně cviky vojtovky (učili sme se to na škole - ale skleroza je skleroza, jen sem si dycky říkala, snad to nebude zapotřebí - v podstatě je to rehabilitační cvičení - protahování svalů - aby míma vlastně věděli, jak je vůbec zapojit, doc. Vojta to původně myslím dělal pro děti ochrnuté či s nějakým postižením, ale právě je to vhodné i pro správné zapojení svalstva mimísků - ono to ani není drastické - jen mimča u toho docela řvou, protože se dělají takové polohy, které jim moc nesedí a já se určitě ze začátku budu bát toho, jesti ju dobře držím, ale když to pomůže, tak proč ne :pensive: :wink:
pepi - my taky rádi nakupujem v písmenkách, jen je to od nás daleko a je fakt, že na zimu už bysme měli něco pořídit, jen furt nevím velikost :slight_smile:
ivul, no jasně, že se můžeš pridat :wink:

tak se mějte, my jedeme dnes na ty ledviny, tak snáád dobře pochodíme :slight_smile:
10. říj 2008 v 08:17  • Odpověz
cori, já mám na zimu vel. 68,74,80 a to snad vystačí.
10. říj 2008 v 09:13  • Odpověz
tak už sme zpět z kontroly ledvin a je vše v pořádku, supr, byl tam moc prima dr. Káji se tak líbil, že ani nedutala, jen ho s vykulenýma očima sledovala -- to jinak u dr. řve jak tur :sweat_smile: , jen sme tam přes dvě hodky čekaly - bo ten ultravzvuk, na který sme šly, potřebovali k aktunímu případu - áách to naše zdravotnictví je ale vybaveno :frowning2:
10. říj 2008 v 15:03  • Odpověz
ahojky holky, koukám co ty vaše dětičky už umí. Ta naše potvůrka se staví k nábytku a chtěla by chodit jenže se zapomíná držet tak máme padací dny. Je samá boule. Leze o 106 chvíli je v obýváku a zachvilku už je v koupelně je to hrůůůza takhle živí dítě. :dizzy_face:
10. říj 2008 v 16:07  • Odpověz
ahoj holky, tak já chytla chřipajznu či co :cry: Cori a Káji, tak gratuluju, že je vše v pořádku :wink:
Pepibubu to určitě vystačí ty velikosti. My máme ještě teď něco 68 :grinning: záleží jak to očíslují. A to malá není žádnej prcek.
Fazolka teda tak to je Anetka šikovná, že leze. Utíká ten čas, ale co??
Ivulindo když ty vždycky něco napíšeš a hned zdrhneš na dlouhou dobu, tak ti ani nestihnem odepsat. Jak vám jde papkání??? Kolik kojení už jsi nahradila? My už jíme mrkev, brambory, rajčata, hrášek, špenát, květák a dneska nově rýži. Nejvíc jí jede ten špenát s bramborama. Zatím jen místo oběda :wink:
10. říj 2008 v 17:44  • Odpověz
Ahojík v podvečeřík :dizzy_face:
téda dzej vy už ale baštíte, my se teprv na přírmy chystáme, zítra chceme dát první mrkvičku, no uvidíme jak se na to slečí bude tvářit :grinning:
a brzo se uzdravv, chřipajzna je prevít, pořádně ji vylež (no v rámci možností, že :sweat_smile: ) jinak se to usadí, kdoví kam
jo tak my máme ještě i velikost 56 - ale na těsno :grinning:
fazolko, tak to je malá teda šikulkaaa, panečku už lezeee a my zatím ležíme jak prkno a pak jednou budu vzpomínat, jak to bylo surp, když malá ležel a :sweat_smile: :grinning:
10. říj 2008 v 18:13  • Odpověz
ahoj holky, děkuji za rady a máte pravdu, necháme naše dítka v klidu :slight_smile:, když to budou potřebovat tak se otočí :slight_smile: :slight_smile: ...
10. říj 2008 v 19:28  • Odpověz
evi to jo a jak pasete? zvedá se malý na ručičkách?
10. říj 2008 ve 22:14  • Odpověz
10. říj 2008 ve 23:37  • Odpověz
ahoj holky,
Cori nová fotečka :slight_smile: já baštím homeopatika Homeogene 9 a už mám krk mnohem lepší. Ještě teda rýma, ale to snad už bude dobrý. Táta vařil čajíčky a nosil vitamínky, tak jsem pěkně odpočívala. Sabulka naštěstí byla včera hodná :wink: Dneska je venku stejně hnusně, tak budu ještě doma. To je dobrý, ten program na děti, taky to zkusím :wink:
Evi jasně, není potřeba, aby se nutně přetáčeli v nějakým věku...každej to má jinak. Hlavně, že dobře roste a prospívá, ostatní přijde časem. Holky tak hezkou sobotu :slight_smile:
11. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
Dzej díky, i něco málo sem přidala do albíka, brzo se uzdrav a taky všem krásnou sobotu, u nás je teda mlhááááááá, že by se dala krájet :sunglasses:
11. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
Cori, koukla jsem do albíčka, Kájka pase pěkně,ne? Naše malá leží takhle stejně :wink: Tady je taky mlha nebo opar, já nevím co to je, ale včera bylo taky tak a odpoledne 20st :wink:
11. říj 2008 v 09:45  • Odpověz
dzej - no já ti nevím - teď už ty ruky pod sebou neudrží a furt s nima někde máchá :sweat_smile: a nezvedá se na nich, ale spíš, že furt na břůšku řve :frowning2:
tak mlha se vypařila a byl moc hezký den
my dneska dali prvních pár lžiček mrkvičky, tak uvidím jestli si ještě někdy dá :sweat_smile: , zprvu se tvářila nadšeně, ale pak došlo na šklebíky a vyprskávání ven
pepi - Pepíno je moc šikovný, kukla sem Vám do albíčka, podařilo se vám zachytit dobré šklebíčky :wink:
11. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz
HOlkýýý tak už se točíme :sweat_smile: , dnes ráno poprvé ju MM našel přetočenou na břůšku, sme mysleli, že to bylo omylem, ale už se nám i opředvedla - takže nám začíná otáčení zpět na záda, protže se vdycky začene vztekat :grinning: :angry:
tak krásnou neděli a je u vás taky tak mlhavooo???
12. říj 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahojda,
cori-to je super,že už se malá přetáčí a už Ti to taky začne :sweat_smile: ,za chvíli se rozpohybuje a bude co hlídat :wink: ,tak užívej,dokud ještě hezky hajá :wink:,vím o čem mluvím :grinning:
Jinak u nás je taky mlha,tak snad na procházce nazabloudíme.... :fearful: ,včera bylo tak krásně teplíčko a sluníčko,mamka mi vzala vyvenčit ven dětičky,já šůrovala a plánovala si,jak si užiju slunce dnes,ale ono holt má asi jiný plány :sweat_smile: ,tak nic,no :unamused:
Přeju všem hezkou neděli :wink:
12. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás dneska počasí akorát tak na ležení v posteli. Byli jsme na procházce jen chvíli. Sabulka se v kočárku posadila a koukala na bafana, tak mám radost. Cori to je super, Kájka je šikula. Takže se otáčí ze zad na bříško i zpět?? My jen na záda.Petronilla, tak jsi měla oddychový den bez dětí a nebylo ti smutno?? :wink:
Jdem si dát lososa, táta vařil. V Makru měli akci, když koupiš víc jak 2kg lososa tak dostaneš velký krevety zdarma, tak jsem nakupovala :wink: Hezký večer
12. říj 2008 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.