• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
ahojík,
petronilko to máš recht, teď se raduju, že se malá točí a pak budu vzpomínat, jak bylo dobře, když jen ležela :sweat_smile:
dzej - zatím se otáčí jen ze zad na břůško a i s ručkou jí občas ještě pomůžem - ona dnes začala :sweat_smile: , zato to musela ukázat babičkám i dědečkům a pak nám ještě všem vybrblala, ale fakt hezky :sweat_smile:
Jů losos, já ho snad ještě ani nikdy neměla - je dobrý?
A už spinká, teda doufám, musím tam skáknout na kontrolu :sweat_smile: , ale dneska si dala přes den tak sotva hodku, takže snad se pořádně vyspí a nebude za chvilku blabůznit :wink:

Holky, vařila sem malej mrkvičku a nějak jí nejede - vaše dítka začly hned hezky baštit? je nějaká finta a mám jí to dávat i když to vyplůvá ven?
12. říj 2008 v 18:53  • Odpověz
Dzej,smutno mi nestihlo být,byli venku 2 hodiny,dýl by to nešlo,Aduš by zbourala kočár hlady :grinning:,takže to bylo akorát na utření prachu,vyluxování a vytření,bez dětí to je radost uklízet :sweat_smile: .Před chvílí Aduška stála u akvárka a přepadla na záda,bohužel částí hlavičky na parkety,to zase bylo řevu.... :frowning2: ,chudák malá,je jak otloukánek,na čele boule,na tváři modřina :confounded: ,no ještě chvíli to musíme vydržet,dnes začala obcházet okolo stolu,je to fakt o nervy ji hlídat :slight_smile: .Teď už je v postýlce a čekám až usne.taťka má dnes 3.noční a ty večery jsou někdy náročný než obě ratolesti zaženu do pelechu :sweat_smile: .
Cori-malá toho ze začátku taky moc nesnědla,sice to neplivala,ale pak jsem zjistila,že když to má trochu hustší,tak to moc baštit nechce.Teď už to je pohoda,sní všechno a docela hodně,ale pokud nechce,tak ji nenutím,když má hlad,"řekne" si o kojení :wink:
12. říj 2008 v 19:39  • Odpověz
petronilko teda Adélka je rarášek, ale vybere si to teď a pak už bude líp :wink: a co Adámek, pomáhá a hlídá ségru? Užívá si roli velkého bráchy?
12. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz
myslíš,že bude líp :sweat_smile: ?Víš co se říká-malé děti,malé starosti... Ale uvidíme.
No Adam chtěl děsně ségru,bráchu ne,zatím tvrdí,že miminka miluje a že nechce,aby vyrostla :slight_smile: ,ale jak se Adélka stává pohyblivější,tak už z ní tak nadšen není,protože mu pořád leze do pokojíčku a bourá mu na zemi koleje :sweat_smile: ,ale zas na druhou stranu se o ní dost stará,hlídá ji,aby nespadla,když někde stojí,A máš vidět když s ní přijdu pro něj do školky,jak je hrdý :dizzy_face: ,když se ty holčičky na mě sesypou,tak se dme pýchou :slight_smile:.jo a kočárek taky neustále vozí. :slight_smile:
12. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz
petronilla tak to jo, 2 hoďky to si ani neuvědomíš, že jsou děti pryč, že? :grinning: To je prima, že je rád, že má sourozence, někteý děti to těžce nesou.
Cori losos je vynikající, bez kostí, šťavnatý masíčko :slight_smile: No my jsme s příkrmama problémy neměli, už jsem psala. Včera dokonce dostala maso a v pohodě. Slupne ho hned a ukázkově otvírá pusinku na lžičku. Zkus teda tu kupovanou mrkvičku, třeba je sladší :astonished:
13. říj 2008 v 10:15  • Odpověz
petronnill teda to je supr bráška, hi a to musí být sranda v tej školce, jak ho holčičky oblétávají :sweat_smile:
taky je u vás takové hnusné počasí? ted je tu mlha - sice je tma, ale mlha de vidět, no to bude zítra zase počasí :unamused:
13. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz
Dobré ranko,holky :slight_smile:
jsem tu dnes nějak časně,Aduška v 5,30 baštila,ale ještě usnula,ale já už néé :unamused: ,včera jsme byli zase na plavání,super,jen kdyby to moje dítko bylo aspoň trochu míň akční,zas než jsem sundala rifle,už hupsla na jednoho hošíka,to je fakt žihadlo :slight_smile: ,záda mám K.O. a zablokovaný krk,ale jinak jsme v pohodě :sweat_smile: ,hlavně,že se to Adélce líbí.
Ale včera bylo u nás fakt krásně,sice dopolko taky mlha,ale po obědě vykouklo sluníčko a bylo krásný teplíčko :dizzy_face: ,to se hned člověku zlepší nálada :slight_smile: .
14. říj 2008 v 06:31  • Odpověz
ahojky děfčata :slight_smile: tak mám za sebou 6nedělní kontrolu a vše OK :slight_smile:
14. říj 2008 v 09:41  • Odpověz
petronilla :grinning: :grinning: :grinning: jednou bude líp, neboj :wink: u nás taky krásně slunečno včera, uvidíme co dnesk.
Cori tak jak vám jde to baštění?
Pepibubu tak povídej..míry, váha, co už umíte....
14. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahojíííík,
tak už su tu, sice sem ještě neobjedvala, dneska je kája nějaká ukníkaná, že by si vzpomínala na porod :sweat_smile: , dneska nás dr. naočkovala - i přes rýmu a prej možem chodit aj plavat, no snad se t nezhorší :confused:
dzej - včera sem dala pauzu a dneska zase mrkvičku - přidala sem do ní trošku mlíčka, ale nejede a nejede, vyvolvává si dávící reflex, vyplůvá a děsně se u toho ksichtíkuje, tož nevím... estli snědla dvě lžičky, tak je to moc a to sme ju museli zabavovat, aby na to až tak nemyslela a aspoň neco spolkla :sweat_smile:
a co vy už všechno baštíte?
pepibubu, super, že kontorla dobře dopadla a jak psala dzej povídej - míry, váha....
petronilko - teda malá je fakt akční :wink: aspon máte doma veselooooo :grinning:
14. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz
autor
dzej byla bych tady více,ale nemám si sým psát :frowning2:.jinak jak to myslíš s tím kojením,že jsem ho nahradila?Protože nevím jak to pochopit :confused:
15. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
týjo taká hrubaňa - já myslela na objednávání (objednávala sem malej autobagg do vajíčka) a píšu neobjedvala - místo neobědvala :sweat_smile:
Jak ste se dnes měly? Jinak krásné sníčky všem :dizzy_face:
15. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz
ivulindo vždyť my jsme tu pořád :wink: jsem myslela jako kolik jídel denně už dáváš místo mlíčka?? My zatím vynechaly oběd a přemýšlím, že ještě zkusím odpoledne dát nějaký papu :grinning:
cori já jsem to pochopila :grinning: my jsme včera byli jen na krátké procházce, potřebujem se doléčit, dneska jdeme na cvičení, tak aby se na nás nedívali, že tam taháme bacily. Už je to lepší. Dneska je šílená mlha a mrholí tak to asi začíná podzim. Budu muset vytáhnout fusak, protože deka co malou zakrývám už bývá vlhká.
Máte už holky sporťáky?? Já už hlubokej ani nebudu používat, já ten sporťák můžu dát uplně do roviny a malá z něho vidí pěkně. Podvozek mám stejnej, jen korbu jinou. Tak hezký den. Jdeme cvičit v rytme :grinning:
16. říj 2008 v 08:52  • Odpověz
ahoooj :slight_smile:
tak u nás dnes taky ukázkový podzim,každou chvíli poprchává,padá listí....ale hlavu vzhůru,víkend má být sluníčkový :wink:
dzej-jak jste si zacvičili?my máme taky měsíc sporťák,hlavně z toho důvodu,že nám každou chvíli v baráku štelují výtah a tahat ten hlubokej po schodech,to se nedá :rolling_eyes: a nemůžu ho v suterénu nechat,páááč nám tam už jeden kočárek ukradli,když bylo Adélce 14 dní :frowning2: ,tak podruhé riskovat nebudu a tahám si ho do bytu.Ale nevím jak v zimě ve sněhu-jestli nějaký teda bude :sweat_smile: -možná pak ten hluboký vytáhnu,když má větší kola :slight_smile:
Musím jít,Aduš stojí u akvárka a tlačí .... tak jdem likvidovat :grinning:
16. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
Mam takovy dotaz - proc se nedoporucuji golfky pred 6. mesicem? Je to jen kvuli te poloze, ze nejdou do lehu? Nasla jsem jeden co to umi. Budu dal vozit Adelku v hlubokym - na spani, do lesa, na prochajdy, ale kdyz nekam jedu autem tak mi prijde ten hlubokej kocar desne tezkej a neskladnej. Tak jestli je to jen kvuli tomu lehu/pololehu, tak tohle by nemel byt problem. Co myslite?
16. říj 2008 v 10:03  • Odpověz
ahojky, tak u nás je dneska taky prskavo, bolí mě v krku - no klasika podzim :confounded:
dzej hezky si zacvičte, my jedem přístí týden na vaničky a zítra dem na rehabilitace, tož uvidím co dostaneme za cviky.
sporták zatím vytahnutý nemám, ale je fakt, že nevím jak dlouho se mi ještě vleze do hlubokého, chmm to sem myslela, že zimu tam vydržíme, no asi nee :sweat_smile:
cerstvamamo - jo myslím, že se nedoporučují z toho důvodu, že nejdou do úplného lehu, al eje fakt, že už sou i do lehu, taky uvažuju, že si je pořídíme, jak píšeš tím ježděním autem by to bylo jednodušší - ten náš než poskládám :sweat_smile: , tka su celá nadrřená a je neskladný...
no a asi hlavně, aby malá z tych golfek nevypadla, al epokud mají nánožník a pásy, tak myslím, že tohle problém nebude (jinak golfky josu tvrdší, takže to bude s mimískama víc házet, možná i to je důvod proč ne dřív než v půl roce - kvůli páteři), ale myslím, že když jenom na chvilku, tak to nevadí, snad :sweat_smile:
16. říj 2008 v 10:13  • Odpověz
Má to pásy i nánožník a jezdila bych s nima max. v obchodě nebo na úřadě či v práci (když tam jedu něco vyřizovat) a tak. Jinak by byla v hlubokým, je to slušný teréňák :slight_smile:
16. říj 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
dzej tak Adík papá mlíčko jen ráno a večer ,už měsíc takhle papá a je to i lepší jelikož už ho nechtěla pít,a víc toho má,než když ho jedlo co 4hodky.jinak už jí skoro všechno a chutná ji :grinning:
16. říj 2008 v 11:52  • Odpověz
cerstvamamo, já myslím, že když to nebude dlouho, tak to nevadí - ve vajíčku by taky mímo nemělo být moc dlouho a my když jeli v jejich 2,5 měsících na dovču do Krkonoš, tak sme jeli přes 5 hodin a jak krásně spala :sweat_smile:

tak dneska sme měly mrkvičku s brambůrkem a ta jí šmakovala :sweat_smile: , holky mixujete příkrmy? nebo je jen pasírujete?
16. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz
cori-já to malé zatím vše mixuju,hrubší strukturu moc nechce jíst :wink:
16. říj 2008 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky, měli jsme jinou instruktorku, tak to cvičení bylo zajímavější.
čerstvamama golfky určitě můžeš, už máte 4měsíce, takže na to vyřizování do mesta atd není problém. Kamoška to tak taky řeší po poradě s dr. už od 3 měsíce. Prý max 2h denně.
Cori no vidíš, Kájka je šikula :wink: A my to máme taky všechno na kaši...to hrubší jídlo až od 8 měsíců.
Ivulindo a co třeba máte na sváču? Už i jogurty a tak?? My teď půjdem na ovoce, tak jsem zvědavá. Dneska jsme koupily ty kukuřičný křupky a malé jedou o sto šest :wink:
Cori ale měli jste pauzu po cestě do Krkonoš, ne? Nebo v tahu?? ať vám zítra dopadne dobře ta rehabilitace. :wink:
16. říj 2008 v 16:07  • Odpověz
Holky, díky všem za rady. Jdu do toho.
16. říj 2008 v 19:42  • Odpověz
cerstavamamo, není zač, ať se dobře jezdí a které golfky jsi vybrala? taky se dívám, které se dají dát do úplného lehu...
je fakt, že to mixované jí víc jede :sweat_smile: a začli jste později tam nechávat větší kousky? No teď budu ráda, když mi bude aspon něco jíst :sweat_smile:
dzej, měli jsme jednu přestávku - nakrmit a jelo se dál, uteklo to docela rychle a malá to fakt prospala v kuse, takže to bylo v pohodě,
no zítra rehabka, su z¨vědavá, co se dovíme, naštěstí i MM může, tak je to fajn, už sem se bála, kde to budu hledat sama s malou :grinning:
16. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
Peg Perego Pliko P3 Completo, barva Bambu
V sobotu jedu ke kámošce co je má, tak nám je půjčí na vyzkoušení. Ale děsně si je chválí a já mám o ních všechno zjištěný, v podstatě už jsem rozhodnutá.
16. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz
já nakonec vybrala tenhle sporťák http://www.kocarky-zlin.cz/thumb.php?id=1302&barva=9278&size=230
,jde dát do lehu,takže jezdíme už jen s ním,malá v něm má krásný rozhled a jsme spokojené obě :wink:a super se skládá.
Jinak na mě taky vlezl nějaký bacil,tak snad to zas nechytnou děti :confounded:
hezkou dobrou noc všem :slight_smile:
16. říj 2008 ve 21:36  • Odpověz
petronilko hezký sporták, taky už po nich pokukuju, ale asi musím zajít do obchodu a vidět na vlastní oči, nejraděj bych s gumovýma kolečkama, ale tyhle typy asi nedělajjí :frowning2:
cerstavamamo hod odkaz, ráda kuknu jak vypadají :wink:
16. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz
tak to sou krásné golfky, tak ty určitě můžeš už teď používat, mají polstrování a vypadají bytelně :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 22:01  • Odpověz
Přesně, a jsou lehký, snadno ovladatelný a skladný, navíc mají tašku na převoz (budeme hodně lítat tak se nám aspoň neomlátí v letadle)
16. říj 2008 ve 22:06  • Odpověz
Jo a ještě mají dobrý rozměry lůžka, naše malá je docela čahoun :wink:
16. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.