• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
tý jo teď jsi mně nasadila brouka do hlavy :sweat_smile: , právě nevím estli investovat do sportáku či do golfek, ale my spíš teréníme - takže asi potřebujeme gumové kolečka ato golfíky nemají :unamused:
Tak to k cestování se určitě hodí skladný kočík a vy hodně lítáte? už jste s malou letěli?
16. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz
Do terénu budu dál používat hluboký, už to mám vyzkoušený a přejede i přes kořeny stromů :slight_smile:
Do terénu si radši pořiď sporťák. Taky jsem to řešila - jestli sporťák nebo golfky, kvůli těm projížďkám v lese, ale nakonec jsem to udělala tak - hluboký do lesa a procházky, golfky na zbytek.
Letěly jsme moockrát, ale zatím jen s Adélkou v břiše. Pří posledním letu se už báli, abych neporodila na palubě :grinning:
16. říj 2008 ve 22:23  • Odpověz
je fakt, že ten skladný kočárek se hodí strašně moc, zvlášť když má člověk furt nějaké vyřizování :sweat_smile: a jaký máš hluboký? Já nakonec pořídila klasiku houpací a jak píšeš, krásně zvládá i kořeny stromů a kamenitou cestu :sweat_smile: - což by se golfky asi rozpadly :slight_smile:)
a jestli dobře chápu rozdíl mezi sporťákem a golfkama - skladnost a ručky? mně totiž většina sporťáků připadne golfkoidního typu :sweat_smile:
16. říj 2008 ve 22:30  • Odpověz
no já myslím, že sporťák je těžší, má větší kola, často nafukovací, je bytelnější a větší
golfky jsou menší, lehčí, skladnější, nejsou tak odpružený
hluboký mám tenhle: http://www.detskydum.cz/detail/peg-perego-young-classico-111704/ akorát s podvozkem classico, jsme s ním všichni moc spokojení a nejvíc jeho pasažérka :slight_smile:
16. říj 2008 ve 22:38  • Odpověz
takový podvozek máme taky a je fakt, že je supr :wink:
jéé a už máš profilovu fotku - adélka je šikulka - hi vypadá jak naše Kája, přidej při chvilce i fotky do albíka :wink:

dobrou, du do hajan, hezké sníčky :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 22:45  • Odpověz
ahojky,
tak jsme zpět z rehabky, tak máme mírně opožděné pasení, tak jsme dostaly cvik, který máme cvičit 2x denně, jinak je prej Kája šikulka - na zádech :sweat_smile: a s uchopováním hraček, tak snad bude stačit ju tím cvikem nakopnout, řvala u teho teda dost, ale to ona pokaždé, když je na břůšku, tak su zvědavá estli to pomůže :sweat_smile:

hezký pátenec :dizzy_face:
17. říj 2008 v 15:31  • Odpověz
autor
dzej já od narození malé nekojím,jelikož jsem rodila císařem a mléko se mi vůbec nevytvořilo...Takže UM :slight_smile:.jinak ráno má mlíčko,pak nějaké ovoce,na oběd už jí skoro všechno,pak spinká na oběd když se vzbudí to je tak za 2hodky tak nějaký pribiňáček,pak zase něco na večeři krupičku nebo puding a večer mlíčko a jde se spát!!

cori tobě taky :grinning:
17. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz
My zatím na rehabku nemusíme, díky bohu stačí jen pokládat často na bříško. Dala jsem jí na přebalovák, schovávala jsem se pod ním a bafala jsem na ní a kukala při tom (cvok) no a Adélka se mohla ztrhat. Řekla bych, že takhle se jí na bříšku moc líbilo.
17. říj 2008 ve 22:30  • Odpověz
ahojky,
tak u nás už vykouklo sluníčko,vypadá to na hezký víkend,co? :slight_smile:
cerstvamama-naše Adélka taky miluje takový blbiny :wink: .úplně pak ječí blahem :sweat_smile: ,hlavně teda,když s ní laškuje brácha :slight_smile:
cori-uvidíš,že se Káje na bříšku taky zalíbí :slight_smile:
Tak přejeme všem krásný sluníčkový den :dizzy_face:
18. říj 2008 v 10:09  • Odpověz
Ahojky do sluníčkového dne :dizzy_face: , ale teda zima je fest :unamused:
budu doufat, že se Káji na břůšku zalíbí, ale nevim nevim, taky na ňu zkoušíme různé blbosti, ale jak je na břůšku, tak s ní není žádná legrace :sweat_smile:
holky jakou teď míváte doma teplotu?
pěkný sobotenec :dizzy_face:
18. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
Ahoj, pěkná kosa. Aspoň se Adélce bude dobře spát v kočáru. Udělám z ní sněhuláka a ona chrní na zahradě. Čím horší počasí (déšť, zima), tím lepší spánek.
Doma teď máme 21 - 22 stupně, ale pocitově bych řekla, že je tu chladno. Máme dům který nejde moc vytopit.
V zimě tu máme max. 21.
18. říj 2008 v 10:41  • Odpověz
Je to máte prima, že bydlíte v domě, aspoň se malé jak píšeš dobře spí a někdy stačí jen dát na dvoreček a nemusíš drandit po venku, co? My bydlíme ve 3 patře a dycky než Kajku vynesu nahoru, tak se vzbudí :unamused: a občas se mně nechce v tom nečase po venkku jezdit, ale jak nejsme aspoň jednou denně venku, tak je protivuša :sweat_smile:
certstvamamo dej nějakou fotku do albíčka, ať kuknem na Adélku :wink:
18. říj 2008 v 10:46  • Odpověz
už tam nějaký fotky jsou
jdeme teď zkoušet ty golfky, máme na to pěkný počasí :slight_smile:
18. říj 2008 v 11:35  • Odpověz
cori-já to mám to samé,přijedem domů a už ve výtahu je malá vzhůru :slight_smile:,baráček je na tohle výhoda na to spinkání.Takhle než se člověk donutí,ustrojí,vykope..... :slight_smile:
jinak doma máme kolem 23 st. a to pouštíme topení jen hodinku ráno a pak večer,ale Adélka je pořád na zemi,tak jí aspoň není zima.Ale v ložnici máme chladněji,aby se dobře spalo :wink:
18. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz
TO jo, baráček je baráček - už abychom v něm taky bydleli - my chodíme do 3 pěšky a už se teda Kája pěkně pronese :grinning:
cerstvamamo - pěkné fotečky, malá moc je šikovná, máme stejnou hrazdičku :sweat_smile: a teda má to malá strážce, to je velký bufan, jak si spolu rozumí?
my máme tak kolem 21, tak si říkám jestli to není málo, ale všude koberce, tak snad dobrý, dokud vydržím v krátkém rukávu tak nepřitápím :grinning:
18. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz
Myslím, že Adélka je s tou teplotou v pohodě. To jen já jsem odjakživa zmrzlá, protože mám děsně nízkej tlak. Ten hafan je labrador a jemu rok a čtvrt. Byl to takový ňouma co se s každým kamarádil. Od té doby co je na zahradě kočár tak hlídá. Když Adélka jako malý mimi v kočárku brečela tak mi to chodil říct - přišel ke mně a kňučel :slight_smile: Teď se s ní ráno vždycky vítá olíznutím ruky a nosí jí svojí hračku (já jí teda nedovolím aby si jí brala, je to děsně oslintanej plyšák). Adélka zase když ho vidí tak se začne smát a povídá mu. Myslím, že jsou kámoši. A myslím, že Adélka jednou bude mít pěknýho poníka :grinning: Vidím to u příbuzných, ti mají labradora a dve děti.

Dneska jsem vyzkoušela ty golfáče a jsou úžasný. Adélka chrněla celou procházku a já jsem jí i s kočárem vynesla do 3. patra! Paráda.
18. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky, jak ste si užily den?
My se vrátili od tchánovců - Kája je v pelíšku (ani sem ju nepřevlékala, usnula po cestě, tak až se vzbudí :sweat_smile: ) neměla sem srdce jji budit, byla už celá rozmrzelá, moc toho přes den nenaspala :pensive:
cerstamamo, to je supr, ž e pejsan tak hlídá, to bude mít malá prima kamaráda a ochranitele :wink: a ty golfky se mi fakt děsně líbí, ale asi cenově moc u nás neprojdou, ale uvidíme :grinning:
19. říj 2008 v 18:41  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
já měla dneska klidnou neděli,kluci jeli po obědě na výlet vlakem a my jsme měly s Adélkou doma dámskou jízdu :grinning: .Jsem nastydlá,tak jsme ani venku nebyly.Teď už malá spinká a já popíjím lipový čajík :slight_smile:
Zítra zas jdeme na kontrolu s nožičkama,snad už naposledy :unamused: no a odpolko razíme na plavčo,tak bude rozlítaný den :slight_smile:
19. říj 2008 v 19:36  • Odpověz
Ahoj, já dala Adélku babičce a taky jsem ležela. Mám rýmu a nos jak bambuli. To máme jít zítra plavat, teda jen do vaničky, ale stejně pořád váhám jestli pojedeme.
Co si můžu vzít na nachlazení, když kojím, nevíš?
19. říj 2008 v 19:52  • Odpověz
coriven
Pesan nás ochraňuje na procházkách v lese. Horší je, když potká nějakýho kamaráda a vezme dráhu. S kočárem se těžko honí :grinning: Ale on se po chvíli vrátí. Kočár je fakt dobrej. Akorát ten nánožník je kratší (pokud dítě sedí tak asi ne), on se totiž jakoby přehne přes to madlo. Tak mi tam tchýně našije na každou stranu gumičku a knoflík a bude tak delší. Ale to je potřeba jen v poloze v leže, což bude náš případ.
19. říj 2008 v 19:55  • Odpověz
já si beru na rýmu akorát pinosol,ten se při kojení může,docela to nos protáhne :slight_smile: ,na kašel se může hedelix nebo stodal a jinak paralen :slight_smile:
To je fakt blbý,že si člověk nemůže skoro nic vzít,mě už snad týden denně bolí hlava a bez Ibalginu bych nemohla fungovat :wink:
19. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz
Díky za radu, zítra naběhnu do lékárny. A zrovna máme na tenhle týden tak nabitý program, ach jo.
19. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz
No to my taky,krom plavání a doktorů mám domluvené na čtvrtek focení dětiček,tak jen doufám,že taky neomarodí :frowning2:
Přeju hezkou dobrou noc,jdu do hajan,ale mám takový ty noční záchvaty kašle,tak budu asi Adélku budit.No je to na nic....
Tak hezké sny všem :dizzy_face:
19. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz
Ahojky holky,
já dneska byla u zubáka, au au, to fakt nemám ráda :unamused: , tak snad jste se měly líp :wink:
petronilko vy se budete fotit v atelieru? pak šupni do albíka fotky, rády kuknem
cerstavamamo - hi pesani :sweat_smile: a byly jste dneska ve vaničkách? jaký to je? my půjdem ve čtvrtek poprvé, než začnem do bazénu, tak dáme párkrát vaničku
dzej, kdepak jsi? jak se máte?
20. říj 2008 ve 20:24  • Odpověz
Dneska jsme nebyly, skočil na mě nějakej bacil a dnešek i včerejšek jsem co nejvíc prospala. Teda co Adélka dovolila :slight_smile:
Vaničky jsou dobrý, minule se jí tam moc líbilo. Ale nesměla jsem jí dát z ruky. Když mi instruktorka chtěla něco ukázat a já to nechápala tak si Adélku vzala aby mi to ukázala a to bylo tóčo! Do bazénu půjdeme někdy v listopadu, co vy?
20. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz
My taky půjdeme v listopadu, sem to právě zjistila pozdě, že tu u nás něco je (teda tak 25 kiláků od nás), ale už se těšíme, teda hlavně MM, já moc vodu nemusím :sweat_smile:
No jsem zvědavá co Kája předvede :sweat_smile: , zatím jí cizí lidi nevadí, ale uvidíme - jestli bude v bílém plášti, tak bude mít asi smůlu :grinning: :grinning: :grinning: - asi už má spínání řevu na bílé pláště :pensive: :sweat_smile:
20. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz
ahoj holky, o víkendu jsme byli pryč a dneska jsem měla blbej den, koukám, že jste se pěkně rozepsaly :wink: Cori, co cvičení - rehabilitace, dobrý? Malá si sedla v lehátku a převážila se a spadla na zem, ani nás kvůli tomu nenaočkovali, musím ji pozorovat :pensive: jsem z toho špatná, stála jsem u ní a toto se mi stalo. No směje se, nevypadá, že by jí něco bylo. Venku je krásně, co?? Já jsem už otočila sporťák po směru aby koukala dopředu a ne na mně a moc se jí to líbí. Cori kam se chystáte v listopadu?
20. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz
Dzej, neboj pádů ještě bude, ale zamrazí... Určitě je Sabulka v pohodě, jak je vysmátá a spokojená :wink: je fakt, že ty kvítka už nepůjde tak jednoduše uhlídat :fearful:
v listopadu - na plavání
z rehabky máme jeden cvik a musím říct, že už nám pomáhá, pokroky každý den, jen sme párkrát cvičily a už vidím zlepšení... má ta Vojtovka něco do sebe :wink:
20. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz
holky a co na Vánoce, máte už nějaké tipy na dárky?
teď mají v happyfotu akci na kalendáře, budem asi dělat babičkám a dědom :sweat_smile:
20. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz
cori tak to je super, že to pomáhá. A plače malá u toho? Jo my máme v plánu babičkám taky kalendáře, to udělá radost a co furt vymýšlet, že?? A co to je to happyfoto? TO je jen u vás?
20. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.