• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
www.happyfoto.cz
tam si i fotky objednávám, vše přes net a jsem spokojena a ty kalendáře sou fakt hezké, loni sem je dělala, akce je do 3. listopadu
no u cvičení plače, ale bolet ju to nebolí, spíš se jí to nelíbí, že ji držím pevně :pensive:
20. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz
Vodu teda taky nemusim, ale tahle snad aspoň bude teplá :slight_smile: My jsme začaly s vaničkama, protože je ještě Adélka malá a kolem jejího 5. měsíce přejdeme do bazénku k větším dětem, takže vlastně naskočíme do rozjetýho kurzu. Holt se narodila tak, že to nevycházelo na začátek :slight_smile:
Kalendář k vánocům máme taky v plánu, prarodiče to určitě ocení a co taky pořád vymýšlet, že jo?
20. říj 2008 ve 22:01  • Odpověz
ahojky,
tak jsme měli včera rušný den,byli jsme s nožičkama,jadýrka už tam jsou,tak dobrý :slight_smile: ,na plavču taky,já teda zase Aduš všude naháněla,ale v bazénu se jí líbilo,taky už má za sebou první nedobrovolný ponor :sweat_smile: ,hověla si na zádičkách,nožku přes nožku a najednou se zaklonila a celou hlavičku měla pod vodou,ale vůbec jí to nevadilo :wink: .
Za chvíli razíme na 8 měsíční kontrolu.
Jo a taky hlásíme první zoubek :dizzy_face:
cori-dětičky nechám vyfotit u nás ve fotu-budou to takové ty fotky do hněda,tak jsem zvědavá...hlavně na to,jak Adélka vydrží pózovat na jednom místě :grinning:
21. říj 2008 v 11:45  • Odpověz
Ahojky,
tak to je fajn, že už máte jadýrka v pořádku, Adélka bude dobrý pohodář :wink: a je fajn, že si užívá vodičky...
U nás začíná právě další kurz v listopadu, tak si dáme jen pár vaniček a pak začneme chodit do nového kurzu.
Pravda, co furt vymýšlat. A to se jim bude určitě líbit. Dneska už sem jeden rozdělala, ale nešel mně uložit :( se to nějak posekalo a všechno ztratilo, tak mě to pěkně naštvalo :frowning2: , no snad zase bude někdy chvillka...

Užily jste si dneska krásnéhoo počasí, snad to chvilku vydrží :dizzy_face:
21. říj 2008 v 19:21  • Odpověz
Ahoj, dnešek jsem si užila :slight_smile: Dopoledne hlídala babička. Dala jsem kosmetiku a pedikúru, odpoledne jsme šli s Adélkou a psiskem na procházku, večer jsem Adélku vykoupala a zase jsem jí předala babičce a šla jsem na cvičení.
21. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz
Je to fajn, když si člověk může jednou za čas skáknout se odreagovat, já bych taky ráda na cvičení, al eu nás je to v blbý časy, zrovna když malou ukládáme a zatím kojím, takže večerní mizení zatím nehrozí, ale snad se domluvíme na volejbal a ten bude trošku později, tak to bych mohla - jen budu muset chránit prsa :sweat_smile:
Máš to ale hodnou babičku :wink: už je babí v důchodě, že pohlídá?
21. říj 2008 ve 22:48  • Odpověz
Ne, má volnou pracovní dobu a úterky dopoledne bývá doma. Hlídá moc ráda, Adélku zbožňuje. Já večer vykoupu, nakrmím a babička uspí, když to nestihnu. Adélka si teď totiž trochu protáhla večerku. Navíc cvíčo mám 10 min. pěšky od baráku.
22. říj 2008 v 08:41  • Odpověz
Tak to je fajn, hlídací babičky sou k nezaplacení, mně občas vozí malou děda, ale tak max. 2 hodky, protože pak má Kája zase hlad :sweat_smile: , ale i to pomůže :wink:

Taky je u vás tak hezky po ránu?
Kája měla od 5:30 povídavou s měsícem, svítil nám do okna a kája mlela a mlela :sweat_smile: , takže su mírně nevyspalá :pensive:
22. říj 2008 v 08:53  • Odpověz
Ahojky, mám prosbičku :slight_smile: Zítra jdu na návštěvu ke kamarádce a ta má 4měsíční holčičku. A problem je ten, že ji chci vzít nějaký dárek, nějakou hračku nebo oblečení, ale nevím co... vůbec mě nic nenapadá... kamarádka říkala, že at nic nenosím, že hader mají dost... a tak nevím, co vzít... sice čekám dítě, ale netuším co dát holčičce které jsou 4měsíce jako dáreček... můžete mi prosím poradit, co se tak hodí, co by třeba nemusela mít doma, nebo co aspon potěší???? Dík moc za rady :slight_smile:
22. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz
Ahojky a kolik tak chceš do dárku investovat?
Dycky se hodí kosmetika - ubrousky na prdelku, krémy a olejíčky (ale je možná zase vědět jakou značku má ráda), plenky
JInak já moc byla ráda např. za knížku s říkankama, případně i CD s písničkama by špatné nebylo...
Určitě uděláš radost i hračkama např. od firmy Lamaze.
Malou bavilo a baví si hrát s připínacím špendlíkem (sicherhajska - či jak se to píše :sweat_smile: ), tak šustivá knížečka, dřevěné chrastítko...
Je toho spousta, stačí když navštívíš větší hračkářství a nebudeš si moct vybrat :wink:
22. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak už se nám počasí zase pokazilo,co?
cori,taky mám rozdělaný ten kalendář od happy fota,zatím jsem ho neobjdenávala,ale chtěla bych udělat ještě jiné,nevíš jak to je pak s objednáváním,aby se to poslalo najednou?
Udělala jsem ho blbec v A4,ale asi ho předělám na tu A3.
22. říj 2008 v 15:51  • Odpověz
Ahojík, jo A3 je určo lepší a rozdíl ceny není ani tak velký :wink:
Mně se zdá, že při objednávání je pak možnost, že tam můžeš přidat ještě další věci, minule sem objednávala 2 kalendáře (asi na 15x sem to ale posílala :angry: ) a teď jich chci dělat ještě víc, no to se mi to bude posílat snad týden :sweat_smile:
U nás bylo dneska hezky, k večeru trošku chladněji, ale dopolko sluníčkově - no malá to ale prospala u otevřeného okna, takže sme jely až odpolko.

Jak ste si užily den? Kajka má teď úžasné žvatlání - fakt jakoby říkala blabla blablabláááá, se dycky nasmějem :grinning:
22. říj 2008 v 19:12  • Odpověz
Tak díky moc,snad mi to půjde poslat :wink: .
My jsme se dnes ani ven nedostali,ráno do 10 Adélka spala,pak si dala sváču a šli jsme vedle do vchodu ke kámošce na babinec :slight_smile: ,no a já pak odpolko šla akorát sama pro Adama do školky a taťka hlídal.
Zítra máme to focení,tak jsem zvědavá,jak to dopadne :wink:.
Jinak Aduš taky směšně žvatlá,dnes zrovna je samé mamamamamamam :sweat_smile: ,je to fakt sranda,jsou k sežrání.A taky jsme se nasmáli,když manža večeřel housky a ona u něj stála jak mlsnej pes,tak jí trošku dal toho středu a ta panečku mlaskala :grinning:
22. říj 2008 v 19:34  • Odpověz
ahoj holky, tak já jsem měla oraz včera, zašla jsem si konečně po půl roce ke kadeřnici a už se cítím zas jak člověk. Taky jsem byla zas s holkama amimčama v jogurtárně :wink:
Petronilla Adélka je super s tím plaváním, doufám, že Sabule se to bude taky líbit. Ve vaně je teda jak ve svým živlu.
Cori jak vám jde papání? My už pomalu začnem zkoušet ovoce. Zítra jdeme na tu odloženou HEXU a v sobotu už vyrazíme k vodě :slight_smile: Tak já jdu se psem a pak koukat na Soukromé pasti. Hezký večer.
22. říj 2008 v 19:40  • Odpověz
Dzej papání nám furt nějak nejde, když do ní dostanu 5 lžiček, tak je to úspěch, vůbec se na to netváří (teda zatím jen na to vařené, kupované jsem nezkoušela, ale asi budu muset začít...), chtěla sem vařit, máme domácí zeleninku, tak asi smůla...
Na soukromé pasti nemá dneska asi ani odvahu se dívat... no uvidíme, poočku kuknu :pensive:
22. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
ahojky, no bylo to drsný ty pasti, co?? Ale teda mohlo to skončit "dobře" :frowning2: Dneska prší. Jdeme na tu HEXU, tak snad už nás naočkuje, chceme jít plavat. Cori tak zkus to kupovaný....nebo to chce čas, některý děti prostě papat nechcou, chcou jen mlíčko :wink: Malá se mi teď budí v noci často a chce se jen mazlit s prsem, prý je to proto, že má strach, že ji odložím. Tak se mazlíme a mazlíme. Hezký den.
23. říj 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahojky,ty pasti fakt mazec,taky jsem pořád doufala ve šťastný konec :confounded: .
Tady pršelo ráno,teď už je líp,občas vykukne sluníčko.
Co se jídla týká,tak malá zas zeleninu a maso miluje,ale horší to je s ovocem.
Jo a byli jsme dnes na tom focení a supééér,děti byli v pohodě,oba vysmátý,tak snad se fotečky povedou.Aduš byla sladká,navlíkli jí do takových krajkových oblečků a kloboučku :slight_smile:
Tak Dzej ať to Sabinku moc nebolí :slight_smile:
23. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpět z dlouhé procházky, dokonce nám sluníčko svítilo. Malá už dostala teplotu a pláče z té HEXY, jinak byla šikula, zvládla to s usměvem. :slight_smile: Objednala jsem i ten Prevenar tak uvidíme. Petronillo já se taky chystám na to focení, ale až bude malá sedět nebo chodit u nás je super paní která to dělá www.babyphoto.cz má tam krásný ukázky. Ty dej potom nějaký fotečky do alba. Cori díky za typ na ty kalendáře :wink:
23. říj 2008 v 15:22  • Odpověz
autor
holky omlouvám se,že to nevím,ale co je prosím vás ten Prevenar??
23. říj 2008 v 16:27  • Odpověz
ivul-je to očkování proti pneumokokovým inf.
23. říj 2008 v 16:57  • Odpověz
nebo spíš onemocněním
23. říj 2008 v 16:58  • Odpověz
Ahojkyyy,
já na ty pasti včera radši ani nekoukala :sweat_smile: , tuto tématiku fakt nemusím, ale jinak sou pasti moc dobře udělané a i obsazení je skvělé :wink:
My dneska byly rochnit se ve vaničkách - se to Káji ale vůbec nelíbilo, chvilku teda jako čekala asi co bude, pak když jí paní polila hlavičku vodou, tak Kája začla ječet a ječela celé masážování :frowning2: , no asi vodomil nebude...
A nevíte, bude se od toho nového roku přispívat i těm našim dětem na to očkování? někdo říká, že jo a někdo zase že ne, neptaly jste se dr?
23. říj 2008 v 17:23  • Odpověz
neboj cori,ono se to poddá :slight_smile: ,určo si Kája na vodu zvykne :wink:
S tím přispíváním teda taky nevím,myslela jsem,že se to bude týkat jen novorozenců,musím se na to zeptat,ale pořád nevím,jestli očkovat,nebo ne :unamused:
23. říj 2008 v 17:31  • Odpověz
petronilko dík, no uvidíme, připadne mi, že je Kája nějaká moc dráždivá, tak buď to budou zuby nebo nevím :frowning2: , hlavně ať jí to nezostane :unamused:
taky ještě nevím estli očkovat...
23. říj 2008 v 18:25  • Odpověz
ahoj holky, tak to očkování dostanou děti narozené 2009 je to přímo ve vyhlášce. Pokud ji schválí.
Cori tak třeba Kajka neměla svůj den na koupání :wink: příště bude líp. Trénujete i doma? Malá když se koupe tak na sebe sama šplíchá vodu a strašně se řechtá :grinning:
Ivulindo koukni na www.prevenar.cz je to proti 30druhům pneumokoků..¨
24. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska bašítíme snad co 1,5 hodky a konečně mi usnula :confused: , asi ji něco trápí...
Doma se čabrá ve vodě, taky na sebe stříká, kope nožkama, ale je fakt, že se jí víc líbí v malé vaničce než ve velké vaně :sweat_smile:
chmm tak naše děti zase mají smůlu, teda my - protože to budem platit :unamused:
Dzej, už máte zoubek?
24. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz
cori kdepak, žádnej zoubek. A ty ten prevenar necháš naočkovat? Holky teď je prodlouženej víkend, to je paráda, táta bude s náma doma 4 dny, to někam vyrazíme. Dneska je tak vlezlo a hnusně, že jsem vytáhla zimní fusak :confounded: Šla jsem do lékárny pro viganton a nechtěli mi ho dát bez receptu, tak jsme museli k dr a znova do lékárny :frowning2:
24. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz
taky sme zatím bezzubí :grinning:
no já právě furt s tím prevenarem nevím, chjooo... jen by mě zajímalo, estli to nebude mít jednou i negativní vliv na organismus,... já su trošku skeptik v tomto - sice naočkujem proti něčemu, ale pak chytne něco horšího, ale na druhou stranu se zase bojím a pak když něco dostane, tk se budu tlouct do hlavy a nadávat si...
ptaly ste se na to dr.? co na to říkají?
(nevím estli to funguje stejně, ale např. naočkují proti chřipce a pak máš furt angýnu... tak si vyber...)
asi si du pročíst konečně ty stránky, ať vím trochu víc :sweat_smile:
chmm a to je blbý, když ti to to bez receptu nedali, šak sou to jen vitamínky no ne?
A kanavit ještě dáváš?
24. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska koupila zimni fusak, je bezva. Taky jsem se chtela podivat na barvu tech golfacu co mam vybrany. Chtela jsem ji videt nazivo. No a odjela jsem z kramu z fusakem i golfacema :slight_smile: Uz se tesim az v nich Adelka bude jezdit.
S tim ockovanim jsem taky cekala na pristi rok, myslela jsem, ze kdyz to bude hradit pojistovna tak vsem.
24. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky, no já to s fusakem nějak přepískla - koupila sem ho ještě než se malá narodila, no měla sem velké oči, teď ani nevím, jestli se mi do kočárku vleze :sweat_smile: , trůba su...
Jů už máš ty golky, tak ať se vám v nich moc dobře jezdí :wink: a malé se v nich líbí
NO to očkování, zase nic... sme to letos nějak nevychytaly - ale hlavně, že sou prckové zdraví... :wink:
24. říj 2008 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.