• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Jojo,je to fajn,že se v postýlce naučila.Adam když byl mimino,tak usínal jen u kojení a to byl děs,tak jsem ji chtěla naučit,aby si usínala sama,naštěstí se povedlo.
No já přímo v Rychnově nebydlím,ale snad ji u nás seženu :slight_smile: ,díky za tipy a rady,s tou ruční to jde fakt blbě.
4. lis 2008 v 18:52  • Odpověz
Ahojky, vidím že řešíte odsávačky a kolik ta na vysavač asi stojí?
My taky máme tu ruční a jde to blbě, rýmu máme taky furt, tak asi budu muset taky pořídit něco lepšího.
A kolik hodin vám tak holky (většinou tu máme samé holky, co?) spí? Kája si ráno hraje tak do 10 - to už je unavená, tak ji přemístím do postýlky a spí tam. Ale odpolko je to se spaním horší - to musíme jezdit v kočáře :slight_smile:, ale dneska se jí nechtělo spát nikde :angry:
Ale taky naštěstí na večerní spaní stačí pohladit, dát mazlíka, pusu a jít pryč (ještě chodím kontrolovat - umí se zašprušlovat), ale už krásně usíná - ťuk ťuk. Přes den je to horší :unamused:
4. lis 2008 v 19:09  • Odpověz
petronilla
V lékárně budou vědět. Je to myslím zn. Arianna. Kup si k tomu i tu štětku :wink: Dobře se to s ní vymývá. Vypadá to jako miniaturní štětka na mytí lahví. Stojí asi 30 Kč, ale bez ní ty soplíky ven nedostaneš.

dzej
Dopo spí Adélka venku v kočáru (pod oknem na zahradě), po obědě si zchrupně v postýlce a na odpolední procháze v kočárku si občas taky dá šlofíka. Do tý postýlky jí dávám až když je fakt hotová, ona chvíli beká, ale pak usne.
Peru v tekuté Lovele, ale moje mimi je ještě menší, takže to dodržuju.

coriven
Adélka vstane v 7 a vydrží do 9,30. Pak spí tak hodinu a půl až dvě hodiny a po obědě spí tak od 13-14,30. Na odpolední procházce spí jen tak po pětiminutovkách.
4. lis 2008 v 19:42  • Odpověz
Hned zítra naklušu do lékárny a uvidíme....dnes jsem tam byla pro ten lék na afty a byla tam jedna mamina,ketrá se té lékárnice ptala na dávkovače sušeného mléka a ona na ni koukala,a prý že neví jak to vypadá.Tak jen doufám,že se se stejným údivem nesetkám i já :angry: :sweat_smile: -dám vědět jak to dopadlo :slight_smile:

cerstvamama-díky,na tu štětku se taky zeptám :wink:

cori-Adélka teď asi 4 dny,jak jí je blbě,spí 4x po půlhodině,ale jinak naspí dohromady za den tak kolem 4 hodin.Vzhůru vydrží být max.2-3 hodiny.A ráno když vstane,tak už je po 1,5 hoďce totálně ospalá a jde zas do hajan :slight_smile:.
4. lis 2008 v 19:58  • Odpověz
Tak to vám holky pěkně spí, Kája stává tak kolem 6-7 - do deseti vydrží blabůznat každý den a pak s jekotem usne (to občas kojím už i po hodce) zabírá jen pobyt venku, ale ne každý den se mně chce dopoledne běhat po venku :sweat_smile: , usne tak na 1-max.2, a pak opoledne až tak kolem 15 zase tak na 1,5 hodky.
A v kolik vám chodí spávat, někdy je Kája už kolem 18 protivná, tak v půl sedmé jde do hajan - jako třeba dnes :slight_smile:
4. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz
Adélka v 18 koupel, pak krmení, kolem 18,30 je hotovo, pak se tulíme a kolem 19 jí dám do postýlky. Tam mi chvíli vykládá, směje se, pak jí pustím kolotoč a ona usne. Když jsem jí dávala do postýlky brzy po jídle, tak brečela. Prostě chce ještě pořádný pomazlení.
4. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz
jé tak to je milé, Kája se moc mazlit nechce :frowning2: , se pomazlí s mazlíčkem a spí, tak snad se to u ní jednou zlomí :sweat_smile:
tak už du taky na kutě, hezké sny všem :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 22:36  • Odpověz
autor
Ahojte děvčata :wink: jak se máte??Dneska jsme se s Andulkou vyspaly dobře i v noci to bylo dobrý.Holky Vánoce nám pomalu klepou na dveře co?!už máte nějaké dárečky?Já začnu až začátkem příštího měsíce s dárkama :grinning: Už se těším na Vánoce,kvůli Adce jak bude na stromeček koulkat a co bude dělat
5. lis 2008 v 09:12  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile: ,
tak jsem dnes byla s Adélkou u dr..v noci a ráno dost kašlala a když jsem ji dávala sváču,tak se u toho dvakrát pozvracela,i u kojení kašle,ale naštěstí má průdušky čisté a vše souvisí jen s rýmou,tak musíme čekat,až odezní.
Jo a úspěch,odsáčku jsem sehnala,objednali ji a odpolko bude :slight_smile:

Já se taky strašně těším na Vánoce,hlavně kvůli dětem,copak adélka,té bude stačit trhat ten papír :sweat_smile: ,ale u Adama už je to super ho pozorovat,jak rozbalí to,co si napsal :slight_smile: ,však dnes dáváme za okno dopis,včera odpolko Ježíškovi kreslil,no má to na 3 stránky,ale zas to jsou jen obrázky :slight_smile: .Ale musela jsem mu říct,že ať nepočítá se vším,že to nejde.Nakreslil asi 5 lokomotiv atd...no samé věci k vláčkům...jo a taky si přeje vysavač :slight_smile:)
Dárky už pomalu sháním,nechci to nechat na poslední chvíli,dost toho mám přes inetrnet,tak je to v klidu :slight_smile: a ty maličkosti už se pak seženou raz dva....Horší to bude letos s pečením,neumím si to s tou malou treperendou představit :dizzy_face:
5. lis 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
pet já péct asi nebudu moc mě to nebaví,a navíc tchýně upeče cokoliv a je to výborné takže mi asi zase napeče.takže o sterost míň.jinak už taky budu pomalu kupovat dárky Adce a neteři
5. lis 2008 v 11:56  • Odpověz
ivul,to máš dobrý,já musím upéct hooooru lineckého kvůli Adámkovi-jí ho na kila a taky perníčky,on mi pomáhá tak aspoň kvůli němu musím :slight_smile:
A už víš co koupíš Adélce?

A holky,co vy budete kupovat beruškám? :slight_smile:
5. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
pet no s babi jsme přemýšlely o něčem co hraje a vydává zvuky aby s toho aspoň trošinku něco měla jinak fakt netušííím :confused:ale stejně nakoupím oblečení a hračky a plno blbostí a pak mě s tím manžel pošle do šípku :grinning:
Co ty budeš Adélce kupovat??
5. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz
Já mám pro ni hračku do vody od Sassy,pak to využijí v létě v bazénu a tchýně mi dala peníze,že neví,tak jsem ji za to koupila toho mluvícího pejska od FP,myslím,že bude spokojená.No a víc nemám,koupím jí ještě nějaké fusky a bude.Oblečení zatím má dost,tak fat nevím.Já bych to ani neřešila,stejně jí to bude jedno :slight_smile: o hračky teď nemá skoro zájem-jen o ty Adamovi,ale kvůli němu něco pod stromečkem mít musí,aby si neřekl,že se na ni Ježíšek vyprdnul :sweat_smile:
5. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz
ahoj holky, tak já se na vánoce taky těším strašně moc. Letos snad poprvé. I když z toho ještě Sabula nebude mít rozum :grinning: my nakoupíme nějaký hračky, už jsme koupili v makru chlupatýho tygříka na kolečkách, na kterým bude sedět a my ji tahat a hraje to :wink:
Cori, mě už Sabula teď 3dny přes den spí jen 20minut. Je to síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak se nám to všechno otočilo o 180stupňů.
5. lis 2008 v 19:54  • Odpověz
ahoj holky, jen v rychlosti vás zdravím, ležím v horčkách, teď mně tatka vyvezl malou ven, tak snad ode mne nic nechytne... beru jen paralen, nevíte - můžu i něco jiného? je to děsné jak člověka všehno bolí a nemůžu se malé věnovat, vrrr.
Jé vánoce, taky se na ně těším a taky přemýšlíme co Káji dát - kdyžtak hodte i odkazy na hračky, ať se nechám namotivovat :slight_smile:
dzej, jujda jujda snad se to Sabulce brzo zlepší, to je fakt málo, to je určitě rozmrzelá a ty si taky moc nevydýchneš, co?
du dopelechu, opatrujte se
6. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz
autor
cori BRZI SE UZDRAV :wink:
6. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz
cori,
ať jsi brzy fit a hlavně,ať to maličká nechytne.Můžeš i Ibalgin-klidně až 3 denně,mě teda zabírá na bolehlav a všechno líp.Tak uvidíš.Máš klasickou chřipku?
6. lis 2008 v 16:55  • Odpověz
díky, už je mi líp - nadopovaná paralenem :confounded: , malá zatím vypadá v pohodě, tak snad nic nepropukne, jen mně teď začíná bolet a tvrdnout prso, no snad to nebude zánět :angry:
6. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
jejku,to je možný,že to může být začinající zánět.Zkus obklady-radši :slight_smile:
Držím pěsti,ať to je v pohodě !
6. lis 2008 v 19:23  • Odpověz
Cori tak se brzo uzdrav. Dej si ješte zinek a vitamín C, zinek ti zabrání rozšíření infekce a bacilů a C ti posílí organismus. :grinning: Je to hrozný, já když byla takhle nemocná tak jsem taky měla strach, aby to malá nechytla. Dr. mi říkala, že ji mám hodně kojit, že ji tím dávám protilátky.
Mám pocit, že ve volné diskuzi je téma dárky na vánoce tak tam koukni, třeba ti něco padne do oka :wink:
Neviděly jste včera někdo Soukrmé pasti? Nevíte jak to dopadlo? Já to viděla jen po to jak načapala manžela na chatě s tou servírkou, pak jsem musela ke křiklounovi :grinning:
6. lis 2008 v 19:58  • Odpověz
dzej-ten manžel chtěl po dceři,aby mu pomohla se s ní usmířit a šli do těch tanečních,tam se on pooral s tím starostou,ona pak manžela doma ošetřovala,on že chce s ní zůstat,že ho to mrzí atd.... a ona mu řekla,že se chce rozvést.Nakonec ta dcera odlítla do Indie.Teď si nejsem jistá,ale snad tom už víc nebylo.Aduš taky pořád kńourala do vysílačky :grinning:
6. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz
petronillo díky za info...a zůstali teda spolu nebo to zůstalo otevřený??
Tak dneska se nám už pokazilo počasí, koukám, že nám poprchává. Ještě že jsme včera stihli tu procházku. Jestli chcete koukněte na fotky, je tam i to Laa http://holkyzkoniku.rajce.idnes.cz/Dalsi_sraziky/
7. lis 2008 v 09:35  • Odpověz
ahojky,
tak zánět je na světě, vyfasovala sem antibiotika :((( tka snad to pomůže a snad to malé neublíží, hernajs, zrovna když je tak hezky venku :angry:
tak se taky opatrujte at nechytíte bacila, u nás sů ted hody, tak si jich ani neužijem :confounded:
7. lis 2008 v 11:22  • Odpověz
autor
cori tak to je smůla :frowning2: drž se
7. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz
Dzej-já myslím,že šli od sebe.Fotky jsou krásný,to se muselo Sabince v bazénu určitě líbit!
:slight_smile:

Cori-drž se,taky jsem měla zánět,první dva dny mi bylo děsně,jako u chřipky,ale ATB brzo zabraly.Taky jsem si dávala obklady z tvarohu z lednice a to taky ulevilo.Hlavně ať Káje nepřestane chutnat mlíčko,Adélka to zvládla taky v pohodě,měla jsem ATB dvakrát.Když to jinak nejde,tak se nedá nic dělat.Hlavně,ať Ti to pomůže a jsi brzy fit! :wink:
7. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz
petronilko a to jsi ten tvaroh dala rovnou na prs, nebo jsi do do něčeho zabalila? no mně ani moc nehoří, ale spíš tvrne a bolí :angry: , tak snad se s tím poperem a kojení udržíme

dzej fotky sou moc hezký, tak yuž se uplně na plavání těším, malá si to určitě užívala :wink:
7. lis 2008 v 17:23  • Odpověz
Cori-dala jsem ten tvaroh-klasický,ne ve vaničcce-na látkový kapesník pod to igeliťák a do podprdy-ten tvaroh přímo na prso.Další jsem měla v lednici na výměnu,pěkně to chladilo,před kojením jsem to smyla a dala po zas.Já tam měla ale červený flek,no bolí to jak čert,viď? :frowning2:
7. lis 2008 v 17:51  • Odpověz
Ahojky, tak už je mi líp - díky moc za podporu :wink: Kája si teď vyjela s babičkou na hodovou obchůzku, sice nám tu prší, ale aspoň se babča kukne a zajuchá si, třeba se aj malá přidá :grinning:
Holky braly byste ty antibiotika i když se vám udělá dobře? Ještě je teda chvilku budu brát, aby se to nevrátilo, ale vypadá to, že je zánět na ústupu, tak nevím estli je pak do sebe cpát :frowning2:
Hezký sobotenec.
8. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj Cori :slight_smile: ,
to je fajn,že je to na ústupu,mně se taky brzy udělalo líp,ale určitě bych to dobrala.Můžeš pak chytit nějakou rýmu nebo něco a může se to vrátit :wink: .Já jako zdravotník doporučuji :grinning:
Tady taky od rána prší,my vstávali v 5,tak jsem pěkně ospalá,no musím to dohnat večer :slight_smile: .
Taky přejeme hezkou sobotu :slight_smile:
8. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
ahoj holky, přeju hezký pondělí :wink: co myslíte, přijede zítra Martin na bílým koni??
Petronillo ty jsi zdravotník??
Cori a co ty, už je líp? O tom tvarohu jsem slyšela taky, že je to super. Já měla jednou začínající zánět, ale naštěstí jsem ho rozehnala častým kojením :grinning:
Včera jsme slavili narozky, jsem strašně přejezená, dneska budu pěkně na jogurtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlásím pokrok, Sabula se umoudřila a už papá jablíčko i banán :slight_smile:
10. lis 2008 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.