• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahojky Dzej,
no myslím,že bílého koně se asi nedočkáme,tak nám bude muset stačit tenhle modrý :sweat_smile:
Jsem zdr.sestra,ale když někdy sleduju tu situaci ve zdravotnictví,tak se není čím chlubit :angry: ,ale mám tu práci ráda a to je hlavní :dizzy_face:
Čípak narozky jste slavili?Já se taky včera přejedla-u našich Martinských rohlíčků :slight_smile:
Adélka taky moc nechce to ovoce,ještě tak rozmix.banán-teď ho měla s jablíčem,ale jinka nic moc.A ty kupovaný přesnídávky se mi moc nechce často dávat,tak nevím.ještě,že tu zeleninu baští krásně :slight_smile:
10. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
Petronilla taky jsem myslela, že si dáme Martinskou husu a bylo jen kuře :grinning: :grinning: narozky slavil Jirkův táta, měl polokulatý, takže tam bylo spousta dobrot :dizzy_face: No mě sabula to ovoce nechtěla, tak jsem jí to přidávala do kaše a včera si už dala samotný jablíčko. Ale já teda zatím pořád kupuju všechno v přesnídávkách. Říkala jsem si ,že do roka. Pak už budu vařit.
10. lis 2008 v 10:04  • Odpověz
Ono to je určitě jednodušší,minule jsem jí vařila telecí,zeleninu,brambory na víc dní,kupa nádobí a bordelu,tak jsem si říkala,že se nedivím,že někdo nevaří :grinning: ,ještě,že to pak sní,to bych se na to jinak vyprdla.Ale taky to střídám s kupovanými,naštěstí jí vše :slight_smile:
10. lis 2008 v 10:13  • Odpověz
autor
čusky děvčata :wink: máte se???
10. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky, o víkendu jsme byly s Adélkou na návštěvě u příbuzných - bydlí 100 km daleko. Všechny jsme navštívily a společně jsme slavili několikero narozenin :grinning: Adélka to skvěle zvládla, naštěstí okamžitě po nastartování auta usíná a budí se až když zastavím (blbý jsou červený na semaforech).
Dneska bylo plavčo, trénujeme na potápění. Teď chuděrka spí, děsně jí to unavilo. Mě teda taky :wink:
10. lis 2008 v 15:00  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
my se máme nic moc,Adélce vůbec ta rýma neustává,už je to přes týden,tak jsme nemohli dnes zase na plavčo :frowning2: a příští pondělí je svátek,tak budem mít dlooouhou pauzu.
Cerstvamamo,to máš fajn,že Adélka hned v autě usne,to naše ne,vyjíždíme většinou tak,když už je ospalá a ona kouká,třeba 20 min,než usne.To Adam už je velkej chlap a usíná v autě,ve vlaku... :slight_smile: .Tak odpočívejte,já jsem vždycky po plavání taky hotová,je to dobrej tělocvik :grinning:
10. lis 2008 v 15:56  • Odpověz
Ahoj Ivul, my se máme tak nějak celkem dobře :wink: a vy?
holky já se omlouvám, že si to nepamatuju a nemám čas listovat zpět, ale některá z vás máte jít na tu operaci )cerstvamama?).....
kdy jdeš? a můžeš mít s sebou malou??
Jinak Sabula taky usíná asi po kilometru jízdy v autě, je to super :slight_smile:
10. lis 2008 v 17:12  • Odpověz
Adélka usnula v půl sedmý, to plavání je zázrak :grinning:

dzej
Jdu na operaci týden před vánocema, na 3 dny. Adélku si s sebou vzít můžu, ale ještě nejsem rozhodnutá.
10. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
Cerstvamama jo, takže psala jsi to ty :sweat_smile: před vánocema? To se máš, to se vyhneš úklidu a pak to můžeš svádět na nemocnici :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz
ahojjky holky,
tak zánět asi utekl :grinning: , fakt zabralo chvilku brát antibiotika a mazat jakousik zázračnou mastí a ty antb. ještě beru, sice ne po 8 hod. jak napsala dr., ale po 12 - stačí ne? :sweat_smile: :sweat_smile:
Tady je to samý plavec, tedy plavkyně :wink: už se těším, až s Kájou vyrazíme, už teď v neděli.
Holky a jak dáváte to ovoce, trošku ho povaříte - do měkka? nebo jen nějak nastrouháte? A ovoce dáváte kdy, odpolko?
10. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz
cori tak to je super, že to máš za sebou :grinning: Já dávám kupovaný jablečný přesnídávky a koupila jsem od Hame první lžičku broskve. Jinak jsem malé dávala rozmačkanej banán a jablko normálně, ona si ho dásněma okusovala a cucala tu šťávičku.
10. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz
Taky už bych asi Káji mohla jídelníček zpestřit :sweat_smile:
zase má tu prcku zarudkou, tentokrát asi po květáku :angry: , je to fakt možné, že by ta pokožka tak reagovala na ty hovíška? chjooo
10. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz
autor
Ahojky děvčata :wink:
11. lis 2008 v 10:28  • Odpověz
Ahoj Ivul :slight_smile:

Ahoj všichni :slight_smile: ,jak se dnes máte??? neodfouko vás to? :slight_smile:

Cori-to je fajn,že jsi už v pořádku.A co zadeček Káji?Já myslím,že je to možné,že ta kůže reaguje na změnu stravy,však ona si zvykne :wink: Ty ATB si myslím,že stačí po 12 h.
:slight_smile:
Jinak ovoce dávám dopolko,odpolko už baštíme jogurt :slight_smile:
11. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz
autor
Ahoj Pet,já jsem dneska ještě venku nebyla,ale ted pojedu na kole k našim,jelikož jsem si tam včera nechala klíče od bytu tak musím pro ně skočit :wink: a taky se projedu a něco aspoň pro sebe udělám :grinning: ty jsi venku byla??asi jo,že to je,ale blbá otázka :rolling_eyes: :confounded: :grinning:
11. lis 2008 v 16:18  • Odpověz
ahoj holky, Ivulindo a kde budeš mít malou?? Ty máš nějakej košík na kole?? Tak pozor ať vás to neodfoukne.
My byli dneska na Svoboďáku, jsou tam slavnosti vína nebo co, všude samej násoska :grinning: :grinning: tak my jen koukli a radši šli pryč. V Brně je zatím sluníčko, po větru ani památka.
11. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
Ahojky v podvečér,
no fučelo teda statečně, větr fakt nemusím :angry:
Dzej, taky sis dala? Já jak si naposled při vinobraní dala burčáčku, tak mně malá vykušila v noci :sweat_smile:
petronilko taky to malá měla zarudlé jako - prcku - ne vevnitř, ale z venku a kolem řitního otvoru nic? No nedávno se jí to zase zhoršilo, teď se to tváří, že bude líp... no nevím jestli nejít k dr. A co vám? Mastička zabrala a už se to nevrátilo?
11. lis 2008 v 17:13  • Odpověz
Coriven kdepak, já jsem opilá i z nealko piva...jak nejsem zvyklá :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
to sme na tom podobně, mně stačí čuchnout ke špuntu :grinning:
11. lis 2008 v 18:14  • Odpověz
Ivul-jasan,že jsem byla venku :grinning: ,nejdřív dopolko na masáži se zádama a pak i s Adélkou ve školce,bylo fakt hnusně.studený vítr,tak jsme rychle mazali domů :slight_smile:

Cori-malá to zas neměla kolem zadečku,ale vpředu a v tříslech,no pak trošku pupínků i na zadnici :slight_smile: ,ale ten Imatol zabral rychle,te´d jsem ji koupila ten Sudocrem,ten se mi zdá fajn,tak ji tím mažu preventivně a já si tím mažu beďary :sweat_smile: :grinning: ,zatím jsme obě spokojené :dizzy_face:

Dzej,já taky prd vydržím,te´d si dám jednou za 2 měsíce skleničku vína a okamžitě mám návaly a je mi blbě...tak se na to můžu vyprdnout :grinning:

Tak hezký večer holky,já jdu udělat Adélce kaši a pak je nahnat do vany a už se těším,až půjdou spát :grinning:
11. lis 2008 v 18:18  • Odpověz
holky a dáváte po každým přebalování bepanthen??? já poctivě mažu a nemáme žádný problémy...
11. lis 2008 v 18:54  • Odpověz
dzej já jsem nedávala, měla prdelinku krásnou, ale pak asi po tom špenátu se jí vyhodilo strašně moc pupínků na prcce (tam sem pravda nikdy nemazala- vždy jen prdelku) a pak se ty pupínky spojily a teď je t jeden červený flek, pokud nenamažu tak je suchý a bepanthen nepomáhá ten sudocrem docela jo...
11. lis 2008 v 19:00  • Odpověz
Dzej,já dávala Bepanthen jen když byla opruzená-když třeba byla 3x za den pokakaná,ale ted´nezabral,taky to vypadalo jinak než opruzení.
Cori-tak to máte podobný problém jako my,tak snad to bude dobrý :slight_smile:
11. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
ahoj holky...tak sníh nikde :frowning2: no my teda dáváme od narození ještě pořád pravidelně po každým přebalování bepanthen nebo niveu....takže problémy nemáme.
12. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
autor
Dobré ranko děvčata :wink: dneska v 18hod.mám jízdy v autoškole a pokud mi to půjde dobře tak jdu příští týden ke zkouškám :sweat_smile: Trošku mám obavy,ale snad to udělám a už budu mít klid.Mám teprve odježděno 7jízd a prý mi to jde tak už můžu jít ke zkouškám,Jinak dnesska počasí hnus :rolling_eyes:
12. lis 2008 v 09:52  • Odpověz
jé Ivulindo tak držím pěstičky :wink: :wink: hlavně opatrně. Tobě je teprve 18 nebo si děláš řidičák později?? :dizzy_face:
12. lis 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Adélka od včera chrčí, prská, kejchá - prostě rýma jak vyšitá. Já to samý+mě bolí v krku. Asi nemá smysl hned letět k doktorce, ne? Odsávám jí soplíky a podložila jsem jí postýlku, aby ležela z kopečka a mohla líp dýchat. Chodily byste s mimčem ven? Nevím jestli jí držet doma nebo jestli by jí vzduch prospěl.

ivulinda
Hodně štěstí. Já si svoje jízdy pamatuju už jen matně, ale celá autoškola byla sranda, měli jsme vtipnýho učitele. Občas taky při jízdách usnul, tak jsem si jezdila kudy mě napadlo :grinning:
12. lis 2008 v 10:44  • Odpověz
Ahojky,
cerstvamamo - ven bych chodila, no vlastně chodíme furt, malá doma nevydrží celý den, takže asi by nás doma upoutaly jen horečky, ale s rýmou (kterou máme od narození) ven chodíme, taky myslím, že jim to jen prospívá a líp se jim dýchá
ivulindo, tak hodně štěstí při řízení, to seš dobrá, že si doděláváš řidíčák teď, já si ho neudělat v osmnácti, tak nevím :grinning: , ale řízení mě baví - ale Prahu a Brno se bojiiimm, ale to je o zvyku :wink:
dzej - tohle je něco jiného než opruzeninka, vypadá spíš ja ekzém... ale už se nám to zase snad zlepššuje
12. lis 2008 v 11:28  • Odpověz
autor
holky díky :grinning:

dzej nee je mi 22,dělám si řidičák později,spíš mě do toho žene manžel tak uvidíme.
12. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
cerstvamamo díííky,tak tos měla super učitele,to by se mi taky líbilo :grinning: ,ale bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj holky nemoci jsou svinstva :angry:
12. lis 2008 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.