• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
ivulindo tak uvidíš, že budeš manželovi vděčná později. Mě v 18 dokopala kamoška, já jsem nechtěla, říkala jsem si na co mi bude řidičák, když nebudu mít nikdy auto a jak jsem pak byla ráda...teď jsem prakticky pořád v autě, bez auta jsem jak bez noh :grinning: Taky jsem měla tenkrát dobrýho instruktora, a u zkoušek nám dokonce dali už vyplněný ty technický testy ohledně olejů, kapalin atd... dneska nevím, jestli bych to udělala, prý je tam i zdravověda a testy jsou celkem těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čerstvamamo určitě běžte ven, venku ten nosánek pěkně protáhne a třeba se spustí soplík. Ne na celej den, ale tak hodka nebo dvě neuškodí :slight_smile:
12. lis 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
dzej ani to není moc těžké,a každý mi říkal udělej si autoškolu budeš to potřebovat a hodit se ti to bude vždycky,a je to pravda jelikož se budeme stěhovat na barák a budu taky chtít jezdit k našim když bude manžel v práci.za hodku mám jízdy :wink: jinak jak se máte se Sabinkou?je zdravá a co plavání :slight_smile:
12. lis 2008 v 16:43  • Odpověz
ivulinda kolik teď stojí autoškola?? A je to pořád za 55bodů test?? :grinning: Máme se celkem fajn, zlobí nás rýma a kašel, ale máme kapky a odsávačku, takže jsme připravený. Plavat jdem v sobotu. Ale minulou neděli jsme byli v Laa v termálkách a moc se jí to líbilo.
:sunglasses: už budeš mít tmu na řízení...
12. lis 2008 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

ivul-to je fajn,že si děláš řidičák,já na to nemám moc dobré vzpomínky-tak jsem se bála zkoušek,že jsem tam radši nešla :grinning: ,koupila jsem si nějaké mlsky a čekala v parku v altánu a přemýšlela,co řeknu doma :slight_smile: tak pak byl druhý pokus,naši mě málem zabili-učitel je jejich známý :sunglasses: ,no ale teď jsem ráda,že jsem v tomhle soběstačná,teď je auto potřeba hlavně na plavání a bez auta se neobejdu ani kvůli práci,páč o víkendech bych se tam ani jinak nedostala :slight_smile: .

ty nemoci jsou fakt na nic,dnes jsem přišla ráno s Adamem do školky a tam byla učitelka a 2 děti,prý jich je kupa nemocných,tak čekám,jestli to chytne,nebo opět Adélka,ta se ještě nedostala z rýmy... :angry:
12. lis 2008 v 17:14  • Odpověz
autor
dzej ted se dělá na 55,ale můžeš udělat na 45 myslím
12. lis 2008 v 17:52  • Odpověz
hezký podvečér,
mně zase instruktor v autoškole dupal na plyn - když jsme jeli v zatáčkách - tak prej se mimo obec jezdí 90 (já jela tak 75 a hrůzu v očích) a on, že se musí dodržovat 90, takže on dupal na plyn a já na brzdu :slight_smile: to byla jízda :sweat_smile:
dneska byla zima, vrrr, já už bych brala jaroo :sunglasses:
12. lis 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
Ahojky Pet,já se taky bojím zkoušet a jak :cry:,ale snad to zvládnu.právě,že já taky budu potřebovat auto tak kvůli tomu si to dělám.Tak hlavně at nejste nemocní.

Tak holky letím jezdit.papa a dáv vědět jak příjdu :wink:
12. lis 2008 v 17:54  • Odpověz
autor
Tak jsem zpě děvčata,a mám nového učitele a tan je super :grinning: nedupe mě za to,že mám málo plynu a i pokecáme,ale ten předtím to byl vůl :grinning: :grinning:
12. lis 2008 v 19:02  • Odpověz
To je fajn,že jsi spokojená řidička :slight_smile: ,tak to ti půjde samo :wink:
Přeju všem hezký večer,jdu koukat na Pasti :slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
Tobě taky Pet :slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz
Ahojte mamky,
tak teď jsem si sedla k počítači, televizi nechci už dlouho vidět :confounded: náhodou jsem shlédla tu reklamu s tím nepřipoutaným miminkem :confounded: :cry: Musím říct, že je mi dost špatně.....
12. lis 2008 ve 23:22  • Odpověz
Dobré ráno,
leonunuska ještě jsem ty reklamy neviděla, jen o nich slyšela - asi budou dost drsné, ale na druhou stranu, když to zachrání aspoň jeden život, tak to smysl má.
Dneska jdem do vaniček, tak sem zvědavá, jak se bude Kája zase tvářit :sweat_smile: a od neděle už začínáme chodit plavčit, tak to bude veselejší - snad.
hezký den, z okna to vypadá, že je kosa, tak snad bude ještě líp :grinning:
13. lis 2008 v 08:28  • Odpověz
ahoj holky, já jsem teda PRO ty reklamy, znám pár nezodpovědných, kteří takhle jezdí...nejen, že riskují svůj život, ale život i někoho dalšího. Mě spíš dorazila ta ukázka na vlastní oči jak má ta holčička tu nemoc svalů. Uplně mě rozbrečelo, jak já maminka dělala - vařila myšička kašičku - a ta holčička se usmívala, byla štastná. Ale na tu reportáž jsem neměla odvahu se dívat... :pensive:
Dneska je hnusně, tak jdeme za tetou na kávičku :grinning: hezký den
13. lis 2008 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky,
taky si myslím,že ty reklamy jsou pro dobro věci.Já se denně rozčiluju u školky,protože tam většina rodičů vůbec děti nadává do sedaček,ty lítaj na zadním sedadle,no já to prostě nechápu :angry: ,děti jsou obě zvyklé od malinka v sedačce být a to i když jedem k našim-což je autem 3 minutky,prostě náhoda je blbec!!!
Cori-užijte si vodičky a napiš jak to proběhlo :slight_smile:
Dzej-mě to taky dostalo,chudák holčička,nejhorší pro ty rodiče musí být,když vědí,že to je marný boj,který dřív nebo později ta holčinka prohraje :frowning2: ,ale klobouk dolů před nima,že ji mají doma a starají se o ni.
13. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
HOlky, já když vidím to "nemyslíš, zaplatíš" nebo jak se to jmenuje, ve který je to mimčo ještě v bříšku, tak okamžitě přepínám! Vím o čem to je a jak to asi dopadne, ale já na to prostě nemám, abych se na to dívala. A to jsem před mateřstvím byla drsňačka! Nevadil mi pohled na zranění, krev atd. Teda jsem v něčem drsná i teď, ale nesmí se to týkat dětí.
13. lis 2008 v 10:22  • Odpověz
petronillo to je asi v lidech...znám i takový, kteří po pár pivech sednou za volant s tím, že bydlí kousek :angry:
člověk se něčeho lekne, strhne volant a je to....a může být dobrej řidič jak chce :frowning2:

Já jsem nad tím včera přemýšlela, holky, já kdyby se toto stalo teď Sabince, taky bych ji nedala nikam do ústavu. Kdyby to bylo od narození tak asi jo, ale teď už ne. Bojovala bych a doufala v zázrak. Tys to viděla celý tu reportáž?
13. lis 2008 v 10:23  • Odpověz
Holky, za alkohol za volantem bych okamžitě brala řidíčák, jka píše dzej člověk se něčeho lekne a hned je průser...
já tu reportáž neviděla, ale na výšce jsem jezdila na akce s postiženýma dětma (smrtelně nemocnýma) a po první akci jsme to všichni asistenti probrečeli, rodiče těžce postižených dětí musí mít obrovskou vnitřní sílu a mají můj obdiv, pokud si dítě nechají doma, na druhou stranu chápu i když jej dají do ústavu (můžou tam mít lepší péči než doma), ale nechápu pokud za nima nejezdí...
13. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
Já bych taky malou nikam nedala,kdyby se něco přihodilo,už je člověk na ně tak fixovaný,že by to prostě nešlo :frowning2: .
Tu reportáž jsem neviděla,taky mi stačilo to málo ve zprávách.

S tím alkoholem to máš pravdu,když nám jednou přivezli na ambulanci policajti kluka na odběr alkoholu,když řídil nalitej,tak měl největší starost,abych mu krev odebrala z levý ruky,aby mohl v pravé držet půlitr :angry: ,tenkrát jsem byla čerstvě po škole,tak mi to přišlo úsměvný,ale te´d bych mu dala přes hubu :slight_smile:

cerstavamo-já jsem taky měkká co se týká dětí,hrozně by se mi líbilo jezdit s rychlou,mohla bych,ale hrozně by mi vadilo jezdit k úrazům nebo bouračkám kde jsou děti,když člověk má vlastní,tak už to bere úplně jinak a hned si předsatvuje,že by se to mohlo stát i jim :unamused:
Nedávno tady auto srazilo na přechodu holčinu,která chodila s Adámkem do školky a umřela,ted má pomníček u silnice a děti ze školky jí chodí na hrob dávat jejich výtvory.Taky jsem z toho byla špatná a to šla s tátou,jenže auto to nedobrzdilo,no nejelo taky 50.....
13. lis 2008 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera vaničkování bylo supr, Karolínka ani neplakala a konečně vypadala, že si to i užívá :slight_smile: tak jsem zvědavá, jak se nám to bude líbit ve velkém bazénu. Jdeme v neděli.
Jak jste si užily dnešní den? Mně se tak nic nechtělo :sweat_smile: , taky to tu tak vypadá, jen uklidím jedno, tak možu začat na druhém konci... no šak to znáte :wink:
Dneska máme nějakou povídavou, ještě nespíme... a to tomu ani přes den moc nedala, nějak se rozkecala :sweat_smile:
14. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
ahoj maminy, tak já hlásím, že první lekce plavání dopadla výborně. Byly jsme tam 4 celkem, takže to bylo fajn. Sabula se už chtěla potápět. Paní ji polívala vodou a ona se řechtala. Maminy jsou všechny super, hned jsme si potykaly. Děti taky věkově hodně podobně jak my, takže jsem spokojená. Cori ať to máte zítra taky tak fajn jako my dneska. Hezký večer :wink:
15. lis 2008 v 18:31  • Odpověz
Ahojky,
tak my dneska byli poprvé v bazénu a překvapivě se to Kajce líbilo, čákala, stříkala ani nepípla. Tak sem byla ráda. Sice to máme na 8 ráno, mohli bysme ještě spávat, ale pro nás asil epší než kolem oběda. Tak snad se jí to bude líbit i nadále a nám taky :grinning:
Dzej to je fajn, že si to Sabulka užila. My jsme tam taky byli 4 - samé holky (měkké i píšu, že tam byli i tatínkové :sweat_smile: ) A nakolik hodin chodíte? My šli pak ještě do sauny, prej je to pro míma dobré - chodíte taky? je tam prej 50oC, tak sme to na chvilku zkusili :sweat_smile:
16. lis 2008 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak Adélka dneska oslavila "5.narozky" a nadělila si první vyklubaný zoubek! A tím mi vlastně nadělila na nové šaty :grinning: A já se předevčírem divila, proč se v noci vzbudila a ze spaní poplakávala. On to byl ten mrcha zub :slight_smile:
16. lis 2008 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky a pěkný den volna :wink:
cerstvamamo tak to je hezký dárek, u nás furt nic, né že bych na zuby spěchala, ale jak ju ty dásínka svědí, tak radši at už je venku :sweat_smile: a taky se těším, že ho najdu, něco nového by se hodilo :grinning:
17. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz
cerstvamama gratuluji k zoubku a novým šatům :wink: Cori my taky pořád nic, jen nateklé dásně a probděné noci :pensive: ale prý čím později, tím líp pro ty druhý zoubky. Jinak my chodíme na 15.30 do plavání, tak mi to taky vyhovuje, protože stihnem odpolední spaní a je pak fit.
Jinak holky, zdechl mi monitor na notebooku, takže tento víkend stahuju všechny data pryč a zítra odnáším PC do práce na reklamaci a 3 týdny budu bez něho :frowning2: takže se mějte krásně, já teda nevím, co si počnu. A jak to bude možný tak vás budu dočítat nebo psát. Ahooooj
17. lis 2008 v 16:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,
taky se hlásím po odmlce,měla jsem problém jako dzej-taky nám umřel monitor u PC,tak máme půjčený ode dneška jiný-takový prehistorický :grinning: ,ale jsem vděčná,měla jsem úplně absťák :sweat_smile:

U nás jinak nic nového,co se týče zubů,máme zatím stále ty 3-dole dva a nahoře trojku,tak Adélka vypadá jak upírka :wink: ,ale naštěstí vyrostly bez větších problémů a a ni nebyla moc ubrečená.A teď mi došlo,že z toho ani žádný hadřík nekápl :grinning:

Na plavání už jsme 14 dní nebyly a dnes odpadlo díky svátku,tak snad to Adélka nezapomene :unamused: ,každý večer trénujeme signál,ale stejně.....

Dzej tak ahoooj a ať to máš brzy opravené :slight_smile:
17. lis 2008 v 18:03  • Odpověz
petronillo ty taky monitor? Copak se to děje?? Já musím bohužel odnést celej noťas :angry: takže budu uplně mimo dění. Naštěstí to mám v záruce tak to bude zdarma, ale bojím se, aby mi tam zůstalo aspoň něco, abych nemusela pak instalovat všechno znova :pensive: tak ahoooooj
17. lis 2008 v 18:31  • Odpověz
Teda holky ty vaše monitory se snad spikly, to tak paříte :grinning: :sweat_smile: , dzej, tak snad to opraví rychleji, jinak se ukazuj a piš, ať víme jak se vám daří a jak rostete :wink: , jinka teda máte krásný čas na plavání, no uvidím, snad mě ta 8 nezabije, ale posílí :grinning: , jen ať si pak malá nezvyká tak brzo ráno vstávat - ona teda už je hore každý den, ale ještě ju ukecávám v postýlce... :sweat_smile:
17. lis 2008 v 19:10  • Odpověz
cori-já teda moc nepařím :grinning: ,to spíš Adam :slight_smile: ,je to vlakovej maniak,tak pořád něco hledá na netu-teda má to omezený-nařídím mu minutník :slight_smile: .
Taky máme plavčo v 15,30,což je fajn,ale většinou Adélka předtím špatně a málo spí,jako kdyby to tušila :slight_smile: .
Holky,taky je u vás taková kosa?U nás už je - 1 :confounded:
17. lis 2008 v 19:44  • Odpověz
Dzej-tak to by bylo teda na nic,když by se Ti to všechno ztratilo :frowning2: ,ta technika.....to je věc.Člověk je bez toho jak bez ruky :grinning:
17. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
teda Adámek je už takový pařmen? hi a kolik minut mu denně povolíš?
petronilko, to je Adélka tak asi natěšená na plavčo, že se jí hůř spinká :wink:
u nás je zatím něco málo přes dva stupně, teda před hodkou, takže teď kdoví :sweat_smile:
hezký večer a dobrou noc... :dizzy_face:
17. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.