• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
povolím mu tak hodinu denně-ale má to na etapy,ne v kuse :slight_smile: .Pouští si nějaké krátké pohádky na You tube o vláčkách,nebo co a dělá si čárky-předem si stanoví,kolik si jich pustí a pak jde od toho,když splní limit :slight_smile: ,takže naštěstíí se s ním nemusím dohadovat.
No asi je tak Adélka natěšená,že nezabere :sweat_smile: ,jen doufám,že do dalšího plavání zas neonemocní,když se po 14 dnech konečně zbavila rýmy :unamused:
Taky přejem krásný zbytek večera,půjdu brzo do hajan,manža je v práci,tak ještě musím nahnat Adama do pelechu :slight_smile:
Krásnou dobrou noc všem :dizzy_face:
17. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky, já bych snad bez pc nepřežila! Jsem závislák. Teda vlastně ho používám jen jako komunikátor (maily, telefonování, smsky), ale i tak je pro mě děsně důležitej.

Dneska máme první mrkev, tak držte palce! To jsou změny, 1. zoubek, mrkev.... :grinning:
18. lis 2008 v 10:55  • Odpověz
cerstvamamo-to člověk fakt mozná,jakej je závislák na PC až když ho nemá :sweat_smile: ,jsem taky zvyklá z něj volat,psát....,hlavně,když potřebuju něco zjistit,tak k tomu sednu a je to,ale takhle... :unamused:
Tak ať mrkvička chutná-pak napiš Adélčinu reakci :wink: Teď už to bude samá změna-další zoubky,další příkrmy...
:slight_smile:
18. lis 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
Holky ahojte koukám,že spousta holčiček se jmenují Adélka :wink: je to hezké jméno :grinning:
18. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
Jasně, to nejhezčí :grinning:
Akorát ve škole to asi jednou bude problém

Jinak s mrkvi to dopadlo to moc dobre, Adelce chutnalo, dala jsem ji 3 lzicky jak rikala doktorka a vypadalo to ze chce jeste, tak jich nakonec snedla asi 10 a ani se nezapatlala ani neplivala :slight_smile:
18. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj Ivul-my celé těhotenství říkali Adélce "Káťa" a nakonec jí jméno Adélka vybral Adam s taťkou :slight_smile: ,je to hezké jméno,máme obě děti od "A" a příště pokračujem "B" :grinning: ....to sti dělám samozřejmě srandu :sweat_smile:

Cerstvamamo-to je fajn,že Adušce chutnalo,naše taky od začátku jedla zeleninku krásně,to je pak radost je krmit :slight_smile:
18. lis 2008 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky, tak nám dneska asi zamrzly antény, že nám nejel net :sweat_smile:
no jo, vy ste samá Adélka :sweat_smile: , a čerstvámámo ono to bude mít ve škole i výhody, já jsem Jana a bylo nás ve třídě 5 a tak sme občas dělaly, že nevíme koho ten učitel vyvolává :sweat_smile: - no prostě k tabuli se nikdo nehrnul :sweat_smile:
My dneska jedli krůtí - teda Kája, sem koupila skleničku - tohle jí asi vařit nebudu :sweat_smile: , kolik se má asi tak sníst na plnou dávku obědovou? Kája si dá tak max. 70-80g, víc nechce :unamused:
18. lis 2008 v 15:39  • Odpověz
coriven

Podle mého "návodu" co mi dala doktorka to má být 150-200ml zeleninové polévky plus cca 2dkg masa.
18. lis 2008 v 17:38  • Odpověz
jéé tak to nám to ještě asi dlouho potrvá... ale hlavně, že jí to už šmakuje :wink:
18. lis 2008 v 18:37  • Odpověz
Cori,mě taky ze začátku jedla míň a teď zblajzne tu velkou skleničku a někdy se už za hodinu dožaduje kojení :slight_smile:
18. lis 2008 v 18:48  • Odpověz
Ahojky,
petronilko a jak dlouho Vám asi trvalo, než snědla celou dávku?
Já teda Káji dělám spíš takové pyré, ty tekuté jí moc nejedou, tak to má hustější :sweat_smile:
Jak jste se dnes měly?
19. lis 2008 v 18:25  • Odpověz
ahoj holky, tak já hlásím skoro návrat :wink: já jsem taky šílenej závislák na počítači. Vzpomněla jsem si, že máme ve sklepě starej počítač, tak jsme ho oprášili a on jede. Sice je dost starej, takže icq ani jiný vymoženosti nefungují, ale tak hlavně, že emaily a koník jo, ne?? Co říkáte na tu zimu? Já už asi vytáhnu pro sebe rukavice. Jak držím kočár tak mám zmrzlý ruce :grinning:
19. lis 2008 v 19:18  • Odpověz
holky, ptala jsem se na to očkování přímo u nejvyšších a toto mi došlo ....Právní norma, která má krom jiného vymezit také datum narození dětí, jichž se bude týkat pojišťovnou hrazené očkování proti pneumokoku, není ještě schválena. Návrh však v dnešní podobě počítá s tím, že by se - např. nabude-li zákon účinnosti k 1.1.2009 - týkal i dětí narozených až tři měsíce nazpět od tohoto data. V tom případě by se tedy pojišťovnou hrazené očkování dítěte narozeného v dubnu 2008 již netýkalo.
>
>S pozdravem
>
>Mgr. VÁCLAV ŠEBOR
>odbor komunikace s veřejností
>ministerstvo zdravotnictví
>Palackého náměstí 4, 128 01 Praha 2
>telefon: +420 224 972 601, gsm: +420 602 451 884
>e-mail: vaclav.sebor@mzcr.cz, www.mzcr.cz
19. lis 2008 v 19:34  • Odpověz
Ahoj dzej,
noo tak zase niiic :frowning2: , škoda... budeš nechávat očkovat na pneumokoky? Kolik těch očkování vlastně je? A co to stojí?
19. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Cori-Adélka jí celou tu skleničku-nebo doma uvařené ve stejném množství-asi tak měsíc.Dnes opět hodinku po celé misce chtěla cucat :grinning: ,je to závislačka :slight_smile:

Dzej-tak super,aspoň budeš ve spojení :slight_smile: ,mě z toho půjčeného monitoru bolí oči,ale říkám si,ještě,že ho máme,než bude nový :slight_smile:
S tím očkováním to je škoda,ale dalo se to čekat :unamused: :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz
Jinak už fakt přituhuje,i když dneska to šlo-až na vítr,ale o víkendu má být pěkná kosa.Rukavice už mám preventivně v kočárkové tašce :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:10  • Odpověz
no my jdem už v pondělí na první vakcínu. Pak ještě jednu a ve 2letech jedna. Celkem cca 6000Kč...ale chci to, jen ještě nevím, jestli nepočkat, že to po novým roce zlevní, když to aspoň někomu bude hradit pojišťovna. Navíc VZP přispívá až od roku :frowning2: Jo o víkendu má zas být vichřice a sněžit. Holky, jdu na Soukromé pasti. Hezký večer
19. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz
My jdeme na pneumokoka v půlce prosince, dostaneme ho s druhou hexou. Už nehodlám čekat jak to dopadne, prostě si to zaplatíme, to mi za to stojí.
19. lis 2008 ve 22:07  • Odpověz
ahoj holky. Tak dneska u nás bylo docela pohodový počasí. Chtěla jsem se zeptat, koupete děti každej den? A převlíkáte je do pyžama??
20. lis 2008 v 18:06  • Odpověz
Ahojky,
zdravím po dalším chladném dnu, no už se těším na jaro :sweat_smile:
dzej, každý den nekoupu :sweat_smile: , připadne mně, že se pak Kája víc vysouší (teda její pokožka :sweat_smile: ), já to mám taky tak a do pyžámka převlékám každý den - teda do overalku, párkrát mně už usnula i v domácím, ale při prvním vzbuzení, sem ju převlékala :wink:
holky, jakou měly a mají vaše holčičky velikost fontanely? - při šestiměsíční prohlídce u dr.?
20. lis 2008 v 18:11  • Odpověz
cori vám to měří?? nám ji jen prohlíží..
20. lis 2008 v 18:20  • Odpověz
asi jo, do průkazky dyc¨ky napíše číslo - teď máme 5x4 skoro se nezmenšuje :frowning2: , tak mě zajímalo jak to je, většina miminek sejného věku má už o hodně menší :confused:
20. lis 2008 v 18:30  • Odpověz
fakt? to slyším poprvé. nám to ani nezapisuje. V pondělí jdeme k dr. tak se jí zeptám. Ale tak co vím já, tak to se uplně zadělá až kolem 18měsíců..
20. lis 2008 v 18:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,u nás dnes stráááááášně fučelo a to jsem byla u holiče,jen jsem vylezla,byl účes v čudu :grinning:
Dzej-koupem kyždý den a převlékáme taky do pyžamka.
Cori-v 6 měsících měla Adélka fontanelu 3x3,neboj,Káje se taky brzo zmenší :wink:
20. lis 2008 v 18:50  • Odpověz
Petronilko tak to je pech s tím účesem, co? :grinning:
Cori a jak pokračujete s jídlem, už zkoušíš masíčko??
20. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz
Dzej-no je to pech :unamused: ,ale pak jsme šli ještě ven,tak jsem si stejně vzala čepici,pršelo,fučelo a tak bylo po parádě :grinning:
20. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky,
jo jo masíčko už jsme zkoušely, kuřecí vařím a pak sem jakési kupovala - myslím krůtí, to jí problém nedělá, akorát toho moc nesní :frowning2: , ale asi to chce čas :wink: holt mlíčko je mlíčko :sweat_smile:
dítko kvílí, tak zatím pa...
21. lis 2008 v 08:25  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,
jak se všichni máte? :wink: U nás dobrý,právě se chystám žehlit,ale moc se mi do toho nechce,ale musím využít klidu-manža je v práci,Adélka usíná v ložnici a Adam je u našich,takž ideální podmínky pro práci :sweat_smile: .
Přeji krásnou zachumelenou neděli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2008 v 08:19  • Odpověz
Ahojky,
my se před chvilkou vrátili z plaváčka, tak sme utahaní všecí :sweat_smile:
počasí venku nic moc, jsme u tchánovců, takže nic dělat nemusím :sweat_smile:
Hezkou neděli všem :dizzy_face:
23. lis 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
ahojte děvčátka,my jśme byly včera na ZLATÉ SVATBĚ.Adélku jsme dali naší mamca,protože to bylo z manželovi strany ta SVATBA,ale musím říct,že jsme se dobře bavily a Aduš taky byla hodná :slight_smile:
23. lis 2008 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.