• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahoj holky, za chvíli máme jít na kontrolu a Adélka se jako naschvál rozhodla, že prospí celý odpoledne. Já jí snad budu muset vzbudit. Jéje, to zase od ní dostanu vynadáno :grinning:
25. lis 2008 v 15:08  • Odpověz
Ahojky všichni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak jsem včera po plavču padla do postele jak zabitá a dnes jsme vyrazili s manožou a Adélkou na nákupy,no moc nadšená teda nebyla :slight_smile: ,ani se nedivím,pak ale usnula v kočárku a dobrý.
A co vy?Už máte dárečky nakoupené? :wink: Adam už řeší,kam dá Ježíšek stromeček,když má Adélka v obyváku tolik věcí :grinning:
25. lis 2008 v 16:09  • Odpověz
cerstvamama to je pech, co? Mě skoro pravidelně usne když se vracíme z procházky tak třeba kousek před domem, takže ještě stepuju dokud se nevzbudí.Teď v zimě teda nevím co budu dělat. Jak jste dopadli na prohlídce?
Cori a co vy, sedíte??
holky já se letos strašně na vánoce těším. Oznámili jsme v předstihu rodinám, že letos máme svůj štědrý den a je obejdeme až 25 a 26. Musím už začít péct cukroví :grinning:
25. lis 2008 v 16:45  • Odpověz
Ahojky,
drzej ještě si sama nesedá, ale už sedět vydrží, tak občas hřešíme a nechávám ji chvíli sedět - když ona je tak hodná :sweat_smile:
S tím usínáním to máme taky tak, kousek před domem to zalomí, sme tak dneska jezdily o 1 hodku dýl, chtěla sem, aby se aspoň trochu prospala, ale už jsem docela mrzla.
Cerstavamamo, jak dopadla kontorla?
Petronilko, dárečky ještě nemáme, zatím mi přišly jen kalendáře od happy co sem dělala nechat dědáčkom a ještě chci hrnky, ale asi už je na čase je objednat, aby to vůbec do vánoc přišlo :sweat_smile:
Chystáme se na nákupy do Brna, tak snad to tam sfouknu, i když s malou :sweat_smile: , toho asi moc nezvládnem, ale vezmem to do Olympie, tam je teplo, po venku se mně nechce trajdat :sweat_smile:
25. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
Byla to kontrola kyčlí a dopadla dobře. Byla to třetí a poslední prohlídka. Adélka mi taky usíná před barákem, ale jakmile bych jí postavila na zahradu tak se vzbudí a je haló :slight_smile:
25. lis 2008 v 19:51  • Odpověz
tak to je dobře, že je máte v pořádku :wink: a ty naše dítka jsou teda filuty s tím spaním a usínáním, no vidím, že je to všude stejné :sweat_smile:
25. lis 2008 v 19:57  • Odpověz
Naše Aduš taky hned otevře oči jen ji postavím na chodbu :slight_smile:,tak jsem ráda,že přes den spí dobře v postýlce.
Taky se děsně těším na vánoce,za posledních 13 let budu mít třetí úúúúpně volný aniž bych musela do práce a to si fakt užiju :slight_smile: ,už se mi to mockrát nepoštěstí.A s těma dětma to je fakt super,ty jejich rozzářený očka :dizzy_face: .
Hezký zbytek večera všem :wink:
25. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz
Za chvíli jdeme poprvé do bazénku, vaničky skončily! Tak nám držte palce :grinning:
P.S. jako včera - Adélka tvrdě usnula, za 10 min. máme vyjíždět z baráku :cry:
26. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz
cerstvámámo, tak to je jak zákon schválnosti, co? to pak jeden ty prcky ani nechce budit, že?
Kája dneska konečně zvládla pít z hrnečku :sweat_smile: čajík, tak mám radost :dizzy_face:
26. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz
ahojky holky potřebuji radu mám doma 11denního prcka nevím si rady. Snažím se kojit ale ještě dokrmujeme protože kojení mu nestačí. Když ho přiložím k prsu začne se kroutit a pobrekávat kojím přes klobouček když se přisaje prs jen cumlá a občas se napije přijde mi že si to plete s dudlíkem protože pak se nechce jen tak pustit. DNeska mu mléko stékalo spodem ven. Nevíte jak ho mám přimět aby pořádně sál?
26. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz
no jo,s tím spaním to je těžký,já mám zas opačný problém,že malá před plaváním spí málo,v autě neusne a je pak děsně utahaná.
Cori,to je fajn,že pijete z hrníčku :wink: ,jaký máte?Já zkoušela Adélce v půl roce ten od Aventu a jen to žužlala a nenapila se,tak jsem ji v Tescu koupila jiný,taky nekapající a z toho pila okamžitě.Teď už pije i z toho Aventu,vypije toho míň. :slight_smile:
Cerstvamamo,tak pak písni zážitky z bazénu :slight_smile:
26. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj jitulko,a kvůli čemu kojíš přes klobouček?My kojili taky přes něj,všude to podtékalo,děs,ale malá z toho pila pěkně.Po 2 měsících jsem jií ho prostě nedala a krásně se přicucla i bez něj.
Asi to chce zkoušet,zkoušet-i s tím kloboučkem,jestli to jinak nejde :slight_smile:
Držím pěsti ! :wink:
26. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz
jitullko bohužel neporadím, já měla opačný problém, malá by sála, ale neteklo jí mlíčko :(, ale asi bych zkusila odsávat a dávat mu mateřské mléčko jinak, abys o něj nepřišla a časem se snad Alešek přisaje a půjde mu to, ale zkus napsat na www.kojeni.cz tam ti určitě poradií a určitě přikládej co nejčastěji, v porodnici ti neporadili?

petronillko mám od Tupperware - nejprve sem měla Nuk, ale z toho jí nešlo pít, ale z tohoto, jí to jde jakoo po másle, je měkkčí, tak su ráda :wink:
26. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz
v porodnici mi to ukázali jednou a v leže a to nenakojím vůbec je to nepohodlné už jsem ale kontaktovala poradkyni tak uvidím. Přijde mi že to dělam blbě.
26. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz
jitulko,mě to vleže taky vůbec nešlo,jedině v sedě :slight_smile: .jestli máš mlíčko,tak zkus vydržet a snad poradkyně poradí. :slight_smile:

Cori-tak super,ono není hrnek jako hrnek :wink:
26. lis 2008 ve 14:34  • Odpověz
ahoj holky,
Cori a kdy se chystáte do Olympie?? Nezbyde vám chvilička na kafe? Já bych za váma dojela a ráda vás poznala osobně :grinning: Já jsem malou vždycky obalila kojícím polštářem když seděla, to se může a neublíží to a nechala jsem jí třeba půl hoďky sedět.
cerstvamama pak napiš jaký bylo plavání.
jitullka a nemáš ten klobouček moc velkej? A bez něho to nejde?? Dobrý info je i na www.kojeni.net nebo jak psala Coriven
26. lis 2008 v 15:21  • Odpověz
Holkýýýý,
mám problém,když jsem na PC,tak Aduš stojí u mně,nejenže ho ráno restartovala,ale pořád mi hrabe do klávesnice a nějak mi stránku koníka zmenšila :grinning: -mám poloviční písmenka a nevím jak to napravit,nevíte někdo náhodou :sweat_smile: ?????? Jetsli jo,písněte,už mě z toho zaostřování bolí oči :grinning:
26. lis 2008 v 15:40  • Odpověz
petronilko - v liště nahoře vyber ZOBRAZIT a pak bys tam měla mít VELIKOST TEXTU a tam si to zvětši, jak ti to bude pasovat :sweat_smile: , teda Aduš, je ale šikulka, holt si chce s náma asi taky psát na koníkovi :sweat_smile:
dzej to by bylo príma, dám vědět taky bych Vás ráda poznala, pojedu sice s mamkou, ale ta si může chvilku brouzdat po obchodech i bez nás :grinning:
jitulka - mně taky nešlo vůbec kojení v leže, to snad až od 3. mědíce, nejlepší byla poloha tzv. fotbalisty - mít malou jakoby vedle sebe, asi je na to nejlepší kojící polštář, já si malou dávala na opěrku od křesla :sweat_smile: , poradkyně ti určitě poradí, držím pěsti, ať se to brzo zlepší :wink:
26. lis 2008 v 19:05  • Odpověz
Coriven-děkujúúúúúúúúúúú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,už jsem to napravila :wink: ,zachránila jsi mi zrak :sweat_smile: .Musím jít likvidovat koupelnu,dětičky ji málem vytopili :slight_smile:
Hezký večer všem :wink:
26. lis 2008 v 19:39  • Odpověz
cori tak jo, dej vědět. Budu se těšit :grinning: Já jsem teda nejraději kojila vleže, moje malý prsa to dovolily a taky jsem kojila 40minut, takže vsedě mě pěkně všechno bolelo :grinning: Teď kolikrát je mi kojení k smíchu, malá na mě sedí čelem ke mně a cucá. Holky, malá je šílená, než usla tak mlátila nohama do postýlky, do dřeva ,všude kolem sebe, ale to byly strašný rany a docela to bolí a ona se tomu smála. Se bojím, aby si nerozdrtila patičky. Dělají vám to děti taky? :confused:
26. lis 2008 v 19:46  • Odpověz
dzej, Kája taky děsně řádí nohama, taky si říkám, že ju to mosí bolet, když je vleže, tak palečkama furt kope do země a taky děsné rany a když se doplazí (pozadu) k nábytku, tak kope i do něj a vypadá nadmíru spokojená... tak nevím, jim se to fakt asi líbí :sweat_smile:
teď taky kojím nejraděj v leže (hlavně v noci a dycky u teho usnu :sweat_smile: ), ale ze začátku mně to fakt nešlo... Kája si teprve musela ty bradavky asi správně vytahat :sweat_smile:
petronilko není zač, tak bacha na malou, aby tě příště vůbec na koníka pustila :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz
ahoj holky, jen mrkám, dnes jsem na koně v práci vůbec neměla čas, hrozný práce a zítra zase, jsem utahaná, balím to a jdu spát, jenže S usnula v půl sedmé, v 8 se vzbudila, okoupala jssem ji a běhá tu jak ďas :sweat_smile:
26. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak plavání bylo skvělý. Adélce se to líbilo. Nejdřív teda trochu nedůvěřivě koukala na teplotu vody (31 stupňů), ale pak si to užívala. Pokřikovala a dělala takový svoje legrační HAHA = nasadí takovej hlubokej robotickej hlas, zní to jako z plechovky, a směje se. Pak mi totálně vytuhla v autosedačce.
Jinak Adélka ráda leží na dečce na zádech, zvedá obě nohy do vzduchu a pak s nima naráz třískne o zem. Jsou to děsný rány, ale ona se směje. V postýlce to dělá taky, když se vzbudí a já si pro ní přijdu. Asi je to z radosti :slight_smile:
26. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz
Sylvar, ty už pracuješ? Tak to věřím, že seš utahaná, jak se to zvládá s dítkem?
cerstvamamo, tak to je supr, že se to Adélce líbilo, jů vy máte 31, my prej 28, al ejá mám pocit, že i míň :fearful:
S těma nožkama je to fakt sranda, tak hlavně, že se smějou, kdyby se jim to nelíbilo, tka to snad nedělají, no ne? :sweat_smile:
Dobrou, du už taky do hajan :dizzy_face:
26. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Cori-neboj,já se nedám :wink:

Cerstvamamo-taky máme vodu kolem 30 st.,ale naštěstí to Adélce nevadí,ale je atm s námi jedna holčička a ta jen tam vleze,tak má filalovou pusinku a celou dobu se jí klepe bradička.A není to žádný hubeňour :sweat_smile: .Mně taky pak Aduš totál vytuhne po cestě zpátky,tak ji pak i se sedačkou vezmu od chladna do ložnice a tam se dospí
:slight_smile:

Sylvar-to se nedivím,že jsi unavená,já šla u prvního taky v roce do práce,ale jen na pár dvanáctkek v měsíci,no pak se to stupňovalo,ale při první noční jsem měla výčitky jak blázen a hrozný pocit :unamused: ,že se starám v práci o cizí lidi a jdu od dítěte :slight_smile:

Dzej,naše malá taky takhle kope :slight_smile: i když teď už moc ne,protože když nespí,tak neleží :grinning:
27. lis 2008 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko,
taky sem se bála, že bude Kája drkotat dásňama (zuby furt nemáme :sweat_smile: ), ale mám pocit, že su víc zmrzlá já, než ona :sweat_smile: , holky a chodíte pak aj do sauny? Nám řekli, že je to pro prcky dobré, tak dycky na pár minutek tam vlezem, ale je tam prej tak 50 stupnů, takže se to dá :wink:
27. lis 2008 v 08:15  • Odpověz
no my nechodíme,páč u toho sauna ani není :sweat_smile: ,ale věřím,že to může být fajn-Já jsem pak po tom plavání vymrzlá až do večera :sweat_smile:
27. lis 2008 v 08:32  • Odpověz
cori my taky nemáme saunu u bazenu. Ale já bych asi ani nešla. Až bude starší. Jo tak jste mě uklidnily, ona těma nohama tak mlátí, že se až fakt bojím.Jednou mě trefila do ramene au au to bolelo.
Holky nemáte typ, sháním CD s písničkama na uspání pro Sabulu...?
A kdybyste nevěděly, co na vánoce, tak super obchůdek, moc milá paní, která poradí co je vhodný a co ne www.hrackyproandilky.cz :wink:
27. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
dzej, já si tak po ránu dopřávám masáž zad - Kája mě docela festovně prokope :sweat_smile:
no já si s tou saunou právě taky nejsem moc jistá, jestli je to OK, ale říkám si - aspoň se na chvilku zahřeje a dlouho tam stejně nejsme :sweat_smile:
noo, nějaké CD bych taky brala, kamarádka kupovala v levných knihách a je spokojená...
27. lis 2008 v 09:30  • Odpověz
coriven :grinning: asi to taky zkusím a budu mít pěknou masáž. Jak je u vás?? Dneska máme 5st...půjdem kouknout na Svobodák na trhy a stromeček :slight_smile:
27. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.