• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
jé vám už tam začaly trhy? to bych si ráda prošla, ale tam se mně nebude chtít :grinning: do zimy, my dneska měli tako kolem 5 stupnů, ale i tak zima, já už chci jaroooo :grinning:
27. lis 2008 v 16:57  • Odpověz
ahoj můžu se přidat,mám 2 letého cipíska,jmenuje se Robert, :slight_smile:
27. lis 2008 v 17:00  • Odpověz
coriven zítra to začíná rozsvícením stromu. Tady je taky kosa brrrr
sveca vítej, aspoň nám budeš radit :wink:
27. lis 2008 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
sveca vítej :wink:
Tak si musím jít sem odpočnout :grinning: ,gruntovala jsem teď koupelnu,chystala manžu do práce a odháněla Adama od TV.Adélka chrupe,tak mám klid :slight_smile:
Jinak jdem v neděli taky na rozsvícení stromu,je tady vánoční ulička a navečer i mikulášská nadílka,což nám nehrozí,Adam by se zbláznil strachy :sweat_smile:
27. lis 2008 v 17:45  • Odpověz
sveca vítej a budem rády, když se přidáš :wink:
petronillko, tak Adámek se bojí čertíků? to tak zlobil?
budete něco dávat i těm nejmenším něco od Mikuláša? Sice z teho nic ještě nemají, ale je to tradice, no ne? :slight_smile:
Dzej - máš na Sabinku nějakou krmící židličku? já tak uvažuju, jestli ju nepořídit, Káju krmím v ruce a teda je to macek, už mě ruka bolíííí :sweat_smile: a zkušenější mamči - jak dlouho asi dítka vydrží v těch jídelních židličkách (do kolika let) jestlli se to vůbec vyplatí pořizovat :sweat_smile:
27. lis 2008 v 18:40  • Odpověz
Cori-on se bojí preventivně :slight_smile: ,ani se nedivím,já byla to samý :sweat_smile: .Adélce něco dám,aby se Adam nedivil,že tam nic nemá,asi dostane ty dětské sušenky,ovoce a tak-prostě to co baští :slight_smile: a taky ponožky.
jinak tu krmící židličku Adam používal ještě když mu bylo 2,5 roku-pak už si do ní sám lezl-měl tu kalsickou dřevěnou po nás :slight_smile: .Myslím,že se to určo vypaltí.To Tě obdivuju,že krmíš Káju v ruce,to by jsme byli zapatlaný až na hlavě :sweat_smile:
27. lis 2008 v 19:15  • Odpověz
sveca
Zdravím Litoměřice, tam to znám :grinning:

Dneska jsme byly cvičit a pak přijeli naši, takže Adélka padla za vlast už v půl sedmý, juchů!
27. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
corvien,pracuju od 6.měsíce malé,chodím 10x v měsíci na kolik hodin chci nebo jak šéf potřebuje, dnes jsem byla jmenována členem dozorčí rady firmy :unamused: víc práce bude a jsem zvědavá,kolik to kápne,ale na schůze se těším, to bude papání, bumbání :grinning:
já měla výčitky asi měsíc, pořád jsem volala domů, co se děje, co dělají, teď už ani ne, uř rok pracuju a na ty dny se těším,pač si čistím hlavu prací :grinning: , jsem v klidu v kanceláři, takže pohoda

s malou teď chcem začít jezdit plavat na Kladno, miluje vodu a organizovaný kurz už nepřipadá v úvahu, malá nespolupracuje a když s ní jedem plavat, je suprová, takže kurz se nám pak ani nevyplatil, jsme se s ní šplouchali mimo skupinu, takto nám to vyhovuje lépe.
a nejvíc se jí líbylo moře,ale to tak často nebude :sweat_smile:
27. lis 2008 v 19:29  • Odpověz
Tak u nás se pořád běhá...v půl šesté nám malou předala babička a od té doby je jak z divokých vajec
corvi, naše malá třeba v židličce nechce být vůbec, teď teda papaá na židli u stolu(doteď jsme měli vysoký pult, teď máme stůl a co máme nízké židle, chce sedět u stolu,ale na židli, ne v židličce(tu nemá ráda vůbec :pensive: )
27. lis 2008 v 19:32  • Odpověz
sylvar
tak to máš supr práci a šéfy :wink:
27. lis 2008 v 19:35  • Odpověz
sylvar tak to máš fajn práci a jak psala cerstvamama i šéfy, taky bych na pár hodinek něco brala, ale někde sem slyšela, že pokud si člověk přivydělává při rodičovské, tka případná navazující mateřská se počítá z toho, co si přivydělal, tak to už by asi nebylo fajné :rolling_eyes: , hlavně, že chcou, aby matky na mateřské si přivydělali... ale podmínky špatné :unamused:

tak my snad konečně uspali naši berušku, do teď řádila, má rýmu :angry: , tak se jí asi špatně usínalo, chjooo, to beztak chytla ode mě, to naštve :pensive:

dobrou noc, sladké sny a klidně děti :dizzy_face:
27. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz
Slvar-já byla kolikrát taky ráda,že se jdu do práce odreagovat-i když ta moje práce mi to moc neumožňuje,ale je to zas o něčem jiném :sweat_smile:

Coriven-to je škoda,že má malá rýmu,ale tomu se asi neubráníme :slight_smile: .Adélka teď 2 noci spala blbě,pořád se budila a bulila,asi jí chyběl v posteli taťka :grinning: ,tak uvidíme dneska :slight_smile:.Já mám od noci bolehlav,tak se tady tak plácám :slight_smile: a Aduška dospává noc :dizzy_face:

Hezký den všem :slight_smile:
28. lis 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
Ahojky holky tak jsem zase tady.byly jsme na chatě u známých a bylo fajně :slight_smile:

Petronil nám se taky Adélka pořád v noci budí,možná to bude i tím,že jí lezou další zoubky tak nevím,přes den někdy tak protivná a někdy zase ne...jinak se snaží chodit,je to šikulka.
28. lis 2008 v 10:19  • Odpověz
Ahoj Ivul,to je fajn,že jste si to užili,není na škodu občas někam vypadnout :slight_smile: .Naše Adélka taky někdy přes den kňourá,možná to těma zubama bude,má zatím pořád ty 3 :slight_smile: Jinka se taky snaží,zatím chodí kolem nábytku a už hezky vydrží chvíli sama stát.No na Vánoce bude veselo :wink:
28. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
ivul, petro, vy máte tak šikovné dětičky :dizzy_face:
naše malá si poprvé stoupla v 11měsících v postýlce, v té i obcházela, no prosě na všechno měla dost času :slight_smile:
28. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky holky, tak konečně se dostávám k PC, dneska pro změnu usnula brzo, ale uvidíme jak dlouho jí to vydrží :grinning:
rýma se nás drží jako klíště, holky do bazénu s rýmou asi nee, že? nekucká, ale rýma docela teče :angry:
Holky už se Vám podařilo vaše slečny odnaučit v noci baštit? POraďte jak toho docílit? Já teda víceméně pořád kojím, zatím máme nahrazeno jen polední kojo a to stejně do hodky musíme dát mlíčko :sweat_smile: , ale ráda bych v noci tak třeba jen 1 kojila, ale to je asi zatím hudba budoucnosti - ale když má doboru noc, tak baští 2-3x, tak to se ještě dá...
sylvar - naša Kája je taky pohodářka, nikam se nežene, nikam nespěchá no my než se to všechno naučíme, tak ostatní už budou asi létat :sweat_smile:
28. lis 2008 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky, Sylvar a ty budeš chtít ještě další mimčo nebo ne?
Cori, já krmím v lehátku a venku v kočárku. Občas když někde jsme, tak třeba Jirka malou krmí na klíně. Já jsem chtěla židličku koupit, ale pak jsem se na to vykašlala. Ona už sedí, takže ji můžu nakrmit na normální židli. Ale to lehátko se super. Ale spíš jsem uvažovala - viděla jsem na netu takovej sedánek na normální židli, je to cestovní, tak možná do toho bych šla...když někam pojedem.
Jinak s tím kojením. Sabula od 6.měsíce vstává v noci po 1-2hodinách, vždycky jsem ji kojila. Ale ona si jen cucla a spala, tak jsem se na to vykašlala a postupně to omezovala, chovala jsem ji, zpívala, dokud neusla. Jedno vzbuzení kojení, jedno chování. Ted jsem se už dopracovala k tomu, že kojím za noc 2x a už ani nemusím chovat, stačí obejmout, dát dudlíček a říct, že maminka je s ní. Už se budí i míň často, tak doufám, že se dopracujem k tomu, že v 9 měsících by měly děti vydržet spát celou noc :grinning:
Petronillko táta je pryč?
Holky a co štědrý den, budete doma s mimčama? My jo a babičky až další dny a moooc se těšíme. Jinak na Mikuláše půjdem na besídku a tam něco dostaneme, doma dávat nebudeme. :wink:
28. lis 2008 v 19:10  • Odpověz
Ahoj dzej, letos taky plánujem Štědrý den doma a rodina přijde na druhý den, my je tak zváváme, se u nás sejdou na obídek... tak to zase musím něco dobrého vymyslet :sweat_smile: a koukám, že taky ještě kojíš v noci :sweat_smile: u nás při nočním buzení zabere jen kojo, ale je fakt, že dycky Kája pije jak duha, takže to asi hládek bude
28. lis 2008 v 19:23  • Odpověz
jj kojím. Já mám v noci taky žízeň a chodím se napít, tak dostane i malá. Já jsem taky ze začátku třeba půl hodiny chovala a to byl řev...ale postupně se to zlepšovalo. Druhý den je na oběd kačena, ne??
28. lis 2008 v 19:42  • Odpověz
u nás se kačena nedělá... ale dala bych si :sweat_smile: ale můj ji nemá rád :unamused: tak budem muset vymyslet, něco jiného
Holky, co vaříte na ¨štědrovečerní večeři?
28. lis 2008 v 19:55  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
dzej-není pryč,jen chodí na noční,má buď 2 nebo 3 za sebou :unamused:

Cori-Adélka spala do 4 měsíců v noci v kuse 10 hodin a pak se to zlomilo-asi jak byly zrovna ty vedra.občas má rýmu,nebo zase zuby....tak teď kojíme 1x občas 2x,dřív zabíral čaj,ale teď se nalohní čaje,nebo vody a stejně pak řve,tak jí musím dát cucnout-napije se víc než ve dne :slight_smile:
Jo a s rýmou jsme taky radši do bazénu nešly.

Jinak na štědrý den budem doma,mě je to vzácné,vloni jsme byli u našich na brzké večeři a pak na dárky jsme šli domů-Adam už se nemohl dočkat,letos si je prý vezmou odpolko ven a my to doma v klidu nachystáme :slight_smile: a pak budem ale sami.Druhý den půjdem k nim na obýdek.I když nevím,jak to bude,dnes jsem hrozila Adamovi čertama a on řekl,že vezmou do pekla nás a o něj se bude starat babička s dědou...no má to promyšlený :sweat_smile:
28. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz
Na večeři děláme salát-adam kaši-rybu,řízek a bílou klobásu
28. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
No holky na Vánoce se strašně těším,hlavně kvůli Adélky,a taky,že už jsme tři :slight_smile: No jon nevím co bude Adélka papat na Vánoce o večeři,my jako vždy Bramborový salátek,rybu a taky kuřecí řízek jelikož manžel moc ryby nemusí,ale já jo,ano a Aduš nevím.Co dávate svým malým dětem vy????
28. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz
cori no jasně, kapr, salát a řízek...vy něco jinýho?? Malá dostane svoje jídlo, rybu ani salát bych si netroufla..no možná ten salát bez majonezy a soli by šel :wink:
Jinak my jsme s rýmou do bazenu šly a vracely jsme se už bez rýmy...ta teplá voda pomohla :grinning:
Holky a co Silvestr??? My budem letos doma, ale vůbec mi to nevadí :grinning: :grinning: kdo ví, jestli vydržím na půlnoc :sweat_smile:
28. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz
Adélka taky dostane svoje jídlo.

Na Silvestra budeme doma,mně už to nějak nikam netáhne...asi stárnu :grinning: .V práci jsem klidně beru dobrovolně noční :sweat_smile: .Doma si uděláme nějaké mlsky,většinou jsem už ve 21 hod přežraná a pak taky sotva dožiju půlnoc :grinning:.
28. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz
My taky klasika, ale kapra neděláme, ani jeden ho nemusíme. MM udělá salát a já maso - asi koupíme pangacia - rybu a nebo ty řízky.
Hi no Silvestr, tak na tom dzej budu podobně, budu ráda, jestli vydržím do půlnoci, taky letos nikam nepůjdem a mně to taky vůbec nevadí, já tohle naplánované veselí moc nemusím :sweat_smile:
petronilko, Adámek to má teda moooc dobře naplánované. Tak teda bacha na ty čerty, aby vás fakt neodnesli :slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz
My taky nejíme kapra,ale pangasia,ten je super :slight_smile:
Cori-snad jsme tak nezlobili a čerti se na nás vyprdnou :sweat_smile:
Hezkou dobrou noc :dizzy_face:
28. lis 2008 ve 21:25  • Odpověz
My budeme mít flákotu masa a kopec zeleniny. Vloni jsme měli steak z lososa a výborný červený víno. Teda já jen jeden lok. Kapra nesnášíme a bramborový salát taky :frowning2:
28. lis 2008 ve 23:27  • Odpověz
holky já jsem o té pangasii slyšela, že je výborná, bez kostí. Jak to upravujete?? Normálně v trojobalu?? Losos je taky super, ale toho jíme normálně přes rok, tak mi to není vzácný. Kapra jíme jen na vánoce.
Petronillo ty seš zdravotní sestřička nebo se pletu?? A jak často chodíš do práce?
Holky a jak to máte s váhou?? Já mám pořád 7kg navrch a nejde to dolů, teda já se nijak v jídle neomezuju... ale kamoška mi teď poradila, že 2xdenně je 10minut na balonu, uspává tak mimčo a je jak proutek. Včera jsem u televize skákala a teď mě bolí zadek au au. :grinning:
Odpo máme plavání, už se těším...venku je hnus, v noci pršosněžilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahojky,
u nás taky hnusně, jo toho pangasia děláme v trojobalu a je fakt dobrý, kapr není špatný, ale mně smrdí :fearful:
já mám asi 4 kg nahoru a ne a ne dolů, ale bodejď by šly, když furt mlsám, energie je potřeba no ne :sweat_smile:
Dneska nám nejde voda a nesmíme splachovat, v bytě uplně dole se jim dostaly splašky do koupelny, fůůůj - to se asi budou předělávat odpady... no, ale to už tu snad nebudem :sweat_smile:
Hezkou sobotu, my rychle pouklízíme a jdeme do azylu k našim, taky du dneska dělat věnečky k nám na DDM - aspoň ten adventní a na dveře udělám v týdnu, mě to baví, ale letos sme nějak nestihly s mamků nic našušit a nachystat a nasbírat....
29. lis 2008 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.