• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
to je TEN pangasia, jo?? :grinning: Jé, Cori, tak to utíkejte, jak neteče voda, tak to je špatný. No vidíš, já zapomněla, zítra je první adventní neděle, musím taky udělat něco jako věnec :grinning: tak hezkou sobotu
29. lis 2008 v 10:05  • Odpověz
já ti právě vůbec nevím jak se to píše - jestli pangacia či pangasia a jestli je to ten, či ta či to :grinning:
29. lis 2008 v 10:20  • Odpověz
:grinning: víte to někdo??
Holky, myslíte, že děti už cítí? Odkdy mají čuch?? Dostala jsem o kamošky parfém pro mimča...tak mi to přijde takový veselý :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 10:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,
myslím,že je to ten Pangasius :grinning: ,my ho taky děláme v trojobalu,udělám k němu kaši a můžem se užrat :sweat_smile: .
Cori-no to vám nezávidím :unamused: ty odpady :unamused: .Hlavně,ať se věnečky povedou :wink:

Já se dala do mytí oken a nějaké výzdoby,letí to letí.... :slight_smile: .Jinak my už jsme bez sněhu a strááášně tady fučí,tak asi budem dnes gruntovat a ani ven nepůjdem.Táta nám jede za chvíli do Jihlavy,bude tam večer koncertovat,tak zase budem sami :frowning2:

Dzej-jsem zdr.sestra,teď mám v práci pauzu,ale normálně chodím tak na 14-15 dvanáctek za měsíc-denní X noční .
Proto si letos užiju celéééé Vánoce volné,což už třeba příští rok nebude,pkud půjdu zase dřív dělat :rolling_eyes:
29. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
Jo Dzej,já myslím,že děti už cítí....to jsem neslyšela o parfému pro mimča :wink:
29. lis 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
Petronil co budeš dávat za jídlo Adélce na Vánoce?
29. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj Ivul,no ona baští každý večer kaši,tak buď tu,nebo jí udělám brambory a masinko :slight_smile: ,ještě právě nevím.A co ty dáš Adélce?
29. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz
teď mi došlo,že mi budem stejně večeřet dřív,tak jí možná dám jakoby oběd a kaši před spaním :slight_smile:
29. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky, tak to sem ještě neviděla, parfém pro míma, ale je to hezký a taky myslím, že už cítí :sweat_smile:
jůůůůůůů a ty umýváš oknaa? sem si taky toťkaj říkala, ale mně se šíleně nechce a v tej zimě, brrr... ale chtělo by to :grinning:
29. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz
Ahojky holky prosím vás je normální aby mi 14-ti denní mimino když je vzhůru jen řvalo a řvalo ikdyž je nakrmený a přebalený? Už jsme z toho s manželem zoufalý a nevíme jak ho utišit.
29. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
Ahoj Pet,no já právě nevím co jí dát,ale manža mi řekl at to nekombinuju a uděláme jí bram.kaší a kuřecí masíčko,nic jiného bych jí asi nedala.
29. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
jitullka to víš,že je to normální.možná,že je jen unavené a nemůže usnout.u nás to bylo taky tak jak byla Adélka menší,a nebo prdíky :unamused:
29. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz
autor
cori já jsem myla okna jak nám měnily okna v baráku a už je mám záse špinavé :unamused: a to mě fakt štve :angry: zasvítí na ně slunko a je to děs,ale manžel říkal,že se mám ted na to vyprdnout a mám to umýt před Vánocema tak to tak udělám...
29. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz
Cori-no moc se mi do toho nechtělo,když Asuška usnula tak šup na okno :grinning: .pořídila jsem 2 včetně záclon a vánoční výzdoby,zbytek po neděli :dizzy_face: .

Jitull-naše Adélka když byla takhle malinká,tak usínala kolem 22 hod.vydržela třeba 6 hodin vzhůru a nemohla zabrat a řvala.takže jsem kojila,chvíli klid,zas řev...kojení a tak dokola.vydrž,určitě se to brzy upraví :slight_smile:

Ivul-to slunce je nepřítel,zlatě zatáhnout žaluzky a nevidět tu špínu :grinning:
29. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
Jejku,já napsala Ašuška-tak oprava-Aduška :sweat_smile:
29. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz
Bože...už na to fakt nějak blbě vidím :sunglasses:
29. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
Pet jj máš pravdu :wink: ale my žaluzky nemáme to je to blbééé :angry:
29. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz
jitulka, taky nám malá hodně plakala - no řvala :sweat_smile: , jak psaly holky, bylo to z toho, že nemohla usnout, taky usínala až kolem 22 (ted krásně v 19 už spinká, snad jí to vydrží), ale můžou to být i prdíky, to my moc neměly, zkus hladit bříško, chovat, případně pohupovat na balonu, povídat, dávat co nejvíc na tělo, přece jen 9 měsíců se pohupovali v bříšku a měli jen tmu a tlumené zvuky, takže teď je to pro ně něco nového a hlavně, ty co nejvíc odpočívej - a držím pěsti ať to brzo přejde, kolik ti tak denně spinká hodin?
29. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz
jj slunko je prevít, my máme v bytě i střešní okna a to je teda dílo - to se umyje a do dvou dnů sou zase jak čuňata, takže sem se rozhodla je neumývat :sweat_smile: , tak 1x za rok stačí, vezmu to jen zevnitř, zvenku to je fakt jen na chvilku, takže na to dlabu :grinning: - vidět ještě přes ně jde :sweat_smile:
29. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz
Tak ja na vanoce okna nemyju. Stejne je venku porad tma a bud prsi nebo snezi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2008 ve 22:18  • Odpověz
já okna nemyju vůbec. Neumím to. Mám tam vždycky strašný šmouhy, tak se pak vytočím :angry: Sehnala jsem si firmu, co nám je myje za 1500Kč (celej byt 3+1 a tomu vyčistí vždycky sedačku a koberec) takže 2x do roka to řeším takhle.
Jo parfém je, kamoška mi ho dovezla z Fr, nevím, jestli se dá koupit v Čr.
Petronillo a proč chodíš do práce, kvůli penězům? Jsi na mateřské, ne? S čímpak táta koncertuje?
Cerstvamama a jak to budete mít na vánoce vy, budete spolu celá rodina nebo ne?
Dneska nám taky fučí strašně moc, jinak je 8st..jdeme ke tchýni na obídek :wink:
Jinak včera jsme se potápěli a Sabula se párkrát chudina napila, ale dobrý, tak snad ji to nepřestane bavit. Mám nějaký fotky, tak až budu mít opravenej noťas tak dodám. Hezkou neděli
30. lis 2008 v 10:06  • Odpověz
ahojky, my byly na plavču a taky se potápěly, ale Káji se to ani trochu nelíbilo :unamused: , to bylo jekotu, tak snad časem si zvykne.
U nás dneska taky děsně fouká, tohle počasí fakt nemám ráda...
a taky sme u tchánovců na obídku :sweat_smile: , to je fajn, člověk nemusí vařit, paráda :grinning:
30. lis 2008 v 11:11  • Odpověz
Ahoj všichni, Adélka chrní na zahradě tak jsem stihla vyprat, vyluxovat a vytřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dzej
Budeme všichni spolu. Manžel přijíždí v půlce prosince a bude tu skoro měsíc. Po obědě půjdeme na každoroční štědrodenní výlet do lesní zoo, přineseme zvířátkům sváteční menu - jablka, mrkev atd. U štědrovečerní večeře bude Adélka hodovat s náma ve svojí jídelní židličce. Udělám jí kaši, jestli se jí do té doby uráčí jíst :slight_smile: Zatím jí moc nejede. Pak si rozbalíme dárky. Máme velký umělý stromek s blikátkama, tak se těším co na to Adélka bude říkat. Večer pak (až mimi usne) půjdeme k tchánovcům, bydlí v bytě nad námi. Tam to všechno proběhne ještě jednou. Vánoce sice nebyly nikdy můj oblíbený svátek, ale letos se docela těším.
30. lis 2008 v 11:52  • Odpověz
dzej
To máš skvěle zařízený s těma oknama atd!!!

coriven
Taky jdeme dneska na oběd, mňam!
30. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Dzej-když byl Adamovi tenkrát v červnu rok,tak mi zavolali z práce-mě by to samotnou ani nenapadlo-jestli bych nepřišla tak na 4-5 dvanáctkem za měsíc přes léto když jsou dovči a služby se dávají špatně dokupy,tak jsem kývla-ještě jsme bydleli s našima,tak i když manža chodila taky na směny,tak s hlídáním problém nebyl,máma už byla v důchodu.Tak jsem si něco přivydělala k MD,přišla na jiný myšlenky,ale nakonec jsem to po dovolených neukončila,bylo pořád potřeba,tak jsem pak chodila na půl úvazku až z toho pak časem byl celej no a pak jsem šla na neschopenku když jsem byla v 3. měsíci s Adélkou.Ale teď neuvažuju,že bych šla tak brzo dělat-pokud nebude finanční krize :slight_smile: -mezitím jsme se odstěhovali od našich,koupili byt a splácíme milion.,Chci si to s Adélkou užít,už je to naposled :grinning: -snad.... A taky příští rok půjde Adámek do školy,tak na něj aspoň budu mít čas.
Jetsli teda holky z práce nezavolaj-ještě jsem ani neporodila a už mi říkali,že až dokojím ať koukám přijít :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a manža hraje na baskytaru :wink:

Jinak jsem teď byli u nás na vánoční uličce,dala jsem si medovinku,hned se ten vítr líp snášel :grinning: a Adélkab to třeba taky ocení,že bude mít ochucené mlíčko :sweat_smile:
Zítra se jdem taqky už potápět,tak jsem na ni zvědavá.
Přejeme hezkou adventní neděli :dizzy_face:
30. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz
cerstavamamo, tka to je fajn, že MM bude s váma, si psala, že bývá na delší dobu pryč, že? tak si to letos hezky užijete, je fakt, že s tím malým stvořeníčkem, to bude veselejší :sweat_smile:
petronilko věřím, že se ti do práce nechce spěchat :sweat_smile: , je fakt, ale blbé, jak chybí pracovní síly a peníze na ně nejsou a koor ve zdravotnictví :unamused:
Taky přejeme hezkou advetní neděli, už pálím svíčku :sweat_smile:
30. lis 2008 v 15:08  • Odpověz
cori,to jo,to máš pravdu :wink: :confounded:
Taky už máme zapálenou svíčku a za chvíli jdeme na rozsvícení stromu a živý betlém,snad se to bude Adélce líbit-jestli teda neusne :slight_smile:
30. lis 2008 v 16:31  • Odpověz
díky moc za rady holky dneska už to bylo lepší. BUdí se mi v noci přesně po třech hodinách a dneska tak i ve dne. Snad bude klidná noc. Zítra tu budu zase celý den sama:frowning2:
30. lis 2008 v 17:47  • Odpověz
jitullko,neboj,ještě je malinký :slight_smile: a má nárok :wink: .Však zítra písni sem,když Ti bude ouvej :wink:
30. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
jitulko mně malá jí po 2 hodinkách :sweat_smile: a to od narození a měla období i po hodce, ale to bylo přechodné období, kdy rychle rostla...
jj zítra tu určitě budeme, tak se za náma ukaž :wink:
30. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.