• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
dzej, výborný, mají je v takové červené plechovce a jsou mňam
a tchýni nemám a mamku vidím 2-3x týdně, jako tak, že nám předá malou, max. si s náma dá kafe a maže na bus :grinning:
3. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jak jste se měly?U nás dobrý,Adélka chrupe,tak třídím fotky a dělám jí album. :slight_smile:
4. pro 2008 v 16:52  • Odpověz
ahoj holky, tak já byla zkontrolovat prababičku jak peče, a je to dobrý, peče toho hromady, tak já se na pečení vybodnu. Udělám jen medovník a konec :grinning:
Petronillko tak my dneska skoro vůbec přes den nespaly, tak jsem zvědavá na noc :confounded: teď 3noci je to zas hrozný, po hodině se budí, ale stačí jí dát dudlík a spí dál. Kojím jen 2x za noc :pensive:
Cori kdy se chystáte do té Olympie?? ještě nevíš??
Sylvar tak já je teda koupím, ale jestli nebudou dobrý, tak ti je pošlu poštou :slight_smile:
4. pro 2008 v 18:33  • Odpověz
Ahojky, dneska bylo ale hezkýýýý, co u Vás?
Jen se Káji udělaly po břůšku červené tečky - jako krupice a jeden takový suchý zarudlý flíček :angry:, tak teda nevím co to je, sotva vyléčíme zčervenalou prcku, tak tu zase straší něco jiného, chjoooo, hlavně aby ju to nesvědilo a nebyl to ekzém... uvažovala sem z čeho to může být a nic nového nejedla, v nedělu měla teda hrášek a trošku celeru, ale to už je dýl a včera banán, ale ten měla i dřív, ale jen malinko, včera ho zbodla větší půlku (ovoce nám pořád ještě moc nejede :unamused: )
Dzej, no konečně sem se s mamkou nějak domluvila, takže to vypadá na úterý a to sme chtěly jet tento týden :sweat_smile: , no klasika... ještě upřesním :wink: a moc ráda Vás uvidím
4. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
ahoj, byly jsme u kamarádky
dzej, když je neotrávíš, tak klidně :wink: :slight_smile: :grinning:
4. pro 2008 v 19:05  • Odpověz
petronilko, koukala sem do albíka, jak máte to sedátko do vody, do kdy to tak můžou dítka využít? a kolik to tak stojí?
4. pro 2008 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky, dneska se Adélce povedl 1. obrat na bříško. Pořád jí do toho nutím, motivuju a ona se teda nechá ukecat, ale sama nic. Pak jí nechám na zemi s holým zadkem a zapnutou televizí, vrátím se do obýváku a slečna leží na břiše a sleduje zprávy o počasí. Asi mi to prostě nechce ukázat!!!!
4. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
jj to Kája dělá taky, sou to asi stydlivky či co :grinning: , Káji se nedávno podedlo - plazí se zatím po zadu jako rak a ještě jí to moc nešlo, spíš tak pomaloučku, polehoučku a taky sem ji nechala s holým zadečkem a odskočila sem si na záchod (no chvilinka) a já dojdu a malá o pár metrů dál, bez podložky, na koberci s bobkem pod sebou a se spokojeným výrazem - no to sem měla radost :sweat_smile:
4. pro 2008 v 19:31  • Odpověz
Nojo, ale stejně to potěší, i když to smrdí :grinning:
Adélka se taky snaží zvedat zadek a odstrkávat se kolínkama, ale ruce i hlava leží na zemi a tak se vlastně sama brzdí. A pěkně jí to teda rozčiluje.
4. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
cerstvamama, gratuluju k otočení, to já kolikrát našla otočenou S a ho.no :grinning:
tak corvien mě se story přeběhla :grinning: máme stejnou :grinning:
4. pro 2008 v 19:50  • Odpověz
cori-používáme to sedátko tak od 6-7 měsíců,je to super,když se koupe s Adamem a nemusím ji držet.Stálo myslím kolem 450 kč.Ale do kdy ho budem používat nevím,myslím tak ještě max.2 měsíce,pak dám do vany tu protiskluzovou podložku.
Jsem ráda,že v tom sedí,protože když ji nechám chvíli bez toho,tak se hned postaví a štrachá :slight_smile:

Holky,dnes se s vámi už loučím,je mě nějak zle,pořád běhám na WC :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tak táta musel koupat,dělat kaši,strojit...jen ať vidí jaký to mám,když má noční a jsem s nima sama :grinning:
4. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
jujda petronilko, tak ať je brzo líp a díky za info o sedátku, právě Káji to pořádně ujíždí, kdy ji posadím ve vaně... tak nevím jestli to pořídit :sweat_smile:
sylvar :grinning: :wink:
cerstvamama - to jo, hlavně že nic u toho nebolí :wink: , teda Aduš je šikulka už zvedat zadeček a odstrkávat se :wink:
4. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
Krásného MIKULÁŠE a ať Vás neodnesou čerti :grinning:
5. pro 2008 v 08:13  • Odpověz
Nám HODNÝM to nehrozí :grinning: :grinning:
5. pro 2008 v 08:32  • Odpověz
Ahojky,
taky přejeme krásný mikulášský den :slight_smile:
Adam už si dal ráno na balkón koš a maj čerty ve školce,to zas bude na nervy :grinning:
My jedem po o s Adélkou na náhradní lekci plavča,15. končíme tak si musíme ty 2 nahradit.
5. pro 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
Jo aha dneska je Mikuláš :slight_smile: ale my nadělujeme až zítra,byly jste hodné holky :grinning: Já jo :grinning: :grinning:
5. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz
Jasně Ivul-jak jinak :grinning:
5. pro 2008 ve 13:14  • Odpověz
jistě, nejhodnější na světě :grinning: a uhlí je přece škoda, to se nerozdává :sweat_smile:
5. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz
holky,tak vám musím napsat,že jak jsem stará,tak jsem blbáááá :angry: ,tak včera mi bylo celý večer zle,dnes už celkem dobrý a co myslíte.....před chvíli Adam dostal mlsky od Mikuláše a já se pustila do mých oblíbených Arabesek a mám takový křeče do břicha,že bych si nejradši nafackovala :confounded: :grinning:
5. pro 2008 v 17:16  • Odpověz
ahoj holky, tak já hlásím, že nás neodnesli do pekla :grinning: Byli jsme na besídce u nás v Tescu a teda slabota...
tak máme teď Mikuláše doma. :grinning: Do albíčka dám fotku, co Sabinka dostala od Mikuláše :grinning:
Petronillko jejej, tak zkus renie, to by ti mělo zklidnit břicho. My jsme si nadělili adventní kalendář JOJO gumáků a je to výborný. Čokoláda je už ohraná :grinning: :grinning:
Cori tak super, budu počítat předběžně s úterkem :wink:
5. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
dzej-no renie nazabírá :unamused: ,jó kdybych nežrala..... :sweat_smile:
Taky pak dám do albíčka fotku z naší nadílky-Adélka byla nejvíc nadšená z Adamových lentilek-měla to jako hrkačku :grinning:
5. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
no jo jenže když ty dobroty jsou tak lákavý, že?? :wink: Já to taky vždycky napřed všechno sežeru a pak si nadávám :zipper_mouth:
5. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
Tak já jsem žádnýho čerta nepotkala, teda kromě toho mýho malýho co teď sladce chrní. Ale nadílku jsem dostala, Adélka mi dneska předvedla tu otočku na bříško a kdykoli na požádání mi jí pak zopakovala. Řekla bych, že jí to baví. Akorát na bříšku pak tak jakoby nespokojeně kvičí. Myslela jsem si, že je už unavená a chce na záda, jenže když jí otočím tak vztekle řve jako co na ní šahám. Tak nevím co to má znamenat. Zítra jedu do Tesca tak si tam asi koupím adventní kalendář, mám chuť na čokoládu. Zítra máme první maso, začínáme králikem. Fakt se těším na ten překvapenej ksichtík.
To jsem se nějak rozepsala. Asi se snažím udržet naživu než začne Sex ve městě a pak taky zalehnu. Tak ahoj zítra.
5. pro 2008 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak to je fajn, že nikoho čerti neodnesli :grinning:
My včera byly na akademce od nás ze základky, tak Karolínka poprvé seděla v sále, kolem spousta lidí, na podiu se furt něco hýbalo, no byla z toho vykulená :sweat_smile: a skoro hodinku vydržela sledovat program.
cerstvamamo, Kája taky kvičela na bříšku a ječela, když jsem ji vrátila zpět, je to pro ně něco nového a tak si asi musí zvyknout :sweat_smile:
Včera večer jsme ještě jeli za kamarádama do klubu a sme se tam nějak zapomněli :sweat_smile: , ještě, že hlídala tchýně a malá klidně spala, já jsem furt měla o dvě hodky míň :sweat_smile:

Hezkou sobotu :wink:
6. pro 2008 v 10:54  • Odpověz
Ahojky
dzej-to je nejhorší.velikonoce a mikuláš-to Adam dostane kupu dobrot a já jsem furt v pokušení :grinning: a pak si taky nadávám...

cerstavamamo-hlavně si kup nějaký dobrý kalendář,my dostali,ale ta čokoláda v tom nic moc :slight_smile:

cori-to je super,že jste si vyrazili,občas to chce :wink:,hlavně že Tě Kája nepostrádala :slight_smile:
6. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
petronilko, no jak sem zjistila kolik je hodin, tak ve mně aj zatrnůlo, naštěstí babička nebrblala, že deme tak pozdě :sweat_smile:
já si na sladké taky hrozná a aj na slané... taky se neudržím a láduju a láduju :sweat_smile: :pensive:
6. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz
autor
ahoj,ahoj,ahoj tak si mě čert neodnesl do pekla :grinning:.ale za chvíli k nám přijde moje rodina tak se bude malinko pít a nadělovat :slight_smile:

Petronil ty jsi,ale číslo :slight_smile: já jsem taky taková,nejdřív sežeru na co mám chut a pak je mi špatně :angry:
6. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz
petronilla
Tak problém s výběrem adventního kalendáře se vyřešil sám, všechno bylo doslova vyžraný. Naštěstí dětský pleny nejsou k jídlu, tak ty tam zbyly :/

Adélka je teď s babi, dědou a psíkem na procházce, tak mám pré. No byla jsem nakoupit, uklidila jsem nákup a za chvíli tu bude výprava, takže.....
6. pro 2008 v 15:29  • Odpověz
Tak jsme teď skypovali s tátou a Adélka mi při tom usnula v náručí. No a manžel si teď myslí, jakýho máme andílka :grinning: Kdyby jí tak viděl řádit v nafukovacím bazénku, co jsem jí dneska dala do obýváku na zem :wink:
6. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
jo cori-to je mor :slight_smile: ,my jsme s manžou teď poslední dobu ulítlí na pistácie :sweat_smile:

cerstvamamo-tak aspoň,že jste plíny sehnali,taky už potřebujeme :slight_smile: .To je skvělý,že Ti Adélka takhle usne :slight_smile: ,aspoň se taťkovi předvedla :wink: .

Naše Aduš už chrní,taťku máme v práci,tak ještě nahnat do pelechu to druhé dítko a budu mít klid.Ty večery tady,to je čím dál horší :sweat_smile: ,jen co svlíknu Adélku na koupání,tak do ní jako když střelí,Adam jí nařídí,že si dají závod a nahatý taky lezou rychlostí blesku po celým bytě a ječej :grinning:

Tak krásný večer děvčata :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.