• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
ahoj holky, tak asi to máme všechny stejný s tím jídlem :wink: hlavně, že si vždycky říkám, že to je naposled, že mi pak bude blbě a prd...ta chut je prostě silnější. Já jsem na letošního Mikuláše nakoupila adventní kalendář s JOJO gumídkama a spoustu ovoce, takže jsme mlsali docela zdravě. Dneska jsme byli na kamionu coca coly, to bylo super, jsem se radovala jak malý dítě. Zato plavání, holky, dneska celou dobu mi visela na krku a kňourala a když jsem ji chtěla jen trochu odsunout tak řev :frowning2: tak doufám, že měla jen blbej den. :pensive:
Cerstvamama začínáte králikem?? A děláš nebo kupuješ lahvičky?
6. pro 2008 v 19:42  • Odpověz
Lahvičky, králíka bych v životě neuvařila ani nesnědla! Nato jsou králici moc roztomilí. Jinak ale jím všechno maso, jen ty králíci jsou prostě vyjímka.
Adélka mi tenhle týden taky na plavání brečela, nevím proč. Před tím moc nespala a v době kdy jsme byly na bazénu normálně chrní, tak asi byla jen unavená.
6. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
hojkky, tak mi jedem na plavčo zítra ráno, tak uvidíme s jakou pořídíme :pensive: :sweat_smile:
malá je pořád trošku osypaná... takovou krupičku má po sobě, někdy pěkně zdrudne :angry: a připadne mně, že se rozrůstá, nevíte, co by to mohlo být?
jé dzej, vy tam furt máte nějaké akce :wink:
6. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz
no my byli plavat dneska v jinou dobu, abysme stihli ten kamion a asi Sabuli nesedl ten čas a možná ani ta lektorka, nevím no, snad příště to bude dobrý.
Cori a nepapala nebo nepila Kájka něco novýho? To se může projevit až po týdnu...nebo mýdlo, olejíček novej.??
Tak ať se vám plave zítra dobře. No je fakt,že králík je roztomilej, ale taky chutnej :grinning:
holky hezký večer :wink:
6. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz
Holkýýý,to vám musím napsat :wink:
Čekám až mi uschnou vlasy a Adamovi rukáv u pyžama :slight_smile: a on prý,že mě bude česat-to já mám ráááád :grinning: -a nejdřív mi řekl,že mě musí krásně učesat,aby mi to slušelo,až přijde ráno taťka z práce a pak mi vzal vlasy do ruky a povídá-ty máš tak hustý,že Ti není vidět na dno hlavy :sweat_smile: :grinning:
Jojo,těšte se,až vám začnou dítka mluvit,je to fakt super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz
To je moooc roztomilý a vtipný zároveň :grinning:
6. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz
dzej
Proč se ptáš na králíka? Je to na začátek blbý? Mně naopak všichni říkali, že králík je nejlepší, nejlehčí masíčko. Tak nevím.
6. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz
petronillo to je dobrý :wink: já se na to těším, až bude malá mluvit, ale zároveň se bojím, že budu v koncích s odpověďma nebo vysvětlováním :grinning:
cerstvamama jen tak se ptám...ještě jsem neslyšela, že by někdo začínal králíkem. ALe myslím, že to je jedno čím se začne. Králík je určitě lehkej a dietní. Já jsem totiž ještě neviděla králičí maso ve skleničce..já kupuju jen kuřecí, hovězí, telecí a krůtí, jiný jsem neviděla. Ale kamoška mi slíbila celýho králíka, tak zkusím dát i malé. Tak ať vám chutná. My už jsme včera zkusily jogurt a dobrý, tak asi nahradím ranní kojení tím jogurtem. Tak už budu mít 3 kojení nahrazený.
Holky, co kojíte, máte menzes?? Já ještě ne, ale bojím se, že to brzo přijde, jak kojím míň :pensive:
Tak hezkou neděli, jedeme na rozhlednu, tak snad něco uvidíme :grinning: :grinning:
7. pro 2008 v 09:32  • Odpověz
Krásnou neděli :dizzy_face:
už jsme vyplavaní, potápění dneska proběhlo bez plaču, ale i tak byla trošku ukňurkaná...
petronilko to je od Adámka dobrý slovní obrat, hi už se taky těším na ty plácaninky :sweat_smile:
já taky malé králíka kupuju ve skleničce
jé dzej vy už máte tolik jídla zažitého, my zatím odbouráváme pořád jen polední kojení, ale daří se, co dáváš malé na svačinku?
jinak k těm flíčkům a červené krupičce u malé - dneska po koupání, to zase vyskákalo a už to má i na ručkách, ale než jsme dojeli domů, tak to zmizelo, zůstala jen světlá krupička, tak já fakt nevím, čím to může být, je fakt, že po koupání jí to dělá... olejíčky, krémy a ani jídlo sme neměnili, nic nového - ale napadá mě, že já ce toťkaj napucla burákama, tak jestli to nemůže být z toho :frowning2:
7. pro 2008 v 09:58  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
dzej-já dostala menzes hned po šestinedělí a od té doby zas nic.....a nějaké to kojení nám taky odpadlo,tak uvidíme :wink: .Třeba u Adama to bylo až jsme přestali kojit úplně.

Cori-tak jestli to fakt není tou vodou.A něčím to Káje mažeš?

Holky,tak my už měli v 9 ráno upečené perníky,jen co Aduš usnula,tak jsme se na to vrhli,no měla jsem super pomocníka,než jsem je namatlala na plechu vajíčkem,tak Adam už měl zpracované další těsto a téměř vyválené,tak to šlo rychle.Akorát jsem je musela hned zaklidit do bezpečí,páč si k tomu sednul a cpal se :grinning:
7. pro 2008 v 10:05  • Odpověz
právě to vyskáče ještě před mazáním, pak nevím jestli mazat nebo nemazat :unamused: , olejíček máme od Hippu a krém Sebamed - používáme oba od narození, chjoo, zítra raděj zajdu k dr.
já taky ještě MS nedostala a zatím mně to vůbec nechybí :sweat_smile: , ale jednou to přijde
7. pro 2008 v 10:11  • Odpověz
cori, tak to může být tou vodou...a nebo ty buráky?? Ty jsou hodně alergenní. A už se taky potápíte?
No my zatím máme jen oběd a na sváču dávám ovocnou přesnídávku a do toho nalámu ty oplatky sunarky. No a ted budem dávat ráno ten jogurt. Večer občas dávám kaši...
Petronillo tak teda ty máš ale pomocníka :grinning: já dala malou spát a sedím u počítače, táta šel do lesa se psem. A pak jedem na rozhlednu takže úklid nebo pečení u nás nehrozí :astonished:
7. pro 2008 v 10:15  • Odpověz
Dzej a jaký dáváš Sabince jogurt?Hlavně aby jste něco viděli,u nás je teda hnusně a prší.Máme jít po o k našim,tak snad trochu přestane :unamused:

Cori,tak ať to dobře dopadne,snad to bude jen z chlóru :wink:
7. pro 2008 v 10:19  • Odpověz
petronilko tak u nás je krásně, teda zima :sweat_smile: , ale sluníčko vykukuje
chmm ale dělá jí to i doma po koupání i když i tam je chlor, že :unamused: , no aby nám plavčo nezatrhla dr. :cry: , to by byla škoda, se nám tam líbí :sweat_smile:
7. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
no u nás se vyjasňuje, takže myslím, že bude hezky. Včera a dneska jsem dala jogurt s jahodama ve skleničce od Hame, a zítra už koupím jogurt Hollandiu, ten je prý nejvhodnější pro děti. Na "dobrou mámu" jsem slyšela špatný věci..
7. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
Jé Adámka baví dělat těsto a válet? to já nejraděj vykrajuji, nechce přijet pomoct i k nám :grinning:
taky sem slyšela, že nejlepší je Hollandia
dzej mohly byste v to úterý tak kolem oběda třeba kolem 13? Že bysme s mamkou polítaly obchody, daly obídek a mamka si pak skočí do Aska či Kiky a my můžem s holkama klábosit :sweat_smile:
7. pro 2008 v 10:29  • Odpověz
Hollandii jsme taky zkoušely,ale ovocnou,bílý jogurty nechce,nebo dáváme Activii-tu bílou sladkou,jenže nechci,aby měla pořád to samé...,tak nevím :slight_smile:
Holky,tak trochu sluníčka pošlete taky k nám,ju? :wink:

Cori-baví ho to strašně,i vykrajování,ale nejradši prý "válečkuje" :grinning: .Tak to domluvím a pošlu Ti ho :sweat_smile:
7. pro 2008 v 10:35  • Odpověz
Coriven určitě..počítám s tím. A kde si dáme sraz?? Písnu ti do IP telefon, abysme si kdyžtak zavolaly. Já vyrazím dřív, chci ještě do Ikey a pak se přesunu do Olympie za váma. :wink:
7. pro 2008 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky, u nás je hnusně, prší. Tak jdu žehlit, ať mám tu blbou náladu ještě blbější :grinning:

dzej
Králíka mám ve skleničce od Hami. Telecí a hovězí je až od ukončeného 5.m., zatím Adélka baští jen králíka, kuře, krůtu.
O jogurtech Dobrá máma jsem taky četla, že je to pěkný humus. Bylo to v nějakém spotřebitelském testu.
7. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
cerstvamama tak to já musím kouknout, fakt jsem králika neviděla. Jo, vlastně, ty ostatní jsou až od 5.měsíce. Já teda stejně kupuju ty jídla o 2měsíce pozadu..slyšela jsem, že když plně kojím, tak se to tak má dělat. Takže teď jsme najeli na ty od 6 měsíce, jsou tam už větší kousky tak je to sranda jak se Sabula tváří. Jo a ještě jí dávám občas chleba nebo rohlík, to taky zkouší žvýkat.
Jéé no teda snad ten déšt nepřijde sem :frowning2: tady svítí sluníčko!!! Už jen čekáme až se Saba vyspí a valíme :sweat_smile:
7. pro 2008 v 11:06  • Odpověz
tak u nás už se zatáhlo, holky vy ste to k nám poslaly, co? tak snad máte aspoň trošku slunéčka :sweat_smile:
dzej dík za kontakt, na mě máš taky v IP :wink:
petronilko, pošly Adámka, bude napečeno raz dva :grinning:
holky a jak často dáváte maso? teda koliktrát do týdne :wink:
7. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz
My máme dneska podruhé maso. Mám prý dávat 6x týdně a 1x zeleninu se žloutkem. Jestli se u vám zatáhlo tak vaše sluníčko k nám teda nedorazilo, pořád tu prší.
7. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
tak to ¨táhlo asi dál na východ :confounded:
jo, už aj žloutek? teda budu muset někde pochytit moudra :sweat_smile: , abych to naše dítě nekojila do puberty :grinning:
7. pro 2008 v 15:18  • Odpověz
Žloutek, pořádně uvařenej a rozmačkanej vidličkou. Bílek se nesmí. Tak mi to říkala doktorka.
7. pro 2008 v 16:40  • Odpověz
Tak sluníčko k nám taky nedorazilo :frowning2:

Cori-my dáváme maso téměř denně,jak kdy,někdy jen zeleninu.Žloutek jí taky občas dám,ale snad to z toho pozná a moc jí to nejede.Ale čřasto jí ho nedávám,nedávno v Sama doma říkali,že do roka může vyvolat alergii jak bílek,tak žloutek.Tak to je těžký....nejlepší je asi zlatá střední cesta :slight_smile:
7. pro 2008 v 17:15  • Odpověz
ahojky, byla u nás babi na oběd, malá od rána vyřvávala babi babi, tak jsem ji pozvala na oběd, jako bysme jí neměli dost v týdnu :grinning: ale ne, je to fajn.
pak jsme ji šli vyprovodit a malá nám usnula v kočárku a stále spí

holky, malá má hrozně ráda chleba s máslem a uvařeným vajíčkem,ale my už jsme starší generace, vy máte ještě prťátka, cos takovýma mňamkama terv začnou :slight_smile:
a naše malá v roce a půl maso vůbec nechce a vlastně ani nikdy nechtěla, jakékoli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2008 v 17:31  • Odpověz
holky, prosím vás, vy jste ti zdravotníci :wink: Sabula mi dneska vyhodila oběd, ale brutálně, a strašně moc hlenu, ale rýmu nemá. Nevím co mám dělat. Mám ji jen nakojit nebo dát vodu?? Díky.
7. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
dzej-jestli blinkala jen jednou,tak bych si z toho hlavu nedělala,zkus ji jen nakojit,kaši ne a uvidíš.Ono mlíko taky zahleňuje,ale u mimísků to jinak nejde.Třeba ji nesedl jen ten oběd :wink:
7. pro 2008 v 19:17  • Odpověz
i když rýmu nemá,tak může být trochu zahleněná a pak stačí se zakuckat a je to venku všechno :wink:
7. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
zvracela asi 10x a strašně moc hlenů :frowning2: jak jsme byli na výletě tak pořád plakala v kočárku, to nikdy nedělá, a až na zpáteční cestě to začlo...domů jela omotaná mým svetrem. všechno bylo totálka :frowning2: doma pak unavou usla v mé náručí, tak jsem ji měla na sobě hodinu. Byla strašně bílá, až průhledná, chudinka moje. No tak pak jsem ji nakojila a už spinká. Radši jsem zapla monitor. Je mi jí strašně líto :pensive: no snad už je dobrá. Naštěstí žádná krev, nic, tak jsem klidná. A to jsme si říkali, jak je krásnej den, sluníčko svítilo...chjo.
Holky tak dobrou noc.
7. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.