• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
my teda monitor dechu používáme pořád a ještě dlouho budem, malá je o 5 týdnu dřív tak pro jistotu a klidné spání
ivu tak to tě chápu jaký to je mála měla kapačku v hlavičce a pak ještě v ručičce bylo to hrozný, ale byla šikovná a šli jsme brzo domů, už to, ale nechci nikdy zažít
25. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz
mně se hrozně líbí, jak ta reforma zdravotnictví byla dokonale promyšlená a už se nedělají žádný změny :sunglasses: zasranej Julínek, už toho mám fakt dost!!! No my jsme dali malý to sluníčko a byla u toho akce na rok, že kdyby byla v nemocnici, tak platit nebude... a s tou porodnicí - tam jsme se taky plácli přes kapsu, pže malá byla fakt hodně žlutá a nelepšilo se to a já dostala šílený horečky, takže jsme tam byly asi 16 dní :rolling_eyes:
26. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
no, ale zas na druhou stranu, klidně by ten pobyt v porodnicích nebo nemocnicích mohli ještě zdražit, vždyť porodný je tak velký, že člověk ani neví co s ním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou to lumpové ti nahoře
26. črc 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
dzej ty bys chtěla aby to ještě zdražily :angry: ?to snad ne
26. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
s porodným si každý udělá své a hodí se.Kdyby si měla dvojčata a narodily by se ti předčasně třeba o měsíc tak by ses asi nedoplatila :unamused:
26. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz
dzej: naše malá taky reaguje na počasí :slight_smile: je fakt, že když je škaredě, tak spí rozdhodně víc než když sou ty dusna a bouřky se jí zatím líbí - no to je asi po tatínkovi neboť já se jich booojííím :sweat_smile:
na to že hlásili tropy, tak je docela hnusné počasí - dusno, větno a pod mrakem :unamused: pak vyražte někam na delší procházku :rolling_eyes:
26. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
mkr a proč měla tvoje malá kapačku v hlavičce??
26. črc 2008 ve 14:28  • Odpověz
ivu - zvracela po umělým mléku tak ji něco kapali, aby nebyla dehydrovaná
27. črc 2008 v 11:31  • Odpověz
autor
mkr nedovedu si to předtavit jak to v té hlavičce mohla mít,ale muselo to být hrozné :frowning2: někdy ty děti musejí toho hodně přetrpět!!
27. črc 2008 ve 12:24  • Odpověz
ivulinda - to měl být jako vtip!!!!! asi to moc jako vtip teda nevyznělo?? Samozřejmě, že já jsem pro zrušení poplatků za miminka.
No dnešní počasí to bylo teda něco, v Brně bez mráčků, vedro jak blázen. Mám malou pořád ve stínu, ale i přes to je opálená.Holky mažete miminka něčím? Já jen Lipobase, ale to není s UV. A občas se stane, že jí to sluníčko "zasáhne".
mkr a to se dává kapačka do hlavičky a ne do ručky? Chudina, ta je teda statečná šikula
27. črc 2008 v 19:37  • Odpověz
No u nás taky pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale byli jsme s rodinkou v Rokytnici v OH a tam fučelo jak blázen,že jsem měla o Adélku strach,byla na lehko.jinak ji mažu podle toho kam jdem,když je takový pařák,tak jí máznu to co jí vykukuje :sweat_smile:.
27. črc 2008 v 19:43  • Odpověz
petronilla a čím ji mažeš?
27. črc 2008 v 19:48  • Odpověz
kluk byl teď s našima u moře,tak jsem mu kupovala Daylong 30,tak jí tím mažu taky a je to fajn.
27. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz
hojky, mažu MicroSun Baby 30 doporučili mně to v lékárně, že je to vhodné i pro malinké mimča
hi, naše je taky jak opálená a když sem jí kupovala ten opalovací krém - tak se jedna starší babča začla pohoršovat - že přece miminka se opalovat nesmí :sweat_smile: , tak sem jí musela vysvětlit, že to máme preventivně - přece jen se slunéčku nejde vyhnout uplně :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
dzej sorry,ale vyznělo mi to tak nic jsem tím nemyslela :wink: tak se nezlob :slight_smile:
27. črc 2008 ve 20:57  • Odpověz
coriven díky za tip, hned to koupím, nechci aby měla později malá špatnou kůži. Nejhorší je, když jsou mraky, tak to přes ně taky opaluje :frowning2: .....a právě jak říkáš, sluníčku nejde vyhnout uplně.

ivulinda v pohodě :wink: jsem ráda, že jsme si to vyjasnily :grinning:
27. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz
dzej - uvidíš, co ti doporučí u vás v lékarně, koupila sem to jako prevenci a malá to dobře snáší - ať z ní nemáme indiána :grinning:
27. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
dzej já taky,fakt jsem to tak nemyslela,ale tys to napsala tak,že by se mohlo platit víc,ale to nechce nikdo z nás :grinning:
27. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz
tak my mažem daylong F 40 a neopalí se máme vyzkoušené u moře
dzej nejdříve měla kapačku v ručičce a pak v hlavičce, jsou to šikulky malý ještě, že to tak nevnímají
27. črc 2008 ve 22:37  • Odpověz
my jsme koupili nivea Baby 50+ ale copak sluníčko asi nepronikne, ale jakmile mi to trochu kápne na oblečení, tak to z toho ničím nedostanu :frowning2: :rolling_eyes: o Daylongu jsem slyšela jen to nejlepší, bohužel pozdě :unamused:
28. črc 2008 v 08:40  • Odpověz
sim- to dělá asi každý krém, ještě mě čekání praní bílého prádla z dovči taky nečekám, že mi to pustí
28. črc 2008 v 09:32  • Odpověz
třeba zabere Vanish :wink: já se teda zeptám v lékárně. Díky holky za typy :wink: Jinak vy jste byli u moře? A dobrý s malým mimčem? My se nějak bojíme, tak asi až příští rok

ivulinda - to bylo jako ironicky, jsou za tím smajlíky s vyplazeným jazykem :wink:
28. črc 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
OK :grinning:
28. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz
ahojte, jak mimča snáší ty vedra? jestli je taky máte, ale asi jsou teď po celé republice, že?
mně to zatím bohatě stačí a představa horka u moooře, ale je fakt, že tam je ovzduší vlhčí - tady je to hrůůůza :rolling_eyes:
my byli letos v Krkonoších a tam nám bylo prima - hned bych tam před těma vedrama utekla :grinning:
28. črc 2008 ve 14:07  • Odpověz
autor
ahoj cori,naše malá snáší vedra dobře,někdy se to nedá vydržet a je tak spocená,že jí musim obetřít něčím vlažným.jinak já mám raději teplo než zimu a nejraději moře :grinning: :sunglasses:
29. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz
no tak Terka dneska překvapila, poprvé vypila všechno, co jsem jí nalila do lahvičky a ještě i přes půlku další, takže skoro 200ml - což je u nás zázrak, vždycky pila sotva 20 a to hoooodddnnněěě s bídou, je fakt, že jsem upustila od hrníčku s pítkem a dala jí prostě dudák, radši ať je trochu lemplíková a pije z lahve než aby byla dehydrovaná, ne?
29. črc 2008 v 19:39  • Odpověz
ahoj holky, no ty vedra jsou fakt hrůza, naštěstí jsme byli celý den u bazenu, i malé jsem napustila malej bazenek takže jsme to zvládly :wink: Koupila jsem i ten krém Daylong kids 30 samože si paní v lékárně neodpustila, že miminka se opalovat nemají...ještě celý příští týden to takhle má vypadat...já mám taky radši teplo, ale letos teda kvůli malé, chudina zapocená..a když kojím hrůůza.
Simlenka no jasný, v těch vedrech jde "výchova" stranou, prostě ať pije co nejvíc. Já kojím tak po hodině...čajíček mi nechce.
29. črc 2008 ve 20:34  • Odpověz
dzej - s malou u moře to bylo supr vůbec na ni nebyla poznat nějaká změna, my pořád jsme někde takže to moc neřeší, jinak letadlo bez problému i dr. říkala, že takhle malý děti jsou na to nejlepší,
jinak malá se koupe s náma bazénu a moc se jí to líbí malý bazén jsme koupili zbytečně
29. črc 2008 ve 21:21  • Odpověz
mkr fakt? Ve velkým bazenu? A co chlor, nevadí jí?
30. črc 2008 v 09:10  • Odpověz
dzej - nijak se neosypala a dr. taky nic neříkala, ale když si to vezmu tak budem chodit na plavání a tam to taky chlorujou
30. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.