• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
to je mi líto :frowning2: ,chudáček.Tak kdyžtak jděte zítra k doktorovi,no hlavně aby nebyla dehydratovaná z toho blinkání.A má teplotu nebo průjem?
7. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
dzej
Chudáček malá, tak ať jí je zítra líp. Já bych teda asi jela na pohotovost, jsem plašan :grinning:
7. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz
dzej, chudinka malá, bude to lepší, normál bych ti poradila nurofen do mlíčka,ale když kojíš, tak asi nic

Sofi něco takového měla, k tomu měla průjem obr, nepila, nejedla ani mlíko,nečůrala, jeli jsme na pohotovost a tam nám dr řekl, že už asi přečkala ty nejhorší dny a že bude líp a fakt, po 3-4dnech byla lepší..
blinkala hleny a kašlala strašně, pořád u toho plakala :unamused:

vám přeju,ať je lépe co nejdříve
7. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz
jujda dzej, myslíme na Vás ať máte klidnou noc a ráno ať je líp, snad to rychle odejde...
ale je to fakt síla, jak člověk neví, co těm prckům je a neví jak jim pomoct :frowning2: , kéž by takhle malé miminka neměli žádné trápeníčka :pensive:
7. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky, díky. Tak snad už je to za náma. Už nezvracela, akorát celou noc plakala a visela mi na krku, asi jí bolelo bříško. Radši dneska budu jen kojit. Byl to ale zážitek. Ted jsem pustila myčku, zapla pračku, našamponovala si hlavu a přestala téct voda :angry: to zas bude den

cori tak třeba ve 13 u mcdonalda????
8. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
Ahoj dzej,tak snad už bude jen dobře :wink: ,cítili jsme asi s vámi-Adélka se po půlnoci probrala,bulela,tak jsem jí jako vždy chtěla nakojit,nechtěla a pak tlačila,tlačila a byla toho plná plína,dnes to má taky řidší,kajdí 3-4 denně,zadek má červenej,tak luftujem.Právě je bez plíny a hraje tátovi na kytaru,tak snad ji neoznačkuje :sweat_smile:
S tou vodou to máte blbý,to pak člověk pozná,ja to chybí....
8. pro 2008 v 10:15  • Odpověz
ahojte, nemáte některá zkušenosti s divně zapáchající močí? mám pocit, že malá má nějak divně zapáchající moč, nevím k čemu to přirovnat. co myslíte, že to může znamenat?
8. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
ahojda marmazel,
zkušenosti s tím nemám,u starých lidí jsem se s tím setkala když byli dehydratovaný,ale u miminek nevím-zkus se zeptat radši dr. pokud se Ti to nezdá :wink:
8. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak po dnu v poklusu konečně trocha klidu :sweat_smile:
marmazel, taky neporadím, jak píše petronilka raděj se zeptej dr.
dzej - kolem 13 by to šlo, myslím, že tam někde budem sedět na obídku, nakonec jede s náma i taťka (děda), tak jen doufám, že se do auta po nákupech vlezem :sweat_smile:
Dneska sme stihly - dr. kvůli těm flíčkům - tak to vypadá, že to bude po těch burácích, malá dostala Fenistil kapky, dopolko jsme byly jestě v kůtě u kamarádky a odpolko na rehabku, tentokrát nám fyzioterapeutka dala teda drsný cvik, se ho aj bojím cvičit, no uvidíme jestli se překonám :confounded: :pensive:

dzej, dá se v Olympii někde zehřát jídélko? Nebo jak se to tam děláš s příkrmama?
8. pro 2008 v 17:29  • Odpověz
Jani, v každé kavárně nebo restauraci, když je poprosíš, tak ti to jídlo ohřejí. Já to dělám tak, že si dám někde oběd nebo kafe a tam mi to ohřejí a rovnou malou nakrmím. Tak já budu počítat kolem té 13h, budu se tam někde motat a jak budeš mít teda chvilku, tak mi zavoláš a setkáme se, jo?
Ty jo, buráky...
Petronillo tak co kytara?? :grinning: Nerostou vám zuby??
8. pro 2008 v 17:34  • Odpověz
jj jani zavolám ti, budeš si tam dávat i oběd?
8. pro 2008 v 17:41  • Odpověz
Jani asi jo...
8. pro 2008 v 17:45  • Odpověz
dzek-jo kytara dobrý :sweat_smile: ,zuby asi nerostou,ale možná že jak mi bylo těch pár dní blbě,tak to asi přešlo trošku i na ni :slight_smile: .

Holky,tak si to setkání zítra hezky užijte :wink: :wink: :wink:
8. pro 2008 v 18:45  • Odpověz
petronilko dík
a hezké úterý všem, já včera vytuhla o půl sedmé a krom kojení jsem spala až do 7 ráno :sweat_smile: taková přerušovaná dvanáctka :sweat_smile: , to už se mně dávno nepoštěstilo a to bych ještě spala, ale za chvíli vyrážimeeee
9. pro 2008 v 07:38  • Odpověz
ahoj holky,
kdepak všechny jste??
Coriven seš moc fajn :wink: i Karolínka :wink: škoda, že bydlíte tak daleko. :pensive: Jak jste dopadli? Jeli jste už domů nebo ještě po nákupech? Já jsem šla nakojit a malá se pak uklidnila, tak jsem koukla po obchodech a koupila si boty, na který jsem chodila koukat, ale byly drahý a teď je měli ve slevě :grinning: ještě jsem šla poo riflích, ale teda když mi byla velikost 33 malá (před těhu jsem měla 31) tak jsem to vzdala :cry: Tu Ikeu jsem už vzdala, protože malá pořád nespala a jak jsme sedly do auta, tak usla a nechtěla jsem ji budit.
Jinak dnešní noc opět strašný. Celou noc jsem ji měla u prsa a poprvé s náma spala v posteli. Už teda tolik to břicho nežgrundalo ale nebyla to ona. Ach jo, ať už je to za náma.
Holky tak hezký den. My půjdem do města ať přijdeme na jiný myšlenky. A leze sluníčko tak snad bude hezky.
10. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
Ahojky,
Jani moc rády jsme Vás poznaly a snad se nám poštěstí se ještě někdy potkat :wink: No čekali jsme ještě na naši mamku, malou jsem taky nakojila a ještě skončila v Kenvelu a udělala konečně nákup :sweat_smile: , jinak v podstatě nic moc nepořízeno :unamused:
Už je Sabulce líp? Určitě ji rozčílilo, jak jí Kája chtěla vzít její botky :wink: Myslíme na Vás a snad už bude brzo líp.
Dojeli jsme v pořádku, já se dycky bojím, že někde blbě odbočím a pak se na dálnici ztratím :sweat_smile:
Kája se v autě prospala a v noci taky krásně spala, výlet se jí líbil a mě až na bolavé nožky taky - ono chodit po nákupech je fakt náročnější než dělat tůry po lese :grinning:

U nás sluníčko krásně svítí, tak snad mu to vydrží. Krásný den :wink:
10. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
no já taky doufám, že se ještě potkáme, ale tak do Brna jste přece nejeli naposled a my určitě naplánujjem nějakej výlet vaším směrem :slight_smile:
Jojo, já to říkám pořád, nakupování je hodně náročný :grinning:
10. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holký :slight_smile: ,
to jsem ráda za vás,že vám setkání vyšlo :wink: .

Já mám od rána den blbec-nejdřív mi Adélka poblindila koberec,pak když jsme se chystali do školky a já měla kočárek nachystanej se všema věcma i s Aduš a stáli jsme na chodbě,tak jsem zjistila,že někde nad námi mají rozdělaný výtah a až do odpoledne nepojede.Tak já vytočená jsem těm strejcům řekla co si o tom myslím :sweat_smile: -no myslíte,že je napadlo,že by mi šli s tím kočárem dolů pomoct???!!! Ani omylem :angry: ,tak já šla vytáhnout z komory sporťák,kterej je lehkej a snesu ho i s Adélkou,tak jsme vyrazili,ze mně lilo,ve školce se na mě přileplila jedna holčička a nechtěla nás pustit,no ale pak už dobrý :slight_smile: .
V noci jsme taky blbě spali-asi v 1 hod si Adélka usmyslela,že si bude s náma povídta,pak bulila,tak opět nakojit a po skoro 2 hodinách usnula.
A to mě čeká odpolko zdobení perníčků s Adamem,to bude taky masakr,ještě,že si mamka vezme malou ven....

Tak jsem se z toho vykecala a jdu něco dělat....hlavně přebalit Aduš,nebo padnu smrady :grinning: :grinning: :grinning:

hezký den všem :wink: a pošlete to sluníčko,vy si ho tam pořád držíte a tady zataženo a a ni náznak zlepšení :sweat_smile:
10. pro 2008 v 10:05  • Odpověz
teda fakt jeden někdy žasne, že ty lidi ani nanapadne pomoct s kočárkem, že?
a co že tě ta malá ve školce tak držela? chtěla jít s váma na procházku?
třeba to malá dospí teď :wink:
10. pro 2008 v 10:35  • Odpověz
Asi s náma nechtěla jít,ale oni ty holčičky se rády družej :sweat_smile: ,pořád machlaj Adélku,pak dlouze mávají z okna,je to tam sranda.No však jedna je do Adama zamilovaná :grinning: ,řekla nám to před prázdninama,že našeho Adama miluje,a že jí na procházce chválil sukni :grinning: :grinning: :grinning:
Kéž by jsi měla cori s tím spaním pravdu :slight_smile:
10. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky, to je fajn, že jste se potkaly. Máte to sice k sobě daleko, ale pořád blíž než já :grinning: Nám včera položili koberec v předsíni, až dneska se mi to podařilo vyluxovat. Byly tam takový malý drobečky z toho jak to ořezávali. Teď už Adélka může klidně šupajdit po čtyřech. Ne že by se k tomu už chystala, ale má to připravený :slight_smile: No jinak u nás je taky zataženo. Takže když není sluníčko u nás a není ani u vás, tak kde sakra je? :angry: Adélka mi usnula na procházce v kočáru a po příjezdu domů se kupodivu neprobudila, tak jsem jí nechala na zahradě a chrní už přes hodinu. Je to rekord, protože poslední dobou dá přesně 45 min. a je vzhůru. Nevím, snad tam na ní není moc zima. Dívám se na ní z okna a vypadá spokojeně. Odpo jdeme na plavání, snad to dneska neořve. Přijde se na nás podívat babička (tchyně). Holky, já nemám ještě ani jeden dárek. A to má moje ségra narozeniny a manžel svátek, tak musím koupit aspoň něco. K vánocům jsme si řekli, že budeme dávat jen dětem, dospělým jen prkotiny. Pořád se rozrůstáme, co bysme měli pořád kupovat? V rádiu pořád omílají tu vánoční písničku Last Christmas od George Michaela, tím větší depku z toho mám :slight_smile: To jsem se nějak rozepsala. Jdu chystat oběd, ať se v tom bazénu neutopíme hlady. Zatím pa.
10. pro 2008 v 11:23  • Odpověz
ahoj holky,
Petronillko tak to je teda den blbec. S tou pomocí mě to ani nepřekvapuje, já když jen jdu kolem šaliny, tak každej utíká k jiným dvěřím aby nemusel pomáhat. O ostatním ani nemluvím. Já bohužel nejsem ten typ, že bych na někoho volala a%t mi pomůže, takže to vždycky odřu sama. Dneska jsem byla ve městě a vyřizovala poštu, jenže v centru jsou 2 pošty a ani jedna nemá v přízemí příjem a výplatu, takže jsem si nemohla vybrat mateřskou a zaplatit inkaso, protože do patra mi nikdo nepomohl. Občas nekdo teda přidrží dveře, ale to je vše.
Cerstvamama tak vy takhle před vánocema zvelebujete dům, jO?? Já taky nemám dárky. A nějak jsem zatím ještě klidná. Taky jsme se domluvili, že dospělí jen drobnosti a velký věci dětem no a to není problém vybrat :grinning:
Last christmas uplně zbožnuju, na jakým rádiu ji hrají? Já už právě 2 roky nadávám, že už ji nepouští. George je prostě 1 :grinning: holky tak hezký večer, zkusím dát malou ještě na chvíli spát nebo si pohrajem.
10. pro 2008 v 17:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás už se spí, uvidíme na jak dlouho. My dneska měli s MM frmol, jelzdili jsme po úřadech, tak snad se nám podařilo vyřídit, co jsme potřebovali. Malou hlídali naši a když jsme se vrátili, tak bylo vidět, že jsou rádi, bo byli uplně utahaní :sweat_smile: - no měli ju tak cca 3 hodky :sweat_smile: , ale malá spokojená, jí zatím vůbec nevadí, že s ní nejsem - stačí když ju nakrmím a víc mě snad ani nepotřebuje :cry: :fearful:
A s dárky su taky na štíru, teď brouzdám po netu, ale obávám se, jestli ty dárečky by vůbec do Vánoc přišly :rolling_eyes:
10. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

Dzej-no je to bordel,kolikrát nemáš šanci se tím kočárkem někam dostat...

Cori-třeba by jsi to ještě přes net pořídila-záleží co a jaké mají dodací lhůty :wink: .Já zatím nikdy problém s objednáváním neměla,ale teď čekáme už dobu na mašinku pro Adámka a furt nic,tak snad to stihne přijít-má ještě chudák svátek :slight_smile:

cerstvamama-tak jak bylo na plavání?My jedem naposled v pondělí :slight_smile:

my už docela dárky máme v kupě,tak jsem ráda,no nejlíp se fakt kupuje těm dětičkám :slight_smile:
Taky už jsme dnes ozdobili ty perníčky,zas jsem si nadávala,že se na to nevyprdnu..Adam ozdobil jeden a dalších 10 sežral :grinning: ,no aspoň toho bylo míň ke zdobení :slight_smile:

Tak krásnou dobrou noc,jdu zalehnout,Aduš už se jednou probrala,tak kdoví co zas bude provádět v noci :sunglasses:
10. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz
dzej
Zkus Rádio Impuls. :wink:
Moc nezvelebujeme, ten koberec byl v plánu už dlouho. Psík nám ho zničil když byl ještě štěňátko. Pořád se o tom jen mluvilo, tak jsem to konečně udělala. Taťka bude koukat, je to překvápko. V sobotu už ho tu budeme mít.

petronilla
No Adélka to zase probrečela. Ze začátku dobrý, zabývala se špendlíkem. Instruktorka je vždycky rozdá, aby si prckové měli s čím hrát. Polívání hlavy proběhlo kupodivu v klidu. Byla překvapená, ale neplakala. No ale pak to začalo. Nakonec instruktorka zjistila, že Adélka nesnáší když jí ve vodě položím na záda. Jakmila byla v klubíčku nebo "na stojáka", tak se tlemila a i povykovala.
10. pro 2008 ve 22:28  • Odpověz
cesrstvamama-my měli to samý na plavání s Adamem-mohlo se s ním provádět ve vodě cokoliv,ale jak se položil na záda,tak řval a řval-no a ani teď v bazénu na zádech moc nechce být.
To Adélce je to jedno,ale minule se jí moc nelíbilo,když jim dali ty pásečky kolem těla a na ručičky kolečka,aby je to nadnášelo.Ale nelíbilo se to žádnému dítěti-se ani nedivím,takových věcí na takovým mini tělíčku :slight_smile: ,pořád to padalo....No jsem zvědavá na pondělí :wink: .

Holky,přejeme hezký den :wink: ,tady prší,Adélka šla spát,tak jdu rychle péct cukrovíčko :slight_smile: .Taky ráno říkali ve školce,že tam řáděj děsný horečky a průjmy :unamused: ,tak doufám,že to Adam ani Adélka nechytnou :confounded:
11. pro 2008 v 08:49  • Odpověz
ahoj holky,
cori tak já mám ten pocit taky, že mě má malá jen jako zdroj jídla. Když jsem pryč tak je prý zlatá. Ale když někde jsme a já jsem tam taky tak se po mě pořád ohlíží.
cerstvamama a petronillko jak se vlastně jmenujete?? Ty vaše přezdívky jsou moc dlouhý..my jsme s Coriven Jany, nejste náhodou taky?? :sweat_smile:
My máme v plavání kolem těla pěnovou rybičku a ta dětem nevadí. Rukávky nee. Malá mi teď taky usla, chtěla jsem jít uklidit, ale jsem uvanená a vůbec se mi do toho nechce.
Holky hezký den
11. pro 2008 v 09:14  • Odpověz
Dzej-já jsem Petra :slight_smile:
Tak neuklízej a odpočívej,ono to počká :sweat_smile: .Já to mám taky zajímavý s těma domácíma pracema-mám do toho nejvíc chuť,když jsou všichni doma a když jsem sama s Adélkou,tak se mi nechce :slight_smile:
11. pro 2008 v 09:20  • Odpověz
Ahojky, tak zase brouzdám po netu a hledám dárečky :sweat_smile: , klasika na poslední chvíli :pensive:
petronilko , tak t jsem na tom podobně - a zvlášť, když malou nemá kdo hlídat, tak bych uklízela, al ejak má hlídání, tak se mi nic nechce :sweat_smile:
Jani - holky naše dubnový :sweat_smile: u nás vede táta a děda - na ty se Kája uculuje jen když je vidí, mě si dycky změří pohledem a pak zase řádí po svém, nějak brzo ju ti chlapi berou, ne? :sweat_smile:
11. pro 2008 v 09:28  • Odpověz
no já taky tak...vždycky si naplánuju jak co udělám, když je pryč a pak sedím jak pecka a neudělám nic.
Jani no tak nevím, nevím, ty termíny dodání jsou kolem 14dní, abys to stihla :frowning2: Tak já se Kajce nedivím, děda má asi kouzlo, však jak na něj Sabula koukala, to bylo taky něco :grinning:
V neděli jdu konečně na poporodní thajskou masáž, už se moc těším. A ještě potřebuju udělat něco s vlasama, jsem nějaká nespokojená, potřebuju pořádnou změnu. Nemáte někdo zkušenost s těma účesama přes počítač??
11. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.