• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
jééé thajsá masáž, to bych si taky nechala líbit :sunglasses: :grinning: , to trvá min. hodku, co? No já si občas dopřeju po ránu - pokopání zad Karolínkou :sweat_smile:
S vlasama neporadím, sama nevím co s nima dělat. Bojím se ostřihat, takto to sepnu a je klid, ale vypadám jak tydýt... Taky vám pořád vlasy padají?
11. pro 2008 v 09:37  • Odpověz
cori, no co jdu já, tak 90minut, ale uteče to strašně rychle :frowning2: Mě už vlasy nepadají, mě je malá rovnou rve :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 09:40  • Odpověz
Taky nemám zkušenost s tím počítačem a změnou účesu :slight_smile: .
Vlasy mi padaí hoodně,ale řekla bych,že se to pomalu lepší.No naštěstí jich mám dost :grinning:
Dzej-tak pak napiš zážitky z masáže,jsem zvědavá :wink: ,určo to bude žůžo :slight_smile:
11. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
Janičky :slight_smile: a co kupujete těm vašim malým beruškám?
11. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
já jsem byla v těhotenství a ta byla super, tak myslím, že tato bude taky fajn. Je to přesně rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já kupuju spoustu hraček, co jinýho, že?? :grinning: :grinning: máme mluvící hrnec, želvu co leze a vyhazuje kuličky, látkový kostky, medvěda, šneka a takový ty blbosti :slight_smile: Co ty Peťo?
11. pro 2008 v 09:47  • Odpověz
ted sem právě objevila na mimibazaru jednu paní, co má nějaké hračky skladem doma a je kousek od nás, tak brouzdám a vybírám, chtěla sem hlavně tooto :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9612022&tab=2
11. pro 2008 v 09:48  • Odpověz
ahojky, zdravím z práce, tento týden potřetí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2008 v 09:48  • Odpověz
dzej, masáž závidím-to bych si dala, ale nemám ani chvilku si dojít,ale musím to napravit :slight_smile:
11. pro 2008 v 09:50  • Odpověz
Jéé to je super Jani, my máme ty obyč, ale taky jsou hezký. Ahoj Sylvar, to se někdo má, že pracuje :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
holky, vlasy mi začaly nepadat kolem roku po porodu, do té doby hrůza :unamused:
11. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
ještě asi pořídím toot: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9606419&tab=2
se mně to líbí :grinning:
11. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
dzej, ahoj, no nemám, mám toho nad hlavu, tak jdu na to :slight_smile:

na vánoce máme pro S polštářky-vílu Amálku, Maxipsa Fíka, Králíky z klobouku, povlečení, kočárek kombinovaný pro mimi-už ho odzkoušela potvůrka, dostane stolek se židličkama z Ikei, postýlku pro mimi, vláčkodráhu, piánko, nějakou knížku se zvířátkama, panenku-miminko s dudu v puse

a už mažu, jinak se z toho zblázním,od května budu chodit denně, to bude žůžo :wink:
11. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
cprvi, to je hezké :slight_smile:
11. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
sylvar a kdo bude hlídat??
11. pro 2008 v 09:55  • Odpověz
dzej, babička a kamarádka :wink: se mi nabídla, teda ještě uvidím, jestli jí mám S dát,pač má chlapečka o měsíc mladšího a je ďáblík :grinning: tak abych se pak nemusela starat o chlapečka a jejich holčičku, až jim maminka skončí v blázinci :grinning:
11. pro 2008 v 10:00  • Odpověz
Ahojky holky,
všechny vás zdravím. Ráda bych se k vám připojila do diskuse :slight_smile: .Mám 5-měsíční holčičku Terezku :wink:
11. pro 2008 v 10:00  • Odpověz
šéf mi nabídl, že mi zaplatí hlídání, tak buď si seženu nějakou paní domů nebo ta kamarádka, buď u nás nebo u nich, to by se vidělo
11. pro 2008 v 10:01  • Odpověz
no já mám pro malou akorát hračku do vody-pak si to vezmou v létě do bazénu a mluvícího pejska od FP,bodyčko,punčocháčky-měkáče musej bejt :grinning: jo a takovýho medvěda co cinká a když se do něj drcne,tak se nepřevrátí :sweat_smile: .Naší Adušku její hračky moc nezajímaj-spíš Adamovi-včera si lezla do šuplete co má pod postelí a hrabala se v autíčkách :slight_smile:
Možná ji koupím ještě nějakou knížku

Cori-to jsou hezký kostičky :wink:

sylvar-no nezávidím Ti,já šla taky při prvním tak brzo dělat,teď si to chci naposled doma užít :grinning: ,doufám teda,že mě nebudou lákat dřív :wink:
11. pro 2008 v 10:02  • Odpověz
numerenko-vítej :wink:
11. pro 2008 v 10:03  • Odpověz
Numerko vítej a co u vás bude pod stromečkem? :wink:
jj dík, ty kostičky se mně právě moc líbily, ale nikde u nás - ani v Brně Olympii nejsou, tak snad je ještě seženu po tom netu :sweat_smile:
a zamilovala jsem se do punčocháčků co měla Sabinka - s rákosníčkemmmmmm :grinning: ,krása... Jani, musíš mně popsat, kde je ten obchod - MM pojede do Brna, tak by tam mohl skočit je koupit a nemají i na dospěláky :sweat_smile: , já bych taky brala rákosníčka na zadku :grinning:
11. pro 2008 v 10:08  • Odpověz
numeronko ahoj a vítej. :wink:
Sylvar a není ti to líto, že si Sofinky neužiješ?? Ty děti strašně rychle vyrostou....já jsem chtěla taky jít do práce ve 4 měsících, ale jak se pak narodila, tak jsem to zamítla, já ji strašně ráda a nechci ji nechat s cizíma. Spíš si říkám, že u druhýho to už nebude takový, ale teď vychutnávám každej společnej den
11. pro 2008 v 10:08  • Odpověz
dzej, půjdu jen na dopoledne :wink: a potřebujem peníze :unamused: 10x v měsíci půjdu normál jak teď-7-8hodin, 10x na dopoledne, víc ne :wink: jako další děti nechcem, tak si chci malé užít,ale situace je taková, že fakt do práce musím, i když já ráda, po půl roce mi doma už začalo hrabat
11. pro 2008 v 10:19  • Odpověz
Numerko, vítej
numerenko tak jsem ti zkomolila jméno :frowning2: koukám na fotečky, pěkný. A bydlíte kousek. Nebyli jste v sobotu na kamionu coca coly?? My jo. :wink:
tak y jsem zkomolila přezdívku :sweat_smile:
11. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
sylvar tak jo. No mě taky hrabe, ale tak ...snad mi to nezůstane :slight_smile: snažím se chodit mezi lidi a mluvit :sweat_smile: :sweat_smile:
tak se přiznejte, kdo jste k nám poslal déšť??? už strašně prší, já si říkám, že Sabula už od 9 spí..kdybych to věděla, tak jdu spát taky :confounded:
11. pro 2008 v 10:25  • Odpověz
Jani, malá taky od devíti spí :sweat_smile: a je u nás sluníčko, ale táhnou sem mraky, tak to k nám neposílejteeeee :sweat_smile:
11. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
Adélka už je po sváče a opět po vydatném vyprázdnění,tak půjdem likvidovat :grinning:
U nás už nepršííííí,pořád máte sluníčko,tak teď je řada na nás :sweat_smile:
11. pro 2008 v 10:30  • Odpověz
u nás teda síla, teď být venku....fuj.
Holky, já jsem to říkala Janči, jestli jste VZP, tak mají vánoční akci - pokud donesete doklad o cvičení nebo plavání s datumem prosince, tak dostanete dalších 1000Kč!!! příspěvěk. A na vyjímku jde i 500Kč na toho pneumokoka. :wink: Jinak jsem slyšela, že se dávají i 2000Kč na rovnátka, já je chci, ale v prosinci to nestihnu.
11. pro 2008 v 10:34  • Odpověz
Jani a na to VZP se musí osobně, že? s těma dokladama i s tím proplacením...
11. pro 2008 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.