• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
musíš mít vyplněnou žádost (dá se stáhnout z netu VZP), ty doklady o zaplacení popř. očkovací průkaz. Já tam byla osobně. Jsou tam teď strašný fornty tak doufám, že se to dá i poslat...ale nevím
11. pro 2008 v 10:38  • Odpověz
dzej-to jsem netušila,my máme doklad z října a v lednu chodit nebudem až zase na podzim.No jo no.... :slight_smile:
11. pro 2008 v 10:39  • Odpověz
Peto se zkus domluvit aby ti přepsali datum.... a už jsi čerpala tu první tisícovku??
11. pro 2008 v 10:41  • Odpověz
ještě ne,teď v pondělí dochodíme kurs a pak jsem s tím chtěla jít na VZP
11. pro 2008 v 10:42  • Odpověz
a kolik tě to stálo? Tcelkem?
11. pro 2008 v 10:43  • Odpověz
1500 kč
11. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
Peto koukni do IP něco jsem ti napsala...
11. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
Díky Jani :wink:
11. pro 2008 v 10:48  • Odpověz
malá jještě spí, to není ani možný. ten déšt dělá zázraky :wink:
11. pro 2008 v 10:55  • Odpověz
tak my už jsme vhůru, tka hezký den :wink:
11. pro 2008 v 10:57  • Odpověz
to je fajn-to si člověk pak říká-co já bych toho udělala za tu dobu,viď? :slight_smile:
To je nejhorší,že taky nikdy nevím,jak dlouho bude chrupat.
11. pro 2008 v 10:58  • Odpověz
my už taky pracujem...před chvíli si Aduš smočila celou ruku v kýblu na stírání :angry:
11. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
jj včera jsem si šla lehnout s ní, usla jsem tvrdě ještě dřív než ona, po 5min mě vzbudila jak si povídala a pak už jsem neusla a malá jo. Tak jsem se na to dneska vykašlala, a vida...
11. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
pettro, třeba ti chtěla pomoct s vytíráním podlahy :grinning: šikuka šikovná
dzej, já už nechodím spát s malou, jakmile začnu zabírat, za chvilku se vzbudí :sunglasses:
11. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz
jojo,sylvar,asi chtěla pomoct :grinning:
11. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky, tak táta mi odvezl Sabulu tak přemýšlím co budu dělat :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 17:20  • Odpověz
Jani, tak si udělej relax :sweat_smile: , ale já taky při volné chvilce skončím u PC či TV - potřebuji vypnout :wink:
tak my koupili konečně židličku, ale nějak nám nejde zkompletovat, MM se snaží, stoleček už má, židličku má, ale nedje to do sebe nasadit, asi bude potřeba násilí :fearful: :grinning: sou tam nějaké prapodivné dva čuplíky a přes ně to nejde :angry:
11. pro 2008 v 17:29  • Odpověz
cori-a co máte za židličku?Už jste ji dali dokupy? :wink:
11. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky, já vůbec nic nestíhám!! Dneska jsme byly cvičit, taky jsme si vyzvedly vakcínu na pnumokoka, pak jsme šly na procházku a já pak letěla k doktorovi a rychle zpátky, abych stačila Adélku uložit. Babička mi jí vykoupala nakrmila. Jinak stav dárků u nás doma je pořád nula...

sylvar
Úplně tě chápu, taky mám občas hráblo z toho jak "sedím" doma. Ale mně by teda šéfové nevyšli vstříc. No a taky si ještě nejsem jistá, jestli se tam vůbec chci vrátit :grinning:

Jo holky, já jsem Monika.
11. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
Ahoj Mončo :wink:
no hlavně,jestli aspoň víš co asi kupovat :grinning: ,pak už to jde rychle :dizzy_face:
11. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
no tak jsem napekla linecký 3 plechy :slight_smile: a teď půjdu koukat na Pupendo.
Moni o pár stránek dál jsem psala o VZP akcích, je tam ii pneumokok tak na to mrkni :wink:
Holky hezký večer :slight_smile:
11. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
Peti, ještě nezeštelovali :sweat_smile: , necháme na zítřek, MM usnul (asi ho to zmohlo či co :sweat_smile: )
Moni, vakcína na pneumokoka je na objednání?
Já fakt letos nic nestíhám :angry: a to mám jen jedno dítko, nevím jak to budu zvládat, jak jich bude víc :grinning: :sweat_smile: , ale já su leňoch od přírody :dizzy_face:
Dneska de pupendo? CHm já asi budu kukat zase na růžovku a u toho něco šmudlikat, tka hezký večér :wink:
11. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
Já mám Oborovou a ta taky něco myslím hradí. Musím to zjistit. Taky mám ještě 1200 kreditů tak je převedu na Adélku a zaplatím to z toho.
Co kupovat nevím, rodičům a prarodičům dáme Adélčin nástěnný kalendář a neteři koupím nějakou hračku. Adélce taky hračky a pak v lednu nějaký hadříky v povánočních slevách v Drážďanech. S manželem si dáme něco společnýho, ještě jsme se nedohodli. Zkrátka jsme ty vánoce nějak zredukovali na domácí pohodu, dobrý jídlo a teplo rodinnýho krbu.
11. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
však to je tak nejlepší, o vánocích má být klid a stejně dospělí na Ježíška nevěří. Je to hlavně pro děti :grinning:
Jani nemáě náhodou tu za 650 z aukra z baby maxu? Kamoška to odpoledne skládala 2 hodiny.
Pupendo je na jedničce. Tak ahooj holky, klidnou noc přeji.
11. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj, u nás je úplně bílo a pořád chumelí! To je pohádka. Kéž by tak bylo na Štědrý den, ale prý to nehrozí.
12. pro 2008 v 08:45  • Odpověz
ahoj, jooo u nás pod mrakem :angry: , tak pošlete trošku snížku i k nám :sweat_smile:
12. pro 2008 v 08:50  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
u nás prší, prší,jen se leje :angry:
12. pro 2008 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás je bílá obloha. TO by bylo super, kdyby sněžilo :wink: Večer jsem dala Sabulu do spacího pytle a vstávala jen 3x za noc to je super. Večer jdem má Jirka firemní besídku, tak budu aspon čilá a možná zkusím pivečko nebo vínečko :grinning: :grinning: Jdu kouknut na zoufalky a pak na cvíčo. Hezký den holky
12. pro 2008 v 09:14  • Odpověz
dzej-tak si to hezky užij :slight_smile: Mě Adélka v pytli vůbe nechtěla být-spí na břiše a celá se do toho zamotávala,tak už jsem to vzdala :sweat_smile:
12. pro 2008 v 10:39  • Odpověz
Jani užij si firemní besíku - to bude asi jen pro dospělé, že :grinning: , když se řekne besídka, tak si dykcy představím říkání básniček a zpívání písniček - no šak třeba ještě zapějete :grinning:
a to je fajn, že pytel zabral

já si někdy říkám, jestli jí není v noci zima :frowning2: , tak snad ne :confused: v noci nám ten byt nějak moc vychladává
12. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.