• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
holky díky :wink: no na chvíli beru malou s sebou a pak bud pojedem dom nebo přespíme u babičky, to ještě nevím. Ale nějak mi začíná bolet v krku chjo.
Po cvičení jsme pěkně zmokly :frowning2: No Jani, malá se právě hodně odkopává a mývá studený uši, ruce, tak jsem ji dala do pytle a dobrý. Ještě se zakryla dekou :slight_smile:
Holky rodily jste přirozeně nebo císařem??
12. pro 2008 v 15:46  • Odpověz
tak to je fajn, že se jí v pytli líbí :sweat_smile: a ať si to malá s váma užije - ten večírek :grinning:
já rodila přirozeně s nástřihem a pak hodinovým zašíváním :angry: :cry:
12. pro 2008 v 15:51  • Odpověz
Jani-já taky rodila přirozeně :slight_smile: A ty?
12. pro 2008 v 16:24  • Odpověz
jé, dzej, my máme příští týden firemák, jako měl být v pondělí,ale já dáma jdu na nehty,tak se to musí o nějaký den odsunout, jenže hlídání mám jen v pondělí a úterý, jako babičku, jinak přítel, to bude mít radost ze mě, že jdu zase dopryč :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rodila jsem přirozeně v 36tt, 2600gr a 47cm, nástřih byl, šití bolelo :unamused:
12. pro 2008 v 18:22  • Odpověz
sylvar - tak to je dobrý, že to kvůli tobě pošoupnou :wink: to seš ve firmě velké kápo? :wink:
12. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
Tak prďolka už spí, jupí. Dneska jsem porušila svoje předsevzetí nemýt okna před vánocema. Venku krásně sněžilo a já si vytáhla žaluzky, že se budu dívat. No a ty špinavý okna mi ten dojem kazily, tak jsem je umyla. Ale jen skla a jen ty směrem do zahrady, kam vidíme z obýváku. Je to taková romantika!

Já jsem taky rodila normálně, přesně v termínu. Nástřih, šití - hned jsem si mohla sednout, ani jsem o tom nevěděla. Adélka měla 49cm, 3380g.
12. pro 2008 v 19:09  • Odpověz
Hi Moni, to je dobré s tím umýváním oken, taky si občas říkám, že bych měla, já umyla jen jedno :sweat_smile: , tak asi počkám na sníh a vrhnu se na to :wink:
jé a po šití sis mohla rovnou sednout? tiše závidím :pensive:
Karolínka měla 49cm a 3100g a narodila se v den, který se MM nehodil - měl písemné maturity (jako zadávající) - takže celá jejich škola věděla, že rodíme :sweat_smile:

Měly jste tatínky u porodu? :dizzy_face:
12. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
moni-já mám mýt ještě dvě okna,ale jednak se mi moc nechce a taky každou chvíli prší,teď večer začal proletovat sníh,tak uvidíme :wink:

Jani-cori-já měla u obou dětí taťku u porodu,bylo to fajn,byla výhoda,že to tam znal a oni tam znali jeho,protože tam kdysi dělal civilku jako zřízenec,tak mu tam postrojovali a já trpěla :sweat_smile: ,jemu dali napít a mě namočenou žínku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
Jó holkýýýýý-novinka!!!!!!!!
Adélka dnes udělala sama 2 krůčky-byla v obyváku,stála u konf.stolku a přešla si ke skříni :dizzy_face: ,je to dojemný :slight_smile:
12. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
petronilla
Jé, gratuluju. Už se taky těším na nějaký pohyb dopředu. I když pak asi budu vzpomínat jaký to bylo, když Adélka jen ležela :slight_smile:

Tátu jsme u porodu neměly, čekal za dveřma (10 hodin s 1 přestávkou). My jsme se shodli na tom, že by to ani jednomu nebylo příjemný.
12. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz
já si po nástřihu a šití taky v poho sedla, nic mě nebolelo, jen ten adrenalin, co porod dal, měl za následek, že jsem fakt 2dny nespala, jak jsem byla plná dojmů :dizzy_face:
petro, já u porodu normálně pila :confused: jako tatínek mi dával pít a natíral pusu jelením lůjm-mám závislost :wink: a moc mi u porodu pomáhal, bylo to fajn, a byl první, kdo viděl malou šešulku naší Sofinky-trochu černých vlásků, co lezly jako první ven :dizzy_face: jako nestál naproti,ale vedle mě :slight_smile:
gratuluju Adélce k prvním krůčkům, to je dojemné, si vzpomínám :dizzy_face:
12. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz
sylvar u nás taky MM viděl první malou a jak říkal, už vidím vlásky, tak člověk pak tlačil uplně s radostí :sweat_smile: a hodně mně pomohlo jeho - dýchej, dýchej - teda to říkal mně a mě to uklidňovalo, sem se asi bála, abych nepřestala dýchat, či co :sweat_smile:

Peti - gratulace ke krůčkům, tak namazat pod kolenama a bude se za chvilku běhat :wink:
12. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz
Teda holky, zapálila jsem si na parapetech (u těch umytých oken) svíčky a pozorovala tu bílou nadílku venku. To je relax!!!! Zítra nás čeká perný den. Jedeme k našim, ségra má narozeniny, pak za babičkou do nemocnice, pak pro manžu na letiště, najedeme kolem 200 km. Jdu chrnět ať jsem fit. Hlavně aby to neklouzalo. Dobrou noc.
12. pro 2008 ve 23:09  • Odpověz
Dobré ráno,
Moni, pohodové cestování a konečně MM přijede, co? Tak se hezky užijte :wink: Už se na Vás určitě moooc těší. U nás je taky bílo, ale jen od mlhy a sníh nikde, tak snad přijde :sweat_smile:
13. pro 2008 v 08:45  • Odpověz
autor
Ahojky děvčátka,jsem po dlouhé odmlce zpět :slight_smile: Naše Adélka už taky udělala pár krůčků sama a taky už trošku udrží balanc!jak to tady čtu tak vy už máte okna umyté a mě to čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2008 v 18:11  • Odpověz
ivull, mě taky okna ještě čekají - teda pokud se nepočítá to jedno co sem umyla nedávno :sweat_smile: , už jsme u tchánovců, tak má malá zábavu :wink: , zatím tu společnost vyžaduje, jsem zvědavá, kdy se začne cizích lidí bát :fearful:
13. pro 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
Cori,Adélka se některých cizích lidí bojí a některých ne...Já začnu s oknama asi zítra a nebo přes týden.Adík je tedka nemocná,má rýmečku a zínět spojivek :cry:
13. pro 2008 v 18:20  • Odpověz
jujda aj zánět spojivek, tak ať se to brzo zlepší :wink:
dzej - ještě slavíte?
petronilko co perníčky, jak jste s Adámkem nazdobili?
a Mony, vy si určitě užíváte tatínka :dizzy_face:

tak hezkou noc a krásné sníčky :dizzy_face:
13. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
my měli včera oalavu-slavili jsme už Adamův svátek-když ho má chudák tak blbě na Štědrý den :sweat_smile: ,tak tady byli naši,tchýně a babička-tak bylo veselo.Ale dlouho tady nebyli.Adélka večer děsně řvala v postýlce,nemohla usnout,to jsem u ní nezažila už hodně dlouho,pak v noci byla taky několikrát vzhůru.Tak ji asi něco trápilo :unamused: .

Cori-perníčky dopadly docela dobře,Adam mi je pod rukama ujídal,stejně to sní,tak jsem se s tím nějak moc nemazala :sweat_smile:

Holky,hezkou neděli.... :wink:
14. pro 2008 v 08:43  • Odpověz
Ahoj, jsme všichni šťastně doma. Včera to bylo hodně hektický, ale zvládli jsme to :grinning: Dneska bude společný rodinný oběd a pak dlouhá prochajda do lesa, trošku se zrelaxujeme. Sníh nám roztál, to je škoda. Dneska je teplo skoro jako na jaře.
14. pro 2008 v 11:24  • Odpověz
Mončo,to je super,že jste pohromadě :wink: .tak si užijte prochajdu a hlavně sami sebe :slight_smile:
U nás je taky teplo a děsnej vítr :unamused:
14. pro 2008 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky, tak já se vám hlásím. Včera mě skolil bacil, tak jsem ležela. No dneska ještě špatný a malá už taky kašle tak snad se jí to ještě nezhorší.

Já jsem měla termín porodu 31.3. takže mi porod vyvolávali. Malá měla 50cm a 3650g. Nástřih jsem měla velikej, taky mě šila strašně dlouho, byl to hnus. A pak jsem 3 týdny nemohla sedět. To bylo z celýho porodu snad nejhorší. Bolest přešla ještě ten večer, ale ten šev trval 3 týdny. Tata byl u porodu a byla jsem mu za to vděčná, protože PA se tam chodila jen koukat aby se neřeklo. Takže sprchu, balon atd mi musel pomáhat Jirka. Když pak viděl jak leze malá, tak byl štastnejj a přestřihl pupeční šňůru.

Moni tak je dobře, že jste všechno zvládli bez nehod a setkali se. Táta určitě kouká, jak mu děti vyrostly, co?
Ivulindo tak ať jste brzo zdravý.

Jdu zas na kutě, ahoj holky, hezký zbytek neděle
14. pro 2008 v 15:59  • Odpověz
autor
Ahojte holky,mě taky skolil bacil,ale ve středu tak jsem šla k dr.a ta mi dala antibiotika,takže ted už jsem fit,měla jsem zánět spojivek a ted je nemocná už i Adulka :frowning2: má teplotu 38,2 tak jí musím dát čípek a snad to poleví a zítra sní skočím k doktorce. :cry: :frowning2:
14. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
Jinak veliká gratulace Adélce k prvním krůčkům a mamince nastanou perný časy, že?? :grinning: :grinning:
Mě nejvíc vyhovuje teď toto období od 7 měsíce, když už malá sedí, sama se i zabaví, ale ješte neleze. Doufám, že jí to jještě chvíli vydrží :wink:

Ivulindo já jsem samoléčivá, nechci atb, když ještě kojím. Já mam osvědčený homeopatika homeogene 9 ty mi vždycky zaberou a echinaceový kapky.
14. pro 2008 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dneska měly ukníkané plavání a to se přitom docela dobře vyspinkala :unamused: , tka snad to bude příště lepší...
Myslím na Vás, ať ty bacily rychle zmizí a jste zase fit :wink:
Jani, u mého porodu taky PA nebyla, jen dycky došla, kukla - řekla dýchejte a zase zmizela, měli asi moc porodů zároveď a dr. jsem viděla, až mě šila... sem si myslela, že dr. by měl být u porodu, tož asi né :confused:
U našich jsme vyfasovali krabičku s cukrovím :sweat_smile: a ještě něco málo dodělám, aby se neřeklo :dizzy_face:

Hezký večer :wink:
14. pro 2008 v 18:02  • Odpověz
Hezký večer holky :slight_smile:
ivul,dzej-brzy se uzdravte :wink: ,je to protivný ty bacily :angry:
Cori-my taky dostanem vzorek cukrovíčka od tchýně,nejhorší je,že já na to chodím už před Vánocema-to mi to chutná nejvíc :sweat_smile: ,když jsme bydleli ještě u našich,tak byly krabice ve sklepě,já šla tajně zobat a na nich kvůli mně bylo napsáno "nežer to,Ježíšek Tě vidí" :grinning:
14. pro 2008 v 18:15  • Odpověz
Peti, tak to je vtipné :slight_smile: no jo, Ježíšek vidí všechno :sweat_smile:
a mně taky chutná cukroví nejvíc před Vánocema, pak už to není ono :sweat_smile:
14. pro 2008 v 18:59  • Odpověz
Mrňousek spí :grinning: To jste teda měly u toho porodu blbý, moje PA byla skoro pořád se mnou, když odešla tak na pár minut. Manžel se tam na mě byl asi v půlce podívat a chvíli mi masíroval záda v kříži, ale pak jsem ho zase odeslala ven. V podstatě to byl porod naprosto v pohodě, žádný komplikace atd. Ale šestinedělí nic moc. Ze srandy říkám, že bych klidně rodila každý rok, ale pak bych potřebovala nějak přeskočit asi tak první dva měsíce :grinning: Byla jsem psychicky hodně na dně a to jinak nejsem žádná cíťa.
My jsme naštěstí zatím všichni zdraví. V úterý jde Adélka na hexavakcínu a meningokoka tak do té doby musí vydržet!!
14. pro 2008 v 19:08  • Odpověz
holky nevíte jak mám na notebooku zrušit tu "fn" klávesnici??
Moni tos měla teda dobrý s tou PA, možná, že tam nebyl manža, tak tam byla s tebou.
Já když jsem rodila, tak byl stop stav, porodila jsem ve 13h a z porodní postele jsem odešla až druhej den v 6 ráno, neměli mě kam dát.
Jani, a ještě máte plavání příští týden? My už ne, a včera jsme kvůli nemoci nebyly ,tak půjdem až v sobotu 10.1. nebo jak to je :frowning2: Právě máme jet v sobotu do Laa a jestli budu nemocná tak nevím teda. :pensive:
Já doufám, že prababi už v týdnu zavolá ať si dojdem pro cukroví. :grinning: Taky to oddaluje, protože my se nacpem před vánocema a pak to nemůžem ani vidět :grinning:
14. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
My jsme zase byly na příjmu dvě a sál byl poslední volnej, tak se rozhodovalo. Naštěstí jsem vyhrála :grinning:
14. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.