• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
jj Jani, ještě půjdem i příští neděli...
Moni a co udělaly s tou, co nevyhrála? Rodila na chodbě? To se letos rodilo, je fakt, že i u nás bylo plno a rodičky místo na¨šestinedělní dávaly na gyndu...
14. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
a ještě jsem chtěla dopsat :sweat_smile: , že třeba celý den mimčo neviděly, občas je pustili za nima na novorozenecké... docela síla to bylo :unamused:

holky, když jste dávaly svým princezničkám naušničky, nějak jste je vyvářely nebo čistily? Já bych Kajce chtěla vyměnit nastřelovačky za zlaté, tak stačí vyčistit lihem?

a krásnou noc :dizzy_face:
14. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz
Ne, obě nás prohlídli a jí poslali ještě domů :grinning: Já už tam byla ten den potřetí a byla jsem rozhodnutá se jen tak nevzdát. Naštěstí už si mě tam nechali.
Naušnice jsme dali na 24 hodin do lihu.
14. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska sme byly na 8mi měsíční konstole a měříme pouhých 68 cm a vážíme 8,50 kg a nakonec sem malé objednala očkování na pneumokoka - toť náš dárek k Vánocům :sweat_smile: , krom hraček :wink:
Jinak máme po tělíčku - nejvíc na bříšku červené suché fleky :angry: , dostala nějakou mastičku, ale obávám se, že to bude ekzém :pensive:
A taky už má suchou kůži i na loktech a kolenou, když ji koupu mám jí něco raděj do vody přidávat?

Jaké máte počasí? U nás je krááásněěěě :sweat_smile: , snad to vydrží, tak peru o106 tak snad t bude rychle schnout :wink:
15. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
no já taky neležela na šestinedělí, ale na umělým oplodnění, naštěstí nám uvolnili pokoj a byly jsme tam 2 a mimča měly u sebe. Ale chudáci holky co tam ležely na tom umělým a slyšely naše mimi a viděly, bylo jim smutno :frowning2:
Jani já jsem taky dala na 24 hodin do lihu co jsem měla na pupik.
Moni ještě máte sníh nebo už vůbec?? My tuu máme uplný jaro. A to sedíme - ležíme doma :unamused:
15. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
holky tak jsem vám všem prošmejdila albíčka a máte nádherný fotečky :wink: :wink:
Petronillko Adélka je teda šikula, že tak brzo stála. TO my zatím jen náznaky když ji držím a spíš stojí na špičkách- naše baletka :slight_smile:

Jinak jsem šla teď, že dozdobím cukroví co jsem minulej čtvrtek napekla, a v krabici zbylo asi 20kousků lineckýho!!! Já toho tátu zastřelím fakt :frowning2: Hlavně, že mi donesl už připravenou čokoládu na namáčení cukroví, že se jen rozehhřeje ve vodě :unamused:
15. pro 2008 ve 13:02  • Odpověz
http://jaknato.centrum.cz/ holky kukněte, docela zajímavý témata tam jsou :wink:
15. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,
my se chystáme na poslední plavčo,jede s náma taťka,aby to zdokumentoval a i Adam,hrozně to chce vidět,může s náma i do vody,tak bude určo nadšen.Pak dodám fotečky :wink:

Dzej-no já moc nadšená z Adélky nejsem,zlatě když jen ležela :grinning: ,je to o nervy,včera mi zas vytáhla z koše obal od másla :angry: ,musím být pořád ve střehu :wink:
S tím cukrovím to je dobrý,aspoň máš míň na zdobení :sweat_smile: ,asi to taťka chtěl tou čokoládou vyžehlit :dizzy_face:
Jinka ten odkaz je zajímavje,až budu mít čas,tka juknu :wink:

Cori-to má Kája atopickej ekzém?Chudák malá :frowning2: ,tak ať se to brzy zlepší :wink:
Jo a počasí nic moc,fouká a je pod mrakem....klasika :slight_smile:
15. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz
Jani, já jsem si tvýho příspěvku vůbec nevšimla, psaly jsme ve stejnou dobu. No Jirka po každým koupání maže malou krémem od Johnsona a je pak heboučká. Nebo olivovým olejem. A to očkování budete mít letos?? Zkus to na tu vyjimku jako já na VZP...doklad od vakciny a očkovací průkaz. Dobrých 500Kč, že?
Tak ať se vám ta vyrážka brzo ztratí. Jinak těch 68cm je v pohodě, my měli 70cm a jsme oba vysocí, já mám 173 a Jirka 185 :wink:

My jsme dneska zas měly den teda...odpoledne jak se malá vzbudila s pláčem, tak jsem si už říkala, že se něco děje, taky že jo. Zase zvracela. Opět hleny. Tentokrát vím, že je to od rýmy. Nejde nám to vysát, takže to všechno polykala a teď toho bylo asi moc. Tak mě celou pozvracela, chtěla jsem ji vykoupat, protože v tom vytřela hlavičku, ale držela se jak klíště, tak jsem musela s ní do vany, oblečená a tak jsme se obě osprchovaly. Pak mi usla v náručí, no stejný jak minulou neděli. :frowning2: Chudinka mojje. Nejde to vůbec odsávat, tak jsem zkusila cibuli s cukrem a trochu to povolilo a kamoška poradila odsávat i z pusy, tak snad to bude lepší. :confounded:
15. pro 2008 ve 20:11  • Odpověz
Peti jaký bylo plavčo?? :slight_smile:
15. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz
jujda Jani, to máte zase peripetie, co jedna blbá rýma dokáže, že? :angry:
jj očkování bude ještě letos - těsně před Silvestrem, takže by to snad ještě mohlo projít, kukla sem na stránky VZP a může se to tam zanést do 10.1, tak uvidíme a snad se tam dostaneme. A když jsme letos ještě nebyly očkované, tak můžem dostat 500,- + 500,-? To by bylo prima :sweat_smile:
A další rok, je zase nárok na další pětistovku, že?
Peti, doufám, že to co malá má není AE, ale je fakt, že nevím co to je... dr. k tomu nic pořádně neřekla, jen nám doporučila mastičku, kterou si máme koupit :unamused:
15. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz
Jani no to jo teda, naštěstí už vím co to je, tak jsem v klidu. Jé já nevím jestli to může být až do 10.1. a nevím jestli to můžeš mít 2x. Cvičení jo, ale ten pneumokok no nevím. A musíš si zažádat o tu vyjímku. Já počítám, že dostanem letos 500, v lednu 500 a v těch dvou letech to snad bude už zadarmo :astonished:
a vy mažete po koupání něčím? V čem malou koupeš??
15. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz
malou koupu jen ve vodě, zatím sem jí tam nikdy nic nepřidávala, ale asi bych měla - je u nás docela tvrdá voda
a mažu krémem Sebamed, od narození, ale teď sem delší dobu mazala olejíčkem od Hippu, tak nevím - jestl to nemůže být od toho? to asi ne :pensive:
15. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz
ty ji neumýváš vůbec mýdlem Jani? Tak pokud jsi mazala dýl a objevilo se to až teď, tak asi ne. A není to třeba z toho bazenu? že by tam bylo hodně chloru a Kajce to vadilo? Přece vždycky po plavču to máte. Sprchuješ ji po plavání?
15. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
autor
Nazdárek :grinning:
15. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
jé Jani, jo umývám mýdlem, já su už uplně mimoň :sweat_smile: , mám sprchový gel od Hippu :sweat_smile: , já nějak dneska spím při pochodu, teď sem mazala linecké (to co sem připálila, celá já, asi bych měla dělat dvojité dávky, bo dycky něco spálím :sweat_smile: ), ju a po plavču ju sprchuju, ale to jen vodou bez mýdla
ahoj ivul
15. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz
:wink: Jani tak zkus po plavču mýdlo, třeba je ta voda fakt nějaká agresivnější.
Ahoj Ivulindo :slight_smile:
15. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz
vidíš, to mě nenapdalo, ale možné je všechno :wink: dík za tipa
15. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz
Dobré ranko vespolek :sweat_smile:
jak se dnes máte??? :wink:
U nás dobrý,akorát já jsem od půl 5 vzhůru :angry: ,Adélka baštila a já už pak neusnula,tak jsem v 5 vylezla a šla tvořit na PC fotopřání k vánocům :slight_smile: .
Plavání jsme zakončili v pohodě,Adélka byla spokojená,Adam taky,plaval si tam s náma a moc se mu to líbilo.
Dneska jdeme po obědě na 10-ti měsíční prohlídku,tak pak písnu aktuální míry :grinning:

Dzej-doufám,že už je Sabulce líp!? Ty nemoce stojej fakt za prd,chudinky děti :unamused:

Cori-tak už máš Karolínce dárečky sehnaný?

Hezký den holky :wink:
16. pro 2008 v 09:42  • Odpověz
ahoj holky
tak dnešní noc byla docela v pohodě, vstávaly jsme jen 5x a 1 jsem odsávala. Teď už zas chrupká tak klasika nevíc co dělat. Práce mám hromadu, ale nevím do čeho se pustit dřív. Už to vidím, že zas zkysnu u počítače.
Dneska chci udělat účto klientovi ať pak nemusím mezi svátkama, naštěstí toho moc nebude, tak to bude rychlovka :wink: Jinak máme nějak podivně bílou oblohu, že by nějaká vločka?? Ale je 8st :angry:
Holky tak hezký den
16. pro 2008 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky, my jdeme za chvíli na prohlídku a očkování :angry: Adélce je dneska přesně 6 měsíců. Jsem zvědavá na tu váhu, tipuju to na minimálně 8 kg :slight_smile:
16. pro 2008 v 10:20  • Odpověz
cerstvamama, ať Adélka nepláče :slight_smile:

malá se v noci hodně budila, plakala, a já v 7 vstávala do práce, fakt super :unamused: ale pár dnů spala hezky od 23
hod do rána, tak to musí zase spestřit :grinning:
16. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
Moni tak ať vám prohlídka a očkování dopadne dobře :wink: Pak dej vědět. A vše nej k půl roku :wink:

Teď mi říkají všichni, že děti v noci nespí a pláčou. Už tak 3 dny, není zas něco ve vesmíru??
My šly dneska po 3 dnech ven a malé sopel pěkně tekl když plakala tak jsem ráda, že to trochu povolilo. Že není všechno v žaludku. A je tam docela teplo.
Mě štve ta nemoc, jsem si plánovala, že pojedem do Laa do termálek, Pendolínem do Prahy na trhy a pojedem tak leda do :zipper_mouth:
16. pro 2008 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím míry a váhu: 70cm, 7740g. Očkování se Adélka spíš lekla než že by jí to bolelo. Teď ještě aby nebyla nějaká reakce. Jinak se Adélka dneska taky v noci budila, slyšela jsem jí v postýlce, ale pak zase usnula. Ráno jsme jí našli ležet napříč, nohy v rohu postýlky, hlavu uprostřed. Jo a zvednutýma nohama třískala do kolotoče :grinning:
16. pro 2008 v 15:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
taky hlásím míry-váha 9,1 kg a 73 cm.
Moni-tak ať jste bez reakce a vše nej k půlročku :wink:
Dzej-takať se do vánoc uzdravíte,pak si výlety vynahradíte :wink:

My zas měli po dlouhé době klidnější noc-Adélka se na kojení probudila až ve 4,30 a pak hned zas usnula-do 6.Asi byla vyřízená po plavání.
16. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
teda holky, kráááásný míry :wink:
Petronillko a ty ještě kojíš jak často?? CO už všechno jíte?
16. pro 2008 v 16:31  • Odpověz
Dzej-kojím ráno,pak má dopolko ovoce,pak oběd,odpolko jogurt a na noc kaši-tu ale teď moc večer nechce,tak si dá třeba trošku chlebíka a mezitím ještě jednou určitě kojím.No a v noci 1-2 krát :confounded:
16. pro 2008 v 16:41  • Odpověz
a jak dlouho chceš ještě kojit??

holky koukněte http://vanoce.centrum.cz/napiste-jeziskovi/ škoda, že jsem na to nepřišla dřív, to je super, takhhle se dozvíte co chce kdo za dáreček :wink:
16. pro 2008 v 16:56  • Odpověz
Dzej-to je super odkaz :slight_smile: ,tak třeba to využiješ příští rok :wink:
Kojit chci tak do Adélčina 1 roku,no uvidíme.Adam se sám odstavil v 10 měsících,tak jsem to nemusela řešit.
16. pro 2008 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska sem dělala nákupy a létala po městě jak střela, stihla sem vyřídit i VZP a tam se dověděla, že na pneumokoka se ten vánoční balíček nevztahuje :unamused: (jen pro děti od 1 roku), ale doporučila nám si zaplatit plavání nebo nějaké cvíčo teď a absolvovat ho příští rok, tka uvidíme
Peti, dárky sem posháněla - nejhorší dárek pro mamku, ale je vybráno, no jen nevím jestli jí to bude, ona chce dycky něco na sebe a to je nëjvěští problém :fearful:
I Kajce sem koupila - punčošky a CD s písničkama z večerníčků - no šak už si to přehráváme :sweat_smile:
Moni, krásné míry máte a Peti vy taky :wink:
16. pro 2008 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.