• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
petronilla
Chleba? Od kdy se může? A od kdy se můžou ty sušenky? Souvisí to s věkem nebo se zubama?
16. pro 2008 v 17:46  • Odpověz
Cori-tak super,že jsi něco sehnala,no já musím ještě vybírat mamce jako od taťky,nakoupím,zabalím on zaplatí,napíše na to "Danušce" a pak je překvapenej i on sám,co "koupil" :grinning:

Mončo-já jsem chleba dala porvé asi mezi 8- 9 měsícem žužlat,jen třeba kousíček a ty sušenky dřív.Ale teď ji nejvíc dávám takový ty kukuřičný křupky,když jí chci zabavit v židličce,ona si je žužlá a moc jí chutnaj :slight_smile:
16. pro 2008 v 17:51  • Odpověz
já dávám chleba a rohlík od 8 měsíce a sušenky Sunarky od 6 měsíců. Zítra zkusím dát sýr apetito kinder, tu bouli na špejli :grinning:
Cori tak to je paráda, že jsi vše vyřídila. To VZP - já jsem ti přece říkala ,že ten pneumokok je na vyjímku. Musíš si podat žádost a oni ti to schválí na 99% a dají 500Kč, s balíčkem to nemá nic společnýho :wink:
Jééé Cd s písničkama tady všude sháním a nikde nic není. Kde jsi to koupila??
16. pro 2008 v 18:48  • Odpověz
Peti, to sem taky dělávala, že sem za taťku kupovala mamce, letos sem ho nechala ať si to sám užije (naší mamce je fakt problém něco vybrat) a tak su zvědavá jak to dopadne :sweat_smile: , ale příští rok zase asi budu kupovat já :sweat_smile:
Naši hlídali malou, tka sem měla 4 hodky (nechala sem jim ju přes oběd, takže dostala skleničku) a já pospíchám domů a malá v pohodě, spinkala s babi na procházce a prej celé dopoledne hodná, pomáhala jim - pracovali a prej se na ně dívala a povídali si, ale jak su s ní doma sama, tak nic udělat nemožu bo furt vyžaduje pozornost, tak teda nevím, asi to na mě zkouší :confused: :sweat_smile:
Moni jé Adélka už má půl ročku, tak to hezky celá rodina oslavte :wink:
16. pro 2008 v 18:50  • Odpověz
My budeme tak za měsíc přidávat jogurt. Ptala jsem se doktorky jestli nemáme čekat, když jsme v HA režimu, ale prý zase podle nějakých nových studíí složení stravy alergie neovlivní, prostě je to dědičné a basta. Na ty sušenky jsem dneska koukala, ale nějak si na ně netroufám :slight_smile:
Táta to na mě dneska taky zkoušel s dárkem pro mámu. Ale řekla jsem mu co má koupit a ať se stará :grinning:
16. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
jsou hrozní ti chlapi, co? By mě zajímalo, komu říkají manželé, aby koupili dárky za ně nám :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. pro 2008 v 19:40  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: , mě se Jirka letos ani neptal, co chci, tak su teda zvědavá co vymyslí, ale pro jistotu sem si něco na sebe koupila :sweat_smile:
16. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se s váma na pár dní loučím. Dnes nastupuju, zítra kudla a v sobotu snad budu doma. Snad to to moje malý hádě s tátou a babičkou zvládne. Zatím ahoj.
17. pro 2008 v 08:59  • Odpověz
ahoj Moni, tak ať to dobře dopadne, doma ať to zvládnou a dej nám pak vědět. Myslíme na tebe :wink:
17. pro 2008 v 09:04  • Odpověz
Díky. Beru si tam PC, ale asi tam nebude internet. Aspoň si přečtu knížky, na který mi od porodu nějak nezbýval čas :grinning:
17. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
Ahojky,
Moni, tka už čas zákroku nastal, tak se nám brzo vrať a ať to všechno dobře dopadne, mylsíme na tebe :dizzy_face: a neboj, doma to určitě s malou zvládnou hravě, šak se MM na malou těšil, tak si ji teď užije :wink:
17. pro 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahojky,
Moni,taky držíme pěstičky-všechny co máme :slight_smile:
17. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
Taky teď nějak nečtu, v podstatě od výšky, stačily skripta :sweat_smile: , ale chtělo by to zase posílit slovní zásobu :slight_smile: , co holky rády čtete?
17. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz
Cori tak já mám rozečtený Hrozny hněvu od Steinbecka a třetí díl Bílé masajky...taky už od těhotenství a pořád se k tomu nemůžu dostat. Já jsem ještě v květnu dodělávala školu, tak jsem četla aspon lejstra, ale ted už vůůbec nic. Dneska se u nás spustil pršosníh, pěkně nepříjemný :frowning2:
17. pro 2008 v 15:26  • Odpověz
Dobré ranko :wink:
Jak se máte v tom upršeném čase?
U nás dobrý,včera jsem s mamkou dopolko pekla a mazala linecký,přijela jsem domů a mazala jsem do města pro zbytek dárečků-ve školce dostal Adam od té své Pavlínky dárek,tak jsem musela taky něco koupit-to nám to brzo začíná :grinning: -no ale snad už to je vše.No a o půl 5 už jsem s holkama mastila na pizzu..dala jsem si k tomu jedno pivečko :slight_smile: a bylo mi fajn.Přišla jsem ve 22 hod,takže taťka měl skoro celý den na starost Adélku a večer musel oba vykoupat,nakrmit a uložit :sweat_smile: ,jen ať ví,co to obnáší :dizzy_face:
Teď se tady přemlouvám k žehlení,ještě nemám zabalené dárky,tak nevím pro co se rozhodnu :slight_smile:
18. pro 2008 v 08:57  • Odpověz
Ahojky,
dneska je teda hnusně a to musím jet ven :angry:
Peti - já včera dělala perníčkové těsto a asi mám vykojený mozek :sweat_smile: , ale nedala sem tam cukr, tak su zvědavá jestli z toho půjde něco udělat v lepším případě to nebude tak sladké :sweat_smile:
A co Adámek dostal od galánky za dáreček? TO je fakt, že už to nějak brzo začíná :sweat_smile:
Už balíte dárky? Já dycky na Štědrý den, zalezu si za gauč, čučím na pohádky a balím :sweat_smile: , ale je fkt, že jak budou děti větší, tak to už tak nepůjde.
Jani, cos dodělávala za školu? V květnu po porodu? Tak to seš dobrá :wink:
18. pro 2008 v 10:33  • Odpověz
ahoj holky, tak já taky zdravím z uplakanýho - no spíš uřvanýho Brna. To je hrozný, to měl být sníh a ne déšt :confounded:
Jinak Sabula ráno přeplazila postel :grinning:
Petronillko táta včera asi pěkně odpadl co??
Jani, já jsem si dodělávala dálkově maturitu. Měla jsem jen rodinnou školu a pro svou práci musím mít jinou školu. Tak jsem dělala podnikatelku. Jo, byla to sranda. 15.4. jsem napsala slohovku za 2hoďky (měli jsme na to 4, ale já spěchala kojit) a při ustních jsem vždycky udělala zkoušku a valila nakojit, Jirka vždycky přijel před školu. Ted už to beru s humorem. Ale byl to mazec :grinning:
Dárky jsem chtěla zabalit teď, ale jsou v ložnici, kde teď malá spí tak tam nechci lézt.
A co máte rozečtený vy holky??
18. pro 2008 v 10:40  • Odpověz
cori-ještě nevím co dostal,je to pečlivě zabalené :slight_smile: ,ale hrká to jako puzzle :slight_smile:
Já dnes stihla zabalit dárky dětem,pokračování příště :slight_smile: .Tak ať se perníčky povedou :wink:

Dzej-to muselo být náročné,mezi kojením studovat :slight_smile: ,hlavně,že už to máš za sebou!
Jinak teď momentálně nečtu nic,večer jsem tuhoš a jsem ráda,když pořídím něco přečíst Adamovi :sweat_smile:
Vidíš,jak se Sabinka rozpohybovala,ještě budeš vzpomínta na to jak jen ležela,nebo seděla :grinning:
18. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
čaute :grinning:
18. pro 2008 ve 14:43  • Odpověz
autor
Tak já už mám dárky nakoupené,ale ještě jdu dneska něco koupit rodičům a neteři,chtěla jsem jí koupit stavebnici,ale představte si,že už jí nemají :frowning2: vyprodali mi ji :cry:.tak nic no koupím něco jiného.jinak doma od rána gruntuju kvartýr a Adélka mi pomáha tím,že mi všechno rozhazuje:grinning: a já to zase dávám zase a místo... :grinning: je to legrace :slight_smile: výzdobu jsem si taky zž udělala takže to už mám zbyté a čeká mě už jen stromeček,ale ten až v sobotu.No to bude :confused: Adélka mi to bude trhat a ničit baňky atd.ale já se nedám :grinning: :grinning:
18. pro 2008 ve 14:49  • Odpověz
ahoj holky, tak další věc už umíme - rozvazovat si tkaničky od bot. :grinning: Já jsem malou obula, zavázala tkaničky a než jsem se obulá já, tak boty rozvázaný. Tak jsem je zavázala znova a říkám si - přece nejsem blázen, že bych je nezavázala. Pak vytahuju malou z auta a tkaničky zas rozvázaný, takže mi došlo, že blázen nejsem :sweat_smile:
18. pro 2008 v 15:42  • Odpověz
autor
Mám výbornou zprávu Adélka už konečně umí chodit po čtyřech :grinning: Hurááá bylo na čase,a taky už umí chodííít :grinning: :grinning: :grinning:!!!
18. pro 2008 v 18:24  • Odpověz
Ahojky holky,
konečně se dostávám k PC a vytvářím vánoční přáníčko, ale nějak mně to nejde... tak to nějak odfáknu :confounded:
Dneska byl pěkný nečas a my v něm jezdily po venku, malá nemohla doma zabrat, tak jsme vyrazily, ale i tak bych jela pro obědy, jen později :sweat_smile: a už zase spíme, no jestli se to stane pravidlem, že usne kolem 18 a vstávat bude po 8 - tak to bude luxus :slight_smile: No uvidíme.
Dneska se chystám dělat ještě perníčkové těsta - tak snad tam tentokrát nezapomenu dát ten cukr :sweat_smile: , chystám se péct s kamarádkou :wink:
18. pro 2008 v 18:39  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska byla krááásná noc. Kojila jsem jen 3x :grinning:
Cori, tak co perníčky, jsou s cukrem??
Já jsem večer stihla zabalit dárky, ani jsem netušila kolik toho pro Sabinku máme :astonished:
Dneska chci jít koupit jikry a mlíčí na polívku, tak doufám, že seženu samostatně, nechce se mi kupovat celej kapr. Letos zkusíme toho pangasiuse. Hezký pátek !
Jak ten čas letí Monča už bude zítra doma a určitě to tam všichni dobře zvládají :grinning:
19. pro 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani jj, tentokrát jsem cukr nezapomněla a hned je to těsto o poznání lepší :sweat_smile: , tak nevím jestli z toho bez cukru vůbec půjde něco udělat :unamused:
Jé vy už tak máte všichni zabaleno? TO jste šikulky... Mě to čeká a ještě i něco poshánět :unamused:
Jani, vy děláte rybí polévku na večeři? A coostatní jakou děláte?
Monča asi net na pokoji nemá, škoda... Ale už se těšíme až se ozveš a budeš doma a napíšeš, jak to doma zvládali :wink:
Hezký den :dizzy_face:
19. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,
čekám,až se Adélka probere,už chrupe 2 hodiny,tak snad nebude večer juchat...
Dárky mám zabalený tak napůl,stihla jsem akorát dětem a zítra zbytek,až si je vezme mamka ven.
Když jsem bydlela u našich,tak se dělala polívka čočková a teď si děláme hrachovou.Rybí by u nás nikdo asi nejedl :wink:
Hezký večer!!! :slight_smile:
19. pro 2008 v 17:39  • Odpověz
autor
:grinning: já taky dělám hrachovou polívku,filé a kuřecí řízky :slight_smile:
19. pro 2008 v 18:28  • Odpověz
No jo, my děláme rybí polívku se zeleninou a kapra se salátem. Letos teda zkusíme toho Pangasiuse. Čočkovou polívku jíme na novej rok, abysme měli štestí a peníze :slight_smile:
Holky a co stromečky, máte pravý nebo umělý?? A kdy zdobíte? Nás ještě čeká lítací víkend a pak už hurááá na pohádky, dneska jsem koukala, že jich bude dost. Ješte by teda mohl napadnout sníh, že?
19. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
ahoj holky, malá mi nechce jezdit v kočáru, ne že by bulila,ale jen chodí, to je bomba, nervy mám jak špagáty, když jdem ven, jak nám to trvá :grinning: :grinning: :grinning:
já mám dárky zabalený jen pro sofi a ne všechny...
budem mít kapra a salát a sofi pangase a brambory a zeleninu, jak je zvyklá...
strom umělej, mmmmmmmmmmmm gb
19. pro 2008 v 19:32  • Odpověz
Holky,dneska večer málem bylo po mně,chystala jsem na koupání a Adam si vzal židli,že se koukne na poličku co máme na chodbě,najednou strašná rána a jeho šílenej brek,já byla v kuchyni,krve by se ve mně nedořezal-nevěděla jsem kde přesně je Adélka,lezla si po bytě,no naštěstí byla jinde,ale Adam stál na chodbě,police na zemi vyrvaná ze zdi a všude střepy,rozsypanej cukr a ostatní věci.....já si hned představila,kdyby tam byla na zemi pod tím Adélka,že mohlo být po ní,nebo mohla být pořezaná :frowning2: ,rozklepala jsem se,začla jsem na Adama řvát a vyhodila ho do pokojíčku,do toho si MM šlápl na střep,takže všude krev,řvoucí děti a já mimo :unamused: .No pak jsem to zlikvidovala a ulevilo se mi,že se nikomu nic nestalo.....
Tak jsem se z toho vypsala a můžu jít na kutě :slight_smile:

dzej-my máme každý rok stromek živej,letos stříbrný smrček :wink:

Tak přejeme všem hezkou dobrou noc :wink: :wink: :wink:
19. pro 2008 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.