• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahojky,
polévku zatím nevím jakou mít budeme - první společné vánoce jsme měli česnečku - ale ta byla echt, bbbrrr, ale já ráda kmínovku a čočkovku taky na Nový rok :wink: a taky pangasiuse a salát, ale kapra bych si taky dala, ale dělat jen pro mě - to nemá moc smysl :sweat_smile:
Jani my máme dycky živý, já bych asi s umělým neměla ty pravé Vánoce, a musí být až po strop :sweat_smile: , letos teda bude muset být na štokrli, aby nám dítko neotrhávalo baňky :wink:
jj a snížek by se hodil :wink:
19. pro 2008 ve 22:19  • Odpověz
přidala jsem do albíku fotečky, Jani i z našeho setkání :wink:
krásnou noc, už jdu taky do hajan :dizzy_face:
19. pro 2008 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu :o) Chtěla bych se jen zeptat, mám 3,5 měsíční holčičku, a jen by mě zajímalo, kolik toho za jedno jídlo (kojení+um) má sníst? Nechtěla jsem kvůli tomu zakládat novou diskuzi, tak snad poradíte ;o) Předem díky
20. pro 2008 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak nám tady proletuje sníh,ale je to i s děštěm,tak zas nic :confounded:
cori-hezké fotečky :slight_smile: ,jakpak jsi udělala to přání?Já dělám jen přes Zoner photo studio a je to každý rok prodobné,jen fotka jiná.

Ahoj pollo,koukám,že máš taky Adélku :wink: .S tím jídlem nevím,těžko říct kolik toho vypije při kojení... a pak jí dáš kolik UM?My jen kojili,tak s tímhle zkušenost nemám.
20. pro 2008 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky, díky moc, že jste na mě myslely. Před hodinou jsem dorazila domů. Net tam nebyl a stejně jsem 1 den strávila na JIP, takže bych se nemohla připojit. Jinak všechno dobře dopadlo, jak v nemocnici tak u nás doma. :grinning: Teď si půjdu na chvíli lehnout, jsem nějaká nedospalá. A to jsem si myslela, jak si tam odpočinu. :slight_smile:
Jinak dárky furt nic, cukroví nepeču, takže pohoda. Vlastně jsem jen dala zakázku na vyrobení kalendářů s Adélkou a to dostane většina příbuzných :grinning:
20. pro 2008 v 10:55  • Odpověz
Ahoj Mončo,vítej doma,tak to je fajn,že je všechno v pořádku,tak odpočívej a doháněj spánek :wink:
20. pro 2008 v 11:04  • Odpověz
Ahoj Moni, tak to je dobře, že je vše v pohodě a že už si doma, tak se nechej hezky obskakovat a odpočívej co nejvíc :wink:
Peti, já si hrála v programu Photofiltre, ani nevím jestli sem si ho někdy někde stahla, ale našla sem ho v počítači, byl česky a tak sem si v něm hrála až sem tohle udělala...
Tak Kájula už tu naříká, tak pádím, balíme a jedem k tchánovcům, tak hezký víkend
20. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
At píšu co píšu tak tady semnou nikdo nemluví :confounded: :confused:
20. pro 2008 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky,doufám,že máte taky sluníčko jako my tady :wink:

Ivul-já myslím,že to tak není :wink: .Jak se máš a jak se těšíte na Ježíška??? :slight_smile:
21. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
Ahoj,já se těším hrozně na salát a na filet,manžel bude mít kuřecí řízek,ale dělám oboje.Adélka stromeček nějak nevnímá,spíš je jí jedno jestli tam je nebo ne. :slight_smile: tak se měj
21. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
ahoj holky, tak my včera ještě lítali po posledních drobnostech, a večer jsem byla unavená tak jsem na net ani nešla. Dneska jsme koupili jedličku, ale teda 600Kč to je fakt pálka :unamused: Večer skočím pro cukroví a hotovo.
Moni tak to je super ,že to dopadlo všechno dobře. :wink: Máš doma šikulky. :grinning:
Jani fotečky jsou moc pěkný, ale já - to je teda katastrofa. Já jsem tak strašně nefotogenická. Nechceš mě zamáznout černou barvou? :pensive:
Pollo já taky jen kojila, takže nevím, ale je vůbec potřeba dokrmovat umělým? Nestačí tvoje?? Jinak asi abys to mohla změřit, tak bys měla odstříkat a nakrmit odstříkaným a podle toho pak dodat umělý. Já jsem vždycky malou nakojila cca 40-80ml za jedno jídlo a to stačilo. (já jsem se vždycky zvážila před a po s malou) víc neporadím.
21. pro 2008 v 17:34  • Odpověz
Ivul já se bavím se všema :grinning: :grinning:
21. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
autor
ok :grinning:
21. pro 2008 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme se úspěšně navrátili od tchánovců, ráno jsme byli na plavču a zaplatili jsme další lekce (když je u VZP ten výhodný balíček), tak snad se to bude Káji líbit i nadále, dneska se potápěla jedna radost.
Jani, ááále si fotogenická, co mám potom říkat já, jedině bych udělala dva černé fleky a nechala tam jen ty naše princezny :wink: a za jedličku to je teda pálka, ale to tak asi stojí, že? My máme od kmocháčka zadara :sweat_smile: , tak su ráda, ale jinak bych taky kupovala živí...
Pollo já taky jen kojila a pokud malá přibírá a nevypadá, že by ji něco trápilo, tak je snad všechno OK...
Ivull jak psala Janča - se bavíme všechny se všema no ne? :wink:
Holky a hryžou Vás ty vaše slečny u kojení? Kája jak má teď toho zuba (už se teda rýsuje i druhý), tka se do mě normálně zahryzáváááá :angry:

Krásnou noc a už se nám ty Vánoce blíží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2008 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ranko :wink:
musím se jít k vám odreagovat,chtěla jsem dělat úlky,vůbec nemůžu u toho vydržet se zádama,lepí se mě to,prasknul mi ten zdobící sáček,tak jsem vztekle mrskla formičku do těsta a šla od toho...manža říkal,že to prý dodělá,tak mu to mileráda přenecháááám :grinning:

Cori-o kousání mi ani nemluv,Aduš v tom je přebornice,ale zajímyvý je,že mi to dělá jen na pravé straně :angry: .minule mě hryzle do krve,tak jsem na ní houkla a dostala přes plínu.Ale kouše denně....ještě chvíli a bude mít utrum :grinning: .Teď jí roste nahoře druhá trojka,to bude vypadat,když nemá ty přední,jen dole :sweat_smile:

Užívejte předvánoční čas,na nás skočil nějaký bacil-teda na mně a Adama,tak snad budem trochu do vánoc fit :slight_smile:
22. pro 2008 v 09:19  • Odpověz
ahojj holky :wink:
Peti tak už se na to pečení vykašly, určitě toho máte už hodně :astonished:
My teda zatím pořád žádnej zub, ale jak má tvrdý dásně, tak mě to pěkně bolí. A já jsem slyšela, že když už má mimčo zuby, tak je opatrný a nekouše :pensive:
Cori, no obyč smrček stál 500 a jedlička 600 takže jsme radši vzali tu jedličku je hezčí a dýl vydrží. Ale loni myslím stály stromky 250 :angry:
Dneska jedu do Ikei a koupím ty zázvorový perníčky, tak jestli nebudou dobrý, tak Silvar chystej adresu :grinning: :wink:
Holky, už je 2 dnýýýýýýýý
22. pro 2008 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky, ty vánoce mě pořád nějak neberou. Manžel včera uklidil celý byt a já byla na procházce s Adélkou a psíkem. Dneska chci aspoň něco požehlit, ať jsem taky platný člen domácnosti :grinning: Zítra pojedeme nakoupit nějaký to jídlo a pak už se ani nehnu. Na svátky pak jedeme k našim a když to vyjde tak ke známým do Německa. Jo a ještě musím na vyndavání stehů, ale to bude chvilka.
Tak já teda jdu na to žehlení.... vůbec se mi nechce.
P.S. Nekojím asi dva-tři týdny, ale taky mě Adélka párkrát pěkně hryzla. Říkala jsem si, že takhle asi bolí piercing do bradavky :grinning: :grinning:
22. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
Moni teda ty máš zlatýho manžela. To u nás, co jsem poklidila minulej týden, tak po víkendu jak kdyby tu byla bomba :frowning2: Moni a už vůbec nebudeš kojit? A jak vám jde papání?
Nj žehlení, já mám naštestí spousta věcí, co se žehlit nemusí, tak jsem na tom dobře. :dizzy_face:
22. pro 2008 v 10:26  • Odpověz
My jsme měly kojení + Nutrilon od 3. týdne. Nutrilon postupně začal převažovat a když Adélka začala jíst příkrmy tak už ode mně nechtěla. Nakonec jsem jí kojila jen ráno v posteli a jednoho dne mě prostě hryzla a začala se kroutit a otáčet ode mně. Snažila jsem se jí nějak přesvědčit, ale nešlo to. To se opakovalo několik dní a pak jsem to vzdala. Mlíko ještě trochu mám, jsem překvapená, myslela jsem, že to zmizí rychleji. Adélka baští lžičkou jak kdyby se s ní narodila. Chutná jí, je zvědavá a ráda zkouší nový jídla. Pítí z hrnku jí děsně baví, ráda si ho drží sama. Mám asi zlatý dítě!! :grinning:
22. pro 2008 v 11:25  • Odpověz
autor
Petronil mě Adulka taky pořád kouše a taky ji dám přes plínku :slight_smile: je to dábel,ted jak se KONEČNĚ naučila chodit po čtyřech tak lítá jak targus a za vším šmejdí a hledá kde co může :grinning:.
22. pro 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
Já nežehlím páč nemám co žehlit,ale když menželovi vyperu košily tak mu ji i pěkně vyžehlím.jinak kdyby aspoň byl venku bílí sníh co holky??
22. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
Ivul-mě když Adélka jednou hryzla a dala jsem jí mini plácaneček přes prdelku,tak u toho byl Adam a hned jí začal konejšit.prý "Adélko,ty chudinko,mamka tě takhle mlátí..." ,tak si musím dát bacha :grinning:
A když dám jemu na zadek tak mi říká " ...to se dělá,takhle mlátit malý děti??? " :sweat_smile:.
Adélka chodí zatím kolem nábytku,ale drží se už jen jednou ručičkou,udělá sama tak 4 kroky,ale čím dál víc se o to snaží.Ale pořídí vyštrachat všechno...zrovna včera se snažila Adamovi vyrvat z podpaží teploměr :grinning: ,je zaregistruje,že je na obzoru něco novýho,už to chce :slight_smile: a dělá pro to vše :wink: .
22. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
Ahojky holky,
teda máte to děti šikovné :wink:
Peti, Adélce všechno dobré k desetiměsíčninkám, to musí být fakt živel :wink: a Adámek bude dobrý rozumbrada, co? Aspon máte doma veselo.
Ivull, jj snížek by mohl být, Vánoce by hned byly veselejší :sweat_smile:

Holky, kdy Vám začaly děti lozit po čtyřech - ne se plazit, ale lozit?
A co koledy, pouštíte si? Já pořád nemůžu najít CD s koledama :angry:
Jani, jaké josu zázvorové perníčky? :sweat_smile:
22. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
coriven
U nás zatím žádný lezení, ale dneska se Adélka na bříšku zvedla hrozně vysoko na rukách a jakoby si nakročila kolínkem a snažila se zvednout zadeček. Děsně se u toho vztekala, asi to měl být nácvik na čtyři, ne?
22. pro 2008 v 15:25  • Odpověz
cori-Díky za přání :slight_smile:.Aduš se začla plazit v 5 m.a v 6 už lezla.A veselo teda u nás je,to máš pravdu :grinning:
Koledy jsme taky ještě nepouštěli,nějak není moc čas,vše je v poklusu :sweat_smile:
22. pro 2008 v 16:03  • Odpověz
Moni, jj to už bude nácvik :wink:
Peti, vy jste strašní rychlíci :sweat_smile: :confused: :wink: , my právě zatím furt jen pérujeme na kolínkách a plazíme se dozadu, tak jsem zvědavá, kdy už se jí podaří lézt dopředu... :sweat_smile:
22. pro 2008 v 16:22  • Odpověz
ahoj holky, tak já se dneska vydala do Ikei a Olympie a asi to nebudu komentovat. Teda lidí nebylo moc ,ale na dálnici byla nehoda, takže jsem jela hodinu a půl krokem, normálně tam jsem za 10minut... no aspon se malá v autě vyspala. Jsme utahaná a koukám přes balkonový dveře na krabici s curkovím :zipper_mouth: :zipper_mouth:
No Adámek je teda pěknej rozumbrada, asi se máme všechny na co těšit, jak budou naše dětičky perlit :sweat_smile:
Jinak perníčky jsou mnamky :grinning:
22. pro 2008 v 18:22  • Odpověz
autor
Petronil ty mě vždycky dobře pobavíš jak vyprávíš o svých dětech :grinning:.jj děti jseou chytré a hned jsou se vším hotové...ale ty tvoje děti jsou fakt bombovní :slight_smile:.No Adélka se taky udrží na jedné ručičce a ujde sama pár kroků;no už aby trajdala sama :slight_smile:

Cori kdyby ten sníh byl tak by to byly pravé bílé Vánoce,ale tak... :unamused: Včera nebo kdy to bylo říkaly,že od 25.12.má sněžit a mrznout tak jsem zvědavááá.
22. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holkýýýý hodně pohody do dneška :wink: , já furt nemám pouklízené, ale už to nehrotím, venku je krásně jak na jaro, tak budem procházkovat, zajedem si pro stromeček k našim a zítra budem strojit a koukat na pohádky :wink:
Tak hezký předštědrovečerní den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 09:59  • Odpověz
Ahoj, my se před chvílí vrátili z nákupu - děs!!! Teď už jsme doma, cvrček spinká a za chvíli půjdeme ven. Večer chceme potají ozdobit stromek, aby ho Adélka viděla ráno v celé své parádě. Taky vám přeju hlavně pohodu a klídek.
23. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.