• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
autor
My už máme stromeček nazdobený od nedělě,ale prdolku to moc nezajímá :slight_smile: jinak salátek už mám taky udělaný a je MŇAM MŇAM :grinning:,UŽ SE NE NĚJ ZÍTRA TĚŠÍM :wink:.
23. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz
ivulinda
My máme na stromku žárovky s 19 různejma druhama blikání a svícení. Tak si myslím, že jí bude zajímat spíš tohle než celý stromek. Adélce se líbí i světlo z okna nebo když nám sluníčko dělá stíny na zdi.
23. pro 2008 v 15:15  • Odpověz
holky,přejeme krásný zítřejší den plný dárků a jiskřiček v očích dětiček, Sylva, Sofi,Petr,Maxík :wink:

a salát mám taky a je vynikající. jsem zvědavá, co mi na něj řekne odborník, až přijde domů :slight_smile:

stromeček budem taky zdobit večer, aby ráno bylo překvápko

jo, a co myslíte že lítá dál?cibule nebo česnek? :grinning: hezké svátky :slight_smile:
23. pro 2008 v 15:59  • Odpověz
sylvar - že by cibule? :sweat_smile: , česneku opadajů strůžky letem :fearful: :sweat_smile:
23. pro 2008 v 19:01  • Odpověz
ahoj holky, tak já se jdu rozloučit. Nevím jak sem budu přes svátky chodit, tak pro jistotu :wink:
Dneska jsem ještě uklízela a dokupovala poslední dobroty na jídlo a ještě jsem stihla pozdravit v práci, tak teď už dávám nohy nahoru a čekám na vánoce :grinning:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže všem přeji krásné vánoce, bohatého Ježíška, zdravé děti a hodné chlapy
a brzo zase ahoojjjjjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Také všem přejeme krásné Vánoce,hlavně móře pohodičky a dárečků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

U nás teda nic moc....teď jsem měřila Adélku,má 38 teplotu,pořád utíráme nudle :unamused: ,Adam naštěstí smrká sám,ten zas celou noc kašle,já taky,tak to bude zítra zajímavé :wink: .
Jo a taky jsem zjistila,že nebudu moct baštit ořechové cukroví,porvé jsem měla šílenou reakci,když jsem čekala Aduš po čerstvých lískáčích,skončila jsem ve špitále málem udušená a od té doby mě to zlobí.Včera jsem koštovala dva kousky od tchýně a už jsem to cítila :pensive: .Tak budu asi jen na lineckým :grinning:

Holky,krásný předježiškovský večer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zítra si to od rána užívejte :slight_smile:
23. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
Ahojky,
taky se přidávám s přáním kouzelných Vánoc plných splněných přání a hezky si to užijte se svými ratolestmi :wink:
Peti, oj taková blbá reakce a malé snad bude zítra líp...
Kajka se dneska zase echt ohodila na zádečkoch, pořád se nemůžeme zbavit červených suchých flíčků po tělíčku, se mně zdálo, že z ručiček a nožiček mizí a teď koukám - celé záda osypané... vrrr, ale tak mě napadá, jak teď čtu Peti tvoji reakci na oříšky, tak je fakt, že já teď oříšky láduju jedna báseň, že by z toho? Musím to omezit... A je fakt, že jím čerstvé... chjooo

Jinak taky přejeme pohodový předježíškovský večer, já budu balit dárky, zítra bych to asi nestíhala :sweat_smile:
23. pro 2008 ve 20:35  • Odpověz
KRÁSNÝ ŠTĚDRÝ DEN VŠEM !!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2008 v 08:51  • Odpověz
A SPOUSTU DÁREČKU A DOBRUTEK DO BŘUŠEK A JISKŘIČKY V OČIČKÁCH TĚCH NAŠICH POKLADU :dizzy_face:
24. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že máte všechny plno práce s likvidací cukroví a dalších dobrot :grinning:
25. pro 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
KRÁSNÉ SVÁTKY HOLKY:hearts:
25. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky, to jo likvidace curkoví je fakt náročná :sweat_smile:
A jak ste si užily štědrý večer? CO děti na stromeček?
Karolínka celou večeři seděla s náma - dostala čajík a sušenku :sweat_smile: , pak byla nejistá ze svítícího stromečku a přítmí v obyváku - nevěděla co se děje, ale jak jsme ji posadily ke stromečku, tak už šmátrala po dárcích a očička jí krásně jiskřily :dizzy_face: Největší úspěch u nás měly interaktivní kostky od Sassy, ty jak se jí dostaly do ruk, tak už nic jiného nechtěla :sweat_smile: a já taky dostala pěkné dárčky, to mě mile Ježíšek překvapil :wink:

ivul, krásné jedenáctiměsíčniny a máte hezkou fotku v profilu :wink:

a všem pohodové dny :dizzy_face:
26. pro 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
cori děkujeme... :slight_smile: jj cukroví je děs a hlavně to jak ho sníst a nevyhodit co??
27. pro 2008 v 16:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my jsme se taky zdárně prokašlali,prosmrkali a projedli ke konci vánoc :sweat_smile: ,ale stálo to za to....
Adam si rozbalil,zajásal,řekl,že je "nadšenej " a zavřel se v pokojíčku před naši malou ničitelkou a 3 hodiny jsme ho neviděli :slight_smile: .
No Adélku nakonec nezajímaly ani dárky,ani ty papíry,ale táta s kamerou a ovladač na TV :unamused:,já jsem ji nastrojila do šatiček,ale během půl hodiny je měla totálně proslintané-lezou jí zuby- a do toho jí tekly nudle,takže bylo po parádě :slight_smile: ,až se k tomu dostanu,tak dám fotečky do albíčka.

Tak si jdu číst knížku od Ježíška,než mě uspí...což nebude dlouho trvat po pár předešlých nocích :confounded: :grinning:
Tak pokud sem někdo juknete,tak hezký večer přeju a ještě hezčí sny :dizzy_face:
27. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz
Jo a Aduška se nám od včera pěkně rozchodila,už přejde celej obyvák a dneska si na klouzavých parketách v ponožkách sama dvakrát stoupla....Dnes dělala pokroky snad každou hodinu.Asi chce přivítat nový rok v poklusu :grinning:
27. pro 2008 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky, nám Aduš nějak onemocněla tak jsme nejeli na žádný výlet. Dneska přijedou naši a přivezou cukroví, takže nás čeká obžerství až dneska (myslím to obžerství sladkým).

petronilla
Tak to už máte pěknou čiperku, my pořád na břiše, zadek nahoře, snaha dostat se na kolínka. Ale moc jí to nejde taky proto, že se jí přes tu rýmu špatně dýchá.
28. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
ahoj holky, tak vás zdravím po vánocích. Toto uteklo :frowning2: My skončili teda až dneska s návštěvama, ještě jsme objížděli kamarády. No řeknu vám, že se bojím stoupnout na váhu. Zoubek jsme pod stromečkem neobjevili, no nevadí.
Cori co vyrážka? Peti teda to je Aduška šikovná. Moni, vy se brzo uzdravte. Ivulindo tak namraž cukroví, bude se hodit na velikonoce :grinning:
Tak já jdu ještě pouklízet :unamused: Hezký večer.
28. pro 2008 v 19:01  • Odpověz
Ahojky holky, to bude kileček navch, co??? :grinning: Ale co, Vánoce sou jen jednou v roc :wink:
My se dnes vrátili od tchánovců, kde se o nás marůdky mooc dobře starali, malá včera usnula až po půl noci a co hodku hore, mě přecházela zimnice, z toho horko... no perná noc, ale snad bude ta dnešní klidnější...
Nakonec jsme dneska koupili i odsávačku na vysavač - a zatím z ní mám dobrý pocit, jen nevím, jak často můžu odsávat? Kajka hodně chrčí, ale soplík teče (přes den) v noci je to horší... no šak to znáte :pensive:
MOni, koukám, že taky bojujete s rýmou, malá začala už i pěkně chrchlat jak má ty hleny v krčku... :angry:
28. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
Cori vy jste nemocný?? No teda my taky ještě nejsme uplně v pohodě, už je to skoro 3 týdny.. :frowning2: Jinak já malou odsávala podle potřeby, jak měla plnej noc, tak jsem šla...někdy i 5x denně. Tak se brzo uzdravte :wink:
28. pro 2008 v 19:17  • Odpověz
My odsáváme vždycky před spaním, aby se Adélce dobře chrnělo. Pak ráno po probuzení, to se jí to tam zase přes noc nahromadí. No a ve dne už ani ne, jen když je to akutní. Teď má Adélka tak velkou rýmu, že jí to přes den když leží na bříšku teče samo od sebe, takže to jen sroluju tampónek a vytřu nos. Na kašel jí dávám Mucosolvan a ten jí teda hodně ulevil. Do nosu dávám kapky jen před vysátím. Včerejší noc už to šlo, ale předevčírem jsme bděli všichni tři :unamused: Asi něco řádí, ne? Spousta dětí teď marodí.
Holky, já jsem dneska odhalila zloděje, vykradl u nás před barákem sousedům auto. Bohužel, manža za ním vyběhl, ale už ho nechytil. Ale tak si říkám, že jsem na té mateřské ještě úplně nezakrněla :grinning:
Jinak já jsem přes ty svátky spíš zhubla, vidím jídlo a zvedá se mi kufr. Včera ráno mi bylo i dost špatně od žaludku. Dneska už je to lepší, jsem jediná zdravá osoba u nás doma, musím vydržet!
28. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
Jéé Moni a policajti ho chytli nebo zdrhnul?? A nejseš v tom :dizzy_face: že je ti špatně???
28. pro 2008 v 19:29  • Odpověz
Ne, policajty jsme volali až když se manžel vrátil domů s nepořízenou. A sousedi nebyli doma, tak jsme to "vyřídili za ně." :wink:
Těhotná ne, to by v tom musel mít prsty duch svatej, manžel tu teď dlouho nebyl. Nebo soused....?? Ne, nemáme žádnýho pěknýho :grinning: :grinning:
28. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
28. pro 2008 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky,
Moni :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak jsme byly dnes u dr, čekárna plná marůdků :unamused: , tak jsme jen zahlenění - naštěstí to nikam nesedlo, tak snad ani nesedne... Malou jsme uspali až po půlnoci :pensive: už 3 den po sobě strašně špatně spí... usne třeba na hodku a pak se probudí asi tím plným nosíkem a kašlíkem a už neusne... chjooo. Tak nám snad nějaké ty kapky uleví... Přes den jí soplík taky teče proudem - to su ráda, ale v noci se zase ucpává...
Moni a aj ten lump stihl něco pokradnout? Vidíš si jak detektiv Očko :wink: , to my tu na to máme v baráku staré duchodkyně, ty furt hlásí - že byl někdo u nás, že někdo ve 4 ráno chodil kolem domu.... Tak si tak říkám, že v tomhle baráku by se ani žádný zálety konat nemohly :sweat_smile: , všichni jsme střeženi :grinning:
29. pro 2008 v 11:07  • Odpověz
corvi, jejda, ať je malé brzo lépe :slight_smile:

cerstvamama, ty si detektiv :grinning:

petro, Adélka je teda šikulka, že už capká :dizzy_face:
29. pro 2008 v 11:32  • Odpověz
Vykradl jim vnitřek, rádio+asi co bylo v kaslíku. Taky jsem si právě říkala, že jsem jak pavlačová drbna :grinning: Ale někdy Adélka nemá náladu a exkurze po bytě jí vždycky uklidní. Občas při tom koukáme z okna a zrovna do ulice máme trojitý okno tak se tam toho nejvíc vidí. No - a právě v tu chvíli jsem to viděla :grinning: Fakt, nekecám! Když to po sobě čtu, sama bych si nevěřila :grinning:
29. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz
ahoj holky, dneska teda byla pořádná kosa :frowning2:
Cori tak je fajn, že ten soplík teče ven, my to máme pořád ucpaný a teče to do pusinky a pak zvrací, takže pomůže jen vysavač :pensive: A co ta vyrážka??
29. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
Jani, vás to pořád ještě trápí :pensive: , je těch bacilů teď fůra, brrr... Kajce to teče právě aj nosem ven aj do pusenky a díky tomu kašle, někdy se až zalká a jak se lekne tak pak plače :unamused: po dlouhé době začínám uspávat na rukách, tak snad si nezvykne, už nám tak krásně usínala :sweat_smile:
Vyrážka putuje, už se mně zdálo, že mizí a šup měla ohozené záda... krém mám skoro vypiplaný, záda se už zlepšily a ted to má na zadečku... tož nevím co to je... dr. že z prášku - ale když furt mám jeden a ten samý a před tím nic? to je divné ne? Ale má po tělíčku i suché zarudlé flíčky, ne moc, sem tam, tak nevím, snad to nebude nějaký ekzém...
Takže teď si Kája užívá - furt ju mažu, odsávám, dávám kapky a pořád dokola... no ale chut k jídlu má, tak snad bude brzo líp :wink:
Tak bacily pryč a ať je prckům brzo líp...
Přidala sem do albíčka vánoční fotky, kdyby ste chtěly kuknout :dizzy_face:
29. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz
cori
pěkný fotky, Kajka má na některý stejnou papulku jako Adélka - tváře ala řezník Krkovička :grinning:
29. pro 2008 ve 22:08  • Odpověz
MOni :sweat_smile: :sweat_smile: , jsou ty holky dobře živený, no a snad z těch faldíčku vyrostou :wink:
29. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.