• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Já ty tváře zbožňuju! Vždycky když se Adélka nějak natočí nebo zatváří a ty tváře se jí ještě víc našpulí, tak neodolám a celou jí opusinkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2008 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky, Jani krásný fotečky. Já si musím udělat čas a dát je na net taky :grinning:
My máme taky faldíčky, to je teď co kojím zas po 2h v noci :angry: má pupík a stehýnka. :grinning:
Holky my máme teď prblém se spaním přes den, nějak se jí nechce jak je táta doma a furt se něco děje. Dneska ne a ne spát :unamused: Jak jste na tom vy??
30. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
Adélka je nastydlá takže spí dobře, asi ví, že potřebuje odpočívat. Dá tak 45 minut před obědem a po o taky. Pak kolem 4 hod. si zchrupne tak na 20 minut.
30. pro 2008 v 11:27  • Odpověz
tak to máte krásný. Já jsem ráda, když spí teď přes svátky 1x půl hoďky :unamused:
Holky a chodíte ven v tom mrazu? My jo, ale je to hrozný brrrrr
30. pro 2008 v 11:35  • Odpověz
My ne, Adélka je nemocná. Když měla jen rýmu tak jsme chodili, ale ona i kašle. Kdyby nemrzlo tak bysme možná jednou za den šli, ale takhle to radši nerisknu.
30. pro 2008 v 11:41  • Odpověz
Ahojky,
Moni nám právě dr. řekla, že i s rýmou a kašlem máme chodit ven, naštěstí je sluníčko, ale teda ta kosaaaaa... ale je fakt, že se jí líp dýchá... tak zase vyrážíme, aspon se trošku prospí... letím... zatím... paa...
30. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
i s kašlem? tak to bysme vyrazili...
30. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz
Moni no my taky s kašlem chodíme ven. Pokud to není teda ten dávivej, ale s tím od rýmy chodíme taky.
Holky ta zima má být ještě celej příští týden brrr
Dneska jsem dala malou spát dřív, protože zas spala za celý den jen 20minut a dala jsem ji medovou kaši od Nutrilonu, tak jsem zvědavá, jestli uděláme rekord spaní nebo bude zas za 2 hodky vzhůru.
30. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
Achój holky :wink:
Cori-hezký fotečky,naše Aduš taky dostala toho pejska,chodí s ním a drží ho za ucho :grinning: ,ale nejvíc se líbí Adamovi,už zná všechny říkanky a písničky nazpaměť :slight_smile: .Hlevně se brzy vykurýrujte :slight_smile: ,Adélka se taky rýmy ještě nezbavila,ale venku se jí taky líp dýchá.

Dzej-Adélka spí 2 krát denně,tak po hodině,jak kdy.

Moni-já malou taky furt muchluju,ty její ručičky...a nožičky...a pusinka.... :sweat_smile: .Teď teda nic moc.je usoplená a strááášně slintááá :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky-dnes jsme vyrazili bruslit..Adam dostal pořádný brusle od Ježíška,taťka si koupil nový a já vytáhla moje historický a šup na led...nestála jsem na tom kupu let,nejdřív jsem myslela,že ani od mantinelu nedolezu do toho předělenýho pro děti,vzájemně jsme se s Adamem podpírali,ale pak už to bylo dobrý :sweat_smile:
Tak jsem nějaká utahaná,Aduš v noci divočila,tak asi půjdu brzo do hajan.
Hezký večer všem :wink: :wink: :wink:
30. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
Moni jj i s kašlem, dneska se zase krásně propala...
kdyby nebyl takový mráz tak by bylo nádherně - to sluníčko...
taky sem koukala na zamrzlý baťák u nás, ale ještě se nebruslilo... jen tam byly bobří cestičky :sweat_smile: - a Peti bruslilas i s kočárkem? To by snad šlo co? Na říčce :sweat_smile:
30. pro 2008 v 19:32  • Odpověz
cori-u nás sice na rybníku led je,ale ještě lupe,chce to ještě trochu mrazu :slight_smile: ,tak jsme byli na zimním stadioně,tam to to jistý,akorát víc lidí a větší ostuda :sweat_smile: .Adélku hlídali naši.
To sluníčko je fakt boží,nebýt toho mrazu :slight_smile: ,ale Adélka má v kočárku jak v pokojíčku :wink:
30. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
bruslení je super, taky jsem přemýšlela, že si pořídím brusle. Na přehradu se teda bojím, ale letos je v Brně hodně umělých kluzišť.
Holky já se teda snažím, aby mi malá v kočáře teď neusla, protože ona spí v kočárku dlouho, tak bych asi zmrzla, kdybych měla čekat než se vzbudí. Cori jak dlouho Kajka spinkala?
30. pro 2008 v 19:41  • Odpověz
Jani, taky Kajka v kočárku víc a dýl spí, já su ráda, jen je blbé to naše 3.patro bez výtahu, to ju nemůžu nechat v kočáře dospat... ale když tak zabere, tak jedem třeba k našim a tam ji nechám na chodbě dospinkat...
Už se poamlau vrací do normálu, hurááá - v kočárku zaspala 1,5 hodky (ale venku sme byli jen 40 min.) pak sme jeli na besedu, tak se dopala u nich...
Taky se vám po vytahnutí z kočíku slečny budí?
Peti, já se taky na říčku bojím, ale tak krásně to tam vypadalo :dizzy_face: , kamarádka mi říkala, že právě jezdila i s kočárkem a prej zvládla i nějaký ten kilásek, jen by mě zajímalo, jak ten kočárek na tom ledě to zvládá :sweat_smile:
30. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
autor
Ahoj tak moje Adélka je nemocná :cry: má horečky a navíc jí trápá průdušky tak foukáme Ventolin a kapky :frowning2: jsem z toho neštastná :cry:
30. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz
autor
jinak hezký večer :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz
ivul, tak snad bude brzo líp... ty nemoci u těch prcků jsou fakt nepříjemné...
30. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz
HOLKY KRÁSNÉHO SILVESTRA A DO NOVÉHO ROKU JEN TO NEJ přeje Jana a Sabinka :slight_smile:
31. pro 2008 v 16:10  • Odpověz
Také přejeme krásné ukončení roku a do toho nového hromadu štěstíčka,zdravíčka,lásky a pohody a všem nám hodné,usměvavé a hlavně ZDRAVÉ dětičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Petra a spol :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2008 v 16:16  • Odpověz
Krásný nový rok - hlavně to zdravíčkooooo, posíláme s Kájou pozdravy a přejme úžasný celý nový rok 2009 a už du nakutě, bronko noc :dizzy_face:
1. led 2009 ve 02:03  • Odpověz
Ahoj holky, taky přeju hodně štěstí do nového roku.
My se dneska vrátili od známých v půl třetí ráno a mám děsnej spánkovej deficit. Ale nemůžu usnout, i když se snažím :frowning2: Tak radši brousím po netu.
1. led 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj holky, tak jak dětičky zvládly petardy?? Sabulce to vůbec nevadilo. Ani pesanovi to nevadilo. Měla jsem strach, že bude štěkat a malou to vzbudí a pohodička :wink:
My jsme byli doma, nemáme žádný známý s dětma co jsou podobně starý :frowning2: Ale nevadilo, nacpali jsme se chlebíčkama, dokonce jsem si dala 2decka vína - no pěkně se mi motala hlava, myslela jsem, že Sabula bude po tom dobře spát, ale nee, klasika co 2hoďky vzhůru :confounded: Dneska jsme si udělali krááásnej výlet k Novýmu městu, je tam naučná stezka 3,5km bylo tam krásně nasněženo moc pěkný. :astonished: Tak hezký večer v novém roce :sweat_smile:
1. led 2009 v 17:40  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
my přežili silvestra celkem v klidu,já teda měla co dělat,abych se dočkala půlnoci,ale Aduška se budila už od 23 hod kašlem a když začli venku střílet,tak pak začla bulit,šla jsem k ní a přikryla jí ouška a pak usnula,ale bouchalo nám to přímo pod okny,tak nic moc :angry: no a v 6 ráno jsme vstávali,tak jsem šla večer v 9 spát,byla jsem nějaká přiblblá
:sweat_smile:
Jinak Adélka chodí čím dál líp,má z toho děsnou radost,ani nechce za ruce,musí sama,tahá sebou v ruce polštář,bačkorku,nebo něco,je to sranda :slight_smile:
My se dnes probudili do sněhu,škoda,že tak nebylo na Vánoce :wink:
Hezký den všem :wink:
2. led 2009 v 07:56  • Odpověz
ahoj holky,
Petronillko teda gratulace veliká, Adélka je šikula.
Nám za okny taky něco málo poletuje, tak snad napadne trochu sněhu :wink:
Hodinu jsem se snažila Sabulu přemlouvat, aby spala, ale vůbec nechce. Pořád se plazí z postýlky ven na naši postel, mám strach aby nespadla na zem :frowning2: Taťka nám utekl, prý už se to nedá vydržet s malým křiklounkem :rolling_eyes: je nějaká protivná, že by konečně ty zuby??
Holky nekoukaly jste včera na Václava? To bylo podle pravdy???
A jestlipak jste měli včera čočkovou polívku kvůli penízkům??? Já si dala červenou čočku a dobrý, ta malé nevadí :grinning:
2. led 2009 v 11:10  • Odpověz
Tak čočka by bylo to poslední co bych v životě snědla :grinning:
U nás taky sněží!
Byly jsme dnesk na kontrole a Adélka už to nemá na průduškách,tak hurá.
2. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
Dzej-na Václava jsem viděla už dřív,ale jsetli je podle pravdy,to nevím :slight_smile: .
čočkovku jsme včera neměli,byli jsme u našich na svíčkové,mamka Adélce taky trochu dala,ale ona se u toho ksichtila,taková dobrota,tak si radši dala ten svůj oběd bez chuti :grinning:
Nám polezou nahoře přední zuby,má už obě trojky,tak bylo na čase :sweat_smile:

Moni,to je fajn,že už bude Adélka fit :wink:
2. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
Moni ty nejíš čočku???? :confused: To je super, že je vám líp :wink:
Peti právě tam na konci toho filmu bylo napsaný, že za 4 měsíce ho pustili na milost prezidenta, tak mě napadlo, že to bylo podle pravdy. Teda, už tolik zoubků...se máte :wink:
A kdepak je dneska Janča?? Že by ještě dospávala Silvestr? :grinning:
2. led 2009 v 17:42  • Odpověz
Jani :grinning: , měla jsem tu kamarádku, dorazila už o půl sedmé ráno a asi jak Sabča, tak naše malá se rozhodla taky dopolko nespat, šly jsme ju uspávat a usnuly jsme my :sweat_smile: , ale docela mě bolí nosní dutiny - nevíte, co s tím? asi bych měla být spíš v teple, že? vrr hlavu mám jak střep a to malá usnula až teď kolem desáté (kde sou ty časy, kdy usínala po šesté :sweat_smile: )
Peti, tak Aduš je teda fakt šikulka, to Kája se na nožkách vůbec nechce držet, furt si sedá a prohýbá...
Moni, to je dobře, že už jste zdravější :wink:
A ten Václav je prej podle skutečné události, Trojan tam byl dobrý, co?
2. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Dzej-no s těma zubama zatím žádný zázrak,když mě malá nekouše u kojení,tak zas po ránu do tváře,do nosu...tak nic moc :grinning: a to nemluvím o tom slintání-však na fotkách z vánoc je to dobře vidět,jak vypadala,když neměla hodinu bryndák :sweat_smile:

Cori-to jsi měla teda časnou návštěvu :sweat_smile: .Trojan je skvělej!!! :dizzy_face:
Jo a ty dutiny-jako menší jsem na to dost trpěla a pořád mi hrozili punkcema,tak jsem musela vždycky před spaním si namočit ruce po lokty do umyvadla do horké vody-co se snese-chvíli je tam nechat a pak honem rovnou pod peřinu :wink: .Tak to zkus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Hlavně aby hlava byla v teple,což jestli půjdete ven asi moc nepůjde,viď? :sweat_smile:

Holky,tady máme - 13 st. Brrrrrr...aspoň nám už pořádně zamrzne ten rybník na bruslení.
Tak hezký mrazivý den :slight_smile:
3. led 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak my máme -8st brr už jsem byla se psem a teda byla to jen rychlovka :angry:
Jé Cori, tak brzo návštěva?? To já ještě v tu dobu nejsem schopná vůbec fungovat. Já jsem pořád ještě nenavykla tomu nočnímu vstávání, jsem furt unavená :confounded:
Na ty dutiny - já si to mažu takovou tou ledovou mastí proti nachlazení, vždycky mi to pěkně povolí. A teď jsme si koupili na vánočních trzích kapky, byly teda hrozně drahý, ale už teď vím, že to stojí za to. Táta večer bolení v krku a rýma. Dal si kapku na cukr a bolest krku pryč a ráno se nadýchal kapek a všechno vysoplil ven a je čilej jak rybka. Škoda, že to nemůžem dát malé :unamused:
Peti no jo pěkně slintáte :grinning: A malá krásně stojí :wink: Tak hezkou sobotu :grinning:
3. led 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,
jj návštěva byla časná, ale byla jsem ráda, kamarádku dovezl manžel, jel tímto směrem služebně, tak tu pobyla celý den, jinak se moc nevidíme, tak jsme si to užily :sweat_smile:
Peti dík za tip s tou horkou vodou a to má spustit rýmu? Já teda soplím furt, ale už každé smrkání bolí :angry: , no snad to vyženu... Jen se nesmím moc prudko zohýbat :sweat_smile:
Jani, to je fajn, že jste kápli na dobré kapky, mně občas připadne, že chtějí moc peněz za nic... A docela naprd je, že když kojíme, tak nic nesmíme... můžu prej jen vincentku a ta teda houby pomáhá :confused: :sweat_smile:

Taky máte krásně zasněženo? My tu máme jen trošku snížku, ale je tu hezky bílo jak v Mrazíkovi.

Krásnou sobotuuuu :dizzy_face:
3. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.