• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Cori-mělo by to trochu ty dutiny uvolnit od té rýmy.Držím pěsti,ať to samo přejde,je to nepříjemný :frowning2: .
Taky mě štve,že se u kojení téměř nic nesmí,já si na rýmu kapu vždycky Pinosol,ten se smí a aspoň trochu to ten nos protáhne :wink:
Jinka je tu taky bílo-od sněhu i od mrazu :slight_smile:
Hezkou dobrou noc :dizzy_face:
3. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky, my měli včera s manžou den jako za svobodna. Přes den jsme byli na 15km túře (bylo -8 až -11 stupňů), odpoledne jsme se vrátili, pak jsme uložili Adélku a šli do hospody :grinning:
Dneska nám tu krásně chumelí!!
4. led 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Mončo,to se vám pak dobře spalo,viď? :sweat_smile: Po takovém dni :wink:
Tady taky celý den chumelí,Adam s taťkou jsou na kopci a sáňkují a já mám s Aduškou chvíli klidu :slight_smile: ,v noci zas řádila,tak to dneska dospává.
Taťka už nám jde zas dnes na noční,tak si musíme zvyknout zase na ten kolotoč :dizzy_face:
4. led 2009 v 15:45  • Odpověz
ahoj holky, tak my jsme si užívali taky poslední den s tátou, od zítřka už zase do práce :astonished:
Nám taky krásně nasněžilo, je to paráda. Vám děti v noci krásně spí?? Já nevím co se to Sabulce stalo, ale od půl roku každý 2hodiny vstáváme a kojíme :angry: na dnešek se dokonce i vztekala, že mi trvalo, než jsem jí to prso dala, tak začínám zvažovat ,že s tím budu muset něco udělat. :confounded:
Jinak je to pech, že dětem končí prázdniny a napadl sníh.. tak hezkou neděli
4. led 2009 v 17:44  • Odpověz
petronilla
No, vlastně jsme si zchrupli hned po příchodu ještě odpoledne, aby jsme byli fit do hospody.

Jo a ADelka se nam poslední dobou budí kolem 1 v noci - pláče ze spaní, jen podám dudlík. Pak ve 4 mlíko a pak v 7 mlíko. Dřív spala od 19 do 7 ráno, kde jsou ty časy. :unamused:
4. led 2009 v 18:03  • Odpověz
Moni a v kolik jí dáváš poslední jídlo a v kolik chodí spát?
4. led 2009 v 18:20  • Odpověz
Moni,tak to joooo :wink:

Dzej-nám se Aduš budí kolem půlnoci a 4.h. ale někdy jen jednou,jenže ji nakojím,lehne si,myslím,že bude spát,ona si pak sedne,něco si povídá a pak začne brečet,tak zrovna dnes jsem ji prdla zpátky do postýlky,tam stála půl hodiny a řvala,tak jsem ji zas vytáhla,přitulila se a usnula.Taky mě to noční kojení štve,ale když ji nedám,zboří barák,tak vůbec nevím,jak na ni :angry: :sweat_smile: ,voda nebo čaj nepomáhá.Teď navíc měla tu rýmu,občas se budí kašlem a dáví se a do toho jí lezou ty dva zuby,tak to je jedno s druhým :frowning2:
4. led 2009 v 18:21  • Odpověz
Peti no my to máme už hrozně dlouho. Teď mi to nevadilo, říkala jsem si ,že když je nemocná, tak může mít hlad nebo žízen. Ale rýmu už skoro nemá, kašel vůbec, tak nevidím důvod, proč by měla 69x za noc jíst. Vodu jsem zkoušela, cucne si, ale jak zjistí, že je to voda, tak řve. Četla jsem různý metody jak se toho zbavit, ale nechat řvát mi přijde dost drastický. Hlavně v noci. :frowning2:
4. led 2009 v 18:35  • Odpověz
No Adélka do 4 měsíců spala 10 hodin v kuse a pak to začlo :sweat_smile: .ona třeba vypije půl hrnku vody za noc,ale stejně i potom chce nakojit-někdy je jen přisátá a když ji oddělám,tak řev,někdy fakt poctivě pije.
Já taky četla různé rady jak na to,ale taky nemám na to ji nechat vyřvat :frowning2: ,po chvíli to vzdám a zas napojím :grinning:
4. led 2009 v 18:39  • Odpověz
než byla nemocná, tak jsem jí párkrát ošidila chováním a zpíváním. No ale teď po nemoci zas od znova.
No právě, mě malá taky poctivě pije, někdy teda nee, ale většinou jo. Tak snad to brzo přejde. Já už mám pytle pod očima větší než oči :grinning:
4. led 2009 v 18:41  • Odpověz
Musíme věřit,že dostanou rozum a nechají nás vyspat :grinning: ,někdy mám na ní v noci takovej vztek-a ještě když mě třeba hryzne při kojení-a pak ráno ji můžu samou láskou umuchlat :dizzy_face:
4. led 2009 v 18:45  • Odpověz
A taky mě může vytočit,když ráno v 6 vstane a za půl hodiny už je protivná,pořád si šmrdlá oči,tak jí říkám,proč nemohla ještě chvíli chrnět,kdy dělá tykový cavyky :grinning:
4. led 2009 v 18:47  • Odpověz
ahojky holky, tak vidím, že to noční nespaní je všude stejné :unamused:
4. led 2009 v 18:49  • Odpověz
ale teda Jani u vás je to teda extrém... je fakt, že Kája jak byla nemocná, tak to bylo taky co hodku řev a co dvě tak kojení, ale ťuk ťuk, už se vracíme do normálu a už spinká... a budí se tak 2 - 3x za noc a to pokaždé pije, jakoby týden nejedla :sweat_smile:
Ale jak se mi jeden čas budila moc často s řevem, tak sem zjistila, že to má tím, že se převrací... vzbudí se přegulováním ze strany na stranu... a tak sem jí dala malý polštářek vedle sebe - ten jí zabrání se přegulit a zase spí klidněji... ale uvidíme na jak dlouho :sweat_smile:
4. led 2009 v 18:52  • Odpověz
ahoj cori :slight_smile: -mně taky přijde,že nejvíc malá vypije v noci,když ji kojím ráno,tak pije jen chvilku a furt kňourá,protože má hlad,tak ji dám jogurt,nebo něco a pak teprv se uklidní :slight_smile:
4. led 2009 v 18:59  • Odpověz
Peti já taky :grinning: když řve tak jsem pěkně naštvaná, ale jak vidím ráno ty očka a usměv, tak zapomenu všechno špatný. Dneska jak jsme byli na výletě, tak se normálně ze spaní smála, jsme na to s tátou koukali jak diví :dizzy_face:
Ahoj Jani, no jo, taky mi to přijde hrozný to vstávání. Malá spí na zádech, občas na boku, takže u nás to v překulování nebude. Já si pořád namlouvám, že je to od zubů. Já už vydím dole uplně vytvarovaný 4 zuby a nahoře 3, ale pořád ne a ne se to proříznout. :frowning2:
Dneska má být na CT1 dobrej českej film :slight_smile:
4. led 2009 v 19:02  • Odpověz
tak teď ve mně hrklo. Začal pípat monitor dechu. Valíme tam a ta naše princeznička si pochoduje po naší posteli. Uffff :confused: :confused:
4. led 2009 v 19:11  • Odpověz
dzej
Já ho mám v postýlce, ale nikdy jsem ho nezapla. A poslední dobou by to už stejně nemělo smysl. Adélka se v noci otáčí, pokaždý když přijdu po tmě k postýlce tak musím chvíli mžourat než vypátrám kde má vlastně hlavu a kde nohy.
Jinak Adélka si vždycky dala v před 19 hod. kaši a spala až do těch sedmi ráno. Občas se vzbudila třeba v šest, ale většinou spala těch 12 hodin. No a od toho půl roku se najenou vždycky kolem jedné začně vrtět a pak pláče. Přitom když k ní přijdu tak vidím, že při tom spí. No a pak jí v ty 4, možná je to spurt, to mě nechává v klidu, spíš nevím co s tím pláčem.
4. led 2009 v 19:19  • Odpověz
Dzej-nám se taky jednou nebo dvakrát Aduška ze spaní smála,je to sranda :sweat_smile:
Taky se asi budu koukat na čt 1 na ten film :slight_smile: ,Adélku jsem teď uložila,tak uvidíme...
Sabinka spí jen u vás v posteli?To se nedivím,že v Tobě hrklo :wink:
Já zas dnes měla otevřenou myčku a odběhla jsem a když jsem se vrátila,Aduš seděla na těch dvířkách jak hříbek :grinning:
4. led 2009 v 19:56  • Odpověz
Peti, tak to mohlo být vtipné - Adélka v myčce :sweat_smile:
Nakonec jsem se taky na ten film dívala, no ale asi nemám moc ráda detektivky, bo nic moc :unamused: , jka se líbil vám?
4. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
Bré zasněžené dopoledne holky :slight_smile:
Peti nee, spí jen ve své postýlce, ale co se tak často budí v noci,tak mi táta přirazil její postýlku k naší abych ji mohla jen přitahovat k sobě a odtahovat. Takže má volnej vstup k nám :slight_smile:
To je super s tou myčkou, ještě že jsi Adélku neumyla :grinning: :grinning:
Jani tak já jsem viděla toho filmu asi prvních 10minut. Malá odmítala spát a řvala, až do 21,30. Já nevím co s ní je. Tak jsme to vzdali a šli spát s ní. Myslela jsem, že vydží aspoň do půlnoci a ne, vzbudila se už v 23h a pak zas co 2 hodky. Dneska jdeme na druhýho pneumokoka.
5. led 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tady taky krásně sněžííííííí, lae ven se mi nechce... sice bych měla zametat sníh před domem, ale s těma dutinama si to moc nelajznu vylézat ven :unamused:
Jani, ale už to Sabinku dlouho bere to budění noční, že? Třeba až se ty zubíky prořežou bude líp, kdoví co se jí nelíbí... Kája tohle období měla ted jak byla nemocná... jinak se tak často nebudí - 2-3x za noc a to se většinou přegulí na bříško a pláče... bo se asi lekne... takže je zapasovaná polštářkem a spí se jí líp (teda doufám)... včera taky byla kolem 21 hore... pláč.. řev... no a pak pila jak duha a to sem ji chtěla chováním a hlazením uspat, no tůdle, chtěla jíst...

Holky vyrážíte ven s malýma v sáních? Přemýšlím jestli jí nebude zima a jestli na to není ještě malá :sweat_smile:
5. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
ma jsme taky zachumelený,ale v sáňkách jsme ještě venku nebyli,taky nevím,jestli by ji nebyla zima,přeci jenom v tom kočárku mají teplíčko :wink:
Na film jsem nakonec nekoukala,šla jsem číst Adamovi a nějak jsem tam vytuhla :sweat_smile:
Naše Adélka spí jenom na bříšku a dnes v noci taky děs,zase se kolem půlnoci probudila a byla snad přes hodinu vzhůru,kašlala,dávila se,ve 4 nanovo,v 5,45 opět,napila se a usnula,ale já už ne,tak jsem vylezla,nachystala Adama do školky a malá vstávala až v 8 a to jsem kolem ní chodila,do skříně atd a nic.
Teď opět chrní :slight_smile:
Dzej-tak ať proběhne očkování bez problémů :wink:
5. led 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme doma. Čekaly jsme hodinu než přijdem na řadu :angry: Naštestí byla Sabula hodná.
Jani no od 6 měsíců máme to blbý období s vyjímkou asi týdne :slight_smile:
Jé tak sáně, to mě ani nenapadlo, ale pokud jí dáš kombinézu, zabalíš do deky a bude ti sedět, tak proč ne?
Peti a jak se šlo Adámkovi po tak dlouhé době do školky?? Chudák Adélka, Holky my máme na kašel Hedelix a musím doporučit. Navíc je to přírodí!
Jinak máme už asi 5cm sněhu, ale teda nemrzne, tak uvidíme jestli to vydrží
5. led 2009 v 15:45  • Odpověz
Taky u nás pořád chumelí :dizzy_face: hned bych vyrazila ven, ale asi ještě raděj nee...
Jani - teda to jste čekaly docela dlouho... no po svátkoch je narvané, co? Hedelix taky máme a taky můžu doporučit, jen nevím - jak dlouho se to může dávat? Nám dr. doporučila Stodal, ale ten v lékárně neměli, tka sem vzala tohle :wink:
Tak a už kvílíme, tak du vymýšlet zábavu :sweat_smile:
5. led 2009 v 16:08  • Odpověz
malá kouká na Simpsonovi :grinning: a žvejká si hračky. Zlatý dítě, aspoň přes den :grinning: :grinning:
No nevím Jani, většinou čekáme max 10 minut, pro mimina má extra hodiny. Ale přiběhli tam vietmanci, že mají nemocný dítě, pořádně neuměli česky a dr je vzala předem, aby se nenakazily děti v čekárně na očkování :angry:
Co říká Kájka na toho medvěda??
5. led 2009 v 16:11  • Odpověz
holky a víte co mi říkala dr.? Že už stačí jen odpolední spaní...já jsem teda nevěřícně koukala, protože Sabula dá většinou to dopolední spaní třeba půl až hodinu...Ale tak aspon vím, že ji nemusím za každou cenu dopoledne uspat.
A kolik vám děti vypijí tekutin? To mi taky říkala, že co vypije, to vypije. My dáme tak 120-240ml vody nebo čaje.
5. led 2009 v 16:31  • Odpověz
Už stačí jen odpolední spaní? Jé já su taky ráda, když usne dopolko tak na tu hodku či půl (zlatý měsíc, kdy si dávala 2 hodky dopol i odpol :sweat_smile: )
S tím pitím jsme na tom bledě :unamused: , kojím pořád co dvě hodky a zatím je nahrazeno jen polední jídlo a přes den čaji ani vodě moc nedá... fakt minimum - snad jen malou štamprlu :pensive: , jak jí začaly lézt zuby tak se z pítka stalo žužlátko a nechce už tak pít... tak nevím jestli nemám nakonec zkusit flašku :unamused: , ale asi bych do ní měla dostat i jiné tekutiny než mlíčko, co?
Jani, kterého medvěda myslíš? U nás teď vede Šnek od FP - jak se tam dávají různé tvary, no takže my je tam nedáváme, jen vyndáváme - a jak ho uvidí, že je zase plný tak se k němu dorotuje a šup už to vyndává ven :sweat_smile:
5. led 2009 v 18:02  • Odpověz
Jani, no pokud nechce sama spát dopo, tak to prý stačí. Jo, tak ty kojíš ještě hodně, tak to snad ta voda stačí. A kdy máš v plánu nahradit další kojení? Už je dost velká, stačí jí to mlíčko? My máme nahrazený 3kojení. Ráno v 8 má jogurt v 11kojím, v 13 maso brambory zelenina, 15 kojím, 17 rohlík se sýrem 19 kojení nebo kaše a v noci kojím. Z hrnečku mi taky přestala pít. Pije jen z té Aventky pro miminka. Asi jí to připomíná prso.
Myslím medvěda FP co dostala na vánoce. Jéé vidíš, toho šneka máme taky, ještě v krabici, díky žes to řekla, já ho vytáhnu. Malou zaujal ten hrnec FP já tam všechno hodím a ona vytahuje :wink:
5. led 2009 v 18:45  • Odpověz
Jani, už plánuju delší dobu nahradit další kojení, ale díky tej vyrážce sme ustrnuly, ale už se chystáááááámmm :slight_smile: jen ty rána - to su vždycky polomrtvá a malou ukecávám co nejdýl v pelechu (to jí asi nic chystat nezvládnu) tkaže budem bojovat a snažit se nahradit odpolední sváču :sweat_smile:
Jinak to máte krásný režim a rohlík jí dáváš normální klasika bílý a asi trháš na kousky, že?
Hi no já myslela, že je to pes :sweat_smile: , tak do toho ji baví nejvíc bušit nohama, ale teď ji baví spíš všechno vytahovat, takže vede ten šnek, pak kostičky od Sassy a kolečka od FP (taková ta pyramidka)
A co se líbí vašim princeznám?
A co je to ta Aventka pro miminka? Normálně s dudlošem?
5. led 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.