• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
naša malá snáší ty vedra snad líp než já :wink: , včera sem s ní vyrazila až po 16 hodince no a já chytla úžeh - tak mě bylo blběěě :unamused: , ale naštěstí Kája v pohodě, sice měla horší náladičku, ale jinak spokojená :dizzy_face:
mně by stačilo tak 25 stupnů, brrrr ty vedra jsou pro mne úmor, ale je fakt, že u moře je to uplně něco jiného - hlavně tam není tak suchý vzduch :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

taky malým dáváte častěji papat - teda pít? už sem se těšila, že se s malou dostáváme tak na 2,5hodky a už zase jedem po 1,5 - ale se jí nedivím, že má víc žížu :grinning:

hezký sluníčkový den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz
coriven - taky bumbáme častěji, ale když jsou velký tepla tak ji dám lahvičku s vodou :wink:
30. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz
hmm to my zatím nelahvičkujem, takže enom kojíme a kojíme :slight_smile: doktorka nám řekla, raděj častěji kojit, než dávat čajíky - nu a vodu bysme asi mohly...
30. črc 2008 ve 14:30  • Odpověz
vy jste ještě malý, jinak s čajičky bych taky nezačínala voda je lepší :wink:
30. črc 2008 v 16:52  • Odpověz
..tak další horkej den za náma. Coriven já mám taky pocit, že malá je v pohodě, jen se víc potí, ale jinak je venku ráda. To já jsem teda uplně hotová. Taky by se mi líbilo 25st. Jo my kojíme po hodině, tak 5minut a jednou za dvě hoďky tak 20minut. Nedivím se..já vypiju tak 6litrů vody. Mě teda dr. zas říkala, že malé můžu dát čajík, že je lepší než voda. Heřmánkovej nebo feniklovej na uklidnění bříška. Jenže malá si toho čajíčku cucne a ksichtí se, takže jí stejně jen a jen kojím :slight_smile:
30. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz
coriven ty jsi přímo z Hodonína? Já mám kousek tátu od Hodonína :wink:
30. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz
mě malá taky nechtěla pít čajíky - vody si trochu cucla a vyprdla se mi na to - teď jsem koupila čaj BaBio (granulovaný) - je dělanej z ovocnejch dření a lehounce doslazenej laktózou, což nevadí a když ho ochutnám, tak sladký není skoro vůbec a malá ho pije - nicméně musela jsem ustoupit a hrneček s pítkem na chvíli odložit a dát jí zase lahvičku, ale radši ať je na lahvi než dehydrovaná - teď kyž už krmíme, tak jí mlíčko stačit nemůže
31. črc 2008 v 07:50  • Odpověz
ahojte,
tak dneska nikam nejdu :grinning: ty pařáky sou fakt děěěs, snad na večer, až se sluníčko schová :wink:
naštěstí jsem ji ukecala na docela dlouho zůstat v pelíšku, tak sem si i já trošku odpočala :grinning: :grinning: :grinning:
dzej: přímo z Hodonína nejsem, o kousíček dál - Strážnice a ty seš někde odtud, nebo si rozená brňanda?
31. črc 2008 v 11:47  • Odpověz
holky, chtěla bych poradit, malá si ručičkami mne pořád olbičej at je to ve dne nebo v noci a pořád převrací u toho hlavišku, nevíte, co by to mohlo být??
31. črc 2008 v 11:49  • Odpověz
ahojky honzinečko, moje malá si tře ručičkama obličej a očka, když je ospalá a nemůže usnout - je děsně zvědavá a tak se spánkem bojuje a pak je protivná :slight_smile:
ale hlavičku nepřevracíme...
31. črc 2008 v 11:58  • Odpověz
Ahoj, my to máme podobně. Když je malá už ospalá, tak si začne protírat očička, obličejík...a myslím, že když byla ve vašem věku, tak i tou hlavičkou házela, to když už byla přetažena a nešlo ji usnout. Dneska je to bez házení, jen protírání, tak to vím, že je hned čas ji uložit. Tak snad by to mohlo být ono, ale to by jsi asi už sama vypozorovala, jestli to je únovou.
31. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz
Aha...myslela jsem si to, ale manža chtěl, at se zeptám....ona to dělá pořád, málokdy zabere...to náš problém číslo jedna...no myslela jsem nejdřív, že ji obličej svědí....vy jste jak vidím o kapánek starší a jsme skoro sousedi... UH do Hodonína je to kousek.... :slight_smile:
31. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz
honzinečko - malá taky no do ted vlastně má furt s tím usínáním problémy, prej že miminka pořád spí, přesně kolem toho druhého měsíce nám přes den spala minimálně, ale bylo na ní vidět, že by aj chtěla - tělo si to žádá, ale asi jak mimča začínají víc vnímat svět, tak sou strašně zvědavé a bojují s tím spánkem, možná ji vzít do klidu, a zkusit uspat - nám na to skvěle zabírá mazlíček - taková heboučká hračka - něco jak kapesník, sním se pomazlí, překryje přes obličej a spinká :slight_smile:
ju UH je kousek od nás - jak malá snáší ty tropy tady?
31. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz
nebo může na usnutí zabrat plinečka na žmoulání. Tu dávám dodneška, malá se s ní zabaví, hraje si s ní, až odpadne :slight_smile:.
31. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz
ju plénka je dobrá věc, naši už to taky baví, ale jak ještě neměla zvládnutý úchop - tak ju to moc nezajímalo, teď ju baví se furt do něčeho motat :grinning:
31. črc 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
cori naše malá dělá uplně to samé co tvoje malá když j eunavená :slight_smile:
31. črc 2008 ve 13:37  • Odpověz
ahoj holky :wink: naše malá si taky protírá očička když chce spát. Hlavou hází občas. No s tou plinkou dobrá věc, já jsem o tom nevěděla a jednou mi na ni spadl šátek a ona se do něho tak zachumlala a pak usla, že ji ho dávám pořád a ona si hraje až odpadne.
coriven já jsem z Brna, otec se oženil do Hodonína a jak se opět rozvedl tak se usadil v Svatobořice Mistřín. :sweat_smile:
Jinak my jsme dneska byli u kamošky za Tišnovem a byla tam taková bouřka, že větve lítaly...v Brně opět nic, sucho,vedro...prý konec příštího týdne se má trochu ochladit.
Chtěla jsem se zeptat, možná jsem za blba, ale nějak jsem se dozvěděla, že se vítají občánci...to mám malou někde nahlásit? Asi už je pozdě, co? :pensive:
31. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz
tak nám tu popadalo pár kvapek, tak sem chtěla vyrazit na procházku - že bude lepší vzduch nu a houby, dusno a parno :angry:
dzej- vítání občánků zajišťuje město - no u vás v Brně by to mělo bývat asi častěji, my už ho měli ve dvou měsících - poslali nám dopis a my potvrdili účast
- jestli se ti ještě neozvali, tak si zavolej na město a oni ti řeknou jak to u vás chodí, ale určitě se vítá i u vás :dizzy_face:
(dostali sme botečky, fotoalbum a růžičku a hrál nám k temu cimbál :dizzy_face: )
31. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz
dzej a pozdě není, u nás vítají i dvouleté děti :wink:
31. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz
coriven aha, no žádnej dopis nepřišel...tak jestli jsem ji neměla někde nahlásit...já jsem nahlásila je pojištovny a matriku kvůli rodnýmu listu..to vše :pensive:
31. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz
hmm tak kdoví, třeba tam u vás mají prázdniny, no ale vy ste stejně březnoví, že? to by vám dát vědět měli, nu úředničina :astonished:
31. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz
no 3.4. se narodila...a prázdniny to asi těžko...na úřadech sedí hodně lidí...a ty jsi Karolínku někde nahlásila?
31. črc 2008 ve 21:20  • Odpověz
nee my se nikde nehlásili, přišel dopis a pak sem jen brnkla, že potvrtuji účast :wink:
ale jak jsi psala, na matriku jsi ji přihlásila, takže o vás ví - nevím, no třeba se u vás hlásí - třeba něco najdeš na webových stránkách města, posílají to na adresu trvalého bydliště
31. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz
coriven no cinknu tam a zeptám se :wink:
31. črc 2008 ve 21:25  • Odpověz
určo :wink: ať ji hezky uvítají do Brna :sweat_smile: u nás si to vychutnaly hlavně teda babičky :sweat_smile: , malá jen hleděla a kukala na cimbál, ten asi může :grinning:
31. črc 2008 ve 21:30  • Odpověz
Jsem z Brna a nám to poslali poštou,tu pozvánku. Ale to bylo na základě toho,že jak byl přítel na matrice vyzvednout rodný list,tak se ho tam ptali,jestli chceme jít na vítání občánků a on teda jim řekl,že jo :wink:
tak jestli jste to tam třeba nepotvrdili,tak proto vám to neposlali
no a my jdeme až v půlce srpna(červencovej termín se nám nehodil) a to malýmu bude 3,5 měsíce,takže nijak pozdě pro vás ještě určitě není :wink:
jsem zvědavá,jaký to bude,malej bude mít důležitej den :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2008 ve 22:28  • Odpověz
No s tím vítáním občánků mě to taky zajímalo...tak já to zkusím, dát malé plinečku a třeba zabere líp....uvidíme...přes den mi nepsí totoiž vůbec :sweat_smile:
1. srp 2008 v 08:19  • Odpověz
coriven díky. no jsem zvědavá jak nás uvítají. Já jsem volala na matriku co se děje a oni mrtvej brouk....tak si nás napsali :wink: prý dojde pozvánka.
majana to jsou jako termíny vždycky jednou za měsíc??
honzinečka no to zkus, tak malý mimčo by mělo přes den ještě spát..Sabinka spala skoro celý den. Teď už teda spí průměrně přes den tak 3hoďky :slight_smile:

dneska je zas vedro, to je šílený...a ráno to vypadalo, že bude chladno a nic....
1. srp 2008 ve 12:53  • Odpověz
dzej - tak ať vás hezky uvítají :dizzy_face:
tady nám dneska ja sprchlo - hřmění, černo, přeháňka (zrovna sme drncaly po venku) a už je tu zase hic :sunglasses:
honzinečko, nám malá taky moc spát nechtěla no a furt moc nechce, jak se tak vzteká tím, že jí to nejde, tak ten mazlíček zabírá, občas ju teda ještě mosíme držet za ručičku, držet dudlíka no a pak usne :grinning: ale pokud je v klídku, tak ju nechávám vzhůru, jen když už se vzeteká a nebo si protírá očička, tak se jí snažím pomoct, pravda spát by přece jen by míma ještě měli :sweat_smile:
1. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz
autor
No holky tak dneska myslím,že pořádně sprchne :grinning:
1. srp 2008 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.