• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Ahojky,
tak u nás už je nejmíň 20 cm sněhu,před chvílí jsem se doplazila z venku,táhla jsem Adama na pekáči od našich v těch závějích,s kočárem vůbec nevím jak bych šla :fearful:
Dzej-Adam šel do školky docela s chutí,už se těšil na děti,že si bude mít s kým hrát :slight_smile:
To je teda divný,jen jedno spaní za den?! :confused: Adélka spí 2 krát a docela dlouho,to si neumím představit...
Vypije asi kolem 200 ml čaje a něco v noci plus kojení
5. led 2009 v 18:56  • Odpověz
Jé Jani, tak možná pes, já nevím, ale máš ho na fotce a na mačkání rukou a nohou ti odpovídá. Prostě plyšák :wink:
Tak já ráno vezmu jogurt a natlačím ho malé do pusy, žádný chystání :grinning: Ten rohlík nebo chleba jí namažu sýrem a dávám na lžičku drobečky. Zbytek suchej dám do ruky a ona si to žužle a trhá dásněma. Jj tu Avent lahvičku pro miminka s dudlem :wink:
Peti tak čím víc spí, tím líp, ale jako že kdyby nespala, tak se nic neděje. Teda ten Adámek je zlatej, co? My máme u baráku školku a to jsem ráno viděla ty uplakaný a uvztekaný děti. :frowning2:
5. led 2009 v 19:14  • Odpověz
tak zase hučel monitor :grinning: asi ho už nebudu zapínat. Malá zas trajdala po naší posteli :astonished:
5. led 2009 v 19:16  • Odpověz
http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?id=211722 docela zajímavý stránky :wink: je to tam po měsícich
5. led 2009 v 19:54  • Odpověz
Jani, teda malá je ale výletnice... to si tak vyleze z postýlky a trajdá po posteli? A už lozí? Nebo se plazí?
Peti, at žijí sáně a pekáče, že? V tomhle nečasu. Jé to máš fajn, že Ti Ädélka tak hodně spí, Kája si dneska dala tak stěží 1,15 odky :angry: , no nic moc s tím spaním u nás...
5. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
Cori já myslím, že se spíš vykutálí do naší, máme je ve stejné rovině :grinning:
Až vyzkoušíš sáně, tak dej vědět, já bych je taky zkusila. Musíme chodit se psem a tak by to bylo jednodušší než s kočárekm.
Dívala ses na ty stránky co jsem dala odkaz? Jsou tam zajímavý hry pro děti :grinning:
5. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
snažím se tam dostat, ale nějak se mi to seká :angry:
5. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
jo už su tam, jo tak já mám tu knížku... to kdybych věděla, že to bude na netu, tka si ji ani nekupuju :sweat_smile:
pročítám Maminku a je tam dobrý tip - www.odlitek.cz škoda, že sem to nevěděla dřív, byla by to hezká vzpomínka :wink:
5. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
kamoška taky psala, že má tu knihu. Mě se líbí ty nápady na hry. V té knize jsou taky?
Jééé tak to mě teda taky mrzí to je krááásný. Tak že by v roce???
5. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
jj i v knize sou, vlastně uplně přesně co na netu - jen jinak poskáladné :wink:
sou úžasné ty odlitky, že, vidíš v roce, to by bylo hezké. Kája má furt malou tapinku...
Jdu se naložit do vany a asi do hajan, su nějaká unavená a zas e mě chytá hlava :confounded: , tak dobrou noc a sladké sny - jo a klidnou :wink: , jé já se tak těším, až se prospím zase jednou celou noc bez vstávání :grinning:
5. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jani já taky, jdu si dát líčí a pomelo a pak do hajan. Přeji krásnou a dlouhou noc :wink:
5. led 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky,nezmrzli jste dneska? :wink:
Byl to mazec,u nás ráno - 16,tak Adélka byla doma a já šla akorát na masáž a pak s Adamem na očkování-to zas byla scéna-klasickej chlap :grinning:
Dzej-Adam je zlatej se školkou teď,ale když se Aduška narodila,tak dělal scény a nechtěl tam chodit,pak to naštěstí ustalo.Dnes jsem si na Tebe v noci vzpomněla-vstávali jsme á 2 hod,konečně máme prořezanou jedničku,tak ještě ta dvojka,je protivná i přes den :unamused:

Cori-já jsem fakt ráda,že Aduš spí přes den pěkně,ale říkám jí vždycky,že se připravuje,aby byla čilá na noc :grinning: a prudila :sweat_smile:
6. led 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahojkýýýýý, nezamrzláááá seeeemmm... po dlouhé době sem vyrazila ven a snad mně to na ty dutiny udělalo dobře... i když trochu to furt bolí, ále snad se to už srovná :wink:
Venku krásně, ale zima... jela sem k našim ať si malej taky chvilku užijou, doma byla protivná, tak sme musely vyrazit :sweat_smile:
Peti, Kája taky strašně hysterčí u dr. a to nemusí být ani očkování, ona snad jen co ji vidí, tka spustí ječák :rolling_eyes:
Janula určitě dospává, co? :sweat_smile: estli teda Sabinka dovolí...
Dneska i líp spinkala - ale teda jen v kočáře a venku, takže to moc na dlouho nebylo... u našich sem ji nechala dospat na chodbě, ale u nás to nejde :frowning2: , ve sklepě ji nechat nemůžu :pensive: :sweat_smile:
6. led 2009 v 17:47  • Odpověz
Cori-to Adélka je u dr.strašně spokojená,zubí se na ní,no ono ji to možná přejde,až bude větší :sweat_smile:
Holky,jak často kakaj ty vaše princezny?Ta naše prďola tak 3x denně,zrovna dnes jsem ji během hodiny 3x přebalovala,jednou byla jen počůraná a pak se během půl hodiny dvakrát pokadila :angry: ,zadek má zas jak opice :grinning: ,tak luftujem,no možná to má teď k těm zubům :slight_smile:
6. led 2009 v 18:19  • Odpověz
ahoj holky, ani jsem nezmrzla ani nespím :wink:
My jsme měli "jen" -4st tak jsme byly chvíli venku. A pak doma. Hrály jsme si a nějak ten den utekl, najednou je večer :frowning2:
Sabula taky kaká cca 3x denně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky my sice v noci vstávaly co dvě hodky, ale kojila jsem jen v 23, ve 4 a v 6,30 mezi stačil jen dudlík a lampička :grinning: tak třeba se to zlepší :confounded:
6. led 2009 v 18:42  • Odpověz
Jani, tak to je fajn, tak snad už se blýská na lepší časy :wink: Tak snad nám ty holky budou za chvilku už spát celou noc :sweat_smile: Já teď malou uspávala 20 min. - asi to jde, ale dřív šup do postýlky a usnula sama, teď děsný ječák, ale zkusili jsme tam za ní chodit po 3,5,7..min ale nakonec sem ju stejně uspala hlazením po tvářičcce, spíš ju to akorát naštvalo, bo se otočila na bříško a lozila po postýlce :confounded:
A kakáme jak kdy, ale většinou 1-3x a máte tuhý bobky? :sweat_smile: to je téma, co? :grinning:

Holky inspirujte, co bych mohla Káji dávat na svačinku - dneska sem zkusila merunku ve skleničce - bojkot, jabko taky nechce, banán jen trošku... :angry:
6. led 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoj hoky, dneska jsme byli v Německu na výprodejích a bída. Žádný úlovek. Ale měli tam pěknou kosu, -16 stupňů! Ještě teď rozmrzávám.
6. led 2009 v 19:25  • Odpověz
Moni, no hlavně, že z tebe není rampouch :sweat_smile: , Moni a to ty sis kupovala ty golfky Peg-pegro? Jaké jsou, si s nimi spokojená?
6. led 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj Moni, fakt?? Teda to jsou asi v celé Evropě výprodeje o ničem. Kamoška dojela z Rakouska taky s prázdnou. :unamused:
Jani, musím zaklepat, ale u nás funguje nakojení, viganton, pusa na čelíčko, kolotoč a odcházím...malá za chviilčku usne. Ted teda 2 dny nee, ale to je vyjímka. Spí nejdýl do 15h takže teď večer už má unnavený očička a Jirka s ní ještě blbne ve vaně, tak je ráda, když ji uložím.
Teď cca 2 dny to moc tuhý nemáme, že by zuby?? :confused: Ale jinak jo, kolikrát mám co dělat aby mi to nevypadlo s plinky :grinning:
6. led 2009 v 19:38  • Odpověz
http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Vseobecne/Aktuality/index.html?aktualita=novorocni_balicek

holky, opět jedou balíčky a tentokrát očkování bez věkového omezení, tak já tam hodím toho pondělního pneumokoka :wink: :wink:
6. led 2009 v 19:43  • Odpověz
Adélka má teď v noci neklidný spaní. Taky kadí kaši, navíc si rejdí rukama v puse a různě vcucává oba rty, jakoby si upravovala rtěnku - asi jí rostou horňáky :grinning:
Jinak slevy byly, ale to zboží bych nechtěla ani zadarmo :unamused:
S golfkama Peg Perego jsem spokojená, jsou lehký, skladný, vypolstrovaný, dobře se mi s nima manipuluje. Jen jsem si nekoupila origoš pláštěnku a nánožník, ale dokoupila jsem univerzály. Ty originální jsou nepraktický.
6. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jé Sabula to taky dělá, tak to jsou příznaky horních zubů???
Holky hezký večer, jdem koukat na DVD
6. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
Nevím, myslím si to. 2 spodní už má, tak jsou asi nahoře ty horní. Uvidíme :wink:
6. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
Holky,Aduš to tuhý neměla ani nepamatuju,většinou to je až na zádech :grinning: :grinning: :grinning:
Dzej-to je fajn s tím očkováním,dnes jsem byla s Adamem zrovna na encefalitidě,tak to aspoň využijem :wink:
Všem hezkou dobrou a hlavně klidnou.......... :wink: :wink: :wink:
Nám to zas úderem půlnoci začne :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
6. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
Cori a jogurty už baštíte?Já Adélce střídám ovocný skleničky a banán s jabkem,ale šmakuje ji všechno a když mi to ovoce zbyde,tak ji ho přimíchám večer do kaše :slight_smile:
Aduš se cpe a cpe...to je děs,kojení ve dne moc nedá,už nevím co furt vymýšlet,dnes měla večer místo kaše housku s máslem a marmoškou a mohla se utlouct :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky, tak my teď dokoukali DVDko - Hudbu složil, slova napsal ---- moc pěkný s Hugem Grantem a Drew Barrymorovou, taková veselá hudební romantika, fakt mně to sedlo :sweat_smile:
Peti, no právě jogurty ještě nebaštíme (já osobně je nemusím, ale Káji je dávat chci) od kdy se vlastně můžou a které jsou nejlepší?
Jani dík za odkaz, teda se s těma balíčkama nějak rozjeli :sweat_smile: - jen to s tím očkováním nechápu - přispívají teda 1000 či 500? např. na toho pneumokoka?
6. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky,
cori-nám řekla dr. ať dáváme jogurt od 8 měsíců,bílé mi Aduš nechtěla vůbec,tak jsme dávali activii-sladkou bílou,občas jí dám ovocný selský Holandii,nebo activii ovocnou.Včera jsem koupila kaši na dobré ráno :slight_smile: ,aby dohnala tu vydanou energii za noc :sweat_smile: .
7. led 2009 v 08:30  • Odpověz
DObré dopoledne holky, taky my dneska do růžova :wink: Probudila se jen ve 2 a v 5 :grinning: to je paráda.
Peti, jakou jste měli noc vy?
Jani ten film se mi taky moc líbí, mám oba herce moc ráda. My včera sledovali IDENTITU a pak jsem se bála :pensive:
Jani, my jíme jogurty od 8 měsíce. Hollandiu nebo activii. Ovocný. Bílej jedině s babánem jinak nechce.
Tím testuju i další ovoce, který ted není k dostání - jahody, borůvky, hrušky atd.. dokonce jsem vypeckovala a oloupala hrozny a Sabula baštila. A odpoledne dávám rohlík se sýrem od apetita dětský. Ten jí taky chutná.
No je tam u očkování napsáno 1000Kč a bez omezení věku...
7. led 2009 v 10:08  • Odpověz
zase je tu diskuze jak umřelo další miminko :cry: :cry: je to tak moc smutný. :pensive:
7. led 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj Dzej-u nás noc-probudila se sice dvakrát,poprvé ale ve 23 a pak opět hodinu řvala a nemohla usnout,pak ve 4 a v 6,30 se probudila s řevem opět,to už jsme vylezli z postele.Už jsem ji v noci vyhrožovala,že ji hodím do závěje :grinning: :grinning: :grinning: ,aby se uklidnila :sweat_smile: .Teď jdem chvíli ven,protože už mi z toho doma hrabe,je tady - 7,tak ji zabalím a uteče nám to trochu.
Ještě že mám na dnešek pozitivní vidinu,že jdu navečer s holkama na pizzu,a a taťka a´t se stará,naučil si ji na nošení,tak ať si to užije :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak je to fakt hrozný,když umře miminko,neumím- ani nechci- si to představit :pensive: .obdivuju tu maminu,že o tom takhle může psát :frowning2:
7. led 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.