• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec o dětech

(Zamčená)
26. června 2010 
Jéé chudinky, tak noc nic moc :pensive:
No u nás je -4 tak na chvíli půjdem taky ven s babičkou :unamused: to se zas poučím :angry: Teda se máš s tou pizzou :sweat_smile:
Hihi taky to dáváš tátovi vyžrat, když něco naučí malou. Já taky, aby věděl, že to není žádnej med.
Tak hezkou procházku
7. led 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojjj,
jéé pizza to bych si dala :slight_smile:
U nás noc dobrá, vzbuila se už kolem půl 1 - hltavě pila a usnuly jsme, uplně jsem ji zapomněla přenést do postýlky a vzbudila se až kolem 5 - až sem se jí lekla :sweat_smile: , taky tak občas natvrdo usnete? No naštěstí spím jak lata, tak snad jí neublížím...
My dneska se projdeme autem, babi jede na důchodové a já to vezmu na VZP proplatit plavání, aspoň bude mít změnu :grinning:
Díky za tipy na jogurty já se v tomhle moc nevyznám, bo je sama nejím :slight_smile: a ty ovocné nejsou moc přislazovaná? Asi zkusím zprvu bílý a uvidíme :sweat_smile: , ale nevím kdo to bude dojídat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. led 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak procházka dobrý,já lehce omrzlá,ale Aduš nadmíru spokojená,koukala na proletující sníh a byla zticha,tak jsem si užívala klidu :grinning: ,nacpala se.teď se mnou vyluxovala,sice mi to párkrát vypnula,ale co... :slight_smile: ,teď právě demoluje Adamovi koleje a tunely,to zas budu mít co vysvětlovat,až se vrátí ze školky :sweat_smile:
Cori-to víš,že jsou přislazované..ale mě prostě ten bílý nevezme do pusy,teď jsem ale dostala od tchyně domácí marmeládu,tak ji zkusím do toho bílého jogurtu dát a uvidíme :slight_smile:
Holky nebojte,dám si do nosu i za vás :wink: a k tomu jedno pivečko a sned líp snesu noc s tou křiklounkou :sweat_smile:
Dzej-prosím Tě,když si chci nechat proplatit to očkování,do kdy nejdýl to musím tam dát?A proplatěj jedno,nebo i víc,když jdem v únoru na přeočkování? :confused:
7. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahojky, tak sme z výletu zpět :sweat_smile: no malá vydržela 4 hodky bez jídla, takže závěr - výlety jí svědčí :wink:
Byla jsem mile překvapena na VZP jsem dostala 2tis. - neptala sem se proč, šup do kapsy a s díky sem odcházela :sweat_smile: , tak jestli spojili vánoční a novoroční balíček - netuším...
Peti - VZP proplácí do 10. ledna vánoční balíčky (zakoupit v prosinci) a do 10. února novoroční balíčky (zakoupit musíš ale v lednu) ptala sem se na to očkování - tak pokud bude očkované dítko v lednu tak dostane 1000tis., a pokud pak tak 500,- ale teď si nejsu jistá jestli jako dohromady i těch 1500 můžeš získat či max. 1000,- :sweat_smile: , tak sem moc neporadila, co?
Jinak ještě uvažuju, že nakoupím přilbu na kolo - teď v lednu přispějí 1000,- a prej když příští rok zase bude akce, tak můžu zase koupit a nechat proplatit... tož dobrý ne? Kdoví jestli budou později ještě přispívat, tak teď koupíme nějakou pořádnou i když ju třeba využije i za pár let :wink:
7. led 2009 v 17:46  • Odpověz
ahoj holky, my taky vyrazily ven. Napřed s pesanem, zjistit situaci teploty a pak do obchodů. Navezli nový zboží, už pěkný oblečení, ale samože nedali slevu :unamused:
Jj Janča to napsala správně. Ted v lednu očkování za 1000,-Kč pak už jen 500Kč. Já dostala v prosinci 2000 za plavání a cvičení a 500 za pneumokoka. A ted v lednu dostanu 2000 za plavání a cvíčo a 1000 za pneumokoka.
S tou helmou jsme to taky zvažovali, Kamoška má suprovou asi za 800Kč...
7. led 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
Ahojte.Holky tak si představte,že jsme byly na Silvestra v nemocnici se zápalem plic.2dny na Jipce,pak na pokoji,já na mrtvici,No prostě hrůza :cry:Malá je ještě ted bídná a v nemocnici zhodila kilo a půl takže jsme s toho neštastná a ona je celá bledá :cry: Takže jsem se rozhodla,že s ní začnu chodit do Solných Jeskyň to pomáhá na průdušky...Dostaly jsme antibiotika a sirupi,jo a aby toho nebylo málo tak jí rostou stoličky a špičáky takže řevu jako by jí někdo na nože bral :frowning2:
7. led 2009 v 18:21  • Odpověz
jé Ivul to je mi líto. Tak ať se brzo uzdravíte! Kamoška má malýho taky v nemocnici se zápalem plic a z Brněnské diskuze 1 chlapeček taky, ten je naštestí doma. Asi to lítá ve vzduchu.
Ty Solný jeskyně jsou fajn, já tam chodila relaxovat. To se může i s mimčem? Tak to bysme zašly.
A neboj, Adélka zase přibere :wink:
7. led 2009 v 18:29  • Odpověz
jujda Ivulll, to je nám moc líto... to jste si teda užili, no snad bude brzo líp :frowning2: :wink: posíláme s Karolínkou pohlazení Adélce a ať ji nic nebolí... A kde mohla chytnou zápal plic? Měla vysoké horečky?

Jani a kolik tě normáně to plavání stálo? Mě právě překvapilo, že mně dali vlastně víc peněz než sem já zaplatila. A do tej helmy du... Kdoví jestli někdy budou ještě přispívat, no ne? Tak si uděláme zásobu :sweat_smile: a sou nějaké spešl?
7. led 2009 v 18:32  • Odpověz
Jani, mě stálo plavání 1300 a cvičení 1050. Jo tak, že se asi spletla, jo? Tak to máš dobrý :grinning:
Já řeknu té holce ať mi dá odkaz, kupovala to přes net, jo? Na tu helmu....
7. led 2009 v 18:35  • Odpověz
jj odkaz bude fajn... no právě já měla plavání taky za 1300,- ale nezlobím se na ně, to ne :grinning:
7. led 2009 v 18:42  • Odpověz
7. led 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky že vám sem lezu tu helmu máme a je super už nám hodně pomohla moc doporučuju. Ahoj Dzej :grinning:
7. led 2009 v 19:06  • Odpověz
jo tak to je na chránění hlavy při pádech? aháá, to sem ještě neviděla.. to na kolo asi není, že :sweat_smile: , ale vypadá to dobře :wink:
7. led 2009 v 19:06  • Odpověz
Já ji kupovala v prosinci a proplatila nám ji pojištovna. Dá se upravit na míru.Až do 18měsíců. :slight_smile:
7. led 2009 v 19:09  • Odpověz
JJ tu kamošku jsem myslela Muminek, tak dokonce máš od ní doporučení Jani :wink:
A ty jsi chtěla na kolo??? :grinning: :grinning: Já jsem dneska nějak mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2009 v 19:23  • Odpověz
muminek, díky za doporučení :wink:
jani, no já hlavně netušila, že je i nějaká jiná helma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , takže sem uvažovala na kolo -s ice brzo, ale co, když přispívají, no ne? :sweat_smile:
7. led 2009 v 19:51  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
holky,díky za info ohedně proplácení :wink: ,musím tam zajet!
Taky chci Adélce koupit přilbu na kolo,ať můžem na jaře vyrazit :slight_smile:
Včera jsme si s holkama poseděly,bylo to fajn,akorát Adélka přes den strašně spala-ráno usnula po 8 do 10,pak od 13 do 14 a v 16 byla tak nesnesitelně uřvaná,že jsem ji dala do postýlky,ona zas během 10 min.usnula,jáá odešla a prý se probudila až po 19 hod a to měla otevřené dveře :confused: ,takže jsem přišla domů a ona čilá,lítala tady v pyžamu,Adam se mě zeptal "tak jak jste si holky pochutnaly? " :sweat_smile: ,ten byla vyspalej ze školky,ale nakonec Adélka usnula před 22 hod.Byla včera jak Šípková Růža :grinning:,teď pořád tak brečí,v noci ji trápí ten kašel,ach jo,ale zkusila jsem jí na noc dát půl dávky Nurofenu,probudila se ve 2 napila a usnula a pak až po 5 a to už chtěla vstávat.Tentokrát neřvala hodinu,tak jestli ji fakt ty zuby bolej a tím se budí...asi jo.Zkusím dnes koupit něco na to potírání :slight_smile:
Jejku,to jsem se rozkecala,tak jdu něco dělat,než se probudí :dizzy_face:
hezký den!!!
8. led 2009 v 08:45  • Odpověz
ahoj holky, my dnes byly na kafíčku s kamoškou ve městě. Je krásně. Peti a jakou sis dala pizzu?? Tys mě tak navnadila, že dneska večer si skočím. Jirkův brácha má italskou pizzérku tak si dám do nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pustila jsem se teď do úklidu vánoční výzdoby a stromečku, chceme ho odnést do ZOO žirafám :grinning:
Hezké odpoledne :wink:
Jo jinak my dneska v noci děs. ale dopoledne spala 45min a teď hodku a půl a vypadá to, že co nevidět ji dám do postýlky :slight_smile:
8. led 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj Dzej-dala jsem si se 4 druhy sýra :wink: ,byla mňam,ještě jsem si kousek přinesla domů :grinning: .To se máš,že máte pizzerku v rodině :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky bych potřebovala sklidit vánoce,ale nějak se mi nechce.Vy máte hezky?Tady je od rána taková divná mlha a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pěkně jsem venku promrzla.Já dnes zkusím Adušce napatlat ty zuby gelem a uvidíme,jaká bude noc :dizzy_face:
8. led 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky, u nás taky bylo krásně sluníčkově, sice zima, ale na sluníčku příjemně :dizzy_face: , jelikož zase dopoledne nespala, tka sem přes oběd vyrazila ven a zakotvyla u našich, najedly jsme se :sweat_smile: a jely dál :grinning: - to z nás měli radost...
Jé mňam 4 sýrovou mám tkay moc ráda, vlastně si dycky dávám jen ju :sweat_smile: taky bych si dala... Jani pošly pak virtuální kousek, mňááámmm
Za chvilku už asi půjde do hajan, je protivná a mne si očka... jen se bojím, že když už ju uložím, tak pak bude brzo hore... tak jí to natahujem :confused:
8. led 2009 v 17:31  • Odpověz
holky, tak náš fajn den se proměnil :frowning2: :frowning2: Sabula opět zvracela. Dneska tam teda nebyly hleny, jen žlutá voda - žaludeční štávy a bylo tam trochu rybízu co měla v jogurtu :angry: zas to bylo asi 5x, já celá poblitá, ona taky, protože si do toho pořád pokládala hlavu.Tak já nevím co to je, jestli je to reakce na to očkování??

Čtyř sýrů dávám taky a jako správnej packal si to nechávám polít brusinkama :grinning: málokdy si dávám jinou.
DNeska teda pizza nebude, tak zítra :pensive: a budu na vás myslet jak se jí budu cpát.
My máme dneska uplně nádherně, to sluníčko byla bomba. Uvidím teď až půjdu se psem jestli nezmrzu. Hezký večer holky :pensive:
8. led 2009 v 19:04  • Odpověz
Holky,to se máte,že máte sluníčko :wink: ,u nás hnus :unamused:
Dzej-to je blbý,chudáček malá,tak ať jste brzy fit!No je to asi možný,že to může mít po očkování,ale těžko říct.Minule to měla taky po něm?
Teď jsem namatlala Aduš zuby,tak jsem zvědavá,jak bude chrnět :slight_smile: :confused:
Hezký večer!!! :wink:
8. led 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky, jujda Sabinka má takové trápení :( teda mně Kája ještě nikdy neblinkala... že by fakt z toho očkování? Snad bude zítra líp...
Jani to si hodná, že na nás budeš myslet, až ji budeš baštit, budeme mět slinu u pusy :grinning:
Peti, ono to sluníčko bude uričtě zítra u Vás a u nás hnus bus... jedu autem na víkend k tchánovcům (zase si trošku odpočinu :sweat_smile: ) tak snad nebude náledí :angry:
8. led 2009 v 19:45  • Odpověz
dupy dupy dup draka bolí zub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bude na kabát :dizzy_face:
8. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
:sweat_smile: Janí tak už se objevil, zoubek jeden neposeda?
8. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahoj Jani, jo, večer jsem jí zkusila přejet dáseň a vida, ostrej zoubek byl tam. Asi zvracela kvůli tomu. I míň papala. Noc byla teda hrozná, ale dneska to nevadí, máme přece první zub :grinning: :grinning:
Jinak máme -12st, dneska máme poo vánocích cvičení, ale teda jestli bude takhle tak nejdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré mrazivé ranko :wink:
Cori,tak jsi měla pravdu,sice zima jak blázen,ale slunce svítííííí :slight_smile: ,no ale jestli se neoteplí,tak stejně ven nemůžem,Aduš pořád v noci kašle,tak to nechci pokoušet... :unamused:
Dzej-gratuluju k prvnímu zoubku!!!!
Nám už ty dva vylezly,tak asi 2,nebo 3 noci spala fakt klidněji,napila se a hned usnula,takže to bylo tím.
No ale začnou lézt další a zas bude po klidu :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
tak holky ted už toh mám dost!!!představte si,že mám malou zase ve špitále na infekčním,má nějakého vira,šílené průjmy,zhubla o 2kila,byla dehydrovaná.já už nevím co mám dělat,jsem z toho neštastná :cry: :cry: chtěla bych aby zdravá :frowning2:
9. led 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj Ivul,to je mi líto :frowning2: ,a můžeš tam být s ní?
Tak hlavně,ať se z toho Adélka brzy dostane a může domů :pensive:
9. led 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky,
Ivull, jujda, a co chytla malá za vira? Budeš tam s ní? teda jestli vůbec můžeš, že? Ty nemoci u těch bubišků jsou fakt napytel :angry: . POsíláme pohlazení a snad bude brzo líp :wink:
Peti, u nás taky ještě svítí, chystáme se přejet autem i venku sem byla a kdyby nemrzlo, tak krása jak z Mrazíka :sweat_smile:
Jani, byly ste na cvičení? Já dneska taky objevila zuba 3-tího :sweat_smile: a to tak, že malá skřípala zubama - je to jednička nahoře, tak asi proto včera tak kvílela a nemohla usnout... se je ty zuby natrápí, co?
9. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.